8 Ayda 0 ila 150.000 Aylık Ziyaretçi

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:8 Ayda 0 ila 150.000 Aylık Ziyaretçi

Ahrefs’de şirketlere, markalarıyla ilgili her konuda Google’da en üst sıralarda yer alarak daha fazla müşteri kazandırıyoruz.

Potansiyel müşterilerle konuşurken karşılaştığımız bir numaralı soru şudur:

“Ne yaptığınızı bildiğinizi kanıtlamak için bize hangi örnekleri ve vaka çalışmalarını verebilirsiniz?”

Birkaç ay öncesine kadar aldığımız tek yanıt geçmiş müşterilerimizin sonuçları hakkında konuşmaktı. Başkalarının sitelerindeki sonuçlar harika, ancak müşterilerimizin kendi başlarına yaptıkları şeylerden ne kadar yardım aldığımızı her zaman merak etmelisiniz.

İstediğimiz şey, işaret edip şunu söyleyebileceğimiz bir siteydi: İşte site, işte trafik istatistikleri, hepsini şirket içinde yaptık, kendiniz görün.

Sekiz ay önce adında bir blog başlattık. Fincan ve Yaprak bir yan proje olarak

Ve o dönemde günde birkaç hit alan küçük bir blogdan internetteki en popüler çay odaklı bloglardan birine dönüştü. ayda 150.000’den fazla ziyaretçi getiriyor.

Bunun da ötesinde, “en iyi oolong çayı” ve “en iyi çay blogu” gibi çayla ilgili en değerli anahtar kelimelerden bazıları için Google’da üst sıralarda yer alıyor:

Bu makalede, bunu nasıl yaptığımıza dair bir genel bakış sunacağım, böylece blogunuzu aylık 100.000 veya daha fazla ziyaretçiye çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Eğer işin sonuna gelirseniz ve siteniz için bunu bizim yapmamızı tercih ederseniz, bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Konu Alanı Seçmek

Bir siteyi aylık 100.000’den fazla izleyiciye başarıyla büyütmenin en önemli adımı, bu kadar çok kişinin ilgisini çekebileceğiniz bir konu alanı seçmektir.

Bu genellikle blogunuzun üç kriteri karşılaması gerektiği anlamına gelir:

Birinci: Hakkında yazabileceğiniz çok sayıda konuya sahip olması gerekir, böylece makale fikirleriniz tükenmez.

Saniye: İnsanların bu konuları araması gerekir, böylece makaleleri oluşturup onları sıraladıkça yeni okuyucular da kazanırsınız.

Üçüncü: Bu sıralamalar için diğer en iyi sitelerle rekabet etmenin çok zor olmaması gerekiyor.

Örneğin, genellikle “kilo verme” ile ilgili konularda sıralamaya girmeye çalışan sitelerle çalışmayacağız.

Elbette onu arayan tonlarca insan var, ancak onları geride bırakmak inanılmaz derecede zor. Belki yeterli zaman ve enerjiyle bunu başarabiliriz, ancak daha az çabayla tonlarca trafik alabileceğimiz “büyük kazanç” konularının peşinden gitmeyi tercih ederiz.

İlk bakışta “çay” garip bir seçim gibi görünebilir. Lipton ve rakipleri çayla ilgili tüm anahtar kelimeleri devralmadı mı?

Cevabın hayır olduğu ortaya çıktı! “Yeşil çayın sağlığa faydaları” gibi anahtar kelimeleri arayan tonlarca insan olmasına rağmen çayla ilgili konular beklediğimizden daha az rekabetçiydi ve bu da bu alanı takip edilecek harika bir alan haline getiriyordu.

O halde kendinize bu üç soruyu sorarak başlayın. Blogunuzun SEO potansiyeli olup olmadığından hâlâ emin değilseniz, bu, bunu anlamak için harika bir kılavuzdur.

Blogunuzu SEO Başarısı İçin Ayarlama

Konu alanını seçmenin ardından, blogunuzun Google arama sonuçlarında iyi performans gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak istersiniz.

Bunun kolay versiyonu bir WordPress şablonu seçmek, onu BlueHost gibi ucuz bir barındırma sağlayıcısında barındırmak ve çıldırmaktır.

Biz genellikle yapma birkaç nedenden dolayı bunu tavsiye ederim:

 1. Bir sürü eklenti ekledikçe WordPress hantal ve hatalı olabilir.
 2. Geliştirici değilseniz, kendi başınıza özelleştirmeniz zordur.
 3. BlueHost gibi ucuz sunucular sizi bilgisayar korsanlarının hedefi (ve benim durumumda kurbanı) haline getirebilir.

WordPress’e sadık kalarak kendinize en iyi SEO başarısı şansını vermek istiyorsanız, ekstra parayı aşağıdaki gibi profesyonel bir barındırma sağlayıcısına ödemenizi öneririz: BulutOptimus veya WPEngine.

Ya da yaptıklarımızı tam olarak kopyalamak istiyorsanız blogunuzu şu adreste kurabilirsiniz: Web akışı ve SEO optimizasyonlu olduğundan emin olmak için bu kılavuzu izleyin.

Ayrıca sormadan önce evet, SEO trafiği alma konusunda ciddiyseniz Medium, SquareSpace, Wix, WordPress.com veya eğitim tekerleklerinizi açık tutan benzer site oluşturucuları kullanmamalısınız.

Hedef Anahtar Kelimelerinizi Bulma

İyi bir hedef anahtar kelime, ayda en az birkaç yüz ziyaretçi getirecek kadar yüksek bir arama hacmine ve bu konuda rekabet edebileceğiniz kadar düşük bir zorluğa sahip olacaktır.

Genişletilmiş 7 bölümlük serimizde bu konuyu çok daha derinlemesine ele alacağız, ancak size burada öne çıkanları aktaracağım.

Bir anahtar kelime genellikle “Hacim” ve “Anahtar Kelime Zorluğu (KD)”na göre değerlendirilir. İşte şöyle görünüyor Ahrefler:

Zorluk derecesi düşük ve hacmi yüksek anahtar kelimelerin peşinden gitmek istiyoruz, dolayısıyla bu listede “ginsengin faydaları” pek iyi değil:

Ancak “çay türleri” büyük bir başarı olabilir:

Tüm anahtar kelimelerinizi anahtar kelime araştırma aracınızda takip edebilirsiniz, ancak biz bunları daha kolay yönetilebilmeleri için bir e-tabloya çekmeyi seviyoruz:

Ancak bunu yapmadan önce anahtar kelimeleri nasıl bulacağınızı bilmeniz gerekir. Bunlar benim en sevdiğim üç teknik:

Tavsiye Edilen:  E-ticaret Web Siteleri için En İyi SEO Araçları ile Yatırım Getirinizi En Üst Düzeye Çıkarma

Wiki Stratejisi

Wiki stratejisi fikir üretmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Bu stratejinin bazı ilkelerini, bilgilendirme web sitesinin altı ayda 100.000 aylık ziyaretçiye ulaşmasına yardımcı olduğumuz bir müşterimizde de kullandık. Fikir basit: “Yeşil çay” gibi bir şemsiye fikir alırsınız ve ardından yeşil çayla ilgili anahtar kelime olabilecek her şeyi düşünürsünüz.

Öncelikle yeşil çayla ilgili her şey var; “yeşil çayın faydaları”, “yeşil çayın içindeki kafein”, “yeşil çay nasıl demlenir”, “en iyi yeşil çay” gibi…

Ayrıca, hepsi yeşil çayla aynı alt konuların çoğunu içeren “siyah çay”, “oolong çayı” ve “rooibos çayı” gibi teğet geçen konular var.

Ayrıca “çay demleme makineleri”, “çayın tarihi”, kafeinli çay vb. gibi daha az alakalı konular da var.

Ahrefs gibi bir anahtar kelime araştırma aracı veya hatta Google’ın ücretsiz Anahtar Kelime Planlayıcısı kullanıyorsanız, tüm bu fikirleri bir araya getirebilir ve bu anahtar kelimelerin ne kadar zor olduğuna ve kaç kişinin bunları aradığına ilişkin sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz; bu da size daha fazla fayda sağlayacaktır. Hangi anahtar kelimelerin peşinden gidileceğine dair bir fikir.

“Ayrıca Sıralamada” Stratejisi

Wiki stratejisinden bazı anahtar kelime fikirleriniz olduğunda, bu anahtar kelimeleri diğer anahtar kelimeleri bulmak için atlama noktaları olarak kullanabilirsiniz.

Ahrefs’e girip “yeşil çayın faydaları” anahtar kelimesini ararsam, “yeşil çayın faydaları” sıralamasında yer alan sayfaların hangileri için de sıralandığını görmek için soldaki “Ayrıca sırala” seçeneğini tıklayabilirim:

Bu listede gezinerek daha önce aklıma gelmemiş olabilecek bir sürü yeni anahtar kelime bulabilir ve bunları listeme ekleyebilirim:

Bu anahtar kelime için ayrıca aranan terimleri incelemeyi bitirdiğimde, listemdeki herhangi bir anahtar kelimeyi alıp başka anahtar kelimelerin neler olduğunu görebilirim onlar sayfalar sıralamasında. Bu, zaten birkaç anahtar kelime fikriniz olduğunda daha fazla anahtar kelime fikri bulmanın çok çok hızlı bir yoludur.

Ancak Wiki Stratejisini ve “Ayrıca Sıralama” Stratejisini uygularsanız ve yine de daha fazla anahtar kelime istiyorsanız, bir sonraki en iyi seçeneğiniz rakiplerinizden fikir almaktır.

Rakip Madencilik Stratejisi

Google’da üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o noktayı başkasından alıyorsunuz; bu, sitenizin sıralamasını istediğiniz konularda zaten sıralamaya giren sitelerin olduğu anlamına gelir.

Muhtemelen içerik rakiplerinizin kim olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Bunlar, alanınızdaki mevcut otoriteler olan ve içeriğinizle onları geride bırakmaya çalışacağınız bloglar ve sitelerdir.

Tek yapmanız gereken, sitelerindeki hangi anahtar kelimelerin ve konuların en fazla trafiği çektiğini bulmaktır.

Bunun için birkaç seçeneğiniz var:

Ahrefs, bir site için en iyi anahtar kelimeleri ve sayfaları görebileceğiniz bir “Site Gezgini” aracına sahiptir; bu, size hangi anahtar kelimelerin takip edilmesi gerektiği konusunda gerçekten iyi bir fikir verecektir:

Diğer bir seçenek de rakiplerinizin sitelerine gidip farklı kategorilerine ve blog makalelerine göz atmaktır. İçerik açısından en büyük rakiplerimizden biri Çay Cumhuriyeti’dir, dolayısıyla blog kategorileri bize bazı fikirler verebilir:

Bu, ilk ikisini kullanarak kurumaya başladığınızda ulaşacağınız harika bir tekniktir. Wiki ve “Ayrıca Sıralama” stratejilerini başlatabilecek, aklınıza gelmeyen tamamen yeni bir kategori keşfedebilirsiniz.

Hangi üç stratejiyi kullanırsanız kullanın, devam etmeden önce en az 50 anahtar kelime bulmaya çalışmalısınız. Bunu yaptıktan sonra içeriği oluşturmaya başlamaya hazır olacaksınız.

Sıralanan İçerik Oluşturmak

Bu noktaya kadar her şey çok zor değil ve çoğu insan bunu oldukça başarılı bir şekilde yapabiliyor.

Zor kısım araştırma ya da tanıtım değil, yazmaktır. Çoğu insan yazarlık konusunda zannettikleri kadar iyi değildir ve yayıncılık konusunda zannettiklerinden çok daha az güvenilirdirler.

Cup & Leaf için son sekiz ay boyunca her hafta, haftada dört gönderi yayınladık ve yalnızca tatillerde durduk. Ve yazılar gerçekten çok iyi. Güvenilir bir programla iyi içerik oluşturabilirseniz, tutarlı bir şekilde derinlemesine bir şeyler yazamayacak kadar tembel olan rakiplerin yüzde 95’inin önünde olacaksınız.

Ama bu zor. Bu adımı atlamayın. Cidden. E-tablolar ve araçlar eğlencelidir ancak içerik stratejinizi gerçekten oluşturduğunuz veya bozduğunuz yer burasıdır.

Aslında, eğer halihazırda haftada birkaç makale yayınlamıyorsanız, sadece bir yazar işe almak sana yardım etmek için. Kendini işine adamış iyi bir yazara sahip olmak, bu stratejinin başarılı olma olasılığını çok daha artıracaktır.

Ancak bunu ister kendiniz yapıyor olun ister bir yazarla çalışıyor olun, iyi SEO içeriği oluşturmanın en iyi yolu…

En İyi Çevrimiçi Makaleyi Oluşturma

Google’da üst sıralarda yer almak istiyorsanız, halihazırda orada olanlardan daha iyi olmanız gerekir.

Bağlantı oluşturma ve sayfa içi optimizasyonlar bu sorunları telafi edebilir bazı kalite eksikliği (kötü makaleleri olmasına rağmen iyi sıralanan Cosmo gibi sitelere bakın), ancak üst sıralarda yer almak ve orada kalmak istiyorsanız harika bir makale oluşturmanız gerekir.

Tavsiye Edilen:  Derecesiz Ayda 5000 Ödenen 14+ İş

Bunu yapmanın en basit yolu, üst sıralarda yer alan herkesin makalelerinde neler olduğuna bakmak ve daha iyisini yapmaktır.

Bu genellikle aşağıdakilerin bir kombinasyonu anlamına gelir:

 • Daha fazla bilgi ekleme
 • Daha güncel bilgilerin sağlanması
 • Makalenizi daha uygulanabilir hale getirme
 • Daha okunabilir bir makale oluşturma

Ancak en üst sıralarda yer almaya karar verirseniz, herhangi bir şey yazmadan önce biraz zaman ayırmanız ve neleri tartıştıklarını ve iyi yaptıklarını görmeniz gerekir.

Bunu kolaylaştırmak için boş bir belge açın, ilk 5-10 sonuca göz atın ve şunları not edin:

 • Kapsadıkları tüm konular
 • Dışarıda bıraktıklarını düşünebileceğiniz her şey
 • Cevaplamanız gereken cevaplanmamış sorular
 • Makaleler yaklaşık olarak ne kadar uzunluktadır?
 • Daha fazla değer sağlayabileceğiniz her yerde

Alternatif olarak, siz de benim gibiyseniz ve bu işi sizin yerinize yapacak bir araç istiyorsanız, Clearscope harika bir çözüm. Rekabet ettiğiniz diğer sitelerden en önemli konuları bulabilirler.

Araştırmayı nasıl yaparsanız yapın, verilen anahtar kelime için iyi bir konu listesine ve iyileştirmelere sahip olduğunuzu hissettiğinizde, makalenizi yazmaya ve yayınlamaya hazır olacaksınız.

İçeriğinizin Tanıtılması

İşte terfinin kirli sırrı: Terfinin çok azını yapıyoruz.

Terfinin çoğu yoğun bir iştir; Google’ın sıkı çalışmanızı ödüllendirmeye başlamasını beklerken kendinizi üretken hissetmek için yaptığınız şeylerdir.

Örneğin, yaklaşık bir hafta öncesine kadar Facebook’ta tweet atmaya veya gönderi paylaşmaya başlamamıştık; yayınlamaya başladıktan neredeyse dokuz ay sonra!

Bunun yerine trafiği çekebileceğini bildiğimiz ve bu bize trafikte ani artışlar sağlama şansı bulan kanalların peşine düşmeye odaklandık. Öncelikle:

 1. Reddit
 2. Facebook grupları
 3. Pinterest’te

Bunlar, hedeflenen tanıtım için artık çoğu müşterilerimizin çoğuna önerdiğimiz üç kanaldır. İşte nedeni.

Reddit

İnternette bir gecede binlerce ziyaretçi çekmek için Reddit’ten daha iyi bir yer neredeyse yok. Bu sonucu yüzde 95’te elde edemezsiniz, ancak ara sıra doğru oynarsanız siteniz Google’ın radarına girmek için ihtiyaç duyduğu trafik akışını elde eder.

Reddit’in “nasıl yapılır” bölümünde makalelerimizden biri iyi sonuç aldığında neler olduğuna bir göz atın:

Bir günlük trafik artışı, sitemize Google’ın gözünde daha fazla otorite kazandırdı ve birçok sayfanın ilk sayfaya atlayarak organik trafik almaya başlamasına neden oldu. Buna Reddit’te tanıtılmayan sayfalar da dahil!

Ancak Reddit zor, değişken ve iç karartıcı. Gönderiniz ne kadar iyi olursa olsun, insanlar muhtemelen yorumlarda kötü niyetli olacaktır. Ve çoğu zaman işe yaramayacaktır. Ancak gerçekleştiğinde, bir gecede sıralamada büyük bir sıçrama görebilirsiniz.

Reddit’te kazanmak için en önemli değişken, olumlu oy vermeye değer iyi bir makaleye sahip olmaktır. Spam gibi görünüyorsa veya aşırı tanıtım amaçlıysa pek işe yaramayacaktır.

Daha sonra bağlantılara izin veren bir topluluk seçmeniz gerekir. Bazıları yalnızca metne izin verir, bu nedenle bağlantıyı bırakabileceğiniz bir metin bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekir.

Son olarak, daha yavaş bir zamanda paylaşım yapmaya çalışın ve yorumlara yanıt verin. Olumlu oyların yanı sıra yorumlar da bir makalenin diğer kişilerin akışlarında sıralamasını belirler; dolayısıyla aktif kalır ve yorumlara yanıt verirseniz, başarılı olma olasılığınız artar.

Facebook Grupları

Reddit size büyük miktarda trafik alma olasılığının düşük olmasını sağlar. Facebook grupları size az miktarda trafik alma olasılığı yüksektir. Bu nedenle, bunları Reddit’in öngörülemezliğine karşı mükemmel bir önlem olarak ve normalde sıfır kişi tarafından görülebilecek makalelere trafik oluşturmanın bir yolu olarak görüyoruz.

İşlem basittir: Öncelikle makalelerinizle ilgilenebilecek bazı Facebook gruplarını bulursunuz.

Daha sonra siz de onlara katılın ve yararlı ve aktif bir üye olun. İçeri girmeyin ve makalelerinize bağlantılar atmaya başlamayın. Büyük olasılıkla anında yasaklanırsınız veya en azından gönderileriniz silinir.

Yararlı olmaya devam ettikçe makalelerinize bağlantı sağlama fırsatlarını izleyin. yorumlar, çünkü yorumların spam olarak işaretlenme olasılığı daha düşüktür (alakalı olduklarında) ve yine de çok fazla görüntülenmeye devam ederler.

Son olarak, nadir durumlarda, özellikle iyi makalelerinizden birini gruba gönderin ve ne tür yanıtlar alacağınızı görün.

Bu strateji tonlarca trafik çekmeyecektir, ancak haftada fazladan birkaç yüz ziyaretçi almanın iyi bir yoludur; bu, siteniz sıralamaya girmeden önce başlangıçta SEO’nuzla ibreyi hareket ettirebilir.

Pinterest’te

Pinterest özel çünkü burada ilginç bir şekilde birleşen tek strateji bu.

Pinterest takipçi sayınızı artırdıkça, pinlerinizin her birini daha fazla kişi görecek. Ancak siz daha fazla raptiye ekledikçe, diğer insanların da pinleyeceği daha çok şey olur. Ve başkaları raptiyelerinizi ne kadar çok sabitlerse, o kadar çok insan bu raptiyeleri görür ve kendileri sabitler… fikri anlarsınız.

Tavsiye Edilen:  AWS SSO - 2023'te Bilmeniz Gereken Her Şey

Şu ana kadar Pinterest sitemize günde yaklaşık 100 ziyaretçi gönderecek kadar büyüdü:

SEO’dan elde ettiğimizle karşılaştırıldığında çok fazla değil ama sıralamada yer almayan yeni makalelere trafik çekmeye yardımcı oluyor ve Cup & Leaf markasını bu son derece görsel formatta ortaya çıkarmanın değerli olduğunu düşünüyoruz. alt satın almalara yardımcı olabilir.

Bunlar şu anda bizim için çalışan büyük tanıtım kanalları, ancak herkesin her zaman sorduğu başka bir tanıtım türü daha var: geri bağlantılar.

Geri Bağlantı Oluşturma

İtiraf zamanı: Cup & Leaf’e geri bağlantı oluşturma konusunda çok az şey yaptık. Bizim için Reddit’ten, Facebook gruplarından ve tabii ki harika içerikler yaratmaktan çok daha küçük bir odak noktasıydı.

Yine de yaptığımız şey şu.

Sahip Olunan Varlıklardan Geri Bağlantı

Bunun herkesin tekrarlayabileceği bir teknik olmadığını kabul eden ilk kişi benim, ancak bu, blog yazmaya zaman içinde yapılan yatırımın nasıl sonuç verdiğini gösteren iyi bir gösteri.

Cup & Leaf’e ilk bağlantı verdiğimiz yerler zaten sahip olduğumuz sitelerdendi:

Tekrar ediyorum, herkesin stratejinin bu kısmını kopyalayamayacağını biliyorum, ancak diğer sitelerinize bağlantı verebileceğiniz siteleriniz varsa bunları kullanmalısınız.

Röportajlar ve Konuk Mesajları

Daha sonra, geri bağlantı oluşturmanın bir yolu olarak metin ve podcast röportajlarını kullandık. Röportajların peşinden özellikle geri bağlantı almak için gitmedim, ancak ne zaman bir röportaj yapsam, Cup & Leaf’ten bahsetmeyi ihmal etmedim, bu da bize genellikle gösteri notlarından bir geri bağlantı kazandırdı.

Aynı şeyi misafir gönderileri için de yaptım. SEO ile ilgili bir misafir yazısı yapıyor olsaydım, örnek olarak Cup & Leaf üzerinde yaptığımız çalışmalardan bahsederdim, bu da bana bağlantı vermek için iyi bir bahane verdi.

Bozuk bağlantılar

Ayrıca, büyük bir tıbbi kaynak tüm siteyi çökerttiğinden ve peşinden gidebileceğimiz tonlarca bozuk bağlantıya yol açtığından, biraz bozuk bağlantı oluşturma işlemi de yaptık. Ancak bunun beşten fazla bağlantıyla sonuçlandığını düşünmüyorum ve yaptığımız tek “aktif” bağlantı kurma işlemiydi.

Beklemek

En büyük geri bağlantı kaynağımız sabırdır. Sayfalarımız sıralamaya girmeye başladığından, diğer bloglardaki yazarlardan alıntı yapmak isteyen yazarlar tarafından kaynak olarak alıntılanıyorlar. Bu artık biz hiçbir şey yapmadan haftada 5-10 bağlantı getiriyor. Bağlantı kurma gerçekten olumlu bir geri bildirim döngüsüdür: Ne kadar çok bağlantıya sahipseniz, o kadar çok bağlantı alırsınız.

En Büyük İçerik: Sabır

İnsanların bu şekilde trafik alamamasının birkaç büyük nedeni var.

Bunlardan biri içerik kalitesidir. Makaleleriniz gerçekten çok iyi değilse muhtemelen sıralamada yer almayacaklardır. Bu tür bir stratejinin işe yaraması için yüksek kaliteli içeriğe sahip olmak çok önemlidir.

Ancak içerik kalitesinden sonra en önemli hususun sabır olduğunu düşünüyorum. Pek çok insan çok erken pes ediyor ve bu tür sonuçları görmeyi kaçırıyor. Cup & Leaf’in büyüme eğrileri gerçekten çok seksi, ancak ilk birkaç ay pek de iyi hissettirmedi.

Artık bir günde, bir ay boyunca elde ettiğimizden daha fazla trafik elde ettiğimizi düşünün.

Birkaç ay boyunca sonuçsuz içerik yayınlamak istemiyorsanız ve sadece para harcadığınızı hissediyorsanız, bunu başaramazsınız.

Çünkü SEO, reklamlardan farklı olarak uzun vadede son derece değerlidir. Tek bir makale birkaç yüz dolara mal olabilir, ancak bir kez sıralandığında her gün, hatta muhtemelen yıllarca trafik getirir.

Bir makale günde yalnızca 30 ziyaretçi gelse bile, bu bir ay boyunca neredeyse bin kişi demektir ve iki yıl içinde bu sayı 22.000 civarında olacaktır. Ve makalelerimizin çoğu günde 30’dan fazla kişiye ulaşıyor.

Yani eğer bu yola girecekseniz beklemeye hazır olun. Geri bağlantılar konusunda bizden daha agresif olsanız bile, bir gecede on binlerce organik ziyaretçi görmeyeceksiniz.

Ve eğer bunu kendiniz denemek istiyorsanız, her adımda daha derinlemesine ilerleyen 7 bölümlük serimiz başlamak için harika bir yerdir.

Ya da Biz Sizin İçin Yapabiliriz

Ayrıca bunu sizin için de yapabileceğimizi söylemezsem kendime zarar vermiş olurum, çünkü bu tür SEO odaklı içerik pazarlaması tüm ajansımızı üzerine inşa ettiğimiz şeydir.

İlgileniyorsanız iletişim formumuzu doldurmanız yeterli.