2023 İçin En İyi SEO Denetim Araçları

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2023 İçin En İyi SEO Denetim Araçları

Doğru yapıldığında arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitelerinin organik trafiğini artırmasına, arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına ve çevrimiçi görünürlüğünü artırmasına yardımcı olur.

Ancak bu sonuçlara ulaşmak stratejik ve veri odaklı bir yaklaşım gerektirir. SEO stratejinizde çeşitli faktörler değişir:

  • Arama motoru algoritmaları düzenli olarak güncellenerek, meta etiketleriniz, anahtar kelime öbekleriniz ve teknik SEO uygulamalarınız. Algoritmaların arama motoru sonuç sayfalarını (SERP’ler) nasıl sıraladığını anlamak, devam eden SEO analizi için hayati öneme sahiptir.
  • Hedef kitlenizin arama amacı: Sorgularda kullanılan anahtar kelime öbekleri gelişebilir. Müşterilerinizin sesini dinlemeniz ve sayfa içi SEO’nuzu buna göre ayarlamanız gerekir.
  • Bozuk bağlantılar: Bir üçüncü tarafın URL’leri değiştirmesi veya web sayfalarını silmesi durumunda web sitenizdeki harici bağlantılar bozulabilir. Bağlantı kurmanın en iyi SEO’nun özünde olduğu gibi, bozuk bağlantıları belirlemeli ve bu SEO hatalarını düzeltmelisiniz.
  • Web tasarımı ve geliştirme standartları: Site hızı, bireysel sayfa hızı, performans ve tasarım standartlarının tümü başarı için hayati öneme sahiptir. Örneğin, mobil uyumlu SEO giderek daha önemli hale geliyor.
  • Daha birçok sıralama faktörü: Bu dört unsur, arama motoru sonuçlarındaki konumunuzu hızla etkileyebilir.
    En iyi SEO sürekli olarak uyum sağlar ve dijital pazarlama araçlarınızı korumaz ve geliştirmezseniz arama motoru görünürlüğünüz kaybolur.

SEO denetimlerinin devreye girdiği yer burasıdır. SEO denetimi, bir web sitesinin SEO performansının kapsamlı bir değerlendirmesidir; güçlü yönleri, zayıf yönleri ve iyileştirilecek alanları belirler.

İster bireysel bir SEO denetim aracı kullanın, ister özel SEO raporları kullanın, bir denetim süreci mevcut SEO girişimlerinize rehberlik etmenize ve ek stratejiler önermenize yardımcı olur.

Valve+Meter’da ekibimiz, bazı ücretli uygulamalar da dahil olmak üzere en iyi SEO denetim araçlarını bir araya getiren zorlu bir SEO denetim kontrol listesini takip ediyor.

Birçok üreticinin sunduğu ücretsiz SEO denetim aracı bir başlangıç ​​noktası sağlar. Bu, web sitenizin mevcut durumuna ilişkin değerli bilgiler sağlayabilir ve uzun vadeli başarı için bir yol haritası geliştirmenize yardımcı olabilir.

SEO Denetimleri Web Sitenizi Neden Kurtarabilir?

Sayısız web tasarım ve pazarlama şirketi size yeni web sayfaları ve hatta tamamen yeni bir web sitesi satmaya can atıyor. Eklemeler, değişiklikler ve güncellemeler işinizin özüne ulaşmaz.

Peki ya pazarlama ajansınız web sitenizin nasıl performans gösterdiğini anlamanıza yardımcı olsaydı?

En iyi SEO denetim araçları, stratejiniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Bir SEO denetimi tahminleri ortadan kaldırır ve eylemi hızlandırır. En iyi SEO denetim araçlarını nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizde web sitenizi potansiyel müşteri üreten bir makineye dönüştürebilirsiniz.

İşte SEO denetimlerinin önemli olmasının üç nedeni:

Teknik Sorunları Bul ve Düzelt

SEO denetimi, web sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğünü engelleyen teknik veya sayfa içi sorunları tanımlamanıza olanak tanır. Bozuk bağlantılar, yinelenen içerik, yavaş sayfa yükleme süreleri ve meta etiketlerin uygunsuz kullanımı gibi sorunları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Bu sorunları ele alarak, Google Arama Konsolu gibi araçları izleyebilir ve arama motorlarının web sitenizi düzgün bir şekilde tarayabilmesini, dizine ekleyebilmesini ve anlayabilmesini sağlayarak daha yüksek sıralama şansını artırabilirsiniz.

En İyi Uygulamalarla Güncel Kalın

Arama motoru algoritmaları sürekli gelişiyor ve SEO’nun en iyi uygulamaları sürekli değişiyor. Birkaç yıl önce işe yarayan şey bugün etkili olmayabilir. SEO denetimi, en son trendler ve algoritmik değişiklikler konusunda güncel kalmanıza yardımcı olarak web sitenizin güncel SEO kurallarına uymasını sağlar.

Google Analytics, Moz, SEMrush, AHRefs ve diğer web sitesi denetim araçlarını kullanarak web sitenizi optimize edilmiş ve en iyi uygulamalarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Sorunlar giderildikten sonra anahtar kelime sıralamanızı koruyabilir veya geliştirebilir ve rakiplerinizin önünde kalabilirsiniz.

Organik Trafiği ve Yatırım Getirisini En Üst Düzeye Çıkarın

SEO’nun nihai hedefi web sitenize organik trafik çekmektir. Bir SEO denetimi, hedeflediğiniz anahtar kelimeleri iyileştirerek, mevcut içeriği optimize ederek, içerik boşluklarını doldurarak veya kullanıcı deneyimini geliştirerek optimizasyon fırsatlarını belirlemenize yardımcı olur.

Web sitesi denetiminden elde edilen bilgilerle web sitenizin arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırabilir, daha fazla organik trafik çekebilir ve sonuçta yatırım getirinizi (ROI) artırabilirsiniz.

Screaming Frog gibi ücretsiz bir SEO denetim aracı, sayfadaki SEO sorunlarını hızlı bir şekilde tespit edebilir. Hataları tek bir raporlama aracıyla düzeltmek, yeni sayfalar eklemeye gerek kalmadan organik trafiğinizi önemli ölçüde artırabilir.

SEO Denetimi Gerçekleştirirken Ne Yapmalı?

Bir SEO denetimi, SEO ve organik arama çalışmalarınızı çevreleyen her şeye bakmanıza olanak tanır. SEO denetiminin nasıl yapılacağını öğrenmek ayrı bir makaledir. Süreci basitleştirmek için SEO denetimi gerçekleştirirken atmanız gereken bazı adımlar şunlardır:

Hedef Anahtar Kelimeleri Belirleyin

SEO denetiminiz hedef kitlenizi ve onların arama amaçlarını anlamakla başlamalıdır. Anahtar kelime araştırmasına yardımcı olacak araçlar vardır ancak en iyi SEO denetim araçları CRM’nizde bulunur.

Müşterileriniz kimler? Çözdüğünüz sıkıntılı noktalar neler? Mevcut müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi ararken hangi kelimeleri kullanıyor?

Tavsiye Edilen:  Küçük İşletmeler İçin 2023 İçin Pratik Müşteri Edinme Kılavuzu

Son olarak, web sitenizin hangi anahtar kelimelerde sıralanmasını istiyorsunuz? Sektörünüz için göz ardı ettiğiniz bazı değerli anahtar kelimeler var mı? Hedef anahtar kelimelerinizin bir listesini yapın ve web sitenizi bunlara göre optimize edin.

Mevcut Web Sitesi İçeriğini Analiz Edin

Web sitenizin içeriğinin yüksek kalitede ve hedef anahtar kelimelerinizle alakalı olduğundan emin olun. Kopya, web sitenizin alakalı ve değerli arama sorgularında sıralamasına yardımcı olmak için hedef anahtar kelimelerinizi ve destekleyici anahtar kelimeleri içermelidir.

Genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için tüm web sitesi sayfalarınızın içeriğinin iyi yazıldığından ve okunmasının kolay olduğundan emin olun. Arama algoritmalarında asla değişmeyen bir şey var; harika içerik ödüllendirilir!

Başlık Etiketlerini ve Meta Açıklamalarını Optimize Edin

Başlık etiketleriniz ve meta açıklamalarınız, hedef anahtar kelimelerinizi ararken insanların göreceği ilk şeylerdir. Ayrıca arama motorlarının web sayfanızın neyle ilgili olduğunu daha iyi anlamasını sağlayan göstergelerdir. Tüm meta verilerin arama motorları için optimize edildiğinden ve sayfalarınızın içeriğini doğru şekilde yansıttığından emin olun.

Mevcut Geri Bağlantıları Analiz Edin

Pazarlama şirketleri ve bireysel işletmeler genellikle sayfa dışı SEO’yu gözden kaçırır. Geri bağlantılar, diğer web sitelerinden web sitenize verilen bağlantılardır. Bunlar, diğer web sitelerinin sizin sitenizi yetkili ve güvenilir olarak gördüğüne dair arama motorlarına değerli bir sinyaldir. Sitenizin yüksek kaliteli web sitelerinden ne kadar çok geri bağlantısı varsa; arama motorları web sitenizin ne kadar değerli olduğuna inanır.

Misafir blog yazarak, sosyal medyaya katılarak, web sitenizi dizinlere göndererek ve diğer web sitelerine erişim sağlayarak web sitenize geri bağlantılar oluşturabilirsiniz. Orijinal düşünceler ve öngörülerle inanılmaz derecede ilgi çekici içerik oluşturmak, gelen bağlantılar kazanmanıza yardımcı olur.

İlerlemeyi Takip Edin

Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için zaman içindeki ilerlemenizi takip etmek önemlidir. Düzenlemelerinizin zaman içinde ne kadar etkili olduğunu göstererek, kampanyanın başlangıcından günümüze kadar olan ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Web sitenizin trafiğini ve arama motoru sıralamalarını izlemek için Google Analytics’i kullanabilirsiniz.

SEO Denetimleri için En İyi Araçlar

Sektörünüzdeki en organik trafiği yakalamak için en iyi SEO denetim araçlarını kullanmak önemlidir. Gelişmiş özellikler, kapsamlı veriler ve derinlemesine analizlerle bu araçlar, gizli fırsatları ortaya çıkarmanıza ve olası SEO sorunlarını veya iyileştirilecek teknik alanları belirlemenize olanak tanır.

SEMrush

En iyi SEO denetim araçları, becerileriniz geliştikçe genişletilebilecek alana sahip, kullanımı basit olmalıdır.

SEMrush ile dahili bağlantı, genel site performansı, temel web verileri, güvenlik kontrolleri ve daha fazlasını içeren 130’dan fazla öğeyi kontrol edebilirsiniz. SEO denetim araçları ilerledikçe, hemen devreye girip kullanmak oldukça basittir.

Web sitenizin arama motoru sıralamalarındaki performansını optimize etmek için kapsamlı bilgiler ve veriler sağlayan bir raporlama aracıdır. Semrush, iyileştirilmesi gereken alanları bulmanıza yardımcı olur ve web sitenizin genel SEO sağlığını iyileştirmek için uygulanabilir öneriler sunar.

Ayrıca web siteniz için bir kampanya oluşturarak, sağlığını ve performansını sürekli takip etmenizi sağlayabilirsiniz. Bu, anahtar kelimeleri izlemeyi, teknik hataları ve uyarıları bulmayı ve daha fazlasını içerir.

Semrush ile bir kampanya oluşturmak, web sitenizi zaman içinde izlemenize ve denetim sırasında yaptığınız düzenlemelerin sitenin performansını nasıl etkilediğini görmenize olanak tanır.

Moz

En iyi SEO denetim araçları size rakipleriniz hakkında fikir vermelidir.

SEO denetimleri için en çok kabul gören araçlardan biri olan Moz, web sitenizin arama motoru performansını artırmanıza ve konumunuzu rakiplerle kolayca karşılaştırmanıza yardımcı olabilecek çeşitli işlevler sağlar.

Moz, kullanıcıların web sitelerini bozuk gelen ve giden bağlantılar, yinelenen içerik ve eksik meta başlıklar ve açıklamalar gibi teknik sorunlar açısından kapsamlı bir şekilde analiz etmelerine olanak tanıyan bir “Site Tarama” aracına sahiptir.

Ayrıca Moz, anahtar kelime araştırması, backlink analizi ve SEO denetiminin diğer önemli yönleri için araçlar sağlar.

Moz ile bir SEO denetimi yürütmek, iyileştirme alanlarını belirlemek, hedeflenen bir optimizasyon stratejisi geliştirmek ve web sitenizin arama motoru performansını olumlu yönde etkileyecek bilinçli kararlar vermek için gereken araçları ve verileri sağlar.

Google Arama Konsolu

Belki de en iyi SEO denetim araçları doğru ve ücretsiz olmalıdır. Hemen hemen her ücretsiz SEO denetim aracının sınırlamaları olacaktır, ancak Google Search Console, herhangi bir ödeme duvarı olmadan ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

Daha önce “Google Web Yöneticisi Araçları” olarak anılan Google Search Console, doğrudan Google’dan değerli bilgiler ve veriler sağlayan ücretsiz bir SEO denetim aracıdır ve bu, onu SEO stratejisini geliştirmek isteyen tüm web siteleri için önemli bir çevrimiçi SEO denetim aracı haline getirir.

Bu çok işlevli araç, web sitenizin arama sonuçlarındaki performansını optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi özellik ve işlevsellik sunar.

Bir SEO denetim aracı olarak Google Search Console, arama trafiği, gösterimler ve tıklama oranları gibi önemli ölçümleri izleyebilir ve analiz edebilir.

Web sitenize organik trafik çeken anahtar kelimeler ve kelime öbekleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlayarak, anahtar kelime hedefleme stratejinizi hassaslaştırmanıza olanak tanır.

Tavsiye Edilen:  10 İşletme, Etkileyici Pazarlamada En İyi Uygulamaları Tartışıyor

SEO denetimleri için Google Search Console’u kullanmanın en önemli faydalarından biri, teknik sorunları belirleme ve düzeltme yeteneğidir.

Araç, tarama hatalarını, dizine ekleme sorunlarını ve mobil kullanılabilirlik sorunlarını vurgulayarak bu SEO sorunlarını hızlı bir şekilde çözmenize ve web sitenizin genel performansını artırmanıza yardımcı olur. Google Search Console, 2023’ün en iyi ücretsiz SEO araçları arasında yer alıyor.

Çığlık atan kurbağa

En iyi SEO denetim araçları birden fazla kanalda çalışmalıdır. Screaming Frog sitenizi tarar ve verileri Google E-Tablolar, Microsoft Excel veya Apple Numbers gibi tanıdık uygulamalara kolayca aktarır.

Kapsamlı bir teknik SEO denetimi yapmak istiyorsanız Screaming Frog, cephanenizde olması gereken güçlü bir teknik SEO denetim aracıdır.

Bu web sitesi tarayıcısı, web sitenizin çeşitli teknik yönlerini analiz etmenize ve web sitenizin arama motoru optimizasyonu sıralamasını etkileyebilecek potansiyel sorunları ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

Screaming Frog, tüm URL yapınızı tarayarak bozuk bağlantılar, yinelenen içerik veya meta etiketlerin uygunsuz kullanımı gibi arama motoru taramasını ve dizine eklemeyi engelleyebilecek teknik sorunları tespit eder.

Screaming Frog taramasından toplanan bilgiler, web sitenizin performansına ve sıralama becerisine zarar verebilecek sorunları düzeltmenize yardımcı olabilir.

Ahrefler

En iyi SEO denetim araçları sizinle birlikte büyümelidir. AHrefs, hem temel SEO denetim araçlarını hem de son derece karmaşık araçları sağlayarak tam da bunu yapıyor.

Ahrefs, kapsamlı SEO denetimleri gerçekleştirmek ve web sitesi performansını optimize etmek için geniş bir özellik yelpazesi sunması bakımından Moz ve Semrush’a benzer bir araçtır.

Güçlü site denetim araçları, web sitelerinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmesine ve organik trafiği artırmasına yardımcı olacak değerli bilgiler ve veriler sağlar.

Ahrefs ile derinlemesine anahtar kelime araştırması yapabilir, arama hacimlerini, anahtar kelime yoğunluğunu, zorluk derecesini ve rekabetçi anahtar kelime fırsatlarını analiz edebilirsiniz.

Bu, web sitesi sahiplerinin içeriklerini optimize etmek ve organik trafiği artırmak için en alakalı ve yüksek değerli anahtar kelimeleri hedeflemesine olanak tanır.

Ahrefs ayrıca kullanıcılara, geri bağlantılarınızın kalitesini ve miktarını değerlendirmenize, potansiyel olarak zararlı spam bağlantılarını belirlemenize ve yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturma fırsatlarını keşfetmenize olanak tanıyan güçlü geri bağlantı analiz araçları sağlar.

Bu, web sitenizin otoritesini, arama motoru görünürlüğünü ve arama motoru sıralamalarındaki güvenilirliğini artırmak için sayfa dışı SEO fırsatlarını belirlemenize yardımcı olur.

Sörfçü SEO

En iyi SEO denetim araçları, daha iyi SEO stratejileri yürütmede size rehberlik etmelidir.

Surfer SEO, anahtar kelimeleri web sitenizin içeriğine uygulamanıza yardımcı olabilecek bir sayfa içi optimizasyon aracıdır. Bu, sitenizde bulunan içeriği denetlemenize ve gelecekteki içeriği oluştururken optimize etmenize yardımcı olur.

Araç, içeriğinizi herhangi bir anahtar kelime için en üst sıradaki web sayfalarıyla karşılaştırmanıza olanak tanır. İdeal kelime sayısı, başlık sayısı ve diğer sayfa içi sıralama faktörlerine ek olarak içeriğiniz boyunca uygulayabileceğiniz bir anahtar kelime listesi sağlar.

Surfer SEO ile anahtar kelime boşluklarını kolayca tespit edebilir, en iyi uygulamalarla uyum sağlamak için yüksek değerli anahtar kelimeler, başlıklar ve içerik uzunluğu uygulayabilir ve arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer alma şansınızı artırabilirsiniz.

Surfer SEO’nun kapsamlı sayfa içi optimizasyon özelliklerinden yararlanarak içeriğinizin üst sıralarda yer alan sayfaların kriterlerini karşılamasını sağlayabilir ve organik trafik çekme potansiyelini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Sizin için En İyi SEO Denetim Aracı Nedir?

Sonuçta web sitenizin en iyi SEO denetim aracını bulmak onun ihtiyaçlarına bağlı olacaktır.

Örneğin, web sitenizle ilgili her şeyin kapsamlı bir denetimini arıyorsanız, Moz, Ahrefs veya Semrush en iyi seçeneğiniz olabilir.

Ancak, özellikle anahtar kelime araştırmasına ve sitenizdeki içeriğe derinlemesine dalmak istiyorsanız Surfer SEO harika bir seçimdir.

Bir SEO denetim aracı seçerken bütçenizi, önemli özellikleri ve ihtiyacınız olan destek düzeyini dikkate almanız önemlidir.

Bu SEO araçlarının çoğu ücretsiz denemeler sunar; böylece her birinin ücretsiz sürümüyle deneyebilir ve sonuçta hangisinin web sitenize en fazla faydayı sağladığını keşfedebilirsiniz.

Diğer Harika SEO Araçları

SEO denetimleri gerçekleştirmenin ötesinde, web sitenizin organik trafiğini ve görünürlüğünü artırabilecek diğer bazı harika araçları burada bulabilirsiniz:

Google Analytics

Google Analytics, web sitesi trafiği, kullanıcı davranışı, demografi ve dönüşüm ölçümleri hakkında kapsamlı bilgiler sağlayan güçlü bir web analizi aracıdır.

Tüm teknik SEO denetim araçları Google Analytics’ten veri çeker. Bu araca hakim olmak, verileri web sitesi denetiminizin hedeflerine uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır.

Kullanıcıların, diğer şeylerin yanı sıra ziyaretçi sayısı, trafik kaynakları, hemen çıkma oranları ve dönüşüm oranları dahil olmak üzere ilgili web sitesi verilerini izlemesine ve analiz etmesine olanak tanır.

Google Analytics sayesinde web siteleri, performanslarına ilişkin değerli bilgiler edinebilir ve web sitelerini optimize etmek ve çevrimiçi varlıklarını geliştirmek için veriye dayalı kararlar alabilir.

Kamuoyuna cevap verin

Answer the Public, web sitelerinin hedef kitlelerinin arama motorlarında aradığı soruları, sorguları ve anahtar kelimeleri keşfetmesine yardımcı olan bir anahtar kelime araştırma aracıdır.

Tavsiye Edilen:  Twitter hashtag'leri: Pazarlama için doğru olanlar nasıl bulunur ve kullanılır?

Araç, gerçek arama sorgularına dayalı olarak anahtar kelime fikirlerinin görsel bir haritasını oluşturarak kullanıcıların aradığı içerik türlerine ilişkin öngörüler sağlar.

Answer the Public, yazarların ve web sitesi sahiplerinin hedef kitlelerinin ilgi alanlarını ve endişelerini anlamalarına yardımcı olur ve onlara alakalı ve ilgi çekici içerik oluşturmaları gereken anahtar kelimeleri gösterir.

Hedef kitlenin sorguları ve sorularıyla alakalı içerik sağlamak organik görünürlüğü artırabilir.

HARO

HARO (Muhabire Yardım Edin), gazetecileri ve muhabirleri herhangi bir sektördeki uzmanlarla buluşturan bir platformdur.

İşletmeler ve bireyler kaynak olarak kaydolabilir ve makaleleri veya haberleri için uzman görüşleri arayan gazetecilerden sorular alabilirler.

Sorulara yanıt vermek ve değerli bilgiler sağlamak, medya kapsamını ve marka bilinirliğini artırabilir ve genellikle bir web sitesinin çevrimiçi itibarını ve görünürlüğünü artırabilecek geri bağlantılar sağlayabilir.

GTMetrix

GTMetrix, bir web sitesinin hızını ve genel performansını değerlendiren ve analiz eden bir web sitesi performans izleme aracıdır.

Web geliştiricilerine, görüntü optimizasyonu, sunucu yanıt süresi ve önbellekleme ayarları gibi bir web sitesinin yükleme hızını etkileyen faktörler hakkında ayrıntılı raporlar sağlar.

GTMetrix, web sitelerinin site performansını, hızını ve kullanıcı deneyimini etkileyen alanları bulmasına yardımcı olur.

Sağlanan bilgilere dayanarak gerekli düzenlemelerin yapılması, arama motoru sıralamalarını ve ziyaretçilerin elde tutulmasını olumlu yönde etkileyebilir.

Google Ads Anahtar Kelime Araştırma Aracı

Google Ads platformunun bir parçası olan Google Ads Anahtar Kelime Araştırma Aracı, web sitelerinin web siteleriyle alakalı anahtar kelimeleri hedeflemesine yardımcı olan ücretsiz bir araçtır.

Belirli anahtar kelimeler için arama hacimleri, rekabet düzeyleri ve önerilen teklif tutarları da dahil olmak üzere herhangi bir anahtar kelimeye ilişkin bilgiler sağlar.

Araç, PPC kampanyaları için oluşturuldu ancak organik araştırmalar için de kullanılabilir.

Bu araç, web sitelerinin ücretli ve SEO arama kampanyalarında hedefleyecekleri yüksek değerli anahtar kelimeleri keşfetmelerine olanak tanır.

Yoast SEO

Yoast SEO, sayfa içi SEO optimizasyon özellikleri sağlayan WordPress web siteleri için popüler bir eklentidir.

İçeriği hedef anahtar kelimelere göre optimize etmek, meta etiketleri ve açıklamaları geliştirmek, XML site haritaları oluşturmak ve genel web sitesi SEO’sunu geliştirmek için araçlar ve rehberlik sunar.

Bu araçla, arama motorlarının bir arama sorgusu için hangi içeriğin sıralanacağını bilmesini sağlamak üzere kanonik etiketleri düzenleyebilirsiniz.

Yoast SEO, web sitelerinin içeriklerinin arama motorları için iyi optimize edilmesini sağlamalarına yardımcı olarak arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almayı ve organik trafik çekmeyi kolaylaştırır.

GPT’yle sohbet et

Chat GPT, web sitelerinin yüksek kaliteli içeriği hızlı bir şekilde yazmasına yardımcı olan, yapay zeka destekli bir içerik oluşturma aracıdır.

Araç, insanlarla doğal ve ilgi çekici bir şekilde konuşmalar yürütebiliyor. İlgi çekici içerik oluşturmanıza yardımcı olmak için neredeyse her konuda ustalıkla yazabilir.

Soruları yanıtlayabilir, gerçek konuların özetlerini sunabilir ve hatta şiirler, kodlar, senaryolar, müzik parçaları, e-postalar, mektuplar ve daha fazlası için yaratıcı metinler oluşturabilir.

İçerik oluşturma çabalarınız tamamen yapay zeka oluşturmaya bağlı olmasa da, kolayca içerik oluşturmanıza olanak tanıyan yararlı bir araçtır.

Google Ozanı

Google Bard, hem bilgilendirici hem de ilgi çekici, yüksek kaliteli içerik üretebilen bir yapay zeka modelidir.

Google Bard dilbilgisi, yazım ve noktalama işaretleri önerileri yaparak yazma stilinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu, net, kısa ve okunması kolay içerik oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Yapay zeka hedef kitlenizi ve onların ihtiyaçlarını anlayamasa da Bard, okuyucularınız için daha alakalı ve ilgi çekici içerikler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

SEO Denetimi için Contact Valve+Meter Performans Pazarlaması

SEO hareketli bir hedeftir ve web sitenizin SEO çalışmalarına ayak uydurmak zaman alıcı olabilir.

Valve+Meter Performans Pazarlama’daki pazarlama profesyonellerine başvurun. Ekibimiz, müşterilerimizin organik arama varlıklarını geliştirmelerine yardımcı olma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. SEO denetimi için Valve+Meter’a başvurduğunuzda web sitenizin SEO performansını kapsamlı bir şekilde analiz edeceğiz. Uzmanlarımız web sitenizin yapısı, sayfa içi optimizasyon, teknik unsurlar, backlink profili ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli hususları inceleyecektir.

Daha fazla bilgi edinmek veya başlamak için bugün bizimle iletişime geçin.