13 Denenmiş ve Doğru Yol (2023)

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:13 Denenmiş ve Doğru Yol (2023)

Milyonlarca markanın Shopify’dan para kazanmayı seçmesinin bir nedeni var.

Shopify, girişimcilere, zanaatkarlara ve yaratıcılara başarılı bir çevrimiçi işletme kurmak için gereken araçları sağlar.

Kullanıcı dostu bir site oluşturucudan ve kullanıma hazır çarpıcı temalardan 7/24 müşteri desteğine kadar Shopify bir endüstri standardı haline geldi.

Shopify’ın A+ platformu sayesinde işletmeler 444 milyar dolar küresel ekonomik aktivitede. Dahası, Shopify işletmeleri ABD’deki toplam e-ticaretin %10 gibi büyük bir kısmından sorumludur.

Shopify satıcıları da çeşitli nişlerden ve boyutlardan geliyor; bu da Shopify topluluğunu bu kadar güçlü kılan şeylerden biri.

Heinz ve Staples gibi dev markalar, bağımsız DTC markalarıyla iyi bir arkadaşlık içindedir. Arrae Ve Plink.

Shopify’ın güçlü bir platform olduğuna şüphe yok. Peki bu kadar çok fırsat varken nereden başlamalısınız?

Bugün Shopify’ın neden para kazanmak için harika bir e-ticaret platformu olduğunu, Shopify’da satış yapmanın en iyi yollarını ve daha fazlasını ele alacağız.

#cta-visual-pb#Markanızın havasına uygun bir e-ticaret mağazası oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu’nun yardımıyla hayal ettiğiniz Shopify mağazasını oluşturun. Ücretsiz deneyin

Shopify neden para kazanmak için harika bir platformdur?

Milyonlarca e-ticaret markası Shopify’da satış yapıyorsa bir şeyleri doğru yapıyor olmalılar, değil mi?

Görünüşe göre Shopify bunu yapıyor birçok Başarı için perakendecileri ayarlama konusunda doğru şeyler.

Shopify’ın her büyüklükteki işletme için lider bir e-ticaret çözümü olmasının en önemli nedenlerinden birkaçına bakalım.

Anında inşa etmeye ve satmaya başlayabilirsiniz

Güzel haberler? Çevrimiçi mağazanızı çalışır hale getirdiğiniz anda Shopify’da ürün satmaya başlayabilirsiniz.

Daha da iyi bir haber mi? Shopify, mağazanızı oluşturmanızı ve onu hayata geçirmenizi oldukça kolaylaştırır.

Kullanıma hazır olacak şekilde tasarlanan Shopify, mağazanızı başarıya nasıl hazırlayacağınızı gösterir. Hesap oluşturduktan sonra Shopify temasını nasıl seçeceğinizi, sitenize nasıl sayfa ekleyeceğinizi, site navigasyonunuzu nasıl özelleştireceğinizi ve daha fazlasını göreceksiniz.

Uygulama yığınınızı oluşturmaya bile başlamadan önce, satın alma işlemlerini hemen kaydetmek için Shopify Payments’a, ilk satışlarınızı analiz etmek için gelişmiş raporlamaya ve terk edilmiş alışveriş sepetini kurtarma gibi pazarlama araçlarına anında erişebileceksiniz.

#cta-visual-pb#Shopify mağazanızın tasarımını bir sonraki seviyeye taşıyınShogun Sayfa Oluşturucu ile neler oluşturabileceğinizi görün.Ücretsiz deneyin

Mağazanızı güçlendirmek için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları ve entegrasyonları ekleyin

Mağazanızı oluştururken müşteri hizmetleri için Gorgias, e-posta için Klaviyo, SMS için Yotpo veya açılış sayfası oluşturmak için Shogun (😉) gibi Shopify entegrasyonlarını eklemek isteyebilirsiniz.

Bunun gibi entegrasyonlar mağazanızı büyütmenize yardımcı olur ve müşteri deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanır bir T’ye.

Shopify’ın devasa üçüncü taraf uygulama mağazası, mağazanızı güçlendirmek isteyebileceğiniz veya ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her uygulama, widget veya entegrasyonla doludur.

Olağanüstü teknik destek

Shopify müşteri desteğinin güler yüzlü, bilgili ve duyarlı olmasıyla bilinir.

Telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla 7/24 destek sunarlar, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman (ve nasıl) yardım alabilirsiniz.

Ayrıca Shopify kapsamlı bir hizmet sunuyor yardım Merkeziöğreticiler, kullanıcı kılavuzları ve SSS’ler sayesinde sık sorulan soruların yanıtlarını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Shopify’ın Yardım Merkezi, sorun giderme ve platformdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmeyle ilgili her şeyin bulunduğu bir hazinedir.

Shopify Tema Mağazasına Erişim

Shopify’ın Tema Kitaplığı, göz alıcı bir mağazanın kısa sürede çalışır duruma gelmesini kolaylaştırır.

İhtiyacınız olan özelliklerle donatılmış yüzlerce temaya (hem ücretli hem de ücretsiz) göz atın Dönüşüm için optimize edilmiş bir ödeme ve sektörünüze özel özellikler gibi başarılı bir çevrimiçi işletme oluşturmak için.

Mükemmel görünümü ve hissi bularak başlayın, ardından benzersiz, profesyonel bir mağaza oluşturmak için onu kendi içeriğinizle özelleştirin.

Ayrıca her tema ayrıntılı kurulum talimatları ve desteğiyle birlikte gelir, böylece hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

#cta-paragraph-pb#Mağazanız için doğru Shopify temasını nasıl seçeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Güvenilir ve emniyetli

Şaşırtıcı özellikler, güzel temalar ve çok sayıda entegrasyon bir yana, çevrimiçi işletmenizin (ve müşteri verilerinizin) güvenli.

Shopify, güvenilmez olduğu için bugün en iyi e-ticaret platformlarından biri haline gelmedi.

Shopify, Düzey 1 PCI uyumludur ve 128 bit SSL şifrelemesi kullanır Müşteri verilerinizi korumak için. Müşterilerinizin bilgilerinin güvende olduğundan ve çevrimiçi mağazanızın ne olursa olsun çevrimiçi kalacağından ve müşterilerin kullanımına açık kalacağından emin olabilirsiniz.

Shopify ayrıca sizi sahte işlemlerden ve şüpheli faaliyetlerden korumak için sahtekarlık analiz araçları da sağlar.

Shopify’da para kazanmanın en iyi 13 denenmiş ve gerçek yolu

İlk olarak, geleneksel ürüne dayalı işletme kurmanın alternatiflerine bakacağız. Daha sonra ürün bazlı iş fikirlerine geçeceğiz (örneğin kuyumcu dükkanı açmak).

Tavsiye Edilen:  Instagram Profil Görüntüleyici & İndirici – Ücretsiz & Sınırsız

1. Dropshipping işine başlayın

Dropshipping, Shopify’da para kazanmanın giderek daha popüler bir yolu haline geldi.

Bu tür bir e-ticaret mağazasında herhangi bir envanter tutmazsınız. Bunun yerine, envanterinizi ve siparişinizin yerine getirilmesini yöneten bir stoksuz satış tedarikçisiyle ortaklık kurarsınız.

Shopify, yalnızca birkaç tıklamayla tedarikçinizden mağazanıza ürün eklemenize olanak tanıyarak stoksuz satış mağazalarına hitap eder.

#cta-paragraph-pb#Dropshipping işletmeniz için satılacak doğru ürünleri nasıl belirleyeceğinizi öğrenin.

Ayrıca Shopify’da, siparişlerin müşterilere verildikleri anda gönderilmesini sağlayan otomatik gönderimi de ayarlayabilirsiniz.

Dahası, Shopify’da bütün kaynak merkezi sadece stoksuz satış yapanlar içinişinizi doğru bir şekilde ayakta tuttuğunuzdan ve yürüttüğünüzden emin olmak.

2. Shopify uygulaması veya teması geliştirin

Shopify’ın tema mağazasının ve uygulama mağazasının popülaritesi, Shopify’da para kazanmak için hem kazançlı bir yol haline geliyor.

Dolayısıyla, Shopify işletme sahiplerinin oyunu değiştireceğini düşündüğünüz bir uygulama fikriniz varsa veya muhteşem temalar oluşturma konusunda yeteneğiniz varsa bu sizin için olabilir.

Ancak bir Shopify uygulaması oluşturmak istiyorsanız veya bunun Shopify standartlarını karşıladığından emin olmanız gerekiyorsa Uygulama mağazası veya Tema Mağazası.

Bu, iyi kodlanmış, güvenli ve kullanıcı dostu bir uygulama veya tema oluşturmak için gerekli teknik becerilere sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

Ayrıca uygulamanızın veya temanızın Shopify’ın temel özellikleriyle entegre edilebildiğinden emin olmak için Shopify API’lerini sağlam bir şekilde kavramanız gerekir. Shopify’da teknik bilgi birikimine sahip olanlar becerilerinizi bir Shopify Uzmanı.

3. Shopify ortağı olun

Girişimciliğe ilham verme konusunda bir yeteneğiniz var mı? birleştirme Shopify’ın Satış Ortaklığı Programı sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

İle bağlı kuruluş olmakile girişimcilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda Shopify’a yönlendirdiğiniz satışlardan komisyon kazanacaksınız.

Shopify’ın tutkulu ortaklık uzmanlarından oluşan ekibinden kişiselleştirilmiş destek alacaksınız. Ayrıca, işletmenizi tanıtmanıza yardımcı olacak bağlı kuruluş pazarlama kaynaklarına da erişebileceksiniz.

Shopify’a göre satış ortağı olarak güzel bir kuruş kazanabilirsiniz:

%20 komisyon mu? O kadar da eski püskü değil!

4. Shopify mağazalarını çevirin

Evleri çevirmeyi duydunuz, peki Shopify mağazalarını çevirmeye ne dersiniz?

Kendi işinizi sıfırdan kurma fikri sizin tarzınız değilse ama neyin dönüşeceğini biliyorsanız, bu beceriden para kazanmayı düşünün.

Shopify mağazalarını değiştirmek, basitçe yerleşik bir çevrimiçi mağazayı satın almak, onu optimize edip geliştirmek ve ardından yeniden satmak anlamına gelir.

Bu şekilde girişimcilik kaslarınızı hâlâ esnetebilirsiniz ancak sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız.

Gibi pazar yerleri İmparatorluk Yüzgeçleri Bir sonraki çabanızı bulmanızı kolaylaştırın.

5. Sosyal medya kanallarınızdan para kazanın

TikTok veya Instagram’da süper aktif misiniz? Fırsat kapıyı çalıyor!

Zaten sosyal medyada aktifseniz hesaplarınızdan para kazanmak, Shopify’da ciddi para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir.

İster etkileyici biri olmayı, ister içeriğiniz için (YouTube videoları gibi) sponsorluk anlaşmaları yapmayı hedefliyor olun, sosyal medya kanallarının para kazanmanın harika bir yolu olduğuna şüphe yok.

Peki Shopify nerede devreye giriyor?

Diyelim ki el yapımı çömlekler yapıyorsunuz ve yaratıcı sürecinizin videolarını TikTok’ta yayınlamayı seviyorsunuz. Favori araç ve malzemelerinize bağlantı veren bir Shopify mağazası oluşturabilirsiniz, böylece öğrenmek isteyen diğer kişiler ne kullandığınızı görebilir.

Bunun eylem halindeki harika bir örneği sanatçı ve sporcudur Rachel Pohl.

Hayranlarının sanatını doğrudan Shopify mağazasından satın alabileceği resim ve eserlerinin videolarını sürekli olarak yayınlıyor.

Ayrıca bir sanatçı olarak hayatına dair binlerce görüntüleme alan YouTube videolarını da yayınlıyor.

Dahası, Rumpl gibi açık hava markalarıyla işbirliği yapıyor ve öne çıkan bir sanatçı.

Rachel Pohl, Rumpl’un RAD Artist kolektifinin bir parçası.

#cta-paragraph-pb#Rumpl’un Shogun Sayfa Oluşturucu’daki başarısı hakkında bilgi edinin.

6. Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazanızı internete taşıyın

Zaten gelişen bir IRL işiniz var mı? Belki ara sıra Facebook’ta gönderi paylaşıyorsunuz, ancak tam donanımlı bir e-ticaret sitesine sahip olmak, ekstra gelir elde etmenin harika bir yoludur.

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanın aşağıdakiler gibi birçok avantajı vardır:

  • Normalde ulaşamayacağınız yeni kitlelere ulaşma (küresel): Farklı bir ilçede veya ülkede yaşayan müşterilere ulaşmak istiyorsanız çevrimiçi varlığa yatırım yapmanız gerekir.
  • Müşterilerle bulundukları yerde buluşmak: Müşteriler internette sizinki gibi işletmeleri ararken, işletmenizin onların aramalarında görünmesini sağlamak istersiniz. Markaların çevrimiçi müşterileri fiziksel mağazalara aktif olarak yönlendirerek dönüşüme yol açtığı bir strateji olan Çevrimiçinden Çevrimdışına (O2O) pazarlamayla ilgileniyorsanız, çevrimiçi varlığa sahip olmak, bu yaya trafiğini artırmak için çok önemlidir. Aynı şekilde, Çevrimiçi Mağazadan Teslim Al (BOPIS) avantajından yararlanmak için bir çevrimiçi kanalınızın olması gerekir.
  • Müşterilere kolaylık sağlamak: Alışveriş yapanlar sitenizi ziyaret ettiğinde sırada beklemek zorunda kalmazlar ve evde alışveriş yapabilirler. İle 2,64 milyar dijital alıcı dünyada buna kim karşı çıkabilir ki?
Tavsiye Edilen:  Android'de Birinin Numaranızı Engellediğini Nasıl Anlarsınız?

7. Talep üzerine baskı ürünleri satın

Dropshipping’e benzer şekilde, isteğe bağlı baskı (POD) işini yürütmek, envanter veya nakliye lojistiği konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Talep üzerine baskı iş modeli şu şekilde çalışır:

  • Tasarımlarınızı Shopify’a ürünlere (ör. kupalar, şapkalar, tişörtler) ekleyin
  • Bir müşteri bir ürün sipariş ettiğinde Shopify mağazanız siparişi otomatik olarak baskı için isteğe bağlı baskı hizmetinize gönderir.
  • Ürün basıldıktan ve paketlendikten sonra doğrudan müşteriye gönderilir.

Hepsinden iyisi, Shopify, önerilen baskı şirketleri ve işinizi kurmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olacak araçlarla dolu bir uygulama mağazasıyla, talep üzerine baskı işi başlatmayı gerçekten kolaylaştırır.

Fankey POD modeli bir işte elde edebileceğiniz başarının mükemmel bir örneğidir.

Bu şirket, hayranların karşı koyamayacağı ürünler yaratmak için sosyal medya yaratıcıları ve etkileyicilerle ortaklık yapıyor.

Sonuç, daha az israf (envanter yönetiminin yapılmaması nedeniyle) ve mutlu müşterilerdir.

8. El yapımı veya özel ürünler satın

Tüm esnaf ve yapımcılara sesleniyorum. Ürünlerinizi çevrimiçi olarak satmayı merak ettiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bu sizin işaretinizdir.

El yapımı ürünlerinizi kendi web siteniz aracılığıyla çevrimiçi olarak satmak, üçüncü taraflardan vazgeçerek cebinizde daha fazla para kalması anlamına gelir.

Pek çok kurnaz insan, dijital ayak izlerini artırmak için hem Shopify hem de Etsy’de satış yapıyor. Shopify ile satıcılar bir marka oluşturabilir ve müşteri ilişkilerine sahip olabilirler ancak Etsy’nin sağladığı yerleşik bir kitleye sahip değillerdir. Etsy ile satın almaya hazır bir hedef kitleniz var ancak onlara pazarlama yapmak ve mağazanızı marka bilinci oluşturma perspektifinden özelleştirmek daha zordur.

Shopify, çevrimiçi tasarım veya kodlama becerilerinize güvenmeseniz bile göz alıcı bir site oluşturmanızı kolaylaştırır. Yüzlerce harika site teması arasından seçim yapın ve markanızın estetiğine uyacak şekilde özelleştirin.

Gibi temalar Stüdyo sanatçılara ve yapımcılara hitap ediyor. Resim galerileri, ürün videosu ve daha fazlası gibi özellikler en iyi çalışmalarınızı sergilemenize yardımcı olur.

Ürünlerinizi daha da fazla pazarlamanıza yardımcı olmak için kolayca pop-up’lar, harekete geçirici mesajlar ve promosyonlar (indirimler, etkinlikler vb.) eklemenize olanak tanıyan bir tema seçtiğinizden emin olun.

9. Tasarruflu malları iyileştirin ve satın

Tasarruf sevginizi kazançlı bir gelir akışına dönüştürün!

Gibi markalar SOKAKVLTURE vintage buluntularını Shopify mağazaları aracılığıyla yayıyorlar.

STREETCVLTURE, fiziksel bir mağazaya sahip olsa da çevrimiçi bir mağazaya sahip olmanın değerini görüyor.

Marka, yerel olmayan müşterilere ulaşabilir ve bu, yeni indirimli buluntuları, indirimleri veya pop-up etkinliklerini duyurmanın harika bir yoludur.

10. Erkek bakım ürünleri satın

Beardbrand gibi markaların arasına katılmak isteyen, Sakal ve BıçakVe Dr.Squatch?

Erkek bakımı, herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeyen, büyüyen bir sektördür. Araştırmaya göre bu sektörün büyük bir darbe alması bekleniyor. 132 milyar dolar 2030’a kadar!

Yukarıdaki gibi markalar sakal yağlarından tıraş kremlerine, temizleyicilerden deodorantlara ve aradaki her şeye kadar çeşitli ürünler sunar.

Beardbrand’ın kendi havasını yansıtmak için yaptığı gibi, sitenizin geneline büyük, cesur görüntüler eklemek sizin tarzınız olsun:

Veya Dr. Squatch gibi ürünlerinizle alışveriş yapanların abone olmasını ve tasarruf etmesini kolaylaştırmak istiyorsanız Shopify’da bu mümkün!

#cta-paragraph-pb#Beardbrand’ın Shogun Sayfa Oluşturucu’daki başarısı hakkında bilgi edinin.

11. Sağlıklı yaşam ürünleri satın

Katılmak istiyorum 1,5 dolar trilyon sağlık endüstrisi? İnsanlar sağlığa öncelik veriyor ve bu, satın alma davranışlarında da açıkça görülüyor.

Sağlıklı yaşam pastasının büyük bir kısmı sağlıkla ilgili ürünlere yapılıyor, bunu görünüm (düşünün: güzellik ve cilt bakımı) ve fitness ile ilgili ürünler takip ediyor.

Vitaminler, temizleyiciler, yüz yağları ve vücut peelingleri gibi ürünler hayranların favorileridir.

Shopify’ın araç paketi; QR kod oluşturucu ürünleri yeniden sıralamayı kolaylaştırmak için kaliteyi ve marka anlayışınızı yansıtan ürünlerinizi sergilemenize yardımcı olabilir.

12. Mücevher sat

İster kendiniz yapın ister toptan satın almayı düşünün, çevrimiçi bir mücevher mağazası açmak Shopify’da para kazanmanın mükemmel bir yoludur.

Gibi markalar J & Co. Ve Missoma Shopify’da muhteşem sonuçlar gördük. J & Co. toptan satışlarında %40’lık bir artış görürken, Missoma aylık bilgi teknolojisi altyapısının %60’ını kesti.

Tavsiye Edilen:  Mükemmel Marka Mesajlaşma Stratejisini Oluşturmanın 6 Adımı
Missoma’nın çarpıcı ana sayfası Shopify’da oluşturulmuştur.

Çevrimiçi bir mücevher markası kurmanın zor bir iş olduğuna şüphe yok, ancak Shopify’ın platformu, sizin için uygun olan hızda büyümeniz için ihtiyaç duyduğunuz araçları size sağlar.

13. Kıyafet ve aksesuar satın

ABD’deki hazır giyim sektörü büyümeye devam ediyor 1,53 trilyon dolartam olarak.

Bunun gibi gelişen bir endüstride bile, Pazara girmek için hala birçok fırsat var. Çevrimiçi bir giyim mağazası açmanın en iyi yanlarından biri de bu; herkesin farklı stilleri var!

İster bir tişört mağazası ister üst düzey bir butik açmak isteyin, bir fırsat var.

Shopify’daki giyim markaları arasında bilinen markalar yer alır: Spanks gibi küçük aile işletmelerine Talulah’tan alışveriş yapın.

Shopify’da nasıl para kazanılır? SSS

Shopify’da nasıl para kazanılacağına dair yakıcı sorularınız mı var? Cevaplarınızı aldık!

Shopify ile iyi para kazanabilir misiniz?

Evet! Gökyüzü, limittir. Shopify’da kazanabileceğiniz garantili bir para miktarı yoktur. E-ticaret platformunun bir kaynak hazinesi yeni girişimcilerin başlaması için.

Shopify yeni başlayanlar için iyi mi?

Evet, Shopify yeni başlayanlar için uygundur. Basitçe bir Shopify hesabı oluşturun ve Shopify’ın sayfa oluşturma, tema seçme ve kataloğunuza ürün ekleme konusunda size yol göstermesine izin verin.

Shopify mağazası açmanın maliyeti nedir?

Shopify fiyatlandırma planları ihtiyaçlarınıza göre değişir. Basit fiyatlandırma dökümü aşağıdaki gibidir:

– Temel: 39$/ay
– Shopify: 105$/ay
– Gelişmiş: 399$

Anlamak mağazanız için en iyi Shopify fiyatlandırma planı zor olabilir. Mağazanızın envanter konumları, personel hesapları vb. gibi temel plandan daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız istediğiniz zaman yükseltme yapabileceğinizi unutmayın.

Ortalama Shopify satıcısı ne kadar kazanıyor?

Bir Shopify satıcısının ortalama kazancı, ürün türü, kullanılan pazarlama ve satış stratejileri, hedef pazar ve ürün kalitesi gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir.

Shopify satıcılarının gelirleri ayda birkaç yüz dolardan yılda binlerce hatta milyonlarca dolara kadar değişebilir.

Bahsedilen, 457 milyon kişi 2020’de Shopify mağazalarından satın alındı, yani pek çok fırsat var!

Shopify’da satış yapmak için işletme lisansına ihtiyacım var mı?

Shopify ürün başına ne kadar alıyor?

Shopify’ın zirveye çıkardığı miktar planınıza bağlı ve müşterilerin kullandığı ödeme yöntemi. Ücretler, çevrimiçi ve mağaza içi satın alımlarda da farklılık gösterir.

Shopify mağazası oluşturmak ne kadar sürer?

Her şey göz önüne alındığında, Shopify oldukça kullanıcı dostu bir e-ticaret platformudur.

Ancak Shopify mağazası oluşturmak için gereken süre aşağıdaki gibi değişkenlere göre değişir:

– Shopify’a olan aşinalığınız
– Mağazanıza kaç ürün eklemek istiyorsunuz?
– Mağazanızda ne kadar özelleştirme yapmak istiyorsunuz?

Shopify’da para kazanmak sıkı çalışma ve harika bir fikir gerektirir

Herkesin, her yerde başarılı bir Shopify işine başlaması mümkündür.

Girişimcilik çılgın bir yolculuktur ancak motive olursanız, öğrenmeye açıksanız ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaya kararlıysanız, başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

#cta-visual-pb#Shopify mağazanızı özelleştirmeye hazır mısınız?Shogun Sayfa Oluşturucu’nun yardımıyla hayal ettiğiniz Shopify mağazasını oluşturun. Ücretsiz deneyin