2023’te Başarılı Bir Pop-Up Mağaza Nasıl Yönetilir?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2023’te Başarılı Bir Pop-Up Mağaza Nasıl Yönetilir?

Çok kanallı markaları ölçeklendirmek, her zaman hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak müşteriler için mümkün olan en iyi deneyimi yaratmanın yollarını arıyor. Bunun büyük bir kısmı heyecan yaratmayı içeriyor.

Dijitalde bu, zengin, ilgi çekici alışveriş deneyimleri aracılığıyla yapılır (düşünün: Cesur veya TULA Cilt Bakımı). Gerçek hayatta bu, geçici mağazalar gibi deneyimsel perakende satışlar aracılığıyla gerçekleşir.

Pop-up mağazalar, marka bilinirliği yaratmanın ve çevrimiçi ile yüz yüze marka deneyimi arasındaki uçurumu kapatmanın mükemmel bir yoludur. Kendi pop-up mağazanızı işletmeyi düşünüyorsanız ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, doğru yere geldiniz.

Bugün şunları ele alıyoruz:

Başlayalım!

Pop-up mağaza nedir?

Pop-up mağaza, markaların ilgi çekici yüz yüze alışveriş deneyimleri oluşturmak için kullandığı geçici bir alandır. Pop-up mağazaların geçici doğası, kendilerini ayrıcalıklı ve zamana duyarlı hissetmelerini sağlıyor ve bu da büyük faydalar sağlıyor.

Pop-up mağazalar, hem çevrimiçi hem de fiziksel markalar tarafından yerel topluluklarla etkileşim kurmak, müşterilerle IRL ile tanışmak ve heyecanı artırmak için kullanılıyor.

Perakende alanının kullanımı gelişmeye devam ettikçe, markalar geçici alanları devralmanın ilginç yollarını buluyor; örneğin lüks markalar gibi. Dolce GabbanaHamptons’taki evcil hayvan aksesuarları şirketine ait mobil açılır pencere Kabuk KutusuBarkshop’ta.

Pop-up mağaza pazarının değeri şu şekilde: ABD’de 14 milyar dolarMüşterileri için benzersiz fiziksel perakende deneyimleri yaratmak isteyen markaların daha fazla aramasına gerek yok.

Pop-up mağaza çalıştırmanın 5 faydası

Çevrimiçi deneyiminize sahip olmak, marka farklılaşması için çok önemlidir, ancak pop-up mağaza oyununa adım atmanın da birçok faydası vardır. En büyüklerinden birkaçının üzerinden geçelim.

1. Markanızın etrafında heyecan yaratın

Bir pop-up mağazayı ilgi ve marka bilinirliği yaratacak şekilde konumlandırmanın sonsuz yolu vardır. Canlı müzik, ürün demoları ve konuşmacı oturumları, markaların pop-up mağazaları için heyecan yaratmanın benzersiz yollarından yalnızca birkaçıdır.

Ayrıca, hedeflerinize bağlı olarak ayrıcalık düzeyini artırabilir (veya azaltabilirsiniz).

Yeni bir ürün lansmanını mı tanıtmak istiyorsunuz? Pop-up mağazanızı halka açık hale getirin. Sadık müşterilerinize onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek ister misiniz? En büyük hayranlarınızın yeni ürünleri önceden görebileceği VIP, yalnızca davetle girilebilen bir açılır pencereye ev sahipliği yapın.

Her iki durumda da, mevcut bir topluluğa sahip olduğunuz veya yeni bir topluluğa katılmak istediğiniz konumlar veya bölgeler hakkında bilinçli olabilirsiniz.

2. Müşterilerle bağlantı kurun (IRL)

Pop-up’lar müşterilerle şahsen tanışmak için mükemmel bir fırsattır. Bu özellikle DTC veya fiziksel perakende satış mağazası olmayan, çevrimiçi öncelikli markalar için geçerlidir.

Pop-up mağazalar, en büyük marka hayranlarınızdan bazılarıyla tanışmanıza ve müşteri müjdeciliğini güçlü tutmanıza olanak tanır. Ayrıca dönüşümleri artırmanın da harika bir yoludur.

Harika bir örnek DTC yatak markası Leesa’dır.

Görüntü Kaynağı


Leesa ArtLifting ile ortaklık kurduEvsizler, engelliler ve diğer dezavantajlı sanatçılar için çevrimiçi bir sanat pazarı olan SoHo, NYC’de “The Leesa Dream Gallery” açılacak. Müşteriler Leesa yataklarını bizzat deneyebilir ve rahat bir ortamda yeni sanatçıları keşfedebilirler.

Leesa Dream Gallery, DTC markalarının yerel topluluklarıyla anlamlı bir şekilde bağlantı kurmak için geçici fiziksel perakendeyi nasıl kullanabileceğinin mükemmel bir örneğidir.

#cta-visual-pb#Kod olmadan, optimize edilmiş mağaza sayfaları oluşturunGTüm ekibinizin kullanabileceği kodsuz sayfa oluşturucuyla daha fazla dönüşüm elde edin. Daha fazla bilgi edin

3. Daha fazla satış yapın

Pop-up mağazalar, hızla büyüyen ve diğer kanallara açılmak isteyen markalar için idealdir. Karışıma fiziksel perakendeyi eklemek, geliri artırabilecek başka bir müşteri temas noktası anlamına gelir.

Pek çok marka, Kara Cuma ve sonrasındaki yoğun sezonlarda pop-up mağazalara ev sahipliği yapıyor. Ancak yalnızca yoğun zamanlarda harika olmakla kalmazlar; sıradan alışveriş yapanları, çevrimiçi alışverişe geri dönen (veya bir sonraki pop-up’ınızı ziyaret eden!) ömür boyu müşterilere dönüştürebilirler.

4. Eski ürünü taşıyın

Eski envanter yalnızca raflarınızda yer kaplamaz, aynı zamanda kârlılığınızı da etkiler. 2020’nin sonunda ABD perakendecileri 1,33 dolarlık envanter tutuyoruz Her 1 dolarlık satış için 😬

Pop-up mağazalar eski ürünlere yeni bir soluk getirmek için başka bir kanal sunuyor. Benzersiz sergiler oluşturmak veya ürünleri bir araya getirmek için görsel sergileme tekniklerini kullanın.

5. Kalıcı perakende olanaklarını keşfedin

Yalnızca çevrimiçi ortamda varlık gösteren markalar için perakendeye açılmak dalgalı sular gibi görünebilir. Pop-up mağazalar, uzun vadeli perakende satış alanının markanız için uygun bir kanal olup olamayacağını görmenizi sağlar.

Pop-up mağazalarınız sürekli olarak başarılı oluyorsa (yaya trafiğini artırmak, geliri artırmak ve daha fazla ömür boyu müşteri yaratmak), daha kalıcı bir şeye bakmaya değer olabilir.

Tavsiye Edilen:  SEO İtibar Yönetimi – Markanızı Yükseltmek İçin 10 İpucu

Bir pop-up mağaza nasıl planlanır

Pop-up mağazalar geçici olsa da bu, bir mağaza açmak için daha az iş gerektiği ve popüler olması gerektiği anlamına gelmez!

Ekibinizin dikkate alması gereken temel bileşenlere bakalım.

Hedeflerinizi tanımlama

Pop-up mağaza fikirlerini teşvik etmek ve markanızın başarısını ölçmek için hedefler belirlemeniz yardımcı olur. Ayrıca, pop-up mağazanızın yatırım getirisini ölçmeye gittiğinizde işlerin nasıl gittiğini ve bir dahaki sefere nelerin geliştirilebileceğini belirlemek daha kolay olacaktır.

İşte üzerinde düşünmeniz gereken birkaç soru:

 • Neden bir pop-up mağaza işletmek istiyorsunuz? Yeni bir ürünün tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Belirli bir konumdaki müşterilerle çevrimdışı olarak bağlantı kurmak mı istiyorsunuz? “Neden”in belirlenmesi planlamanın diğer yönlerine bilgi verebilir.
 • Markanız ve müşterileriniz ne kazanacak? Koridorun her iki tarafında da nelerin kazanılacağını düşünün; markanız için bu, farkındalık ve satışlarda artış olabilir; müşterileriniz için ise favori bir markayla bağlantı kurmak ve yeni ürünler keşfetmek olabilir.
 • Müşterileri ziyaret etmeye ne teşvik edecek? Pop-up’ınızı nasıl pazarladığınız başarıyı belirleyecektir. Yaya trafiğini teşvik etmek için ilginç bir bakış açısı düşünün; örneğin müşterilerin belirli bir fiyata özel bir Levi’s çantası alması gibi. Levi’s ve Stencil1 açılır mağazası.

Pop-up mağazanızı tasarlama

Geçici bir alanla mağaza içi atmosferiniz ve deneyiminiz konusunda yaratıcı olma şansına sahip olursunuz. Deneysel bir şey yapmak isteyip istemediğinizi mimarlık firması Snarkitecture COS Los Angeles için yaptı:

Görüntü Kaynağı

Veya geleneksel fiziksel alışveriş deneyimine daha çok benzeyen bir şey; Abercrombie’de 96 Saat geçici mağaza:

Görüntü Kaynağı

Pop-up mağazalarda yaratıcılık sınır tanımıyor!

Aşağıdakileri sorarak alışveriş deneyiminizin havasını tanımlayın:

 • Müşterilerinizin pop-up mağazanıza adım attıklarında nasıl hissetmelerini istiyorsunuz?
 • Oraya vardıklarında ne yapmalılar?
 • Müşteriler deneyimden ne almalı?

Atmosfer hedeflerinizle uyumlu olmalıdır. Örneğin, markanız hakkında ilgi uyandırmak istiyorsanız deneysel bir şey en iyisi olabilir. Ancak amacınız daha fazla ürün satmaksa, geleneksel alışverişe daha çok benzeyen bir şey harika bir yoldur.

Pop-up mağazanız için konum/alan nasıl seçilir?

Pop-up mağazalar birçok nedenden dolayı büyüyen markalara cazip geliyor, ancak en önemlisi mağaza içi alışveriş deneyiminizi deneme şansı sunmaları. Seçtiğiniz mekan (veya araç!) bunun büyük bir parçası.

İşte en popüler pop-up mekanlarının listesi:

 • Boş perakende alanı: Denenmiş ve gerçek alan, boş bir tuğla ve harç mağazasından başkası değildir. Bu, kalıcı bir perakende satış alanına çok benzediğinden, pop-up’ınızın açılması için ihtiyaç duyacağınız çoğu (her şey olmasa da) bu mekanda bulunabilir.
 • Pop-in’ler: Pop-in’ler, daha büyük bir perakende mağazasındaki pop-up mağazalardır; Los Angeles fırını Four & Twenty Blackbirds Jeni’s Splendid Ice Cream mağazasında, tahmin edebileceğiniz gibi, özel pasta tatlarının yer aldığı bir pop-up düzenledi.
 • Galeri/sanat etkinliği alanı: Bu mekan türü biraz fütüristik olmak için harika. Galeri alanları potansiyelle doludur. Yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirmek için sanat alanından daha iyi bir yer var mı?
 • Kamyon veya kamyonet: Yaya trafiğini beklemek istemiyor musunuz? Şehirle ilgili olmak ister misin? Pop-up mağazanız için bir araç seçmek harika bir seçimdir. Yalnızca konum esnekliğine sahip olmakla kalmıyorsunuz; neden pop-up’ınızı sahilde veya dağ yamacında barındırmıyorsunuz? sürdürülebilir giyim markası Paka Apparel?—ama bir miktar heyecan katıyor.

Hangi mekanı seçeceğinizden emin değil misiniz? Gibi araçlar Vitrin, Görünmek DuymakVe Eş alanı fiyat aralığınızdaki mevcut alanlara göz atmanıza yardımcı olabilir (maliyet hakkında daha sonra daha fazla bilgi verilecektir).

Pop-up alanına katılmadan önce sorulması gereken sorular

Bir alana her şeyi dahil etmeden önce aşağıdaki soruların yanıtlarını aldığınızdan emin olun.

 • Bu bütçeniz dahilinde mi? Alan bütçenizin büyük bir kısmını oluşturacaktır. Sadece her şeyi yemediğinden emin ol!
 • Neler dahildir? Bilmeniz gereken herhangi bir gizli maliyet var mı? Bildiğinden emin ol Kesinlikle rezervasyondan önce ne alacağınız. Alanda ihtiyacınız olan her şey yoksa, bu ekstra maliyetleri karşılayabileceğinizden emin olun.
 • Özellikleri nelerdir? Hayal ettiğiniz deneyime yetecek kadar geniş bir yer ayırtın.
 • Ne kadar yaratıcı özgür saltanatın var? Alanı değiştirebilir misiniz? Bir şey inşa etmeyi planlıyorsanız bunun yapılabilir olduğundan emin olun.
 • Konum yaya trafiğine uygun mu? Pop-up’ı insanların yoğun olduğu birinci sınıf bir yerde barındırmak, pazarlama çabalarınızla ulaşamadığınız müşterilerden ek trafik almayı garanti eder.
 • Sigortaya ihtiyacınız olacak mı? Kim sorumlu? Noktalı çizgiyi imzalamadan önce, neden sorumlu olduğunuzu anlamak (örneğin, bir yangın çıkması veya alana izinsiz girilmesi gibi) çok önemlidir.
 • Wifi kurulumu nedir? Satış noktası mı? Pop-up’ınızı çalıştırmak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak, bu nedenle alana dahil olup olmadığını veya kendinizinkini getirmeniz gerekip gerekmediğini bildiğinizden emin olun.
Tavsiye Edilen:  Başarılı Bir 2023 İçin En İyi 9 Müşteri Hizmeti Aracı

Planlarken tekrar başvurabileceğiniz kullanışlı bir kontrol listesi:

Bir pop-up mağaza işletmek ne kadara mal olur?

Pop-up mağazaların boyutları, şekilleri ve özellikleri farklı olduğundan maliyeti, istediğiniz alan türüne ve onu ne kadar süreyle kiralamak istediğinize bağlı olacaktır.

Pop-up mağazanız için bütçenizi düşünürken şu faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Kira fiyatı
 • Alan boyutu
 • Personel alımı
 • Kurulum maliyetleri
 • Pazarlama ve Reklamcılık
 • Yardımcı programlar ve Wi-Fi
 • Sigorta
 • Bir POS sistemi

Tipik olarak markalar şunları bekleyebilir: 1.500 ila 10.000 ABD Doları arasında herhangi bir yerde harcama yapın pop-up mağazalarını hayata geçirmek için. Deneyime ne kadar çok şey katmak isterseniz (örneğin sanat enstalasyonları, canlı müzik, konuşmacılar vb.) maliyetiniz artacaktır.

Markanız için neyin en önemli olduğunu belirleyin ve oradan devam edin. Üretimden nelerin kesilebileceğini ve nelerin “sahip olunması gereken” olduğunu düşündüğünüzü görmek daha kolay olacak.

Müşteriler bir pop-up mağazada benzersiz bir şey deneyimlemek ister; bu onların en büyük çekiciliklerinden biridir.

Neden aynı deneyimsel zihniyeti pazarlama stratejinize uygulamıyorsunuz?

İşte bunu markanız için test etmenin birkaç harika yolu:

Etkileyici ortaklıklar

Pop-up’ınızı tanıtmak için sosyal medya kanallarınızda paylaşımda bulunmanın yanı sıra etkileyiciler, blog yazarları ve yaratıcılarla işbirliği yapmak, normalde erişemeyeceğiniz kitlelere ulaşmanın harika bir yoludur.

Pop-up mağazanıza dahil olma konusunda markanıza en uygun olan etkileyicilere ulaşın. Önceden test etmeleri için ücretsiz ürünler göndermenin yanı sıra takipçilerinizle paylaşabilecekleri özel bir indirim kodu sunun.

Yaratıcı alternatifler

Çöpçü avları, gizli yerler ve özel konuklar merak uyandırmanın ve müşterileri katılmaya teşvik etmenin harika yollarıdır. Yaratıcı pazarlamanın dikkate değer bir örneği İtalyan giyim markası Diesel’den geliyor.

Dizel kıyafetlerinin “takma” versiyonlarıyla dolu bir pop-up başlattı-sahte logolar ve diğerleri- NYC’nin Çin Mahallesi’nde. Pop-up birkaç gün açık kaldı, ta ki Diesel bu pop-up’ta satılan tüm ürünlerin orijinal olduğunu ancak taklit fiyatlarla olduğunu açıklayana kadar. Kısa bir süre sonra müşteriler özel Diesel kıyafetlerini satın almaya çalışırken, pop-up’ın dışında kuyruklar oluşmaya başladı. Bir vızıltı yaratma hakkında konuşun!

#cta-visual-pb#Mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayın. Tam olarak istediğiniz sayfa tasarımlarını oluşturun ve size daha fazla kontrol sağlayan özelliklerle oluştururken zamandan tasarruf edin. Daha fazla bilgi edin

10 Harika pop-up mağaza örneği

Pek çok marka, marka bilinirliği yaratmak ve dönüşümleri artırmak için pop-up mağazalara yönelirken, markalar da pop-up deneyimini yeniden tanımlıyor. En sevdiğimiz pop-up mağaza örneklerinden bazılarına bir bakalım:

1. Jeni’nin Muhteşem Dondurmaları

Esnaf dondurma üreticisi Jeni’s’in ABD’nin büyük şehirlerinde pop-up’lara ev sahipliği yaptığı biliniyor.

Görüntü Kaynağı

Onların Gotham Market West New York’ta açılıyor seçkin lezzetler sunarak büyük ses getirdi.

2. Haşhaş Arpa

Birinci sınıf deri ürünleri markası Poppy Barley, müşterilerini yeni ürün indirimleri konusunda nasıl heyecanlandıracağını biliyor.

Görüntü Kaynağı

Kanada’da COVID-19 nedeniyle yüz yüze etkinlik kısıtlamaları olmasına rağmen Poppy Barley, yeni koleksiyonların yer aldığı sanal pop-up etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Etkinlik sanal olmasına rağmen marka hala ayrıcalıklı damgasını vuruyor; Poppy Perks üyeleri kayıt bağlantılarını diğer müşterilerden önce aldı ve bu da insanları kaydolmaya teşvik ediyor.

3. Pantone Kafe

Pantone’un bu pop-up mağazası gördüğümüz en havalı örneklerden biri. Pantone ürünlerini (renk parçaları, renk örnekleri ve daha fazlasını) satan geçici bir mağaza yerine renk kodlu atıştırmalıklar ve içecekler sattılar.

Görüntü Kaynağı

İnsanları konuşturmanın yaratıcı bir yolu hakkında konuşun! Çok kanallı markalar için: Perakende marka deneyiminize lezzet katmak için daha geleneksel, sanatsal bir markayla eşleşip çalışamayacağınızı düşünün.

4. Bottega Veneta

Bottega Veneta’nın geçici mağazası mı? Nerede? Aynen öyle, lüks moda markası, yeni bir koleksiyon başlatmak için Şangay’daki bir alışveriş merkezinin merkezinde görünmez bir pop-up mağazaya ev sahipliği yaptı.

Görüntü Kaynağı

CEO Bartolomeo Rongone, “Görünmez Mağaza” olarak adlandırılan bu açılır pencerenin Bottega’nın incelik, sağduyu, neşe ve duygusallık gibi değerlerine değindiğini söyledi. WWD.

5. Yüzlerce x Batı Kıyısı Gümrükleri

Topluluk temelli bir sokak giyim markası olan The Hundreds, yeni bir özel giyim serisi çıkarmak için özel oto tamir atölyesi West Coast Customs ile ortaklık kurdu.

Görüntü Kaynağı

Düşüş ile birleşti açılır bir etkinlik canlı müzik, dövme sanatçıları ve hatta bir araba şovu içeriyor.

6. Parlatıcı

Cilt bakımı ve makyaj markası Glossier, Kasım 2019’da Londra’da bir pop-up mağaza açtı. O kadar başarılı oldu ki yılın geri kalanında açık kaldı ve Glossier’in o dönemde en başarılı pop-up mağazası oldu.

Tavsiye Edilen:  Görsel Hikaye Anlatmanın Pazarlama Stratejiniz İçin Faydaları
Görüntü Kaynağı

Pop-up’ta geleneksel İngiliz sosyal kulüplerinden ilham alan odalar ve birbirine bakan aynalar içeren makyaj standları yer alıyor ve bu sayede müşterileri sohbet etmeye ve bağlantı kurmaya teşvik ediliyordu.

7. LEGO’lar

LEGO, dijital açıdan yenilikçi bir müşteri deneyimi yaratmak için Snapchat ile işbirliği yaptı.

Ancak bu pop-up’ta LEGO setleri satmak yerine, müşterilerin AR’de LEGO Wear olarak bilinen LEGO markalı sokak kıyafetlerini satın alabilecekleri tek ek kodlu beyaz bir oda yer alıyordu.

8. Barbie’nin 60. Yıldönümü

2019’da moda bebeği Barbie, 60’ıncı yıldönümünde çaldı modaya uygun. Barbie hayranları kutlamak için Barbie’nin Rüya Evi’nde bir tura katılabilir ve arkadaşlarının ve son altmış yılda yaptığı tüm kariyer hamlelerine hayran kalabilir. Hem yaşlı hem de genç Barbie hayranları için sürükleyici bir deneyimdi!

Görüntü Kaynağı

9. Nike

2019’daki Super Bowl 53 öncesinde Nike, dijital ve fiziksel alışveriş deneyimlerini Atlanta’daki tek bir pop-up mağazada birleştirmeye karar verdi. Nike’ın SNKRS uygulamasının kullanıcıları, açılır pencerede özel ayakkabıların kilidini açabiliyor.

Görüntü Kaynağı

Dahası Nike, yeni ayakkabıların satın alınabileceği durumlarda Atlanta şehir merkezinin 40 kilometrelik yarıçapındaki uygulama kullanıcılarına anlık bildirimler göndermek için coğrafi sınırlamayı kullandı. Spor ayakkabı meraklıları için bu bir rüya olayıydı.

10. Dyson

Dyson’un şık, güçlü elektrikli süpürgelerinin, vantilatörlerinin ve saç aletlerinin hayranları, ev aletleri markasının çeşitli ürün tekliflerine (IRL) hayran kalabilir (ve test edebilir).

Görüntü Kaynağı

Dyson Demo Mağazaları Müşterilere ürünleri şahsen (veya sanal olarak) tanıtma ve ihtiyaçlarına uygun olanı keşfetme şansı sunun.

Pop-up mağazanızın yatırım getirisini nasıl ölçebilirsiniz?

Dijital kampanyalarda olduğu gibi, bir pop-up mağazanın başarısını belirleyecek tek bir ölçüm yoktur. Bir dizi ölçüm, işlerin nasıl gittiğini (ve bir dahaki sefere nelerin farklı olabileceğini) anlamanıza yardımcı olacaktır.

İzlenecek en önemli metriklerden bazıları şunlardır:

 • Sipariş değeri: Müşteriler pop-up mağazanızda ne kadar harcama yaptı? Bunu bilmek, müşterilerin yöneldiği ürün türleri hakkında fikir verir.
 • Ürün tipi: Sipariş değeri gibi ürün türü de açılır pencerenizde en çok hangi tür ürünlerin satıldığına dair bilgi sunar. Bu, gelecekteki etkinlikler için rafları ne tür ürünlerle dolduracağınızı ve neleri yalnızca çevrimiçi olarak tutacağınızı belirlemenize yardımcı olabilir.
 • Tarihe göre satışlar: En çok satışın hangi gün ve saatlerde gerçekleştiğini bilmek, gelecekteki pop-up mağaza planlamasına ışık tutabilir. Örneğin, satışlarınızın çoğunluğu Cumartesi günü öğleden önce gerçekleştiyse, bu süre içinde bir hediye düzenlemek veya daha fazla personel işe almak gibi bu pencereyi daha da genişletmenin yollarını bulabilirsiniz.
 • Kanala göre satışlar: Bir pop-up mağaza, müşterinin markanızla ilk etkileşimi olabilir, bu nedenle hemen satın almayabilirler. Bu nedenle, pop-up’ınızın zaman dilimi içinde kanallara göre satışları bilmek çok önemlidir; müşterilerinizin yolculuğu hakkında bilgi edinir ve optimizasyon yapabilirsiniz.

Pop-up mağazalar markanızın olağanüstü bir IRL olmasına yardımcı olabilir

Günümüzde hem dijital hem de kişisel kanallarda birleşik bir marka varlığına sahip olmak, markaların müşterilerle bağlantı kurması ve her şeyi kapsayan marka değer yargılarını iletmesi açısından çok önemli.

Çevrimiçi müşteri deneyiminiz üzerinde kontrol sahibi olmak, daha zengin, daha akılda kalıcı e-ticaret deneyimleri oluşturmanıza olanak tanır. Kişisel pop-up mağaza deneyiminizle eşleşecek şekilde olağanüstü çevrimiçi alışveriş yaptığınızdan emin olun. ‘

#cta-visual-pb#Mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayın.Tam olarak istediğiniz sayfa tasarımlarını oluşturun ve size daha fazla kontrol sağlayan özelliklerle oluştururken zamandan tasarruf edin. Daha fazla bilgi edin