19 Stellar Hakkımızda Sayfası Örnekleri ve Onları Harika Kılan Şeyler

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:19 Stellar Hakkımızda Sayfası Örnekleri ve Onları Harika Kılan Şeyler

E-ticaret bazen biraz kişiliksiz gelebilir.

Alışveriş yapanlar, markanızı şahsen değil, satın almadan önce ürünlere dokunabilecekleri ve kullanabilecekleri bir ekran aracılığıyla deneyimliyor.

Bu kopukluğun bir sonucu olarak alışveriş yapanlar markanızı unutabilir, hatta sizi bir rakiple karıştırabilir.

Bundan kaçınmak için, her ziyaretçi üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak önemlidir. Bir iz bırakmanın mükemmel bir yolu Hakkımızda sayfanızdır.

Kapsamlı bir Hakkımızda sayfası yardımcı olur Markanızı farklılaştırın, potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurun ve sizi daha unutulmaz kılsın.

Bu makalede, en iyi Hakkımızda sayfası örneklerinden bazılarını inceleyeceğiz ve bunların alışveriş yapanlarda yankı uyandırma nedenlerini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

#cta-visual-pb#Hikâyenizin hakkını veren bir Hakkında sayfası oluşturunEtkileşimli, göz alıcı bir tasarımla geçmişinizi, vizyonunuzu, misyonunuzu ve ekibinizi paylaşın.Ücretsiz tasarlamaya başlayın

19 çarpıcı e-ticaret Hakkımızda sayfası örnekleri

Birkaç ikonik Hakkımızda sayfasını ve bu sayfaların neyi iyi yaptıklarını gözden geçirelim.

Aşağıdaki Hakkımızda sayfası örnekleri, onların hikayelerini, kişiliklerini ve övgülerini ustalıkla ve markalı sayfa tasarımıyla sunmaktadır.

1. K-İsviçre: Bölümlere ayrılmış hikayeler

Resim: K swiss

K-Swiss ekibi, marka geçmişine çok sayıda katkı sağlayanın olduğunun bilincindedir.

Hakkımızda sayfaları üç bölüme ayrılmıştır: Hikayemiz, Sporcularımız ve İşbirliklerimiz.

Marka hikayesi sayfaları, 1966’daki kuruluşlarından farklı ürün lansmanları, övgüler ve onaylara kadar olayların zaman çizelgesinden geçiyor.

Hakkında sayfasının bu bölümü yardımcı olur Ticarette otoritelerini, güvenilirliklerini ve uzun geçmişlerini oluşturmak.

Sporcular bölümünde ikonik Venus Williams da dahil olmak üzere çeşitli K-İsviçreli tenisçiler yer alıyor.

Hakkında sayfasının bu bölümü sosyal kanıt oluşturursporun en iyilerinin ürünlerini nasıl kullandığını paylaşıyor.

Son olarak, işbirlikleri bölümünde birlikte çalıştıkları çeşitli markalar ve etkileyiciler öne çıkıyor.

Bu da ortaklıklar kurarken sosyal kanıt ekler, birlikte çalışmaya açık olduklarını gösteriyor.

#cta-paragraph-pb#K-Swiss, geliştirme sürelerini 6 kat hızlandırmak ve bu sırada 100.000 $ tasarruf etmek için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullandı. Hepsinden önemlisi, dönüşümleri de %10 artırdılar!

2. Leesa: Ürünlerini yıldız haline getirmek

Resim: Leesa

Leesa, sayfanın üst kısmında konuyu basit tutuyor ve yataklarının bir kutu üründe taşınabilirliğini ustaca gösteriyor.

Yatakları kapınıza kolayca gönderilmiyor, aynı zamanda dedikleri gibi “titizlikle tasarlanmış, olağanüstü rahat.”

Leesa’nın Hakkında sayfası, malzemelerinin ve süreçlerinin kalitesini öne çıkarıyor. okuyucuları görsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Aşağıya doğru inen okuyucular, Leesa’nın yatak oluştururken izlediği farklı adımları gözden geçirebilecekleri bir bölümle karşılaşıyor.

Ziyaretçiler her adım hakkında daha fazla bilgi edinmek için konsept, prototip oluşturma, araştırma ve test etme ile son yapıya göz atabilir.

Hızlı geçişler kusursuz bir hikaye anlatma deneyimi sağlar.

Hikayelerini ve kalitelerini belirledikten sonra Leesa’nın Hakkında sayfası amaçlarını şu şekilde açıklıyor: sosyal etkilerini paylaşıyorlar.

Tüketicilerin %41’i ile toplumsal amaçlara açık bir şekilde bağlı olan markaları seçmekbu, web sitelerinde sergilenecek mükemmel bir ayrımdır.

#cta-paragraph-pb#Leesa’nın nasıl 250.000 $’dan fazla ve altı aylık geliştirme süresinden tasarruf ettiğini öğrenin. Vaka çalışmasını okuyun.

3. Adnams Southwold: Macera ruhunu çağrıştırıyor

Resim: Adname’ler

Birinci sınıf bira ve alkollü içkilerin taşıyıcısı Adnams, Hakkında sayfasına eğlenceli bir macera duygusu aşılıyor. Web siteleri bira fabrikası turları, “kendi içkilerinizi damıtın” ve grup tadımları gibi deneyimler sunuyor.

Okuyucular, sundukları ürüne dayanarak markanın kişiliğinin heyecan ve grup bağı deneyimleriyle tanımlandığını kolaylıkla söyleyebilirler.

Hakkımızda sayfası da bunu ustalıkla yansıtıyor. ifadeler, görsel seçimleri ve renkler.

Metin yazarlığı harika bir örnektir:

“Mağazalarımız, otellerimiz, barlarımız ve hanlarımız bireyselliğimizi ve inanılmaz ekiplerimizin kişiliğini yansıtıyor. Bizim ve onların odak noktası, unutulmaz anlar yaratmak ve müşterilerimize keyif veren deneyimler sunmaktır.”

Ayrıca Adnams videoyu, öne çıkan renkleri ve başlıkları içerir macera ve yolculuk imgelerini çağrıştıran “öncü ruh” gibi.

Sonunda onlar değerlerini vurgulayın ve sürdürülebilirliğe odaklanmak akıllı bir hareket çünkü alışveriş yapanların %44’ü Sürdürülebilirliğe açık bir bağlılığı olan markaları tercih edin.

Dolayısıyla bu bölüm hem çevreye hem de şirketin kârına fayda sağlar.

4. Cambridge Mask Co: İhtiyacın vurgulanması

Resim: Cambridge Maske Şirketi

Bu Hakkında sayfası, şirketin kuruluşuna ilişkin arka planla güçlü bir şekilde açılır.

Okuyucular ekranın üst kısmında kurucuya tanıtıldıCambridge Mask Co.’nun ardındaki motivasyonunu hızla açıklıyor.

Kurucunun hikayesi ve vizyonunun altında ziyaretçiler, şirketin geçmişinin zaman çizelgesi.

Bu, Cambridge Mask Co’nun yıllardır faaliyet gösterdiğini göstererek güvenilirlik oluşturmaya yardımcı olur.

Cambridge Mask Co Hakkımızda sayfası aynı zamanda mevcut ekipleri, ortaklıkları ve ürünün kendisi (maskeler) hakkında da konuşuyor.

Onlar açıklıyor ürünlerinin kimlik bilgileriönce en önemli noktaları vurguluyor, ardından okuyuculara seçmeleri halinde daha fazla bilgi edinebilecekleri bir yer sunuyor.

Bu, okuyuculara en uygun bilgileri önceden vermenin mükemmel bir yoludur ve daha fazla araştırmanın daha derinlere inmesine olanak tanır.

Tavsiye Edilen:  eBay'de Dropshipping Buna Değer mi? | Amazon ve Shopify'ın bilmenizi istemediği şeyler

#cta-mini-pb#Ücretsiz Hakkımızda şablonlarımızı edinin. Daha fazla bilgi edin

5. PANGAIA: Çarpıcı görsellerle büyük, sürdürülebilir bir görev

Resim: PANGAYA

Sürdürülebilir giyim markası PANGAIA’nın kendine özgü bir estetiği var.

Tıpkı burada gördüğümüz gibi, içlerinde tek renkli giyinmiş insanların olduğu pek çok doğal sahne var. ekranın üst kısmındaki resim Hakkımızda sayfasında.

Kendilerini “malzeme bilimi şirketi” olarak adlandırıyorlar. basitçe misyonlarını tanımlayın “Birinci sınıf yaşam tarzı ürünleri ve deneyimleriyle dünyaya problem çözen yenilikler getirmek.”

Aşağı kaydırdığınızda bunu takip ediyorlar onlar kim—”bilim insanları, teknoloji uzmanları, tasarımcılar” — ve onların “Dünya Pozitif Geleceğine ilham verme ve hızlandırma” misyon ve vizyonları.

Bu mesaja, polen yayan bir arının görüntüsü eşlik ediyor; o olmadan var olmayacağımız bir şey.

Bu yüksek fikirli misyonun ardından, sürdürülebilir bir şekilde üretilen ürünlerin kendisini gösteren bir kaydırıcı gelir.

Sayfa, marka, kullandıkları malzemeler ve büyük vizyonlarını gerçekleştirmek için üstlendikleri yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz bağlantılarla bitiyor.

6. La Blanca: Canlı yaşam tarzı görüntüleri

Resim: La Blanca

La Blanca’da mayo, ev kıyafeti ve spor giyim ürünleri satılmaktadır.

Hakkında sayfası yardımcı olur ziyaretçiler kendilerini güneşin ve sörfün tadını çıkarırken hayal ediyorlar parlak, canlı yaşam tarzı görüntüleri ile.

Ziyaretçiler ekranı kaydırdıkça onlara bir göz alıcı görseller ve marka avantajlarının dengesi.

Örneğin La Blanca, mayolarının tüm vücut tiplerine mükemmel uyum sağlamak için birden fazla ayar alanına sahip olduğunu vurguluyor.

Bir istemle sonlandırıyorlar hashtag kullanarak kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği toplayın mayolarında çeşitli vücut tiplerine ait modelleri sergilerken.

7. Bondi Sands: Ziyaretçileri etkilemek için hareketi kullanmak

Resim: Bondi Kumları

Bondi Sands Hakkında sayfası, dalgaların, parlak güneş ışığının ve mutlu yüzücülerin olduğu okyanusun bir GIF’iyle açılıyor.

Hareketiyle göz kamaştıran güzel bir görüntü. Ziyaretçileri güneşli kumsallara taşıyor.

Hakkımızda sayfası daha sonra şuraya geçer: övgüler ve sertifikalardeğerlendirmeleri, küresel topluluklarının büyüklüğü, vegan ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan etiketleri gibi.

Bu, “bize neden güvenmeniz gerektiğini” tek satırda vurgulamanın etkili bir görsel yoludur.

Ayrıca Bondi Sands Hakkında sayfası İncelemelerini daha ilgi çekici hale getirmek için hareketten yararlanıyor.

İnceleme listeleri, kullanımdaki ürünlerine ilişkin GIF’lerin yanında görünür ve ziyaretçilerin daha fazlasını görmek istemesi durumunda daha fazla incelemeyi okumaları istenir.

8. Kent Yazarları: Markaya bir yüz kazandırmak

Resim: Kent Yazarları

Urban Writers, yazarları ve diğer serbest çalışanları kitap, makale ve daha fazlasını oluşturmak için projelerle buluşturan bir platformdur.

Hakkında sayfası kuruluşun amacını vurgulargeçmişlerinden ve misyonlarından işin yaratılmasına ilham veren acı noktasına kadar.

Aşağı kaydırarak ziyaretçiler şunları yapabilir: kurucular ve ekip üyeleri hakkında daha fazla bilgi edinin The Urban Writers’ın arkasında, kişi ve rolüyle ilgili bilgileri ortaya çıkarmak için fotoğrafların üzerine geliniyor.

Hakkımızda sayfanızdaki personelinizin resimleri söz konusu olduğunda, gösterimi yalnızca liderlikle sınırlamanın hiçbir nedeni yoktur.

Ekibiniz bir avuç kişiden daha büyükse, bunu vurgulamak, ürünlerinizle ilgili tüm çalışmalara dikkat çekecek ve bu da onları daha değerli gösterecektir.

Bu Hakkında sayfası iyi çalışıyor çünkü web sitesinin “ürünü” aslında arkasındaki kişilerin uzmanlığı ve çalışmasıdır.

İşe güç veren ekibi anlamak, farklı insanları ve becerileri sergileyin.

Daha sonra sayfa, ekibe katılma başvurusunda bulunmak için akıllıca bir eylem çağrısı (CTA) ile tamamlanır.

9. Acadian Estates & Custom: Hizmet sürecini dahil etmek

Resim: Acadian Estates ve Gümrük

Acadian Estates & Custom Hakkında sayfası birkaç şeyi iyi yapıyor: kurucu hikayelerini tanıtıyor, hizmetleri öne çıkarıyor ve nasıl çalıştıklarını açıklıyor.

Hakkında sayfasında ilk olarak kurucu ortak Blake Gautreau şirketi neden kurduklarını açıklıyor.

Pek çok Hakkında sayfasındaki ortak tema, sıkıntılı noktanın ve markanın bu noktaya nasıl değindiğinin belirtilmesidir.

Daha sonra sayfa, hizmetlerinin çok net bir özetine geçer.

Bu bölüm iyi çalışıyor çünkü kısa ve öz, göz atması kolay ve hikayeyi anlatmaya yardımcı olacak simgeler kullanıyor.

Son olarak, bir danışmanlık randevusu almak üzere CTA’dan hemen önce, Hakkında sayfası, danışmadan yaratıma kadar Acadian Estates & Custom sürecinin nasıl göründüğünü paylaşıyor.

10. MVMT: Kişisel bir imza

Resim: MVMT

MVMT Hikayemiz sayfası güçlü bir sloganla başlıyor: “Los Angeles’ta Tasarlandı, Dünyanın Her Yerinde Giyildi.”

Bu, onları otomatik olarak yerel (Kaliforniyalılara kadar) kökleri olan küresel bir marka haline getirir.

Sayfada bunun başka bir örneği sunulmaktadır. problem çözüm formülü “Moda sektörünün aşırı pahalı ve modası geçmiş modellerini altüst etmek için MVMT’yi başlattık” çizgisiyle yola çıktık.

MVMT, hikâyesini anlatmak için metinden fazlasını kullanıyor; iki kurucu ortağının bir resmini ve hatta imzalarını içerir.

Bu tür Kişisel dokunuş güven oluşturma yolunda uzun bir yol kat ediyor.

Kişisel notlarının ardından ürünleri, misyonları ve hayranların sosyal medya aracılığıyla nasıl bilgi sahibi olabileceği hakkında konuşuyorlar.

Tavsiye Edilen:  Harika İçerik Yazmak İçin 4 İpucu

Hepsini bulabileceğiniz tüm sosyal medyaya ve bloglarına bağlantı vererek tamamlıyorlar. Son CTA’ları %10 indirim kazanmak için bültenlerine kaydolmaktır; bu, e-posta listelerini büyütmenin harika bir yoludur.

11. Hey Harper: Yüksek kaliteli tasarım takıların yaygınlaştırılması

Resim: Merhaba Harper

Bu mücevher markası, Hakkımızda sayfasında bunu ilan etme fırsatını değerlendiriyor onların kapsamlı misyon beyanı tasarım mücevherlerini her türden alıcıya ulaştırmak.

Ayrıca şöhret iddialarını da gündeme getiriyorlar: “Orijinal Su Geçirmez Mücevher Markası olarak mücevher pazarını kasıp kavuruyorlar.” Fotoğraflar operasyonların perde arkasını gösteriyor.

Kurucuları ve CEO’ları Catarina Oliveira’dan misyonlarının mesajını güçlendiren bir alıntıyla devam ediyorlar:

“Mücevher sektörünün her zaman ayrıcalık ve yüksek fiyatlarla uyumlu olduğu fikrine hiçbir zaman uymadım. Yüksek kaliteli tasarım takıları demokratikleştirmek için Hey Harper’ı kurdum. Takıların uzun ömürlü olması için altın ya da pahalı olması gerekmez; kaliteye ihtiyacı vardır ve bu bir lüks değil standarttır! Parçalarımız kadınların kendilerine karşı dürüst olmalarını ve takıları kendilerini ifade etme ve güçlendirme aracı olarak kullanmalarını sağlamak için tasarlandı.”

Son olarak simgeleri kullanarak ürünlerinin ana özelliklerini vurgulayınparçalarından birini gösteren döngüsel bir GIF ve işçilikleriyle ilgili bazı ayrılık kopyaları.

12. TULA Cilt Bakımı: Uzmanlarınızı ön plana çıkarın

Resim: TULA Cilt Bakımı

TULA Cilt Bakımı önemini görüyor ellerinden gelenin en iyisini öne çıkarmak. Hakkında sayfalarında kurucuları Dr. Roshini Raj’ı ekliyorlar.

Dr. Raj, Harvard ve New York Üniversitesi’nden diplomalara sahip, pratisyen bir gastroenterologdur; bir markanın etkileyici bir yüzü hakkında konuşalım!

Sayfa, kurucunun kendisiyle birlikte yazdığı kişisel bir notla bitiyor. TULA Cilt Bakımının ardındaki amacı açıklıyor ve onu kurmasının nedeni.

13. Death Wish Coffee: Zekice bir kopya ve net bir görev

Resim: Ölüm Dileği Kahvesi

Ölüm Arzusu Kahvesi Hakkımızda sayfası provokatif başlıklarla öne çıkıyor “Doğası gereği Asi” ve “Ölümün Kusturduğu” ve ardından “ölüm arzusu” teriminin hayatı dolu dolu yaşamanın bir işareti olduğuna inandıkları açıklaması geliyor.

Meraklı ziyaretçilerinin dikkatini çekmenin ne kadar güçlü bir yolu!

Aşağıya doğru ilerleyerek fasulyeleri için sıkı kalite gerekliliklerini ve onları yetiştiren emeği öğreneceksiniz.

Sadece ürünlerine değil aynı zamanda onu kavurma makinelerine ulaştıran insanlara da önem verdikleri açık.

Sayfayı şu şekilde kapatıyorlar: takımları ve geçmişi hakkında konuşuyorlar Bu da markayı mevcut başarısına götürdü. Çalışanlarının markanın büyümesi için ne kadar önemli olduğunu açıkça anlıyorlar.

14. Geleceğin Türü: Sürdürülebilir bir yaşam tarzı için vegan vitaminleri

Resim: Gelecek Tür

Kendini işine adamış veganlar ve sertifikalı beslenme uzmanları olan Future Kind’i kuran Avustralyalı kardeşler, vegan takviyeleri almakta zorlandılar. Yani kendilerininkini yaptılar.

Hakkımızda sayfaları hızla açılıyor lansman hikayelerini anlatıyor kanıta dayalı, %100 vegan vitamin serisi.

Bunu şu şekilde takip ediyorlar onları farklı kılan şeyin ne olduğunu tanımlamak rakiplerinden; temiz, organik içerikler; sürdürülebilir uygulamalar; ve vegan, hayvanlar üzerinde deney yapılmayan içerikler.

Ayrıca, neden doğrudan onlardan satın almanın bir perakendeciden satın almaktan daha iyi olduğunu açıklıyorlar.

Omega-3’ler, D3 vitamini ve kolajen gibi popüler takviyeler genellikle balık, koyun yünü ve inek parçaları gibi hayvan kaynaklarından elde edilir. Future Kind, aynı takviyelerin nasıl yalnızca sürdürülebilir, bitki bazlı kaynaklardan geldiğini vurguluyor.

Hayvan barınakları ve sürdürülebilirlik girişimleriyle ilgili çalışmaları hakkında konuşmaya devam ediyorlar.

Son olarak, tüm takviye serilerini bir CTA ile göstererek hepsini tamamlıyorlar. Tümünü İncele. Sayfanın geri kalanı sizi satın almaya ikna ettiyse buradan alışverişe başlamak çok kolay.

15. Taaluma Totes: Basında yer alan haberlerden yararlanmak

Resim: Taaluma Çantaları

Benzersiz bir iş modeliniz varsa, Hakkımızda sayfanız size mükemmel bir fırsat sunar. Sizi benzer mağazalardan ayıran şeyin tam olarak ne olduğunu açıklayın.

Ancak bu açıklama kısa ve öz olmalıdır.

Aksi takdirde, ziyaretçinin dikkati dağılabilir veya sıkılabilir ve rakiplerinizden daha iyi olduğunuza ikna olmadan geri dönebilir.

Taaluma Totes kesinlikle bir benzersiz iş modeli: Ürünleri birçok ülkenin geleneksel kumaşlarından üretilmekte ve Amerika’da üretilmektedir. Gelirler daha sonra kaynak ülkelerdeki mikro kredilerin finansmanına gidiyor.

Bunun ötesinde, Taaluma Totes basın kapsamını kullanıyor Sosyal kanıt sağlamak ve güvenilirlik oluşturmak için Shark Tank, TedX, Business Insider ve daha fazlasından.

İş konseptleri hakkında doğrudan Shark Tank “köpekbalıklarından” alıntıların olduğu bir bölümleri var.

16. Cesur Yiyecekler: Güçlü bir şekilde açın

Resim: Cesur Yiyecekler

Daring Foods’un Hakkında sayfası güçlü bir ifadeyle açılıyor: “Tavuk neden DEĞİŞMELİ?”

Hemen çözmeye çalıştıkları sorunu açıklıyorlar– yani tavuk harika ama sürecin düzeltilmesi gerekiyor.

Güçlü açılış konuşmalarının hemen altında, günümüzde tavuk yetiştiriciliğinde neden bir sorun olduğu ustaca açıklanıyor:

“Bize bu kadar tavuğu sağlamak için bazı tavizlerin verilmesi gerektiği ortaya çıktı. Hayvanların nasıl yetiştirildiği, ne yedikleri, üretilen hayvan atıklarının miktarı. Ve bu sürdürülebilir değil. İnanması zor görünebilir ama tavuğunuzu değiştirmek birçok şeyi değiştirebilir. En iyisi için.”

Metin ve tasarım, eksiksiz bir hikaye anlatmak için mükemmel bir uyum içinde birlikte çalışır.

Tavsiye Edilen:  Verimli Pazarlamacılar İçin 8 Harika E-Ticaret Yapay Zekası Önerisi

Bir sorun açıklamasıyla başlıyor, bunun neden bu kadar büyük bir sorun olduğunu açıklıyor ve ardından şu çözümle bitiyor: “Tavuğu BİTKİLERDEN yaparak daha iyi hale getirmek.”

17. Mavi: Sürdürülebilirliklerini istatistiklerle özetlemek

Resim: Mavi

Türk markası Mavi, Hakkında sayfasındaki belirsizliklerle mücadele ediyor hikayelerini anlatmak için istatistikleri kullanmak.

Sayfada denimin kullandığı su ve enerji tüketiminde sektör ortalamasına göre yüzde azalmanın yanı sıra kullandıkları sürdürülebilir yıkama süreçleri vurgulanıyor.

Hikayelerini istatistiklerde görüntülemek bir bilgiyi yoğunlaştırmanın güçlü yolu ve ziyaretçilere markanın neyle ilgili olduğunu bildirin.

Devam ediyorlar misyon, vizyon ve değerler“daha az su ve enerji kullanarak hem kalıp hem de kalite açısından olağanüstü bir kot pantolon” yaratmaya giden sektördeki 30 yıllarına odaklanıyor.

Markanın FAVÖK’ünün %1’ini fonlamaya ayırdığı sosyal yatırımlar da onlar için önemli.

Mavi, ürünlerini gerçek dünyada sergileyen bir Instagram UGC kolajıyla sona eriyor.

18. Bakır İnek Kahvesi: Evinize yeni bir ritüel getiriyoruz

Resim: Bakır İnek Kahvesi

Yenilik kahve endüstrisine yabancı değil, ancak Copper Cow gerçekten benzersiz bir şey geliştirdi: tek servislik Vietnam usulü üzerine dökülen latte.

Bizim Hikayemiz sayfası şununla başlıyor: kurucudan bir notDebbie Wei Mullin, kültürünü sürdürülebilir bir şekilde paylaşmak için şirketi nasıl kurduğunu anlatıyor.

Aşağı kaydırdığınızda ürün hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz; herkesin evde hazırlayabileceği geleneksel Vietnam kahvesi. Sadece bu da değil, kahve çiftçiler için adil ve çevre için sürdürülebilir bir şekilde üretiliyor.

Toptan satış programlarının bir parçası olmak isteyebilecek perakendeciler için de bir çağrı ekliyorlar.

Hayır Hakkımızda sayfası olmadan tamamlanır değerlerine odaklanmaCopper Cow bunu dört unutulmaz cümleyle vurguluyor: İyi Bir Vatandaş Olun, Başkalarını da Beraberinde Getirin, Sahipler Gibi Davranın ve Başarısız Olun.

Onu eve götürmek için şunları içerirler: Tanınmış yayınlardan övgüler yağdırıyor ve ziyaretçilerin hemen alışverişe başlayabilmesi için en çok satan ürünlerden oluşan bir seçki sağlayın.

19. Şube Mobilyaları: Daha konforlu işyerleri inşa etmek

Resim: Şube Mobilyaları

Branch, ister evde ister ofiste olsun, haftalık 40 çalışma saati boyunca rahat olmanın öneminin farkında. Hakkımızda sayfası işverenlere doğrudan hitap eder katın üstünde.

Kaydırdıkça markanın öyküsünü öğreniyorsunuz; CEO, ofis mobilyası satın almanın büyük bir güçlük olduğunu fark etti.

Ürünlerinin ne kadar konforlu, kaliteli ve uygun fiyatlı olduğundan bahsederek takip ediyorlar.

Son olarak, olmadan bir Hakkımızda sayfası nedir? hayran müşterilerden sosyal kanıt. Branch, mağazalarından ve diğer yerlerden binlerce yorumun yer aldığı özel bir sayfaya bağlantı vererek beş yıldızlı yorumlarını göstermek için bir kaydırıcı kullanıyor.

Sayfanın alt kısmında sürdürülebilir ürünler yaratma ve sosyal girişimlere katkı sağlama konusundaki kararlılıklarını sergiliyorlar.

Harika Hakkımızda sayfalarından bilgi alarak daha iyi bir müşteri deneyimi oluşturun

Hakkımızda sayfası örnekleri, her şeyden önce, ister hikayelerini bölümlere ayırmak ister ekiplerini tanıtmak olsun, iyi bir şey yapar.

Bunları kendi Hakkımızda sayfanız için ilham kaynağı olarak kullanın ziyaretçilerin markanız, misyonunuz, vizyonunuz ve şirketiniz hakkında bir bütün olarak daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak.

Bu makalenin kendi Hakkımızda sayfanızı geliştirmenize veya markanızı gururla yansıtan bir sayfa oluşturmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Özel bir Hakkımızda sayfası oluşturmaya hazır olduğunuzda, tüm bu öğrendiklerinizi markanız için uygulamaya koymak için Shogun’u kullanabilirsiniz.

#cta-visual-pb#Işık hızında bir Hakkımızda sayfası oluşturunShogun, Shopify mağazanız için kod gerekmeden çarpıcı bir Hakkımızda sayfası oluşturmayı kolaylaştırır.Bugün ücretsiz tasarlamaya başlayın