AdLift, Jaipur’da düzenlenen 8. iMedia Marka Zirvesi’nde Whiskey Trails’e Katılıyor

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:AdLift, Jaipur’da düzenlenen 8. iMedia Marka Zirvesi’nde Whiskey Trails’e Katılıyor

iMedia Marka Zirvesi, Hindistan’daki en etkili CMO merkezli yıllık zirvedir. Markalar ve ajans pazarlamacılarının bağlantı kurması için ideal bir platform olarak, yayıncılar, çözüm sağlayıcılar ve yenilikçi iş liderleri için bir sığınaktır. Bu özel ve yalnızca davetlinin katılabileceği zirve, liderlerin ortak zorlukları tartıştığı, potansiyel ortaklarla buluştuğu, ağ kurduğu ve nihayetinde ilişkiler kurduğu sektörün en keskin beyinlerini bir araya getiriyor.

AdLift ile birlikte ixigo, Hyatt, Hero Motor Company, Firstpost, Marico, LinkedIn, TATA, Axis Bank, Tata AIG, comScore, L’Oréal, Tech Mahindra, MG Motor India, Viacom 18, Yes Bank, Red Chilies Entertainment , United Breweries ve Info Edge, 29 – 31 Ağustos 2018 tarihleri ​​arasında Jaipur’da gerçekleşen iMedia Brand Summit’te güçlü bir varlık sergilediler. ağ oluşturma fırsatlarının ve eyleme dönüştürülebilir içgörülerin harika karışımı.

AdLift’in CEO’su Prashant Puri, ‘Asistanlar Çağında Pazarlama’ üzerine değerli içgörülerini paylaşan paneldeki ilk konuşmacı oldu. Ayrıca, markaların şu anda başarılı pazarlama stratejileri oluşturmak için sanal kişisel asistanlar, yapay zeka ve sesli arama gibi temel teknolojilerden nasıl yararlandığını açıklamaya devam etti. Prashant Puri ile birlikte Manu Monga, VP & Head Digital – Axis bankası, Ashish Tiwari, Head Digital & PR – HMC (Hero Motor Company), Jayraj Jadhav, Head Digital business & Marketing –TATA AIG ve Tushar Dani, SVP Dijital – Lodha Group ayrıca pazarlamanın geleceğine ilişkin vizyonunu ve görüşlerini paylaştı.

Konuşma kongreleri de dahil olmak üzere tüm etkinlikler arasında zirvenin en önemli özelliği Whiskey Trails oldu. AdLift, etkinliği yönetmek için Nikhil Agarwal’a bağlandı. Eğitimli ve profesyonel bir sommelier olan Nikhil Agarwal – CEO, All Things Nice, 19 yılı aşkın bir süredir şarap ve alkollü içkiler işinin içindedir.

Tavsiye Edilen:  Amazon Trendleri: En İyileri Nasıl Bulunur + En Çok Satan Ücretsiz Araçlar

Wine Australia bursunu kazandı ve ardından Wine Australia, onu Hindistan’daki A+ Şarap Eğitimcisi yaptı. Londra’daki Uluslararası Şarap ve Alkollü İçki Yarışması’nda (IWSC), 90 ülkeden yarışmacılar arasından Şarap ve Alkollü İçki Endüstrisinde Üstün Başarı için Julian Brind Ödülü için kısa listeye giren beş adaydan biriydi. Ultra lüks BlackBook dergisi, Nikhil Agarwal’ı En İyi 100 – Indian Luxury’nin En Etkilileri arasında listeledi. Olağanüstü bir düşünce lideri ve önemli bir etki sahibi olarak Nikhil, hiç şüphesiz Whiskey Trails etkinliğini yönetecek en iyi kişiydi.

Whiskey Trails, 50’den fazla markayı tek çatı altında toplayan 45 dakikalık bir oturum oldu. Viski sektörünün en iyilerini tatmak için tüm viski uzmanları bir araya geldi. Glenlivet, Glenmorangie ve Cragganmore gibi İskoç tek malt viskilerinden Tennessee’den ünlü Jack Daniels’a ve daha fazlasına; Whiskey Trails etkinliği, birinci sınıf likörlerin bir karışımına tanık oldu.

Marka temsilcileri ve ajans pazarlamacıları, sunucuları Nikhil Agarwal’ın kusursuzluğunu takdir etmekten kendilerini alamadılar. Tadım menüsündeki her şişeyle ilgili harika bilgiler sunmakta hızlıydı. Notlar, palet, köken ve farklılıklar hakkında konuşan sunucu, oturum boyunca liderleri meşgul etti.

İş zirveleri, birbirleriyle değerli tavsiyeler paylaştıkları liderler için çok önemlidir. iMedia Brand Summit de farklı değil ve öncelikle bir araya gelen sponsorları, markaları, etkinlikleri ve pazarlamacılarıyla tanınıyor. Whiskey Trails, ünlü markaları ve pazarlamacıları bir araya getirmenin harika bir yoluydu. Jaipur’daki 2018 iMedia Marka Zirvesi, pazarlama liderlerine kendilerini güçlü bir şekilde konumlandırmak ve geleceğe iyi hazırlanmak için içgörüler, stratejiler ve araçlar sağladı.