2023’te Online Ticaret – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:2023’te Online Ticaret – Showeblogin

Perakende e-ticaret satışları yoluyla 2023 yılında çevrimiçi alışveriş yapan milyarlarca insanı çekmek ve en çok satan olmak için mağazanızı çevrimiçi ortamda başarılı bir şekilde nasıl konumlandırabilirsiniz?

2023’te Çevrimiçi Mağaza Konumu: İş ve hizmet dünyası, sonrasında büyük ölçüde değişti. kovid-19 pandemisi. Biliyor musun? Pandemide 150 milyondan fazla kişi ilk kez internetten alışveriş yaptı. Bugün, mağazanızı çevrimiçi ortamda nasıl başarılı bir şekilde konumlandırabileceğinizi ve işinizi rekabetçi pazarda nasıl büyütebileceğinizi tartışacağız.

eğer varsa bir çevrimiçi mağaza oluşturdu o zaman çevrimiçi e-Ticaret işinde veya perakende pazarında satışların beklendiği gibi artmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Çevrimiçi sıralamanın arkasındaki ana neden, SEO mağazanızın temel konumlandırması.

Konumlandırmanın Tanımı

Konumlandırma tanımlar ürünün pazarda benzer ürün ve hizmetler sunan diğerlerine ve tüketicinin zihnine göre bulunduğu yer. İyi bir konum, markaya veya ürüne genişleme, değişiklik, dağıtım ve reklamcılıkta esneklik sağlayan konumdur.

Konumlandırma, pazarda halihazırda var olan diğer ürünler veya markalarla karşılaştırıldığında, markanın ve ürünün tüketicilerin zihninde benzersiz bir imaj yaratmasına yardımcı olur. Bu, sizi bulmakla yakından ilgilidir. niş market.

Çevrimiçi Pazarda Mağaza Konumlandırma

Mağazanızı İnternet’te konumlandırmak, işletmenizi diğerlerinden ayırma ve hem yeni hem de mevcut müşterilerin zihninde öne çıkma sanatıdır. Online mağaza veya oluşturulan web sitesi.

Dikkat etmeniz gereken en yaygın hususlar, en düşük veya rekabetçi fiyatla ürün kaliteniz ve en iyi müşteri hizmeti fiziksel mağaza dahil pazarda.

Ülkeye göre 2022’den 2025’e perakende e-ticaret satışları YBBO’su

Çevrimiçi Mağaza Konumlandırması

Yukarıdaki resim, 2022’den 2025’e kadar çevrimiçi perakende e-Ticaret satışları için bileşik yıllık büyüme oranını ülke bazında size gösterecektir. (Kaynak: Devletçi)

Akıllı işletme sahibi, işini çevrimiçi yapmaya hızla karar verdi. Henüz çevrimiçi mağazanızı oluşturmadıysanız, bunu hızlı bir şekilde yapın veya en azından bir WordPress web sitesi oluşturun.

Tavsiye Edilen:  Rankwatch'da Operation Technology CEO'su Brad Fogel

İyi bir konum, ürüne bir USP (Benzersiz Satış Teklifi) verir.