2023’ün En İyi Büyüyen Pazarlama Uzmanları Pazarlamacılarımız, 20 milyon doları aşan bütçelerle 1000’den fazla e-ticaret markasıyla çalıştı ve 100 milyon doların üzerinde satışa katkıda bulundu. Bu kılavuzda, en iyi uzmanlarımızdan bazılarından gizli PPC stratejilerini paylaşmalarını istedik.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 22 dk. okuma · 24 Ekim 2023 tarihli güncelleme

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: 2023’ün En İyi Büyüyen Pazarlama Uzmanları Pazarlamacılarımız, 20 milyon doları aşan bütçelerle 1000’den fazla e-ticaret markasıyla çalıştı ve 100 milyon doların üzerinde satışa katkıda bulundu. Bu kılavuzda, en iyi uzmanlarımızdan bazılarından gizli PPC stratejilerini paylaşmalarını istedik.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 22 dk. okuma · 24 Ekim 2022 tarihli güncelleme

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Kapsamak bu müşteri yıllardır Google Ads yayınlıyordu. Onarımlar için parçalar, aletler satıyorlar ve milyonlarca eşyası var. Çok yüksek bir günlük hacimleri vardı ve hemen hemen her müşterinin birden fazla tekrar satın alma potansiyeli vardı. Son 540 günden itibaren tüm kullanıcılardan oluşan bir kitle oluşturmak için Google Analytics’i kullanabildim. Google Görüntülü Reklam Ağı aracılığıyla reklam sunmak, eski müşterilere Encompass’a geri dönmelerini hatırlattı. İlk gün ve bugüne kadar hemen elde edilen satışlar, Yeniden Pazarlama ile birlikte en önemli kampanyalarından biridir.

Stacy, dijital pazarlama alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip, sonuç odaklı bir iş geliştirme uzmanıdır. Deneyiminin büyük bir kısmı, bir kurucu olarak veya erken işe alım olarak, erken aşamadaki start-up’larda olmuştur. Eşsiz para kazanma stratejilerini kavramsallaştırma, bunları potansiyel iş ortaklarına sunma ve ardından ilgili KPI’ların ortaklaşa izlenmesi etrafında uzun vadeli yürütmeyi yönetme konusunda uzmandır.

Uzmanlık alanları şunlardır: Para Kazanma Stratejisi, Bağlı Kuruluş Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlaması, Trafik Arbitrajı, Medya Satın Alma, Reklam Satışları, Dönüşüm Hunisi Optimizasyonu, Kullanıcı Edinme Stratejileri, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal ticaret, tıklama başına ödeme (PPC) yönetimi, e-Ticaret pazarlaması strateji, proje yönetimi, grafik tasarım ve metin yazarlığı hizmetleri.

Tavsiye Edilen:  AI ile SEO – Organik Pazarlamada Yeni Bir Çağın Başlangıcı