2023’ün En İyi İçerik Uzmanları Pazarlamacılarımız, 20 milyon doları aşan bütçelerle 1000’den fazla e-ticaret markasıyla çalıştı ve 100 milyon doların üzerinde satışa katkıda bulundu. Bu kılavuzda, en iyi uzmanlarımızdan bazılarından gizli PPC stratejilerini paylaşmalarını istedik.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 12 dk. okuma · 24 Ekim 2023 tarihli güncelleme

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: 2023’ün En İyi İçerik Uzmanları Pazarlamacılarımız, 20 milyon doları aşan bütçelerle 1000’den fazla e-ticaret markasıyla çalıştı ve 100 milyon doların üzerinde satışa katkıda bulundu. Bu kılavuzda, en iyi uzmanlarımızdan bazılarından gizli PPC stratejilerini paylaşmalarını istedik.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 12 dk. okuma · 24 Ekim 2022 tarihli güncelleme

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Zest.is – Bunun hakkında hiç düşünmedim. Ve kredi sadece platformlarına değil, aynı zamanda oluşturdukları ekip türüne de gidiyor.

İşte hikaye. Ben bir pazarlamacı olarak sizi şekillendiren ek işler yapmanın sizin için önemli olduğuna inanan biriyim. İşiniz yapabileceklerinizin bir boyutudur, ancak ek bir iş ile herhangi bir hiyerarşik sorun olmadan çok sayıda deney yapabilirsiniz.

2019 Aralık ayında covid sahnesi yavaş yavaş su yüzüne çıkarken kişisel web sitem de ortaya çıktı. İçerik pazarlama deneylerini test etmek için kişisel web sitemi sık sık kullandım ve konuları nasıl gördüğüme göre yazdım. Bu yüzden çok para harcamadan web sitemi nasıl büyütebileceğimi görmek istedim.

Ve bugüne kadar tek içerik pazarlama harcamam Zest Boost. Web sitem 200 ziyaretten (Ocak 2020 ortası) ayda ortalama 12.000 ziyarete (4 Temmuz 2020’de olduğu gibi) yükseldi ve bu da insanlardan içeriğime abone olmalarını isteyen pop-up’lar koymadan.

Ve bu deneyim sayesinde, Zest ile olan ortaklık sadece oradan büyüdü. Arkadaşım Manish ve benim birlikte yürüttüğümüz bir B2B pazarlama podcast’i olan The ABM Conversations Podcast’in sponsoru oldular.

Yaagneshwaran Ganesh (halk arasında “Yaag” olarak bilinir), en iyi 100 küresel MarTech etkileyicisi arasında, bir TEDx konuşmacısı, en çok satan yazar ve The ABM Conversations Podcast’in sunucusu.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT ve Twitch için yapay zeka tarafından oluşturulmuş içerik potansiyeli

Yaag, MarTech organizasyonları ve startup’ları için B2B pazarlamasında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Birkaç girişimin ürün pazarına uyum sağlamasına yardımcı oldu ve onları sürdürülebilirliğe ölçeklendirdi.

Startup ekosisteminin aktif bir üyesidir ve Google for Entrepreneurs girişimi “Startup Weekend”in bir parçasıdır, dolayısıyla APAC ve Avrupa’daki startup’lar için bir ses tahtasıdır.

Aynı zamanda Forbes Konseyi üyesidir ve sonuncusu “Gelir Pazarlama Kitabı” olmak üzere 7 kitap yazmıştır. Performance Marketing Moscow, Almanya’daki Startup Communitys, Hollanda Ticaret Odası, CII gibi uluslararası forumlarda ve ayrıca HTE’ler ve Saxion University of Applied Sciences gibi akademik kurumlarda konuşmalar yapmaktadır.