AdLIft IRCE’ye Gidiyor

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:AdLIft IRCE’ye Gidiyor

Her Haziran ayında birkaç gün boyunca, e-Ticaret pazarındaki gelişmekte olan ve büyük oyuncular, birkaç günlüğüne atölye çalışmalarına katılmak, uzmanlıklarını paylaşmak ve çok sayıda endüstri düşünce liderinin çok çeşitli konularda ilgi çekici sunumlar yapmalarını dinlemek için Chicago şehir merkezindeki McCormick Plaza’da bir araya gelirler. IRCE 2015 farklı değildi.

AdLift olarak, SEO ajansımızın e-Ticaret pazarı için hangi çözümleri sağlayabileceğine dair harika sektör bilgileri ve ilginç sohbetler için San Francisco’nun Haziran Kasvetinden kaçmak için sabırsızlanıyorduk.

Takvimlerimiz her yıl IRCE için çok önceden işaretlenir, ancak bu yıl özellikle öne çıkan konuşmacılar konusunda başımız döndü; Açılış konuşmasını Target Corp.’tan Jason Goldberger yapacak.ve Reddit’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Alexis Ohanian, Internet Retailer dergisinin editörleri tarafından özenle seçilen diğer 200 sunucu arasında İnternetin Ön Sayfası Olumlu Değişim İçin Nasıl Harekete Geçiyor?

IRCE 2016’ya Staples, WalMart, The Home Depot, Walgreens, Groupon, Adidas Group, Ticketmaster, Wrigley, Nikon, Inc., Gap, Kraft Foods Group gibi sektör devleri ve e-Ticaret çözümleri sunan yüzlerce başka şirket dahil olmak üzere 600’den fazla şirket katıldı. pazarlama, sosyal, e-Ticaret platformları, SEM, yerine getirme ve satışta.

Kıdemli Hesap Yöneticimiz Eugene Quiambao ile bu yılki IRCE’nin nasıl geçtiğini konuştuk.

IRCE 2

Eugene, IRCE’deki ilk günün getirecekleri konusunda heyecanlı.

Peki bu sene katılım nasıldı?

Gerçekten iyi. Yaya trafiği her iki gün de harikaydı. Her türden şirketle (Verizon, Weight Watchers, HEB, Envelopes.com) çok sayıda canlı, ilgi çekici sohbet, katılımın genel olarak başarılı olmasını sağladı.

IRCE’ye ilk gelişiniz mi? Olayla ilgili izleniminiz neydi?

Bu, genel olarak dördüncü seferimdi, ancak AdLift ile ikinci seferimdi, dolayısıyla etkinliğin neyle ilgili olduğu konusunda kesinlikle iyi bir fikrim var. Şirketlerin SEO’yu daha ciddiye alma, SEO çabalarına daha fazla bütçe ve kaynak ayırma eğilimi fark ettiğimi söyleyeceğim. Geçen yıl tonlarca müşteri adayı aldık, ancak bu yıl görüşmeler daha iyiydi. Konuştuğum insanların çoğu, geçen yılki diyaloglara kıyasla aramaya daha fazla önem verdi.

Tavsiye Edilen:  Google Arama Konsolu ile SEO'yu Artırın ve Web Sitesi Hatalarını Çözün

Etkinlikle ilgili sizi etkileyen veya öne çıkan ne oldu?

Markalar. Konuşma etkinliklerinin veya atölye çalışmalarının hiçbirine maalesef katılamadım ama katılan tüm büyük markaları söyleyebilirim. Sadece odada olmak bir vızıltı var. Her açıdan sızan çok fazla heyecan ve uzmanlık var – etrafta olmak motive edici.

IRCE 3

AdLift’in IRCE’ye giden hedefi neydi?

Marka bilinirliği. Tüm ticaret fuarlarında, bizim için asıl hedef, şovdan sonunda dönüştürebileceğimiz dönüşümler veya potansiyel müşteriler elde etmektir. Ancak genel olarak, kendimizi dijital pazarlama alanında daha fazla ortaya çıkarmak istediğimizi düşünüyorum. Kesinlikle arama motoru ticaret fuarlarına katılırdık. Ama şimdi daha geniş bir etkinlik yelpazesine katılmaya başlıyoruz. İnsanlar bizi bu farklı alanlarda giderek daha fazla tanıyor. Shop.org, IRCE—bu etkinlikler çok yardımcı oluyor.

Bugüne kadar kendimizi ifşa ederek ve PayPal ve Air bnb gibi müşterilerle sağlıklı çalışma ilişkileri kurarak harika bir iş çıkardık, ancak daha orta ölçekli işletmelerle de yakınlık kurmak istiyoruz. Bunlar, hızlı bir büyüme aşamasına girmeye çalıştıkları için gerçekten yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüz işler. Bu büyüyen şirketlerin kendilerini rakiplerinden ayırmasına ve nihayetinde satış gelirlerini artırmak için markalarının genel algısını etkilemesine yardımcı olabileceğimizi biliyoruz. IRCE, markalarını konumlandırmak için yardıma ihtiyaç duyan karşılaştırılabilir büyüklükteki bu şirketleri bulmak için potansiyel müşteri yaratma sürecimizi başlatmamıza yardımcı oldu.

Etkinlikte büyük hediyeler var mıydı?

Birçok satıcı bir şeyler veriyordu. IRCE her gün bu yeşil kotları dağıtıyordu. Son gün, 10.000 $ kazanma şansı için Carnivale’deki büyük etkinliğe yeşil kot pantolon giyebilirsin. Son yaşasın/ağ oluşturma etkinliği için orada en az 500 kişi vardı. Ortam tam anlamıyla bir karnavalı andırıyordu. O geceden beri boynum hala tutulmuş [chuckles].

IRCE 4

IRCE 2016, 7-10 Haziran tarihlerinde Chicago’daki McCormick Place West’te gerçekleşecek.