2023’de Özel Shopify Teması Buna Değer mi?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2022’de Özel Shopify Teması Buna Değer mi?

Shopify mağazanızı ilk başlattığınız zamanı düşünün. Ne kadar değişti?

Artık her şeyin farklı olduğuna bahse gireriz!

Ürün kataloğunuz, varyasyonlarınız, yorum sayınız, satış yaptığınız yerler ve müşteri tabanınız ölçeklendikçe daha karmaşık hale gelir. Ölçeklenen markalar, daha karmaşık mağazacılık ihtiyaçlarına sahip olmaya başladıkça genellikle standart Shopify şablonlarını aşmaya başlar.

Bu gerçekleştiğinde mağaza sahipleri, yaratıcı sınırları aşmanın bir yolu olarak özel Shopify temaları oluşturmayı düşünmeye başlar. Tek sorun: Hızla ölçeklenen, çevrimiçi öncelikli bir markaysanız, kendi özel temanızı oluşturun değil en büyük önceliğiniz. Kalan sorunlar veya tuhaf geçici çözümler varsa, yeni, özel bir temaya binlerce dolar harcamak da söz konusu değil.

Binlerce dolar yatırım yapmadan önce sıfırdan özel bir Shopify teması oluşturmanın sahip olunması gereken bir şeyden daha fazlası olduğunun açık olması gerekir.

Daha ne, tamamen özel bir Shopify temasıölçeklendirirken en iyi veya tek seçeneğiniz bile olmayabilir. Bu gerçekten çözmeye çalıştığınız sorunlara bağlıdır.

Aşağıda, sıfırdan özel bir Shopify teması oluşturmanın karmaşıklıklarını ve dezavantajlarını ele alacağız ve daha büyük bir boyutta veya gelir aralığında belirli büyüme sorunları yaşıyorsanız bunun neden iyi bir fikir olmadığını ele alacağız.

Özel Shopify tema geliştirme nedir?

Özel Shopify teması, e-ticaret platformu tarafından desteklenen web sitelerinde kullanılan kişiselleştirilmiş bir web sitesi tasarımıdır. Özel görüntülerden, marka stilinize uygun ürün incelemelerini görüntüleyen özel koda kadar, markanıza göre uyarlanmıştır.

iken Shopify Tema mağazası Başlangıç ​​için 100’den fazla tak ve çalıştır şablonu var; doğrudan tüketiciye yönelik bir marka için alışveriş deneyimi her şeydir. Önceden hazırlanmış bir temanın herkese uyan tek boyutlu koduna bağlı olduğunuzda, şablonlu bir deneyim çerez kesici veya çok sınırlı hale gelir.

Shopify tema geliştirme hakkında en sık sorulan sorular

Kendi Shopify temanızı geliştirmenin artılarına ve eksilerine dalmadan önce (bazı satıcılar için hala harika bir seçenek olabilir), konuyla ilgili bazı SSS’lere göz atalım.

Özel bir Shopify temasının maliyeti ne kadardır?

“Bir ip parçası ne kadar uzun?” burada aklıma geliyor. Özel Shopify temalarının fiyat aralığı aşağıdakilere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir:

  • deneyim seviyesi tasarımcınızın/geliştiricinizin.
  • Onlar olsun Shopify programlama dili Liquid’de uzmanlaşın.
  • Tasarımınızın mevcut durumuna göre değişmesi.
  • Sitenizin boyutu veya kaç tane benzersiz şablonun gerekli olduğu. Özel koda ne kadar çok sayfa eklenirse, özel Shopify temanızın maliyeti de o kadar yüksek olur.

Kaba bir kılavuz olarak, özel bir Shopify teması satın alırken minimum 2.000 ABD doları ödemeyi bekleyebilirsiniz.—daha büyük mağazalar için kalite geliştirme 10.000 doların üzerinde olabilir.

“Özel tasarım ve geliştirme için beş rakam harcadık ve 2022’de çok daha fazla harcama planlıyoruz. Tüm web sitesi yatırımlarımız yatırım getirisi açısından olumlu, çünkü siteye daha fazla trafik çekiyor ve bu da daha fazla gelir sağlıyor.” — Calloway Cook, başkan Laboratuvarları Aydınlat

Özel bir Shopify teması oluşturmak ne kadar sürer?

Önceden hazırlanmış şablonların aksine, sıfırdan özel bir Shopify teması oluşturmak uzun bir süreçtir. Uzmanlar, e-ticaret teması geliştirmenin en azından sürebileceğini söylüyor 350 saatminimum.

Geliştirme ekiplerinin işlerini sıraya koyması ve işletmenize uygun bir tema hazırlaması gerekir; bu nedenle, alım formlarını doldurmak ve vizyonunuzu açıklamak için çok fazla zaman harcamayı bekleyin.

Bu noktadan itibaren sitenize tamamen işlevsel bir tema yüklenene kadar, iki ila altı aylık bir zaman çizelgesi bekliyoruz.

#cta-visual-fe#Hızlı ve en iyi görünümlü mağazayı mı istiyorsunuz?Shogun Frontend her ikisine de sahip olmanıza yardımcı olabilir; ödün vermeden. Daha fazla bilgi edin

Devam eden bakım için geliştirici desteğine ihtiyaç var mı?

Her ne kadar bunu önlemek tercih edilse de, özel Shopify temanızla ilgili sorunlar kaçınılmazdır. Ekibiniz yanlışlıkla bir tema dosyasını silebilir, özel kod hatalar geliştirebilir, yeni site eklentileri daha fazla kod gerektirebilir… liste uzayıp gidebilir.

Bir geliştirici özel temanızı oluşturduktan sonra, bunları en azından birkaç ay süreyle koruma altında tutmak mantıklı olacaktır. Web sitesi ziyaretçileri kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir diş çıkarma sorununu çözmek için sürekli desteğe sahip olacaksınız.

Bu noktadan sonra geliştirici desteğinin tam zamanlı bir iş olması gerekmiyor. Bazı kişiselleştirilmiş tema geliştiricileri (ve çoğu ajans), işletmenize göre ölçeklenen bakım paketleri sunar.

Özel Shopify teması sınırlamaları nelerdir?

Özel bir tema geliştirmenin en büyük sınırlaması, programlama dili Liquid hakkında bilgi sahibi bir Shopify uzmanı bulmaktır.

Web Geliştiricisi Adrian Sana, “Bir tema tasarımcısı seçerken, temadaki mevcut kodu anlayabildiğinden ve güncelleyebildiğinden emin olun” diyor. ExaWeb“Shopify’daki tüm tasarımlar bu programlama dilleri kullanılarak oluşturulduğu için HTML, CSS, JavaScript, JSON ve Shopify Liquid’e aşina olmaları gerekir.”

Tavsiye Edilen:  Eğitim Sisteminde ChatGPT: Özel Ders Verme ve Öğrenmeyi İyileştirme

#cta-paragraph-fe#Mağazanızı Özelleştirmek için Shopify CSS’yi Nasıl Düzenleyeceğiniz hakkında daha fazlasını okuyun

Özel Shopify temasının bir diğer potansiyel dezavantajı ise içerik yönetiminin devam etmesidir. Yani, genellikle sitenin bir kısmı özel tema tarafından kontrol edilirken, sitenin diğer kısımları (çoğunlukla) bir Sayfa Oluşturma uygulaması tarafından kontrol edilir. Bu, mağazanın işlevselliğini güçlendirecek tek bir uyumlu içerik yönetim sistemine veya deneyimine sahip olmayı zorlaştırıyor.

Teknik olmayan ekip üyelerinin sürekli değişiklikler yapması gerektiğinde, özel site, e-ticaret ekibiniz için parça parça görünebilir.

Özel Shopify temaları buna değer mi?

Çevrimiçi mağazanızı tasarlarken risk altında olan pek çok şey vardır. Araştırmalar gösteriyor ki İnsanların %94’üKötü web tasarımı nedeniyle bir web sitesine güvenmemek. Ve sende var sadece 0,05 saniye İlk kez gelen ziyaretçiler bir fikir oluşturmadan önce.

Birçok küçük işletme sahibi, ürün fikirlerini erken aşamalarda test etmek için ücretsiz bir temayla başlar. Konseptleri kanıtlandıktan sonra, bazıları kârlarını gelişmiş işlevsellik ve daha iyi tasarıma sahip birinci sınıf ama yine de önceden hazırlanmış bir temaya yeniden yatırıyor.

Belirli bir noktanın ötesine ölçeklendirin ve özel bir Shopify teması bir sonraki adım olarak görülüyor. Bazı markalar için yatırıma değer. Bununla birlikte, diğerleri Shogun Frontend ve başsız ticaret gibi bir alternatifle karşılaştırılabilir sonuçlar buluyor ve benzer sorunları çözüyor (bu konuda daha sonra daha fazla bilgi vereceğiz).

Görüntü Kaynağı

Özel Shopify teması geliştirmenin avantajları

Artık özel tema geliştirme sürecini ve maliyetlerini bildiğimize göre Shopify web siteniz için kişiselleştirilmiş bir temaya yatırım yapmanın faydalı olabileceği bazı noktaları burada bulabilirsiniz:

Sitenizin görünümü üzerinde kontrol

Markanızın nihai olarak istediği şey, sitenizi ihtiyaç duyduğunuz hale getirmek için yaratıcı özgürlüktür. Modern alışveriş yapanlar, dinamik, zengin mağazacılıktan yüksek kaliteli marka görsellerine kadar olağanüstü deneyimler istiyor.

Mağazanıza yeni, dinamik alışveriş özellikleri eklemek mi istiyorsunuz? Shopify’ın bunu yapacak uygulamaları vardır, ancak bunların çoğu sınırlı web tasarımı seçeneklerine sahiptir. Özel tema geliştirme, mağazanızın nasıl görüneceği konusunda size daha fazla yaratıcı özgürlük sağlar.

Özel geliştirme süreci boyunca, zengin mağazacılığı mağazanıza dahil edebileceksiniz. Paralaks kaydırma, arka plan videoları, gif’ler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Tamamı katkılıdır ve tamamı dönüşümleri artırmayı destekler.

Devamını oku: Satışları ve Müşteri Mutluluğunu Artırmak İçin Taklit Edilecek En İyi 35 Shopify Mağazası

Görüntü Kaynağı

Farklılaşma

Önceden hazırlanmış Shopify temaları, yeni başlayan işletmelerin ilk başvuracağı adres olduğundan, Aynı temayı kullanan birçok başka e-ticaret mağazası bulacaksınız. Bu, özellikle doğrudan rakipler de önceden oluşturulmuş temalar kullanıyorsa, farklılaşmayı zorlaştırır.

Öte yandan özel bir tema yalnızca Shopify mağazanız için oluşturulmuştur. Hiç kimse sizinle aynı tasarıma sahip değil, bu da farklılaşmayı özel gelişimin garantili bir yan ürünü haline getiriyor.

“E-ticarette öne çıkmak, aşırı doymuş bir pazarda gerçek bir mücadele olabilir, özellikle de milyonlarca çevrimiçi mağazanın Shopify’ı satış platformu olarak kullandığı göz önüne alındığında. Özel bir temanın rakiplerimizden farklılaşmamıza yardımcı olacağına inandık.” —Stephen Light, ortak sahip ve CMO Nola Yatak

Müşteri deneyimini geliştirin

Modern müşterilerin çevrimiçi ürün satın alırken uzun bir beklenti listesi vardır. En temel? Hoş bir deneyim.

Bazı İnsanların %88’ikötü bir deneyim yaşadıktan sonra bir web sitesine geri dönmeleri pek olası değildir. Potansiyel müşterileri, ikinci kez düşünmeden siteden ayrılırlarsa, ürünlerinizle etkileme fırsatını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Büyüyen tomurcuklar müşteri deneyimini geliştirmek için özel bir temaya yatırım yapan bir e-ticaret markasıdır. Kurucu ortağı ve COO’su Samuel Belanger, kişiselleştirilmiş temanın “müşterilerimize özel bir kullanıcı deneyimi sunmamıza olanak sağladığını” söylüyor…

“Bizim için en önemli neden, özel ödeme, ürün sayfası gibi ihtiyaç duyduğumuz belirli özellikleri entegre edebilme yeteneğiydi. [and] Toplamak[s] yüksek dönüşüm sağlayan diğer e-ticaret örneklerinden seçip seçebileceğimizi söyledi.”

Özel Shopify teması geliştirmenin dezavantajları

Özel bir Shopify temasına yatırım yapmanın avantajlarına rağmen için en iyi seçim değil Her e-ticaret web sitesi. Özel tema geliştirmenin potansiyel dezavantajlarını inceleyelim.

Uzun geliştirme süreleri

Sıfırdan bir Shopify teması oluşturmanın pek çok yolu var. Bu nedenle, özel bir temayı planlamak, kodlamak ve tasarlamak için gereken sürenin uzun olması mantıklıdır. Geliştirme ortağınızla yeni temayı ilk kez incelemek için altı ay beklemeniz nadir değildir.

Gerçek şu ki: Her markanın geliştirme zamanı lüksü yoktur. Hayır, Amazon sayesinde, müşterilerin dün çevrimiçi sipariş ettikleri ürünlerin teslim edilmesini istedikleri bir dünyadayız.

Bu yüzden değere ulaşma süresi ve potansiyel kapsam kayması, özel Shopify geliştirme rotasına gitmeyi seçtiğinizde dikkate almanız gereken bir şeydir ve yeni temayla göreceğiniz potansiyel dönüşümlerin, geçiş için harcadığınız süreden fazla olup olmadığı.

Tavsiye Edilen:  Özel Okul Pazarlama Stratejisi İçin Eksiksiz Kılavuz

Pahalı

Kullanıma hazır bir Shopify teması ile e-ticaret markanız için özel olarak oluşturulmuş bir tema arasında büyük bir fiyat farkı vardır.

Shopify Tema mağazasında ücretsiz temalar bulabilirsiniz. Daha fazla esnekliğe sahip çok amaçlı Shopify temaları da dahil olmak üzere ücretli seçenekler 200 dolardan başlıyor.

Öte yandan, özel bir temanın geliştirme maliyetleri 2.000 dolardan başlıyor ve bu ihtiyatlı bir tahmin. Fiyatlar karmaşıklık, tasarım becerisi ve işlevsellik arttıkça artar. Bunun büyük bir sezon boyunca yapılacak akıllı bir yatırım olup olmadığının hesabını yapın.

Supply CEO’su Patrick Coddou’nun Shopify temasını kullanarak bulduğu gibi (yerine (özel) aslında işletmeleri için mağazalarının boyutuna ve ihtiyaçlarına göre en iyi seçenekti:

Görüntü Kaynağı

Gelirinizdeki artış genellikle sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu ve belirli bir zamanda neyi tercih etmeniz gerektiğini belirleyecektir.

Yavaş site yükleme hızları

Hızlı site hızı herhangi bir e-ticaret sitesi için kritik öneme sahiptir. Birinin çevrimiçi mağazanızdaki bir ürünü görüntülemesi, onu sepetine eklemesi ve satın alma olasılığı büyük ölçüde o ürüne ne kadar hızlı erişebildiğine bağlıdır. Sadece bir sayfa yükleme hızında bir saniyelik gecikmedönüşümlerinizi %20 oranında etkileyebilir.

Özel Shopify teması geliştirmenin genellikle site hızı üzerinde olumlu bir etkisi olduğu düşünülse de durum her zaman böyle değildir.

Aşırı kod, şişirilmiş bir medya kitaplığı, optimize edilmemiş kod ve görsellerin yanı sıra tıkla-kur entegrasyonlarının karmaşıklığı, sayfa yükünü olumsuz yönde etkiler. Bu öğelerle özel bir Shopify kodu oluşturması için bir geliştirici kiraladığınızda, ışık hızında sayfa hızına ve bu süreçte gelire elveda diyebilirsiniz.

#cta-paragraph-fe#Sonuçta, Ağır görseller ve hız/performans söz konusu olduğunda özel bir Shopify teması yine de ödün verilmesini gerektirebilir. Oluşturabileceğiniz deneyim ve sitenizin ne kadar hızlı çalışacağı konusunda sıklıkla taviz vermeniz gerekecektir.

#cta-visual-fe#Yıldırım Hızında Bir E-Ticaret Deneyimi YaratınShogun Frontend, başsız ticaret yoluyla yaratıcılığınızı ve hızlı site yüklemenizi sağlar. Daha fazla bilgi edin

Özel bir Shopify teması buna değer mi?… Duruma göre değişir.

Markanızı farklılaştıran ve ayrıca daha fazla dönüşümü kolaylaştırmak için bazı şık etkileşimler uygulayan belirli bir site görünümü oluşturmak istiyorsanız, özel bir tema harika olabilir. Yine de:

  • BT mayıs Projenizin ne kadar süreceğini belirlemek zor olabilir ve
  • Ekibiniz daha dinamik alışveriş özellikleri eklemek istediğinde bakıma ihtiyacınız olabilir.
  • Ayrıca, özel hale geldikten sonra bile, ecomm ekibinizin bağımsız olarak uygulayabileceği tam tasarım kontrolüne sahip olamayabilirsiniz (CMS’yi değiştirmezsiniz).

Site hızının veya görsel satış seçeneklerinin büyük ölçüde iyileştirilmesi ve hatta uluslararasılaştırma (çoklu site ve çoklu para birimi) gibi sorunlar için, özel bir temanın sizi yine de başladığınız yere benzer, yani sınırlı bir noktada bırakacağını görebilirsiniz.

Özel Shopify temalarına bir alternatif: başsız ticaret

Bahsettiğimiz gibi: önceden hazırlanmış bir Shopify temasının esnekliği veya etkileyicilik faktörü yoktur, ancak özel bir tema genellikle çok pahalıdır ve umduğunuz sıkıntılı noktaları çözmeyebilir. Ne oluyor?

Başka (ve muhtemelen daha iyi) bir seçenek de e-ticaret siteniz için esnek bir arayüz oluşturun. Bu yapılabilirShogun Frontend gibi başsız bir ön uç platformu kullanmak.

İleriyi düşünen birçok tüccarın keşfettiği gibi, ön ucunuzu arka uçtan başsız ticaret yoluyla ayırmak, özel bir temayla umduğunuz tüm yaratıcı özgürlüğü size sağlayabilir.

Shopify mağazanızı, vizyonunuza özel olarak oluşturduğunuz esnek bir ön uçla başsız hale getirerek:

  • Tam tasarım özgürlüğünün kilidini açın,
  • Bir saniyenin altında yükleme süreleri elde edin (dönüştürmek için!) ve
  • Olabilmek teknik olmayan e-ticaret ekibinizin tamamını etkinleştirin Yeniden kullanılabilir içerik bölümleriyle değişiklikleri hızlı bir şekilde yapmak

İşletmenizin yaptığı gibi ölçeklendirin

Bir işletmeyi ölçeklendirmek, mağaza büyümesinin durağanlaşması, etkili bir şekilde ürün satışı için büyüyen bir katalog ve hız ihtiyacı gibi büyüyen sıkıntıları beraberinde getirir. Başsız bir mimari sizi özgürleştirse de bu genellikle onu nasıl uygulayacağınıza bağlıdır.

“Shogun Frontend ile sitenizin arka ofisi hakkında endişelenmeden işinizi ileriye taşımaya odaklanabilirsiniz.” —Bill Maroulis, Operasyon ve Pazarlama Müdürü, Güneşaltı Fitness

Markalar için en önemli hususlardan biri, özel bir Shopify teması gibi bir şeyin, hatta başsız kalmanın, büyüme aşamaları için çok büyük bir girişim olup olmadığıdır.

Avantajları istiyorsunuz elbette, ancak bir e-ticaret operasyonu olarak özel temalar tasarlama veya bu konuda ön uç sunum katmanınız için yazılım oluşturma işinde değilsiniz.

Bu yüzden Birleşik bir ön uç platformu kullanarak başsız kalmak en etkili seçim olabilir.

Tavsiye Edilen:  Shopify Tema Kodunu Bir Profesyonel Gibi Düzenleyin

Başsız bir ön uç platformuyla, sitenizi başsız hale getirmek için yine de türünün en iyisi yazılıma sahip olursunuz; yalnızca uygulamanın her şeyi bir araya getirmekle ilgisi yoktur. İşletmeniz için genel teknik gözetim büyük ölçüde azalır bunun yerine müşteri deneyimine odaklanabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama sonrasında düzenleme yapmanız gerekirse, yeniden kullanılabilen kodsuz içerik bölümleri, sayfa sayfa sıkıcı değişiklikler yapmadan site genelinde değişiklikler yapmanıza yardımcı olur. Örneğin koleksiyon sayfalarının tasarımını düzenliyorsanız sitenizdeki mevcut her sayfada değişiklik yapmak için CMS’yi kullanın.

Shogun Frontend’in Deneyim Yöneticisi, oluşturmakta olduğunuz web sitesi deneyiminin gerçek bir görünümünü size sunar. Özel Shopify tasarımınızı uygulayın ve üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Sayfa hızı ve SEO dikkate alınarak oluşturuldu

Yeni ve şık bir Özel Shopify teması başlangıçta harika olsa bile, tüm üçüncü taraf uygulamaları ve zengin görsel videoları ve görüntüleri eklemeye başladığınızda, temel e-ticaret teknolojisi (Sıvı kod) farklı olduğundan mağazanız kolayca tekrar yavaşlayabilir. ilerici bir web uygulaması (PWA) ve performans olarak değil.

Tema ne olursa olsun, Shopify sitesi her tıklamada yeniden yüklenir (tamamen farklı şekilde yüklenen ve sayfa hızını büyük ölçüde artıran PWA’nın aksine).

Ücretli reklam trafiğinin giderek pahalı hale gelmesi nedeniyle tüm trafiğin dönüşüm sağlama olasılığını artırmanız gerekir. Mağazanızda saniyeden kısa yükleme süreleri olmazsa, ücretli reklamlarınızın ekstra pahalı (mağazalarınızın SEO’sunun zarar göreceğinden bahsetmiyorum bile). Yavaş bir site nedeniyle hemen çıkmalar için fazladan ödeme yapmayı göze alamazsınız.

Birçok özel temanın aksine Shogun Frontend, dönüşüm göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Progresif web uygulaması (PWA) teknolojisiyle güçlendirilmiştir, yani yeni Shopify mağazanız yerel bir mobil uygulamaya benzer şekilde çalışacaktır.

Büyük dosyaları sıkıştırmak için yerleşik görüntü optimizasyonu ve görüntü dosyalarını yalnızca gerektiğinde görüntülemek için yavaş yükleme özelliği ile birleştirilmiştir. Sitenizi ilk kez gelen ziyaretçilere saniyenin altındaki hızlarda göstereceksiniz.

Biz [took] Mevcut Shopify mağazamız Shogun’la baş başa kaldı ve bu bir oyun değiştirici oldu…aktif ürün yeniden doldurma aboneliklerinde %579’luk bir artış, yıldan yıla ortalama sipariş değerinde %30,1’lik bir artış ve sayfadan sayfaya yükleme süresinde %83’lük bir azalma gördük. Yaptığımız başka hiçbir değişiklik bu tür bir etkiye yaklaşmadı bile.” —Josh Nash, CMO Tek Bıçak

Sayfa hızının yanı sıra, sitenin HTML’si üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz; böylece sayfa başlıkları, açık grafik meta etiketleri ve görsel alt metni gibi temel SEO öğelerini geliştirici yardımı olmadan kolayca optimize edebilirsiniz. ile tanışmak için daha iyi bir şansa sahip olun Alışveriş yapanların %48’i Bir arama motoru aracılığıyla yeni bir ürün aramaya başlayan kişiler.

Yeni kullanıcı arayüzünüzü çalışır duruma getirin, Daha hızlı

Yeni özel Shopify’ınızı hızlı bir şekilde hazırlayıp dönüştürmek mi istiyorsunuz? Shogun Frontend’in Başlangıç ​​Kiti ile zamandan tasarruf edin ve minimum düzeyde uygulanabilir bir web sitesi oluşturun. Yeni özel sitenizi çok kısa sürede başlatmak için önceden hazırlanmış, özelleştirilebilir şablonlu bölümler içerir. Ayrıca uygulama ekibimiz yolun her adımında size yardımcı olmak için oradadır.

Shogun Frontend ile mağazanızın ihtiyaç duyduğu esnekliği elde edin

Kaliteli bir Shopify mağazası teması, herhangi bir e-ticaret mağazasının öncelik listesinde üst sıralarda yer almalıdır. Ücretsiz ve özel Shopify temaları küçük ve orta ölçekli işletmeler için iyi seçenekler olsa da dezavantajları da vardır. (Yani pahalı geliştirme ücretleri ve ölçeklenememe.)

Daha iyi bir seçenek arıyorsanız başsız kalmayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Müşterilerin sevdiği özel bir Shopify mağazası oluşturarak zamandan tasarruf edebilir, böylece satışları yakalayabilirsiniz Şimdi.

#cta-visual-fe#Yıldırım Hızında Bir E-Ticaret Deneyimi YaratınShogun Frontend, başsız ticaret yoluyla yaratıcılığınızı ve hızlı site yüklemenizi sağlar. Daha fazla bilgi edin