Akıllı Pazarlamacılar için En İyi 29 Pazarlama Analitiği Aracı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Akıllı Pazarlamacılar için En İyi 29 Pazarlama Analitiği Aracı

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Okulda matematikten korkan çocukları hatırlıyor musun? Pazarlamada, büyük kötü kurt veri analitiğidir.

Hiçbir pazarlamacı sayılarını hesaplamak, elektronik tablolarla çalışmak ve formüller ve Zapier entegrasyonları üzerinde kafa yormak zorunda kalmaktan hoşlanmaz.

Yine de Veri analitiği, pazarlamacıların uzmanlaşması gereken dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. İçeriğinizi optimize etmek, dönüşümleri artırmak ve işinizi büyütmek için pazarlama dönüşüm hunisinin her adımında verilerin analiz edilmesi önemlidir.

Bu yazıda, size en iyi pazarlama analitiği araçlarının kapsamlı bir listesini veriyoruz.

[Banner][Hire the Perfect Data Analytics Expert][No headaches, no interviews. Hire vetted experts in 72 hours.][Get Started][https://www.mayple.com/welcome-v4][Blue]

İşte kullanılacak en iyi veri analizi araçları:

Bu, dijital analitik dünyasının açık ara en popüler aracıdır. Ücretsizdir ve 30 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılmaktadır. Dahili İle. En iyi, web sitenizin trafiğini analiz etmek, hemen çıkma oranları, kullanıcılar ve hedef dönüşümler gibi şeylere bakmak için kullanılır.

Mixpanel, SaaS ve web sitesi sahiplerinin, insanların çevrimiçi ürünleriyle nasıl etkileşime geçtiğine dair gerçek zamanlı veriler elde etmesi için en iyi şekilde kullanılan gelişmiş bir ürün analitiği platformudur. 1.000’e kadar izlenen kullanıcı için ücretsizdir. Ücretli planlar 25 $/ay’dan başlar.

Bu, gizliliğe odaklanan ve açık kaynaklı bir Google Analytics alternatifidir. Site sahiplerinin verilerini Google’dan korumalarına ve kullanıcılarının gizliliğini korumalarına yardımcı olur. 190 ülkede 100 milyondan fazla site tarafından kullanılıyor.

Fiyatlandırma: Yazılımı kendi sunucunuzda barındırıyorsanız ücretsiz bir planı vardır, aksi takdirde aylık 30 ABD doları civarında bir maliyeti vardır.

Bu, teknoloji bilgisi olmayan kullanıcılar için çok kanallı analitik ve iş zekası sunan, gerçekten benzersiz bir açık kaynaklı araçtır. Bir kullanıcı, verileri hakkında bir soru sorabilir ve karmaşık panolar oluşturmak zorunda kalmadan yanıt alabilir. Araç ayrıca içgörüleri Slack gibi harici platformlara aktarma yeteneğine de sahiptir.

Fiyatlandırma: Planlar, 5 kullanıcı ve sınırsız pano için aylık 85 ABD dolarından başlar.

Power BI, kullanıcıların panolar, görselleştirmeler oluşturmasına ve raporları paylaşmasına olanak tanıyan birinci sınıf bir iş analitiği yazılımıdır. Hatta bir rapor grubunu tek bir panoda birleştirebilir ve ekibinizle paylaşabilirsiniz. Kurumsal düzeyde self servis analitiği sağlar ve veri koruması sunar.

Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 9,99 ABD dolarından başlar.

Bu araç, e-Ticaret markaları için önde gelen analiz araçlarından biridir. Supermetrics, kullanıcıların tüm veri kaynaklarını tek bir yerden almalarına ve bunları Google Data Studio’ya getirmelerine yardımcı olur. 70’den fazla farklı pazarlama ve satış platformuna bağlanır ve tüm bu verileri birleştiren etkileşimli panolar oluşturmaya yardımcı olur.

Fiyatlandırma: işletmenin ihtiyaç duyduğu farklı entegrasyonlara bağlı olarak 99 $/ay’dan başlar.

Heap Analytics, kullanıcılarınızın en çok mücadele ettiği alanları vurgulayarak müşteri deneyimlerini iyileştirmenize yardımcı olan bir dijital pazarlama analitiği aracıdır. Bu, web sitenizde sezgisel, kolay ve eğlenceli bir deneyim için iyileştirmeler yapmanıza yardımcı olur. Ekipler, test hipotezleri oluşturmak için dijital katılım verilerini kullanabilir.

Tek tıkla oturum tekrar oynatma özelliği ile direksiyona geçin. Bağlamı analize taşıyın, sürtüşme noktalarını bulun ve ortadan kaldırın, kullanıcı davranışını analiz edin ve çözümleri belirleyin. Sitedeki gerçek eylemlere dayalı kullanıcı gruplarının yardımıyla kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturun.

En çok kullanılanlar:

 • Kullanıcıların web sitenizde ve dijital platformlarda nasıl gezindiğini anlamak
 • Müşteri yolculuğunu anlamanıza yardımcı olacak özel segmentler oluşturun
 • Müşterilere doğru bilgiyi doğru zamanda iletmek için 100’den fazla farklı entegrasyonu destekler

Fiyatlandırma: Heap, ayda 10.000’den az ziyareti olan kullanıcılar için ücretsiz bir plan + ücretli planlar (özel fiyatlandırma) sunar.

Semrush, arama, içerik ve çevrimiçi görünürlük için 55’in üzerinde farklı ürün, araç ve eklentiye sahip bir dijital istihbarat platformudur. 142’den fazla ülke için veri toplar.

SEMrush, SEO danışmanı olarak ihtiyacınız olan tek araçtır. Özellikler şunları içerir:

 • 142 coğrafi konuma yayılmış 800 benzersiz etki alanını izlerler
 • 43 trilyon backlink veri tabanına sahipler.
 • 21 milyar anahtar kelimeden oluşan bir veritabanı
 • 10 milyon kullanıcı SEMrush’ı denedi

Fiyatlandırma: SEMrush ayda 119,95 dolardan başlıyor.

Buzzsumo 2013’te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri size istediğiniz tüm içerik araştırmasını ve performans içgörülerini sağlayan hepsi bir arada bir içerik pazarlama aracı haline geldi.

Buzzsumo ile Facebook, Twitter ve Pinterest verilerinden trend haberlere ve uyarılara kadar her şeyi tek bir yerden alırsınız. Buzzsumo, 300 trilyondan fazla etkileşim, 8 milyardan fazla makale ve her gün dizine eklenen milyonlarca yeni makale ile dünyanın en büyük etkileşim verisi dizinini sunar.

Tavsiye Edilen:  Yapı açılış ve kapanış filmi doğru şekilde kredilendirilir

Web siteniz için benzer düzeyde yüksek performanslı içerik üretmenize yardımcı olmak için herhangi bir konuda en iyi performans gösteren içeriği belirlemenizi sağlayan bir içerik analizörü ile birlikte gelir. Buzzsumo, pazarlama becerilerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tek araçtır.

En çok kullanılanlar:

 • Trend olan konuları belirleme ve dijital varlığınızı güçlendirme
 • Konu Gezgini, anahtar kelimenizin trend olduğu tüm yerleri kuş bakışı gösterir
 • Popüler makalelerin ve trendlerin en büyük koleksiyonlarından biri

Fiyatlandırma: Buzzsumo’nun ücretsiz bir planı ve ardından ayda 99 dolardan başlayan ücretli planları vardır.

Benzer web, pazar araştırması yapmak, ideal fırsatları ve potansiyel tehditleri keşfetmek ve hem trafiği hem de geliri artırmak için iş kararları almak için kullanabileceğiniz başka bir dijital pazarlama analitiği aracıdır.

Benzerweb ile kendi sitenizi rakipler ve diğer endüstri liderleri ile kıyaslayabilirsiniz. Trendleri belirleyin, müşteri davranışlarını analiz edin ve rakibinizin pazarlama stratejilerini keşfedin.

Ayrıca rakip sosyal medya hesapları hakkında veri alabilir, kullandıkları sosyal medya platformlarını, bağlı anahtar kelimelerini, (rakiplerinize trafik getiren) reklam ağlarını görebilir ve içerik performansını ölçebilirsiniz. Web sitesi trafiğini karşılaştırabilir, rakiplerin siteleri hakkında değerli içgörüler keşfedebilir ve büyüme fırsatlarını belirleyebilirsiniz.

Platform, güvenilir veriler sağlar ve pazar trendlerini keşfetmek, yeni rakip stratejilerini yakalamak ve izleyici davranışlarını izlemek için web siteleri, uygulamalar, 210’dan fazla sektör ve 190’dan fazla ülkede dünyanın 360 derecelik bir görünümünü sunar.

Benzerweb’deki bir site için web sitesi trafiği, kanala göre ayrılır ve bir etki alanı altında birden çok düzey sunar. Uygulama ölçümleri, dönüşüm bilgileri ve segment analizi vardır.

En çok kullanılanlar:

 • Web sitelerinin ve uygulamaların trafiğini analiz etme
 • Daha derin dönüşüm içgörüleri elde etme
 • Coğrafi yerel verileri bulma

Fiyatlandırma: ücretsiz deneme + özel planlar

Sprout Social, sosyal platformlarınız için içerik planlamanıza, çevrimiçi izleyicilerinizle etkileşim kurmanıza ve sosyal medya analizlerinizi tek bir yerde görmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu bir platformdur.

Facebook veya Twitter arasında kolayca geçiş yapabilir ve diğer profilleri de aynı kolaylıkla etiketleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı, raporlama özellikleri ve diğer yönleri, sosyal medya paylaşımını çok daha kolay hale getiriyor. Raporlama özellikleri, gönderilerinizin kanallar arası nasıl performans gösterdiğine dair kuşbakışı bir görünüm sunar.

Sprout Social, ne zaman gönderi paylaşabileceğiniz konusunda size beş seçenek sunar ve yeni içerik göndermek için günün en iyi zamanına göre 1 ile 5 arasında bir puan atar.

Sprout, çekirdek bir pazarlama ekibi üyesi için uygun bir alternatiftir. Sprout, sosyal medya gönderilerinizi bir ay boyunca planlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve gönderileri tüm ay için planlamak için günlük zaman harcamak yerine yalnızca bir ekip üyesine ihtiyacınız vardır.

UI ve UX özellikleri, platformu kullanımı süper kolay hale getirir. Dahili pazarlama ekipleri olan işletmeler için harika bir araçtır.

En çok kullanılanlar:

 • Pazarlama ekibinizin bir uzantısı olarak hizmet etmek için
 • Tüm sosyal medya aktivitelerinizi yönetmek
 • Sosyal ağlardaki trafiğinizi ve katılımınızı analiz edin
 • Pazarlama ajansları için beyaz etiket özelliklerine sahiptir

Fiyatlandırma: ayda 99 dolardan başlar.

HubSpot, farklı boyutlardaki farklı şirketlerin olası satışları izlemesine ve geliştirmesine ve iş ölçümlerini analiz etmesine yardımcı olan bulut tabanlı bir CRM platformudur. Perakende, emlak, pazarlama, muhasebe ve daha birçok sektörde B2B ve B2C için uygundur.

HubSpot, CRM’ler, otomatik yanıtlayıcılar, form oluşturucular ve hatta WordPress gibi diğer araçlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

HubSpot, hem gelen hem de giden müşteri adaylarını yakından izlemenize ve tüm satış hattınızı yönetmenize yardımcı olur.

En çok kullanılanlar:

 • Her türden potansiyel müşteriyi izleme
 • Müşterilerinizle ilgili her şeyi tek bir yerden yönetin
 • Tüm pazarlama kanallarınızı ve mobil uygulamalarınızı analiz etme

Fiyatlandırma: Başlangıç ​​planının aylık maliyeti 45 ABD Dolarıdır, ancak bir sonraki planın fiyatı aylık 800 ABD Dolarıdır.

Improvado, sizin için raporlamayı otomatikleştiren bir pazarlama veri toplama platformudur. Hem küçük hem de orta ölçekli işletmeler tarafından kullanılır ve bulutta veya şirket içinde barındırılabilir.

Çözüm, performansınızı karşılaştırabileceğiniz ve ölçebileceğiniz özel bir pano sunar. Dönüşüm yollarını izleyebilir ve dönüşümleri kolayca ilişkilendirebilirsiniz.

Çözüm, Facebook reklamları, Bing reklamları, Mailchimp ve Shopify gibi birden çok veri kaynağıyla entegrasyonu destekler. Ayrıca Google Big Query ve MySQL desteği.

Tavsiye Edilen:  Sosyal Medyadaki Siyasi Paylaşımlarınız Aslında Fikirleri Değiştiriyor. Ama nasıl?

En çok kullanılanlar:

 • E-ticaret analitiği
 • Pazarlama YG’nizi analiz etme
 • E-posta pazarlamanızdan elde edilen geliri görme
 • Tüm kanallarınız için entegre bir kontrol paneli oluşturma

Fiyatlandırma: gelenek

Domo, iş operasyonlarınızı veriler yardımıyla optimize etmenize yardımcı olur. Domo’nun düşük kodlu veri platformu, insanların işlerini güçlendiren veri uygulamaları oluşturmasını sağlamak için iş zekası ve analitiğinin ötesine geçer.

Tamamen entegre yerel bulut tabanlı platform, aylar sürecek kritik iş süreçlerinin birkaç gün içinde optimize edilmesine yardımcı olur.

Tüm verilerinizi birden çok kaynağı bir araya getiren hepsi bir arada bir panoya koyabilirsiniz.

En çok kullanılanlar:

 • İş zekası toplama
 • İyi tasarlanmış gösterge panoları dikkate değer raporlar oluşturur

Fiyatlandırma: gelenek

Rebrandly, kısa URL’leri özel alan adlarıyla markalamak, izlemek ve paylaşmak için sektör lideri bir bağlantı yönetimi platformudur.

Diğerlerinin yanı sıra Lamborghini, Harvard, Dell, Accenture, Oracle gibi pek çok harika marka, genel kısa URL’ler yerine markalı kısa URL’ler oluşturmak için platformu kullanıyor.

Rebrandly, API’lerinin yardımıyla işlem mesajları, bağlı kuruluşlar, çoklu oturum açma, oAuth ve daha fazlası için ölçeklenebilir bağlantı yönetimi sunar.

Rebrandly, doğrudan bir tarayıcı uzantısı kullanarak markalı bağlantılar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Mevcut araç paketinin yardımıyla sonuçları ölçebilirsiniz. Doğrudan Rebrandly ile yeni bir alan adı kaydedin ve kısaltılmış URL’ler göndermeye başlayın. Kontrol paneli hem basit hem de kullanımı kolaydır.

En çok kullanılanlar:

 • UTM oluşturucu
 • Bağlantı yeniden hedefleme
 • Mobil derin bağlantı seçenekleri
 • Koşul yönlendirme
 • Grafiği Aç
 • İzin ve çalışma alanı yönetimi
 • Çoklu alan yönetimi

Fiyatlandırma: Takip edilen ücretsiz bir plan ve ayda 29 ABD Doları olan başlangıç ​​planı var.

Huni, pazarlama kampanyanızın performansını ölçmenize yardımcı olan başka bir harika pazarlama analitiği aracıdır.

Huni, 1000’den fazla çevrimiçi işletmenin kampanyalarını iyileştirmek için verileri kullanmasına yardımcı oldu. Reklamcılık, analitik ve CRM’lerden veri toplar ve bunların hepsini tek bir birleşik panoda bir araya getirir.

Bu veriler daha sonra gerçek zamanlı bilgiler oluşturmak için görselleştirme uygulamalarına gönderilir. Huni, tüm pazarlama platformlarını destekler ve toplar Veri toplama için 200’den fazla platformla entegre olur

En çok kullanılanlar:

 • Reklamcılık, analitik ve CRM kanallarından veri toplama
 • Birden çok kanalda temel metrikleri (satış, dönüşüm oranları, etkileşim metrikleri) izleme
 • Tüm pazarlama faaliyetleriniz için bir raporlama aracı oluşturmak

Fiyatlandırma: başlangıç ​​planı için ayda 399 dolardan başlar ve kurumsal plan için ayda 1999 dolara kadar çıkar.

Channel Mix (önceden Alight Analytics), pazarlama çabalarınızı ve büyümenizi ölçmenize yardımcı olan bir pazarlama analizi aracıdır. Sürdürülebilirlik ve etki için birinci taraf analitik ve izleme modellerine sahiptir.

Pazarlama harcamalarınız, trafik kaynaklarınız ve tüm pazarlama karması hakkında tam görünürlük elde edersiniz.

En çok kullanılanlar:

 • Pazarlama harcamalarınızın tam görünürlüğünü elde edin
 • Verilerinize tek bir birleşik kontrol panelinden erişin
 • Tüm pazarlama kanallarınızı tek bir yerde görüntüleme

Fiyatlandırma: Ayda 1495$

Cyfe, tüm iş verilerinizi tek bir yerden kolayca izlemenizi sağlayan entegre bir iş panosudur. Reklam, e-posta, izleme, satış, sosyal medya ve diğer verileri tek bir panoya çekmenize olanak tanır.

Bu, tüm verileri son derece düzenli bir görünümde görüntüleyebilmeniz sayesinde iş kararlarını sorunsuz bir şekilde almanıza yardımcı olur ve farklı hizmetlerden manuel olarak oturum açma, verileri analiz etme ve raporlama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Fiyatlandırma: ayda 29 ABD dolarından başlar ve oradan yükselir

Google Data Studio, veri açısından zengin görseller oluşturmak için kullanımı ücretsiz bir uygulamadır.

Veri odaklı kararlar almayı kolaylaştırmak için verileri görselleştirmeniz ve gösterişli bir şekilde sunmanız için kolay bir yol sağlar. Data Studio, tüm verilerinizi bağlamanıza ve bunları özelleştirebileceğiniz, sunabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz güzel raporlara dönüştürmenize yardımcı olur.

Hafif raporlar oluşturmak için harika bir web uygulamasıdır. Pek çok küçük uygulama, ağır bir veri analizi seti gerektirmez ve Google Data Studio, tüm bu ihtiyaçlar için mükemmeldir.

En çok kullanılanlar:

 • Hafif uygulamalar
 • Verileri görselleştirmenin basit ve ücretsiz bir yolu
 • Google Reklamlarınızı organik kanallarınıza bağlama
 • Google Analytics’i harici verilerle geliştirme

Glew, e-Ticaret tüccarları, acenteleri ve perakendeciler için çok kanallı iş zekası ve analitiği sunar. Piyasadaki en iyi e-ticaret pazarlama araçlarından biridir.

Glew, tüm verilerinizi tek bir yerde görmenize ve güzel görselleştirmeler, önceden oluşturulmuş şablonlar, otomatikleştirilmiş raporlar, uyarılar ve daha fazlasıyla işinizi büyütmek için içgörüler sunmanıza olanak tanıyan 150’den fazla entegrasyonu destekler.

En iyi kullanım için:

 • E-Ticaret markaları için kapsamlı analitik
 • Güzel görünen ve anlaşılması kolay otomatik raporlar oluşturun
Tavsiye Edilen:  Etkili Dijital Pazarlama Başlıkları Nasıl Oluşturulur?

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan + ücretli plan ayda 79 dolardan başlar.

NinjaCat, tüm kampanya verilerinizi tek bir yerde görmenize yardımcı olan ve raporlamayı sizin için otomatikleştiren bir dijital pazarlama performans yönetimi aracıdır.

Özellikler, yönetilen bir veri ambarı, veri paylaşımı için panolar, izleme bütçeleri ve KPI’lar, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik ve güvenlik içerir.

En iyi kullanım için:

 • Her büyüklükteki ekip, aracı performans yönetimi için kullanabilir
 • Verileri görüntülemek, paylaşmak ve farklı veri kaynaklarını entegre etmek için panolara sahip olursunuz

Fiyatlandırma: gelenek

Fivetran, tüm veritabanlarını, olayları ve dosyaları yüksek performanslı bir bulut veritabanında çoğaltmanın en hızlı yollarından biridir. Konnektörler dakikalar içinde kurulur, sizden bakım gerektirmez ve değişikliklere uyum sağlar.

En iyi kullanım için:

 • Tüm büyük veritabanlarını çoğaltma
 • Dosyaları bir bulut veritabanı aracılığıyla güvenli bir şekilde depolayın ve bunlara erişin

Optimizely, hem bir pazarlama analitiği aracı hem de bir CRO platformudur. Kişiselleştirme, deneme, A/B testi ve çok değişkenli testi desteklemek için AI kullanan eksiksiz bir optimizasyon teknolojisi seti sunar.

Alooma, size farklı veri sistemlerini entegre etmenin basit bir yolunu sunar. Google, Alooma’yı satın aldı ve artık kullanımı ücretsiz bir araç ve Google Cloud araç paketinin bir parçası.

Datarama, dijital pazarlamacıların pazarlama performansını, iş etkisini ve müşteri sadakatini optimize etmesine yardımcı olmak için bir pazarlama zekası platformu sunan bir Salesforce şirketidir.

Farklı pazarlama araçlarını ve raporları tek bir merkezi yere bağlayabilirsiniz. Kanallar arası KPI panolarına, raporlara ve yapay zeka içgörülerine erişin ve bunlara göre hareket edin. Müşteri yolculuğu boyunca yatırımları, performansı ve sonuçları optimize edin ve raporlayın.

TapClicks, dijital ajanslar, şirketler ve işletmeler için eksiksiz dijital pazarlama raporlaması ve analitiği sunar. TapAnalytics ürünü, kampanya verilerini ve performans metriklerini raporlama ve analitikle tek bir pano altında dikkate alır.

TapClicks raporlaması uygun maliyetlidir ve tamamen bulut tabanlıdır. Ölçeklenebilir, yatırım getirisi var ve 200’den fazla hizmete bağlanmak için kusursuz bir pano kullanıyor. Etkileşimli bir zaman çizelgesi, grafikler, coğrafi haritalama ve metin widget’ları ile verilerinize hayat verir.

Adverity, veri odaklı profesyonellerin doğru, analitiğe hazır pazarlama verilerini hızla kullanmasına yönelik entegre bir veri platformudur. Verilerinizle kolayca eyleme dönüştürülebilir içgörüler elde edebilir, daha fazla fırsat yakalayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Adverity, 600’den fazla kaynaktan veri entegrasyonlarını otomatikleştirir; kodsuz zenginleştirmeler, gelişmiş dönüşümler veya proaktif analitik verilerinin varlığı yoktur. Adverity ile bir pazarlamacı, pazarlama performansını tek bir pano üzerinden takip edebilir.

Chartio, herkesin kullanabileceği basit bir dijital pazarlama analitiği aracıdır. Herkesin verileri keşfetmesi, dönüştürmesi ve görselleştirmesi için erişim sağlayarak buluttaki verilerinize erişim sağlar.

Chartio, verileri hem keşfetmeniz hem de görselleştirmeniz için size sezgisel bir arayüz sağlar. Chartio, çoğu müşterinin günde en az bir kez kullandığı bir araçtır.

CSV dosyalarından başlayıp Amazon redshift’e kadar farklı veri kaynaklarını günler değil dakikalar içinde birleştirebilir ve bunlardan elde edilen raporların ve içgörülerin değerini anlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Chartio’nun iki planı var. Başlangıç ​​planı, kullanıcı başına aylık 40 ABD Doları ve Büyüme Planı, kullanıcı başına aylık 60 ABD Doları tutarındadır.

Grow, küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için harika olan, tamamen bulut tabanlı bir pazarlama analitiği çözümüdür. Çözüm, iş akışlarını ve diğer etkinlikleri izleyebileceğiniz özelleştirilebilir panolar oluşturmanıza olanak tanır.

Pek çok farklı kaynaktan iş verilerini büyütün ve bunları tek bir platformda birleştirin. Salesforce, Dropbox, Google Analytics, Twitter ve MySQL bağlantılarını destekler. Sizin için ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş ölçümler oluşturmanıza izin veren yerleşik bir analitik düzenleyici var. Gösterge tablosuna iOS ve Android cihazlardan bile erişebilirsiniz.

Verilerinizi analiz etmek için yardıma mı ihtiyacınız var?

Verilerinizi tek bir yerde toplamakta zorlanıyor musunuz? Sahip olduğunuz tüm çeşitli kanalları tek bir rapora nasıl bağlayacağınızdan emin değil misiniz? Kullanılacak en iyi aracı bulmanız mı gerekiyor? Uzman pazarlamacılarımızdan birine ulaşın.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak, kanıtlanmış deneyime sahip 600’den fazla deneyimli pazarlamacımız var. Sizi, belirli nişinizde deneyime sahip bir pazarlamacı ile eşleştirelim ve işinizi ölçeklendirmenize yardımcı olalım. Bu gün başlayacağım!

[Banner][Hire the Perfect Data Analytics Expert][No headaches, no interviews. Hire vetted experts in 72 hours.][Get Started][https://www.mayple.com/welcome-v4][Orange]