2016’nın En İyi 10 ‘Kaçırılmayacak’ Pubcon Oturumu!

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2016’nın En İyi 10 ‘Kaçırılmayacak’ Pubcon Oturumu!

Dünyanın eğlence başkenti; Las Vegas, 10 Ekim – 13 Ekim 2016 tarihleri ​​arasında çeşitli dijital pazarlama zihinlerinin sinerjisine tanık olmaya hazır. , patronlar, girişimciler ve düşünce kuruluşları, yeni medya alanıyla ilişkilidir. Dijital pazarlama endüstrisini harekete geçirenlerin ve sarsanların üç günlük mega buluşması, yılın en çok beklenen etkinliği. Sosyal medya pazarlama ve optimizasyon dünyasını etkileyen yeni stratejileri ve fikirleri beyin fırtınası yapmak, tartışmak ve planlamak için dijital medya akışının önemli etkenlerinin ve yenilikçilerinin bir araya geldiği ideal bir yeni çağ platformudur.

Pubcon’un Tarihi

Pubcon Inc’in CEO’su ve kurucusu Brett Tabke tarafından tasarlanan konferans fikri, 2000 yılında bir London Pub’da doğdu ve ilk Web Arama Motoru Optimize Edicileri ile Web Yöneticilerini cana yakın ve samimi bir düzende bir araya getirdi.

Tabke, bilgisayar bilimi endüstrisindeki hünerini otuz yılı aşkın bir süredir kanıtlamıştır. Kıdemli, Batı Tasarımı için Assembly Dili Programlaması üzerine birkaç kitap yazmıştır. Başlıca katkılarından biri, 65816 Mikroişlemci için önde gelen bir derleyici olan Karma 128’in yazarlığıdır. Bu Bilgisayar Bilimi uzmanı, 1984’ten beri çok sayıda topluluk ağ sitesi işletiyor.

Pubcon 2016

Pubcon Konferansı, sosyal medya, internet pazarlaması ve arama motoru optimizasyonu alanında büyüyen işletmeler için bilgiye dayalı çözümlerin değiş tokuşu için mükemmel bir platform oluşturmayı amaçlıyor. Aynı zamanda dijital pazarlama alanındaki uzmanlar ve yenilikçilerle ağ oluşturmak ve fikir alışverişinde bulunmak için ideal bir kaidedir.

Bu yılın en iyi 10 ‘Kaçırılmayacak’ Pubcon Oturumuna hızlıca bir göz atalım.

1) KONFERANS OTURUMU: İçerik, Arama ve Sosyal Etkileşim

Tarih: 12 Ekim Çarşamba

Zaman: 14:45 – 15:50

Konum: Salon G

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Bir strateji ancak Arama, Sosyal ve İçerik arasında tutarlı ve sürekli bir geri bildirim döngüsü varsa başarılı olur. Sosyal medyanın temel ihtiyacı içeriktir ve içeriğin ana dağıtım kanalı sosyaldir. İçeriğin kritik rolü, arama sıralamalarını iyileştirmektir. Bunların birlikte planlanması, yürütülmesi ve dağıtılması zorunludur. Örneğin, belirli bir anahtar kelimeden yararlanmak için marka, bunun etrafında içerik oluşturmalıdır. Bu içerik daha sonra sosyal medya kanallarında paylaşılabilir. Bu içeriğin performansının analiz edilmesi ve metriklerin içerik & arama ekipleriyle paylaşılması stratejilerini buna göre revize edebilmeleri için önemlidir.

Anahtar Paket Servis: Bu oturumu gerçekleştirmenin arkasındaki ana gündem, Arama, İçerik ve Sosyal Pazarlama ekiplerinin doğru zamanda doğru tüketici tabanını hedeflemek için kapsamlı stratejiler ve iletişim planları geliştirmek üzere birlikte nasıl çalışabileceğini vurgulamaktır.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Rachel Meyer yapacaktır., Direktör, Dijital Pazarlama, Tıbbi Pazarlama Çözümleri, Scottsdale, Arizona 2011’den beri. Rachel’ın ve ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu şu adresten takip edin: https://twitter.com/rachelmeyer1

Konuşmacılar: Panel şu kişilerden oluşur: Prashant Puri, AdLift Marketing Kurucu Ortağı,

Maggie Malek, Halkla İlişkiler ve Sosyal Bölüm Başkanı, MMI Ajansı ve Casie Gillette, Çevrimiçi Pazarlama Direktörü, Ko Pazarlama.

Onları takip edin:

Prashant: https://twitter.com/puriprashant

Maggie: https://twitter.com/MagsMac

Casie: https://twitter.com/casieg

2) KONFERANS OTURUMU: Mobil Dönüşüm Optimizasyonu ve AMP

2 kişi

Tarih: 11 Ekim Salı

Zaman: 10:10 – 11:20

Konum: Salon G

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Dönüşüm oranları açısından mobil stratejiler şu anda çok önemlidir. Bu oturum, mobil dönüşümleri en üst düzeye çıkarmayı üç bölümde ele alacaktır:

1) Mobil potansiyel müşteri yaratma ve reklamverenlerin mobil dönüşüm optimizasyonunu iyileştirmek için arama başına ödeme pazarlamasını nasıl kullanabileceği

2) Rahat, yaratıcı ve pratik çözümler sunarak daha fazla mobil dönüşüm elde etmek

3) Mobil cihazlardaki kullanıcı davranışı ve pazarlamacıların, kullanıcı amacını yakalamak ve bunlardan yararlanmak için stratejilerini nasıl ayarlayabilecekleri.

Tavsiye Edilen:  Dijital indirmelerin 2023 stratejinizin bir parçası olması için 6 neden

Anahtar Paket Servis: Mobil kitlelere daha iyi dokunmanıza yardımcı olacak Mobil Pazarlama Stratejileri geliştirmek ve uygulamak için İpuçları ve Püf Noktaları.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Kristopher Jones yapacaktır. Başarılı bir girişimci ve yatırımcıdır. Kris, önde gelen bir SEO firması olan LSEO.com’un kurucusudur ve erken aşama teknoloji melek yatırım fonu olan KBJ Capital’in Yönetici Ortağıdır. Kris ve ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin.

https://twitter.com/krisjonescom

Konuşmacılar: Panel şu isimlerden oluşuyor: Lauren Polinsky, Müdür Yardımcısı, Merkel ve Scott Hendison, CEO ve Başkan, Arama Komutanı.

Lauren: http://twitter.com/laurenpolinsky

Scott: https://twitter.com/shendison

3) KONFERANS OTURUMU: Omni-Channel Dijital Pazarlama Stratejisi ve Yürütme

2ppl-2

Tarih: 12 Ekim Çarşamba

Zaman: 10:30 11:35

Konum: Salon C

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Bu oturum, sadece SEO’dan daha geniş bir pazarlama stratejisinin önemini anlamayı amaçlamaktadır. Omni-Channel Search (veya Bütünsel Arama), yalnızca SEO’yu değil, aynı zamanda çeşitli diğer çevrimiçi kanalları birlikte kullanan bir yaklaşımdır. Omni-channel, şirketlerin müşteri deneyimini artırmak için kullandıkları kanallar arası bir iş modelidir. Yaklaşımın, fiziksel konumlar, SSS web sayfaları, sosyal medya, canlı web sohbetleri, mobil uygulamalar ve telefon iletişimi gibi kanallar dahil olmak üzere sağlık, devlet, finansal hizmetler, perakende ve telekomünikasyon sektörlerinde dikey alanları vardır. Bu oturumun diğer yarısında, Dave Roth etkili Omni-Chanel stratejileri geliştirmeye çalışacak.

Anahtar Paket Servis: Omni-Chanel Stratejilerinin tasarlanması ve uygulanmasına ilişkin ipuçları, örnekler ve eğitim.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Paper Mart Pazarlama Direktörü Allison McGuire yapacaktır. Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanıdır. Çevrimiçi pazarlama ve e-ticaret programları oluşturma konusunda başarılı bir geçmişe sahiptir. Allison ve ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin. https://twitter.com/amcguire13

Konuşmacılar: Panel, Outspoken Media CEO’su Rhea Drysdale ve Emergent Digital CEO’su Dave Roth’tan oluşuyor.

Onları takip et

Rhea: https://twitter.com/Rhea

Dave: https://twitter.com/daverothsays

4) KONFERANS OTURUMU: Mobil Yeni Yereldir

2ppl-3

Tarih: 11 Ekim Salı

Zaman: 16:20 – 17:30

Konum: Salon C

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Cep telefonları büyük bir çevrimiçi trafik toplar. 2015 yılında, dünya çapında Google aramalarında masaüstünü geride bıraktı. İşletmelerin mobil cihazlar aracılığıyla gelen tüketicileri tanıması, anlaması ve onlarla bağlantı kurması ve onları potansiyel müşterileri haline dönüştürmesi son derece önemlidir.

Anahtar Paket Servis: Masaüstü ve mobil cihaz kullanıcıları arasındaki Davranışsal farklılıklar üzerine eğitim. Bu yılki önemli pazarlama trendleri. Olağanüstü yerel mobil cihaz deneyimleri sunmaya yönelik ipuçları ve fikirler.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Didit.com CEO’su Kevin Lee yapacak. Didit.com ve We-Care.com’un kurucu CEO’sudur. Kevin ve ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin. https://twitter.com/kevin_lee_QED

Konuşmacılar: Panel şu kişilerden oluşur: Bernadette Coleman, CEO, Advice Local ve Purna Virji, Kıdemli PPC Eğitim Müdürü, Bing Ads, Microsoft

Onları takip edin:

Bernadette: https://twitter.com/berniecoleman

Purna: https://twitter.com/purnavirji

5) KONFERANS OTURUMU: İçerik Pazarlaması 2016: Trendler ve Popüler Konular

2ppl-4

Tarih: 12 Ekim Çarşamba

Zaman: 11:40 – 12:45

Konum: Salon G

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: İçerik pazarlaması, günümüzün en etkili pazarlama stratejilerinden biridir. Modern dijital pazarlamacılar için işleyiş şekli budur, ancak bunu doğru yapmak kolay bir iş değildir. Okuyucular için ilgi çekici, hemen çıkma oranı daha düşük ve kullanıcı değeri getirisi yüksek olan içeriğin küratörlüğünü yapmak çok önemlidir.

Anahtar Paket Servis: Bu oturum, 2015’te etkili bir şekilde çalışan içerik stratejilerini gözden geçirecek, ilginç, bilgilendirici ve ilgi çekici içeriğin nasıl seçileceği ve sektörünüz ve okuyucular için benzersiz ancak ilgili konuların nasıl katkıda bulunacağı konusunda eğitim verecek ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Tavsiye Edilen:  En İyi 15 Uygulama Güvenliği Aracı (2023)

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Foundation Digital İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Loren Baker yapacak. Loren, 1998’den beri SEO, içerik pazarlaması ve ücretli medya ile ilgileniyor ve son on yılda araba sigortası, perakende alışveriş, profesyonel spor ve film ve televizyon endüstrisindeki lider şirketler için Arama ve Sosyal stratejiler oluşturdu ve yürüttü. Loren aynı zamanda Search Engine Journal’ın da kurucusudur ve CNN, ZDNet, PRWeek, Mashable ve AdAge’de yer almıştır. İlgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin.

https://twitter.com/lorenbaker

Konuşmacılar: Panel şu isimlerden oluşuyor: North Side Metrics Kurucu Dave Rohrer ve Avalaunch Media Başkanı Matt Siltala

Onları takip et

Dave: https://twitter.com/daver

Mat: https://twitter.com/Matt_Siltala

6) KONFERANS OTURUMU: Y Kuşağına Pazarlama: Snapchat – Reddit – Etal

Tarih: 12 Ekim Çarşamba

Zaman: 14:45 – 15:50

Konum: salon ben

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Oturum, sosyal medya ve ücretli kanallar aracılığıyla Y kuşağına yönelik pazarlama ipuçlarıyla başlayacak. Bunu, işletmelerin Reddit kullanarak sosyal medya aracılığıyla nasıl başarıya ulaşabileceklerine dair derinlemesine bir anlayış takip edecek. Her sosyal medya sitesinin başarı için stratejileri vardır. Bu oturum, içeriği Reddit’e etkili bir şekilde göndermek için bilmeniz gereken her şeyi detaylandıracaktır. Bu, doğru kitleyi seçmekten, kuralları anlamaktan doğru başlığı oluşturmaya ve başarı için kampanyayı izlemeye kadar her şeyi içerecektir. Bu stratejiler diğer sosyal sitelere göre uyarlanabilir.

Anahtar Paket Servis: Reddit’i en iyi teknikleri ve fikirleri kullanarak işletmeler için başarıya ulaşmanın bir aracı olarak anlamak.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Orainti Uluslararası SEO Danışmanı ve Kurucusu Aleyda Solis yapacaktır. Uluslararası bir SEO Danışmanıdır – şirketi Orainti, bir blog yazarı (Search Engine Land, State of Digital ve Moz) ve konuşmacı (13 ülkede İngilizce ve İspanyolca dillerinde 60’tan fazla konferansla) aracılığıyla sağladığı bir hizmettir. 2015’te Forbes’in takip edilecek 10 Dijital Pazarlama uzmanı listesinde yer aldı ve Avrupa, Amerika ve Latin Amerika şirketleri için Arama Motoru Optimizasyonu konusunda sekiz yıldan fazla deneyime sahip. İlgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin.

https://twitter.com/aleyda.

Konuşmacılar: Panel, Pixel Road Designs’ın Kurucusu ve CEO’su Brent Csutoras, Paper Mart Pazarlama Direktörü Allison McGuire ve Lightspan Digital Başkanı Mana Ionescu’dan oluşuyor.

Onları takip edin:

Brenthttps://twitter.com/BrentCsutoras

Allisonhttps://twitter.com/amcguire13

Manahttps://twitter.com/manamica

7) KONFERANS OTURUMU: Dönüşümleri ve Kârı Artıran E-Ticaret Kampanyaları

etan

Tarih: 13 Ekim Perşembe

Zaman: 14:20 – 15:25

Konum: Gördüğünüz gibi biçimlendirme Doc Salon B ile aynı değil

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: E-ticaret gelirini etkin bir şekilde artırmak için e-postaları doğru bir şekilde segmentlere ayırmak son derece önemlidir. Günlük olarak çok sayıda e-posta gönderilmektedir. Doğru hedef kitleye nasıl ulaşılacağını bilmek ve anlamak çok önemlidir. Bu, ancak e-postaların konum, müşteri davranışları veya müşteri yaşam boyu değerine göre uygun şekilde bölümlendirilmesiyle etkili bir şekilde başarılabilir.

Anahtar Paket Servis: Bu oturum, otomatik e-posta karşılama serisi, geri kazanma kampanyaları ve terk edilmiş alışveriş sepeti programları gibi taktiklerle e-Taylayıcıların sitelerinden nasıl gelir elde ettiklerine ve müşteri sadakati oluşturduklarına dair derinlemesine bir eğitim olacak.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Marchex Enstitüsü (Analytics), Marchex Kıdemli Başkan Yardımcısı John Busby yapacaktır. John Busby, mobil reklamcılık ve büyüyen dijital reklamcılık endüstrisi hakkında bulguları yayınlayan Marchex Enstitüsü’nün, analiz ve araştırma grubunun başında bulunuyor. İlgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin

https://twitter.com/johnmbusby

Konuşmacı: Panel oluşur – Ethan Giffin, CEO ve Kurucu, Groove

Onu şu adresten takip edin:

Tavsiye Edilen:  En İyi Yapay Zeka Video Üreticileri: İlgi Çekici Videoları Otomatik Olarak Oluşturun

Ethanhttps://twitter.com/opie

8) KONFERANS OTURUMU: Veriye Dayalı Pazarlama

2ppl-5

Tarih: 13 Ekim Perşembe

Zaman: 14:20 – 15:25

Konum: Salon C

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım:

Muhtemelen, pazarlama tarihindeki en önemli gelişme, hangi verilere sahip olduğunuzu, hangi verileri elde edebileceğinizi, nasıl düzenleyeceğinizi ve nihayetinde verileri nasıl etkinleştireceğinizi anlama yeteneğidir” diyor reklamcılıktan sorumlu başkan yardımcısı Mark Flaharty. bire bir pazarlama videoları oluşturmak ve sunmak için müşteri verilerinden yararlanan bir teknoloji satıcısı olan SundaySky’de. Veriler, çevrimiçi sosyal etkileşimleri, web’de gezinme davranışını, çevrimiçi arama davranışını izleme gibi ikincil veya tüketicilerle doğrudan anket yaparak toplanan veriler gibi birincil olabilir. Amazon Mechanical Turk gibi çevrimiçi tüketici panelleri ve kaynaklarının ve Survey Monkey ve Qualtrics gibi çevrimiçi anket tasarım araçlarının ortaya çıkmasıyla şirketler, saatler içinde ve çok sınırlı bir bütçeyle yüzlerce veya binlerce tüketiciden girdi toplayabilir.

Anahtar Paket Servis: Eyleme dönüştürülebilir içgörüler bulmak için Veri Görselleştirmenin kullanımına ilişkin ipuçları ve önemli noktalar.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü eğitim kurumlarına teknoloji ve analitik yoluyla yardımcı olmaya odaklanan entegre bir teknoloji şirketi olan Collegis Education’ın Sosyal Medya Yöneticisi Kendall Bird yapacak. İlgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin

http://twitter.com/simplymeK

Konuşmacılar: Panel, SapientNitro Arama Stratejisi ve Analitiği Yöneticisi Ryan Jones ve GinzaMetrics Başkanı Erin Robbins O’Brien’dan oluşur.

Onları takip edin:

Ryan: https://twitter.com/RyanJones

Erin: https://twitter.com/TexasGirlErin

9) KONFERANS OTURUMU: Kurumsal Düzeyde Yetenek Kazanma

3ppl-2

Tarih: 13 Ekim Perşembe

Zaman: 14:20 – 15:25

Konum: Salon G

Biçim: Standart Konferans Oturumu

Tanım: Kuruluşlar artık, dahili uzmanları teşvik etmeyi, kullanımı kolay video oluşturma ve paylaşma araçlarını kullanmanın yanı sıra çevrimiçi eğitim kullanmayı içeren kapsamlı bir sosyal ve geleneksel öğrenme stratejisi uygulayarak çalışanların işe alımını, gelişimini ve iş yürütmesini daha da artırma becerisine sahip olacak. platformlar.

Anahtar Paket Servis: Kuruluşunuzdaki önemli bir SEO rolünü doldurmaya çalışırken hangi becerilerin hedeflenmesi gerektiğini üç deneyimli kurumsal SEO uzmanından uygulamalı olarak öğrenin. SEO becerilerini, başkalarıyla çalışma becerilerini ve kültürel uyumun önemini nasıl dengeleyeceğinizi öğrenin. Bu oturum, gelecekte bir kurumsal rol için kendilerini konumlandırmak isteyen yalnız SEO uygulayıcılarına da yardımcı olacaktır.

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü North Side Metrics’in Kurucusu Dave Rohrer yapacaktır. 2000 yılında Dave Rohrer, ColdFusion geliştiricisi olarak işe başladı. Ayrıca Accenture, Discover Card ve Tüketici Rehberi gibi çeşitli ColdFusion projelerinde çalıştı. İlgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin. http://twitter.com/dave

Konuşmacılar: Panel oluşur – Bill Hunt, Başkan, Back Azimuth Consulting, Anne Kennedy, Başkan, Anahatlar Girişim Grubu ve Matt Cullen, SEO Direktörü, EverQuote

Onları takip edin:

Fatura: https://twitter.com/billhunt

Anne: https://twitter.com/AnneKennedy

Mat: https://twitter.com/MattCullenSEM

10) KONFERANS OTURUMU: Keynote: Google’dan Gary Illyes

Gary

Tarih: 13 Ekim Perşembe

Zaman: 09:00 – 09:55

Konum: Sergi salonu

Biçim: Açılış konuşması

Tanım: Google ile Güncel Eğilimler ve Çevrimiçi Pazarlama İpuçları

Anahtar Paket Servis: Google ve optimizasyondaki yenilikler neler?

moderatör: Bu oturumun moderatörlüğünü Tandem Interactive Speakers Başkanı Joe Laratro yapacaktır.. Onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu takip edin https://twitter.com/jlaratro.

Konuşmacı: Panel oluşur – Gary Illyes, Web Yöneticisi Trendleri Analisti, Google

Onu takip et:

Gary: https://twitter.com/methode

Pubcon Las Vegas 2016, arama ve sosyal medya yenilikçilerinin en büyük buluşmalarından biridir. Pubcon, dünya çapında yenilikçi, bilgilendirici ve verimli bir konferansı en uygun maliyetli fiyatlara sunmayı amaçlamaktadır. Pubcon Las Vegas 2016’da dünyanın dört bir yanından binlerce önde gelen sosyal medya, optimizasyon ve çevrimiçi pazarlama uzmanına katılın. http://www.pubcon.com/.

Görseller Kaynak: pubkon