2023’ün En İyi Shopify Ajansları Shopify mağazanızı büyütmek mi istiyorsunuz? Yeni kanallar ve pazar yerleri başlatmak ister misiniz? İşte markanızı büyütmek için çalışmanız gereken en iyi Shopify pazarlama ajansları.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 5 dk. okuma · 23 Mart 2023 tarihli güncelleme

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: 2023’ün En İyi Shopify Ajansları Shopify mağazanızı büyütmek mi istiyorsunuz? Yeni kanallar ve pazar yerleri başlatmak ister misiniz? İşte markanızı büyütmek için çalışmanız gereken en iyi Shopify pazarlama ajansları.Rakefet Yacoby Başlangıç ​​· 5 dk. okuma · 23 Mart 2023 tarihli güncelleme

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Shopify ajansı nedir?

Bir Shopify ajansı, Shopify ve Shopify Plus mağazalarının tasarlanmasına, geliştirilmesine ve ölçeklendirilmesine yardımcı olur. Bu, web geliştirmeyi, dijital pazarlamayı, e-posta kampanyaları yürütmeyi, yeni uygulamaları ve pazar yerlerini entegre etmeyi ve yerine getirme ve müşteri hizmetleri operasyonlarını yönetmeyi içerebilir.

Neden bir Shopify ajansıyla çalışmalısınız?

Shopify, dünyanın en büyük e-ticaret platformudur. bitti 1,75 milyon tüccar Shopify’da ve 1,59 milyon canlı çevrimiçi mağazada satış yapan. Platform, her bir e-Ticaret işini ileriye götürmeye gerçekten yardımcı olabilecek en fazla uygulamaya, eklentiye ve entegrasyona sahiptir.

Sorun, hangi uygulamaların ve büyüme stratejilerinin kullanılacağını anlamanın uzun zaman almasıdır. En iyi uygulamalar sektöre göre değişir ve bir e-Ticaret işletmesinin kullanıcı deneyimini mükemmelleştirmek ve iş hedeflerine ulaşmak için aylarca test etmesi ve yinelemesi gerekebilir. Bu nedenle, işletmenizi daha hızlı ölçeklendirebilmek için Shopify pazarlama ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış, eksiksiz hizmet veren bir e-Ticaret ajansıyla çalışmak genellikle daha iyidir.

Bir Shopify ajansı ne yapar?

Dijital ajansların çevrimiçi mağazalar için yaptığı birkaç şey var.

Geliştirme ve tasarım

Shopify ajanslarında genellikle sıfırdan e-Ticaret web siteleri oluşturmak veya özel sayfalar geliştirmek için özel geliştirme yapabilen geliştirme uzmanları bulunur. Daha büyük markalar, e-Ticaret mağazalarına bağlanan mobil uygulamalar oluşturur, bu nedenle bu karmaşık entegrasyonları oluşturmak için genellikle uygulama geliştirme uzmanlarına ihtiyaç duyarlar.

Tavsiye Edilen:  20'li Yaşlarınızda Kaçınmanız Gereken 5 Para Hatası

Pazarlama

Shopify ajansları, pazarlamanın çeşitli alanlarını kapsar. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve dönüşüm oranlarında artışa yol açacak daha iyi uygulama entegrasyonları seçmek için CRO kampanyaları yürütebilirler. Ayrıca e-posta pazarlaması, SMS pazarlaması yapabilir, dijital strateji oluşturabilir ve geliştirebilir, yeni satış kanalları bağlayabilir, yeni çevrimiçi pazarlara yayılabilir,

e-ticaret yönetimi

Ardından, yerine getirme, operasyonlar ve markanın sahip olduğu çeşitli satış kanallarını yönetmeye yardımcı olan üçüncü tür e-Ticaret ajansı var. Örneğin, bir marka Amazon, eBay veya Walmart gibi çeşitli pazaryerlerinde satış yapabilir ve dijital ajans tüm müşteri sorularını yanıtlamaktan, biletleri işlemekten, tüm siparişleri zamanında yerine getirmekten ve her birinde pazarlama promosyonları yürütmekten sorumlu olacaktır. pazar yeri. Sonuç olarak, her müşterinin harika bir deneyim yaşamasını ve bunun işletme büyümesine yol açmasını sağlıyorlar.

Shopify Plus İş Ortağı nedir?

Shopify İş Ortağı, e-Ticaret platformu tarafından belirli uzmanlığa sahip olduğu onaylanan bir ajanstır. Bunlar, Shopify’ın e-Ticaret mağazalarının büyümesine yardımcı olmak için en güvenilir ve deneyimli olduğunu düşündüğü ajanslardır. Shopify ajanslarının mevcut satıcıları Shopify Plus’a yükselterek, Shopify mağazasında uygulama satarak ve bir satış ortağı bağlantısı aracılığıyla yeni müşteriler yönlendirerek para kazanabileceği bir ortaklık programı bileşeni de vardır.

Güvenebileceğiniz bir Shopify pazarlama iş ortağı bulun

E-Ticaret operasyonunuzu büyütmek istiyor ancak nasıl yapacağınızdan emin değil misiniz? Müşteri deneyimini mağazanıza yansıtmak için mücadele mi ediyorsunuz? Başka yerde arama. Mayple, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek 600’den fazla incelenmiş dijital ajans ve danışmana sahiptir. Bu gün başlayacağım.