2023’te Denemeniz Gereken En İyi 10 AI Yüz Oluşturucu

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2023’te Denemeniz Gereken En İyi 10 AI Yüz Oluşturucu

Yapay zekayı (AI) kullanmak, teknoloji ve çevremizle etkileşim şeklimizde devrim yaratmaya devam ediyor. Yapay zekanın en heyecan verici uygulamalarından biri, girdi verilerinden gerçekçi, yüksek kaliteli görüntüler oluşturabilen yüz oluşturuculardır.

Bu blog gönderisinde ilk 10’u tartışacağız. Yapay zeka yüz üreteçleri bugün mevcut, özelliklerini ve performanslarını keşfetmenin yanı sıra ihtiyaçlarınıza en uygun olanı keşfetme.

Dolayısıyla, bu harika araçların neler yapabileceği ve işinize veya kişisel projelerinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Yapay Zeka Yüz Oluşturucu nedir?

AI yüz üreteçleri, gerçekçi görünümlü dijital yüzler oluşturabilen bir tür yapay zeka (AI) yazılımıdır. Yapay zeka yüz üreteçlerinin arkasındaki teknoloji, 2B görüntülerden fotogerçekçi 3B modeller oluşturmak için makine öğrenimi yöntemlerini kullanan derin öğrenme algoritmalarına dayanmaktadır. Bunu 3 boyutlu yüz oluşturucu veya 3 boyutlu yüz modelleme olarak biliyoruz.

AI yüz üreteçleri, kullanıcılara oluşturdukları yüzleri saç stilleri, makyaj, kıyafet ve aksesuarlarla kişiselleştirme olanağı sunar. Bu, kullanıcıların geleneksel yüz oluşturma yöntemleriyle mümkün olanın ötesine geçen benzersiz görünümler oluşturmasına olanak tanır. Bu, onları özellikle aynı karakter için bir dizi farklı görünümün gerekli olabileceği filmler veya TV dizileri için dijital aktörler oluşturmak için kullanışlı kılar.

Genel olarak, AI yüz üreteçleri, kullanıcılara minimum çabayla hızlı ve kolay bir şekilde gerçekçi dijital yüzler oluşturmak için güçlü bir araç sağlar. Teknoloji gelişmeye ve yeteneklerinde daha sofistike hale gelmeye devam ettikçe, yapay zeka yüz oluşturucu kullanımının popülaritesinin artmaya devam etmesini bekliyoruz.

Popüler 10 Yapay Zeka Yüz Oluşturucu

AI 3D yüz üreteçleri, gerçekçi ve yüksek kaliteli dijital yüzler oluşturmak için her zamankinden daha popüler bir araç haline geliyor. Aşağıdaki en iyi 10 AI yüz oluşturucu listesi, özelliklerinin ve performanslarının kapsamlı bir karşılaştırmasını sunar. Bu kılavuzda, her bir AI yüz oluşturucunun temel avantajlarına bakacağız ve özel ihtiyaçlarınıza hangisinin en uygun olabileceği konusunda önerilerde bulunacağız.

derin takas

Deepswap AI, kullanıcı dostu tasarımı ve gelişmiş derin öğrenme algoritmaları sayesinde 2023’te en yaygın kullanılan AI yüz oluşturucularından biridir. Deepswap ile kullanıcılar, her cinsiyetten yüksek kaliteli yüzleri üç saniye içinde sorunsuz bir şekilde özelleştirebilir!

Tavsiye Edilen:  2023'te TikTok'ta Daha Fazla Görüntülenme Almak İçin Kanıtlanmış 8 Strateji

Sadece bu da değil, geleneksel yüz tanıma teknolojisine kıyasla daha yüksek düzeyde doğruluk elde edersiniz. Filigran veya reklam, kurulum veya depolama olmaksızın tüm bu değer, kullanıcılara Deepswap kullanarak benzersiz bir deneyim vaat ediyor. Ayrıca, ilk aboneliğinizde %50’ye varan indirim kazanın.

Yüz Büyüsü

FaceMagic, saniyeler içinde şaşırtıcı sonuçlar üreten güçlü bir AI yüz oluşturma uygulamasıdır. FaceMagic uygulaması, gelişmiş yüz tanıma teknolojisini kullanarak, yüz özelliklerini özelleştirerek insanların yüzlerinin birden çok gerçekçi kopyasını oluşturabilir – kendinizin veya bir başkasının görüntüsünü hızlı ve kolay bir şekilde uyarlamanıza olanak tanır.

Kendi videolarınızı, fotoğraflarınızı veya GIF’lerinizi FaceMagic’e yükleyin ve yüz değiştirmelerinizi şimdi özelleştirin! Pro sürümü ile fotoğraf yükleme sınırsızdır, ayrıca ayda 20 yükleme alabilirsiniz.

Sıkılmış İnsanlar

Bored Humans, sıkılmış hisseden kullanıcıları eğlendirmek için çeşitli içerikler oluşturan bir yapay zeka üreticisidir. Bu, AL görüntüleri ve sahte yüz oluşturucularla birlikte memler ve şakalardan hikayelere ve rastgele gerçeklere kadar her şeyi içerir. Web sitesinin algoritmaları, kullanıcı girişine ve trend olan konulara dayalı içerik oluşturur, bu nedenle içerik her zaman taze ve ilgi çekicidir. Bored Humans, kullanımı ücretsiz bir yapay zeka yüz oluşturucusudur.

Rastgele Facegen

Random Facegen, kullanıcıların özelleştirilebilir özelliklere sahip yüzler oluşturmasına olanak tanıyan ücretsiz bir hizmet sunan açık kaynaklı bir rastgele yüz oluşturma sitesidir. Bu listedeki diğer AI yüz oluşturucularının aksine, bu rastgele yüz oluşturucu özelleştirmeye izin vermez, ancak farklı yaş aralıkları, cinsiyet kimlikleri ve etnik kökenlere sahip yüzbinlerce farklı oluşturulmuş görüntüye erişim sağlar ve bu da onu çeşitlilikle ilgili araştırma projeleri için ideal kılar. veya dahil etme girişimleri.

Oluşturulan Fotoğraflar

Generated Pnotos, işletmeler, tasarımcılar ve yüksek kaliteli görsellere ihtiyaç duyan herkes için yapay zeka tarafından oluşturulmuş stok fotoğraflar sağlayan bir insan yüzü oluşturma sitesidir. Fotoğrafları, gerçekçi insan yüzleri oluşturabilen bir makine öğrenimi algoritması kullanarak oluşturuyorlar.

Generated Photos, yüksek kaliteli, çeşitli stok fotoğraflarına ihtiyaç duyan herkes için en iyisidir. Pazarlama materyalleri, sosyal medya kampanyaları, web tasarımı ve daha fazlası için idealdirler. Fiyatlandırmaya gelince, Generated Photos ücretsiz bir deneme ve ardından ayda 15 yüksek çözünürlüklü fotoğraf için 19,00 ABD Doları karşılığında bir abonelik modeli sunar.

Tavsiye Edilen:  2023'ün En İyi 7 AI Headshot Oluşturucusu

StilGAN

StyleGAN, gerçek nesnelerin, sahnelerin ve insanların fotoğrafları gibi görünen yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için yapay zeka destekli bir teknolojidir. StyleGAN, sanat, moda, oyun ve eğlence gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır. Fantastik yaratıklar, oyun karakterleri veya moda tasarımları gibi var olmayan nesnelerin ve insanların görüntülerini oluşturmak için özellikle kullanışlıdır.

StyleGAN açık kaynaklı bir teknolojidir, yani herkes tarafından serbestçe kullanılabilir ve değiştirilebilir. Ancak, etkili bir şekilde kullanılması için bazı teknik bilgi ve bilgi işlem gücü gerektirir.

PicSo

PicSo, yapay zekayı yaratıcı tasarım araçlarıyla birleştiren bir cumface oluşturucudur. Kullanıcılar, bir yapay zeka yüz üreteci kullanarak fotoğraflardan sadece birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde gerçekçi veya fantezi resimler oluşturabilir! Sezgisel arayüzü, otomatik olarak sosyal medyada hemen paylaşmaya hazır yüksek kaliteli gerçekçi, anime ve fantezi versiyonları oluşturmadan önce doğrudan bir telefon kamera rulosundan fotoğraf yüklemeyi süper basit hale getirir!

PicSo cumface oluşturucu, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde yüksek kaliteli görüntülere ihtiyaç duyan işletmeler ve bireyler için en iyisidir. Düzenli olarak görsel içerik üretmesi gereken sosyal medya pazarlamacıları, blog yazarları ve web sitesi sahipleri için kullanışlıdır. PicS’in aylık 9,99 ABD doları veya 12 ay için 49,99 ABD doları maliyeti vardır.

ThisPersonDoesNotExist.com

ThisPersonDoesNotExist, farklı bir şekilde oluşturulmuş yapay zeka destekli bir insan yüzüdür. ThisPersonDoesNotExist.com var olmayan gerçekçi insan yüzleri yaratır. Web sitesi, her sayfa yenilemesinde bir kişinin yüzünün yeni bir görüntüsünü oluşturmak için derin bir öğrenme algoritması kullanır.

ThisPersonDoesNotExist.com kişisel kullanım için ücretsiz bir yapay zeka yüz üreticisidir ve herhangi bir kayıt gerektirmez.

yolculuk ortası

Midjourney Discord uygulaması, gelişmiş yüz animasyon efektleri sunarak işleri bir adım öteye taşıyor. Midjourney, taleplerinize AI-face üreten rakiplerinden daha rüya gibi, sanatsal bir şekilde yanıt verir. Daha gotik bir üslup gerektiren bilim kurgu yazan veya yaratan insanlar muhtemelen onu çekici bulacaktır. Midjourney, görüntülere daha fazla odaklanan diğer AI oluşturuculardan daha çok bir boyama aracıdır.

Discord sunucusuna erişim ücretsizdir ancak bazı özellikler ücretli olabilir.

Tavsiye Edilen:  Anahtar kelimeler nasıl aranır?

Karikatürize Edici

Toongineer Cartoonizer, fotoğraflardan ve videolardan yüzleri karikatür tarzı görüntülere ve videolara dönüştürebilen bir yazılım uygulamasıdır. Geleneksel elle çizilmiş çizgi filmlerin görünümünü ve hissini taklit eden yüksek kaliteli çizgi film tarzı yüzler oluşturmak için gelişmiş algoritmalar kullanır. Filtrelerin yoğunluğunu ayarlayabilir ve çıktıyı gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz.

Toongineer Cartoonizer, çalışmalarına yaratıcı ve eğlenceli bir dokunuş katmak isteyen sanatçılar, fotoğrafçılar ve video yapımcıları arasında popülerdir. Bu uygulama, 4,95 ABD Doları karşılığında 100 krediden başlayan görüntüleri indirebilmek için kademeli bir kredi sistemi kullanır.

Bu kılavuzla, artık günümüzde mevcut olan en güçlü yüz tanıma yapay zeka oluşturucularından bazılarına ilişkin içgörüye sahipsiniz.

SSS

Projeniz için en iyi kararları vermenize yardımcı olabilecek yapay zeka yüz oluşturucuları hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Yüzler Gerçek mi, Sahte mi?

Yapay zeka tarafından üretilen yüzler, gerçek insanları veya olayları tasvir etmemeleri anlamında gerçek değildir. Ancak, bir kamera tarafından çekilmiş gibi görünen fotoğraflardan bir AI yüz oluşturucu kullanarak gerçekçi görüntüler oluşturun.

Hangi Yapay Zeka Yüz Oluşturucu En Popüler?

Bir AI yüz oluşturucunun popülaritesi, özelliklerine ve performansına bağlıdır. Bazı popüler seçenekler arasında Deepswap, FaceMagic ve PicSo bulunur. Her biri kendi benzersiz özelliklerini ve fiyatlandırma yapısını sunar, bu nedenle hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermeden önce her birini araştırmak önemlidir.

AI Face Generator’ı Kullanmaya Nasıl Başlarım?

Bir AI yüz oluşturucuyu kullanmaya başlamak nispeten basittir – yazılımı resmi web sitesinden indirmeniz ve sağlayıcı tarafından sağlanan, doğru şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları izlemeniz yeterlidir. Yazılımı indirdikten sonra, oluşturulan yüzlerinizi ihtiyaçlarınıza göre saç stilleri, makyaj, kıyafet ve aksesuarlarla özelleştirmeye başlayacaksınız.

Özet

Yapay zeka sahte yüz oluşturucularının sunduğu olanaklar sonsuzdur ve 2023’te mevcut olan seçenekler bunu yansıtmaktadır. En kapsamlı özellik setini arayanlar için Deepswap mükemmel bir seçenektir. Hepsi bir arada AI reface uygulaması ve resim yaratıcısı ile kullanıcılar, son derece gerçekçi yüzleri kolaylıkla oluşturabilir.

Bu kılavuzla, artık bir AI yüz oluşturucu seçerken bilinçli bir seçim yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzu umuyoruz!