Amazon Etkileyenleri: Birlikte Çalışılacak En İyiler + Onları Bulmanın 5 Kolay Yolu [2023]

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Amazon Etkileyenleri: Birlikte Çalışılacak En İyiler + Onları Bulmanın 5 Kolay Yolu [2023]

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Dünya tarihindeki en yaşlı influencer kimdir?

Buna göre bir Quora iş parçacığışöhretlerini ve bilgeliklerini toplumu etkilemek için kullanan Sokrates ve Buda arasındaki bir bağdır.

Influencer kavramı yeni değil. Influencer’lar ve onların tüketici davranışları üzerindeki etkileri çok uzun zamandır ortalıkta dolaşıyordu. Elbette, o zamanlar “tüketimcilik” birkaç gün sonra kapınıza gelip “sipariş ettiğiniz şey için anlam ifade etmeyecek kadar büyük bir kutu” gibi görünmüyordu.

Bugün öyle görünüyor ama. Ve Amazon’un bunda çok büyük bir rolü var: Küçük ve bireysel işletmelerin talep üzerine daha fazla satış yapması için kapıları açtı. Ayrıca, Amazon’da satın alan ve diğer insanların daha iyi satın alma kararları vermesine yardımcı olmak için geniş erişimlerini kullanan yepyeni bir etkileyici niş için kapıları açtı.

Amazon etkileyicilerinin gücünden yararlanmak, bir mağaza sahibi olarak sizin için oyunun kurallarını tamamen değiştirebilir. Ancak “Amazon etkileyicileri”ne baktığınızda sahip olduğunuz seçeneklerin çokluğundan bunalmış hissediyorsanız, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur.

Size yardım etmek için buradayız. Bu makalede, 2023’teki en iyi Amazon etkileyicilerini bir araya getirdik (ve onları işletmeniz için harika bir seçim yapan özellikler).

[Banner][Looking for an Amazon Influencer Expert?][Find them on Mayple. Hand-picked marketers with proven experience, hire in 72 hours.][Get Started][https://www.mayple.com/welcome-v4/?utm_content=blog-banner-amazon-influencers][blue]

Amazon etkileyicisi nedir?

Bir Amazon etkileyicisi, aynı zamanda üyesi olan bir içerik yaratıcısı, blog yazarı veya sosyal medya etkileyicisidir. Amazon’un Influencer Programı. Alışveriş yapanların Amazon’un en iyi ürünlerini ve markalarını bulmasına yardımcı olacak ilham ve öneriler sağlarlar.

Amazon Etkileyenleri, Amazon’da satılan farklı markaların ürünlerini sergiledikleri bir vitrin kurabilirler. Vitrinleri aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinde komisyon kazanırlar.

Markalar neden Amazon etkileyicileriyle çalışmalı?

Amazon etkileyicileri, ürününüzü hedef kitlelerine tanıtarak, tüketicilerde güven oluşturarak, satın alma yolculuğunu iyileştirerek ve ACOS’unuzu azaltarak satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Bunu düşün: Bir Instagram hikayesine veya TikTok videosuna tek bir tıklama, potansiyel müşterinizi doğrudan Amazon mağazanıza getirebilir.

Amazon, ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz güvenilir bir hedef olarak ün kazandı. Müşterileriniz bir ürün aradığında derinlemesine inceleme araştırması yaparlar. Ve Amazon, incelemeler için araştırma yaptıklarında kontrol ettikleri ilk web sitelerinden biridir.

Kaynak: Amazon

Bu nedenle, alışveriş yapanlar zaten Amazon’a güvendiğinden, bir Amazon Etkileyeniyle eşleşmek bir güven katmanı ekler. Ayrıca Amazon Ads çabalarınızı da geliştirebilir.

Buna göre Influencer Pazarlama Merkezi Ve HubSpot:

 • Z Kuşağı ve Millennials’ın %72’si etkileyicileri takip ediyor sosyal medyada Bu, harcanabilir gelirle birlikte büyüyen bir satın alma pazarı!
 • Z kuşağının %33’ü bir ürün satın aldı Son üç aydaki bir etkileyicinin tavsiyesine dayanarak. Müşterilerinizin üçte birinin kişisel tavsiyenize göre ürün satın aldığını söyleyebilir misiniz? (reklamlar sayılmaz).
 • Y kuşağının %50’si ürün tavsiyelerine güveniyor etkileyenlerden. Bu, ünlülerin ürün önerileri için %38’e düşüyor. Millennial müşteri tabanınızın yarısı, etkileyicileri dinliyor. Bu büyük!

Ve Amazon, rakipleri arasında yerleşik bir etkileyici programa sahip tek pazar yerlerinden biridir.

Amazon’da ne tür influencer kampanyaları yapabilirsiniz?

Amazon Etkileyen Ortaklıklarınızı en üst düzeye çıkarmanın ve Amazon Etkileyenler programından yararlanmanın birkaç yolu vardır. Örneğin:

 • Ürün incelemeleri
 • kutudan çıkarma
 • Olmazsa olmaz listelerinde öne çıkanlar
 • Amazon alışverişçilerine özel indirim kodları

Şirketlerin etkileyicileri işe alırken yaptığı 6 hata

Doğru Amazon Influencer’ları nasıl bulacağımıza geçmeden önce, harika bir influencer kampanyasının nasıl yürütüleceğinden bahsedelim.

Geçmişte (Amazon veya başka bir şekilde) size çok az sonuç getiren veya hiç sonuç vermeyen etkileyici kampanyalar yürütmeyi denemiş olabilirsiniz. Bunun nedeni, influencer kampanyalarının her zaman “işte benim ürünüm, bana para kazandır” kadar basit olmamasıdır. Bazen öyleler ama yine de o etkileyici prensese ulaşmak için epeyce kurbağa öpmeniz gerekiyor.

VEYA başucu kitabımızı takip edebilir ve o kısmı atlayabilirsiniz.

Birçok faktör, bir etkileyici pazarlama kampanyasının performansını olumsuz etkileyebilir. İşte kaçınılması gereken başlıca hatalar:

 1. Markanızla uyumlu olmayan veya normalde ürününüzü kullanmayan etkileyicileri seçmek
 2. Ortaklık kurmadan önce etkileyicinin hedef kitle uyumunu değerlendirmemek
 3. Hayranlarında yankı uyandıracağını düşündükleri yaratıcı bir yaklaşım üzerinde işbirliği yapmak yerine, etkileyiciye katı bir senaryo zorlamak
 4. Sözleşmeniz için net şartlar ve zaman çizelgeleri belirlememek
 5. Hayranları rahatsız eden bariz bir şekilde tanıtım amaçlı, çok satan içerik yayınlamak
 6. Önceden uygun izleme, URL’ler veya açılış sayfaları ayarlanmamışsa
Tavsiye Edilen:  ChatGPT'nin Kod Tercümanı: Beyin Emen Görevlere Elveda Deyin!

Gerçek şu ki, doğru bir şekilde uygulandığında, etkileyici pazarlama çok çeşitli şirketler için işe yarar ve markanız için çok güzel çalışabilir.

Amazon etkileyicilerini ve vitrinlerini bulmanın 5 yolu

Amazon’da her şeyi bulabilirsiniz, etkileyicileri bile. Hayır, 1-2 iş günü içerisinde kapınıza kadar gelmiyorlar. Hayır, Prime üyeliğinle bile.

Bununla birlikte, ideal hedef kitlenize daha fazla satış yapmanıza yardımcı olabilirler ve ne arayacağınızı öğrendikten sonra kolayca bulunurlar.

Doğru Amazon etkileyicilerini bulmak, diğer tüm ortaklıkların yaptığı gibi biraz araştırma gerektirebilir. Aşağıda, markanız için doğru amazon etkileyicilerini bulmanın beş hızlı ve kesin yolu bulunmaktadır.

1. Amazon’da içerik oluşturucuları ve etkileyicileri arayın

Amazon etkileyicilerini bulmanın bir yolu, Amazon Live’da kimin canlı yayın yaptığını görmektir. Etkileyenler genellikle canlı şovlar yayınlar ve izleyicileriyle etkileşim kurar. Bununla ilgili iyi olan şey, gerçek zamanlı olarak ne kadar gerçek katılımları olduğunu görebilmeniz ve böylece onları yerinde inceleyebilmenizdir.

Amazon, canlı etkinliklere sahiptir. Amazon Canlı Ana Sayfası. Biraz patlamış mısır alın, bir göz atın ve markanıza uygun olup olmadığına bakın.

2. #FoundItOnAmazon etiketini kullanın

Amazon’da etkileyicileri bulmanın bir başka yolu da, etkileyicilerin fotoğraflarından oluşan derlenmiş bir koleksiyonu görmek için #founditonamazon hashtag’ini kullanmaktır. Aramanızı daraltmak için çeşitli ürün kategorileri seçebilirsiniz.

Yine de #founditonamazon hashtag’i Amazon’da durmuyor. Instagram’da 459 bin gönderisi var ve “en iyi” gönderileri filtreleyerek onu kullanan en iyi içerik oluşturucuları bulabilirsiniz.

Bir adım daha ileri götürmek istiyorsanız, Instagram’da (ve diğer platformlarda) ilgili hashtag’leri arayabilirsiniz. Örneğin, #amazoninfluencer hashtag’i Instagram’da 326 bin gönderide görünüyor.

TikTok’ta #founditonamazon 4,7 milyar kez, #amazoninfluencer 568 milyon kez ve #ifounditonamazon 22 milyon kez görüntülendi.

Bu hashtag’leri aramaya başladığınızda, bu platformların her ikisi de ilgili hashtag’lerin bir listesini dolduracaktır. Doğru ortağı bulmak için keşfetmeye değer.

3. Kitlenizin kimi sevdiğini keşfedin

İyi bir etkileyici, sizinle aynı kitleye sahip olan kişidir. Öyleyse, müşteri karakterinizin neyi sevdiğini öğrenmenin doğrudan kaynağa gitmekten daha iyi bir yolu var mı?

Kampanyalarınız için doğru Amazon etkileyicilerini bulmanın kolay bir yolu, ideal hedef kitlenizi derinlemesine incelemek ve neleri sevdiklerini + kimi takip ettiklerini öğrenmektir.

Sosyal medya analitiğinize dikkat edin (çoğu platform, kitleniz ve davranışları hakkında harika bilgiler sunar) ve kitlenizin hangi bölümünün sizinle en çok etkileşim kurduğunu görün. Oradan, sizi kimin takip ettiğine ve hangi etkileyicileri takip ettiklerine bir göz atın.

Bunu yeterince vurgulayamıyorum: hedef kitleniz ve etkileyicinizin kitlesi eşleşmelidir. Bir etkileyicinin sahip olduğu yüz binlerce veya milyonlarca takipçinin sizi büyülemesine izin vermeyin. İdeal müşterileriniz tarafından takip edilmiyorlarsa, sizin için uygun değillerdir.

4. Etkileyici bir pazarlama aracı veya platformu kullanın

Etkileyenleri bulmak, tahminde bulunmak zorunda değildir. İşleri hızlı ve sistemli bir şekilde yapmaktan hoşlanıyorsanız, etkileyicileri araştırmak, incelemek ve bulmak için özel olarak tasarlanmış düzinelerce harika araç var.

Influencer pazarlama araçlarını aşağıdakiler için kullanın:

 • Influencer keşfi: bu platformların çoğu, Instagram, TikTok ve YouTube gibi sosyal profillerdeki etkileyicilerin çoğunu (hepsi değilse de) listeler. Onları bulmanızı bekliyorlar!
 • Kitle verilerini alın: her etkileyici uygun olmayabilir ve sorun değil. Bununla birlikte, onlarla çalışmaya başlamadan önce bile hangilerinin uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Etkileyici bir araç, etkileşim oranı, gerçek kitle, hedef konumunuzdaki kitle yüzdesi, demografi ve kitlelerinin ne hakkında konuştuğu gibi performans verilerini elde etmenize yardımcı olur. Hepsi siz onlarla etkileşim kurmadan önce.
 • Etkileyenlerin iletişim bilgilerine erişim: İster büyük ister küçük kampanyalar yürütüyor olun, ideal etkileyicilerinizle iletişim kurmanız gerekecek. Sosyal medya kısıtlamaları ve “diğer” gelen kutularında biten mesajlar nedeniyle, e-posta bilgilerine sahip olmak süreci hızlandırabilir.
 • İzleme ve izleme: Bu araçların çoğu, tam kampanya şeffaflığı için harika kampanya izleme ve izleme özelliğine sahiptir ve bu da, sizi en çok ilgilendirmeyen etkileyicilerle iş yapma riskinizi en aza indirir.

5. Bir Amazon pazarlama ajansı ile çalışın

Bunların hepsi kulağa harika geliyor ama… Etkileyici çabalarınızı artırma fikrinden hoşlanıyorsanız, ancak projeye kendiniz dalmak istemiyorsanız, buna gerek yok.

Tüm bunları sizin yerinize yapmak için harika sistemler yaratan birçok uzman ve ajans var. Bu ajansların çoğu, güvendikleri influencer’larla halihazırda ilişkiler kurmuş ve önceki kampanyalarda sonuç göstermiştir. Bu, avantajlı bir başlangıç ​​yapabileceğiniz ve bu yeni gelir kaynağıyla ölçeklendirmek için zaman kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Doğru ekibi bulmak için iyi bir bahis, Mayple’ın Amazon uzmanlarına ve mikro ajanslarına bakmaktır. Mayple’ın dahili ekibi tarafından incelenen, 2023’teki en iyi Amazon ajanslarının bir listesini derledik.

Tavsiye Edilen:  Çevrimiçi Kurs Oluşturarak Çevrimiçi Fotoğrafçılık Nasıl Öğretilir?

Bu yıl birlikte çalışılacak en iyi 20 Amazon etkileyicisi

Bu yılın en iyi Amazon Etkileyenlerinin neler olduğunu merak mı ediyorsunuz? İşte favorilerimizden bazıları.

1. Jamye Avcısı

niş: askeri, fitness

Amazon: Jamye Avcısı

Jamye Hunter, ABD Ordusu Ulusal Muhafızlarının eski bir üyesidir. Amazon’da etkili bir figür olarak tam zamanlı bir role geçiş yaptı. Jamye, fitness konusunda son derece tutkulu ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeyi savunuyor. Ayrıca, kendini savunma konusunda güçlü bir beceriye sahiptir ve bu da onu çok yönlü bir geçmişe sahip bir etkileyici arayanlar için ideal bir seçim haline getirir.

2. Ohio Kızı Jaz

niş: güzellik, moda, seyahat

Amazon: Doğrulanmış

İnternet sitesi: Doğrulanmış

Jaz, moda ve güzellik dünyasında popüler bir mikro etkileyicidir. Instagram’da yaklaşık 39,7 bin takipçisi ve YouTube ve TikTok’ta daha küçük bir takipçisi var. Tarzı rahat, uygun fiyatlı ve bohem bir dokunuşa sahip.

Jaz, Walmart gibi büyük markalarla ve küçük moda butikleriyle işbirliği yaptı. Ayrıca ürünler ve moda keşifleri hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için düzenli olarak Amazon nakliye videoları yayınlıyor.

3. Nancy Basile

niş: eğlence, animasyon, basılabilirler

İnternet sitesi: Medya Medusa

Nancy Basile, Pensilvanya’dandır ve kendisini matbaa endüstrisinde kayda değer bir figür olarak kabul ettirmiştir. İndirilebilir çıktıları tanınırlık kazandı ve Cartoon Network ve Warner Bros. gibi web sitelerinde gösterildi.

Nancy, blogunu filmler ve TV şovları hakkında incelemeler ve bilgilendirici kılavuzlar paylaşmak için kullanıyor, bu nedenle hedef kitleniz film meraklılarından oluşuyorsa, o sizin için mükemmel bir etkileyici olabilir.

4. Brad Kowitz

niş: kamp malzemeleri, fitness, fotoğrafçılık

Amazon: TraiRecon

İnternet sitesi: TrailRecon

Bir Amazon Influencer olan Brad Kowitz, YouTube kanalı çıktıktan sonra popülerlik kazandı. 467.000 YouTube abonesi, 149.000 Instagram takipçisi ve 43.000 Facebook takipçisi ile Brad’in içeriği seyahat, arazi maceraları, fitness, kamp, ​​fotoğrafçılık ve teknolojiye odaklanmaktadır.

5. Nicole Sposato-Torres

niş: bebek ürünleri, gıda

Amazon: Nicole’ün Salonu

Nicole, iki çocuk annesi ve Amazon için resmi bir ürün testçisidir. Görüşleri, Viewpoints.com da dahil olmak üzere birçok ünlü yayında yer aldı. Beslemesi, ebeveynlik ve bebek ürünlerine odaklanıyor.

6. Justin Braun

niş: araç modları, arazi malzemeleri, araçlar, 3D baskı

Amazon: Fazla Mesai Garajı

İnternet sitesi: JBMFG

Justin Braun, 16.9K abonesi, 7K Facebook takipçisi ve 3.8K Instagram takipçisi ile havalı bir YouTuber. Videoları enerji dolu ve arazi maceraları, araç modifikasyonları, atölye araçları ve teknik şeyler etrafında dönüyor.

7. Andy Feliciotti

niş: ev ürünleri, teknoloji

İnternet sitesi: Satın Alınacak Harika Şeyler

Andy Feliciotti, 2012’den beri web sitesinde ürünlerin tanıtımını yapan yetkili bir Amazon Satış Ortağıdır. Kendisi Amazon’da deneyimli bir influencer’dır ve hatta başkalarının başarılı influencerlar olmasına yardımcı olmak için e-kitaplar ve kılavuzlar yazmaktadır. Büyük değer sağlayabilecek deneyimli bir etkileyici arıyorsanız, Andy tam size göre.

8. Jalisa Kraliçesi

niş: moda, güzellik, teknoloji, fotoğrafçılık

Amazon: Jalisa Kraliçesi

İnternet sitesi: Jalisa Kraliçesi

Jalissa Queen, ürün incelemelerindeki uzmanlığıyla tanınan ünlü bir Amazon Etkileyenidir. 16,6 bin Instagram takipçisi ve 1,25 bin YouTube abonesi ile fotoğrafçılık, güzellik, moda ve teknoloji incelemeleri içerikleriyle sadık bir takipçi kitlesi oluşturdu.

9. Justin Suneri

niş: motivasyon, şifa, travma

Amazon: Justin LMFT

Justin Sunseri, sertifikalı bir evlilik danışmanı ve beğenilen Polyvagal podcast’inin sunucusudur. Odak noktası kendi kendine yardım e-Kitapları ve kılavuzlarıdır, bu nedenle, hedef kitleniz bu türle ilgileniyorsa, Justin sizin için doğru etkileyicidir.

10. Chanel Oldham

niş: ebeveynlik, doğal ürünler, güzellik

Amazon: Chanel Oldham

Chanel, Amazon ürünlerini sadık takipçileriyle paylaşma konusunda başarılı olan, kendini adamış bir etkileyicidir. Bir anne blog yazarı olarak, güzellikten modaya, ticaretten yaşam tarzına kadar çok çeşitli konuları araştırıyor. Öncelikli olarak ev ve yaşam tarzı kategorilerine odaklanan Chanel, bağlı kitlesinin ihtiyaç ve ilgi alanlarını karşılayan bir dizi Amazon ürününün küratörlüğünü yapıyor.

11. Leticia Gardner

niş: fitness, ev dekorasyonu, sağlık ve güzellik, moda, evcil hayvan ürünleri

Amazon: Leticia Gardner

İnternet sitesi: Totalbody21.com

Leticia’nın TikTok’ta 1,7 milyon dolarlık takipçisi, Instagram’da 400 binin üzerinde takipçisi ve YouTube’da 14 bin abonesi var, bu da onu mega etkileyici yapıyor. Ağırlıklı olarak fitness, moda ve yaşam tarzı sektörleri için içerik üretiyor ve bir fitness yaşam tarzı markası olan Totalbody21’in sahibi.

Tavsiye Edilen:  Günlük Gönderilerinizi Çok Daha Kolay Hale Getiren Instagram Güncellemeleri

12. Chelsea Tatlıları

niş: hamur işleri, tatlılar

Amazon: tatlılar

İnternet sitesi: tatlılar

Chelsea Sweets, pasta yapımı ve süslemeleri hakkında içerik oluşturmaya odaklanan profesyonel bir pasta üreticisi ve dekoratörüdür. İnsanların evde yemek pişirmek için kullanabilecekleri araçları önermek için Amazon vitrinini kullanıyor. Takipçi sayısı ve nişi göz önünde bulundurulduğunda hızlı tüketim malları markaları için harika bir seçenek olacaktır.

13. Holland Smith Paterno

niş: Moda, Güzellik, Ev

Amazon: Holland Smith Stili

İnternet sitesi: Hollandpaterno.com

Holland Smith Paterno bir blog yazarı ve mikro-etkileyicidir. TikTok’ta 58 bin, Instagram’da 19 bin takipçisi var. Yaşam tarzı içeriği yayınlıyor ve ilgili kitlesi, onun güzel ve tanınabilir estetiğini seviyor.

14. Zarafetle Glam (Anca)

niş: moda, yaşam tarzı, ev

Amazon: Zarifçe Glam

Anca olarak da bilinen Gracefully Glam, güzelliğe ve eve tutkuyla bağlı popüler bir influencer. 274.000’den fazla Instagram takipçisi ile, çoğu Amazon’da bulunabilen favori ürünlerini sık sık paylaşıyor. Anca ayrıca kolay alışveriş için bağlantılar sağlar. Ek olarak, günlük rutinlerine bir bakış sunuyor ve Instagram hesabında büyüleyici Makaralar paylaşıyor.

15. Laura Fuentes

niş: Sağlık ve Zindelik, Çocuk ve Bebek, Mutfak ve Yemek Pişirme

Amazon: MOMable’lar

İnternet sitesi: laurafuentes.com

Laura, yemek hazırlama ve mutfakta organize olma dahil olmak üzere sağlıklı aile yemekleri yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi yayınlayıp destekleyeceğine söz veriyor.

16. Kemik Teknolojisi

niş: teknoloji, fotoğraf donanımı

Amazon: Tbones Teknolojisi

TbonesTech, YouTube videolarında Amazon için özel promosyon kodlarını paylaşma konusunda uzmanlaşmış, sertifikalı bir Amazon Etkileyenidir. Tbones, kanalında en son fotoğrafçılık ekipmanlarını içeren heyecan verici kutu açılış videoları sergiliyor. Uzman bir film yönetmeni olarak tavsiyelerinin ağırlığı vardır ve ürün önerileri söz konusu olduğunda takipçileri onun uzmanlığına güvenir.

17. Ashley Marquez

Amazon: Öğret Yarat Motive Et

İnternet sitesi: Teachcreatemotivate.com

niş: Eğitim, yaşam tarzı, moda ve güzellik

Ashley’nin içeriği, onun eğitim ve öğretime olan tutkusunu gösteriyor. O, Amazon’un en iyi etkileyicilerinden biridir ve genellikle okullarda ve evlerde öğretme ve öğrenme sürecini iyileştirmeye çalışan markalarla ortaklık kurar.

18. Lori-Lee Elliot

niş: yaşam tarzı, teknoloji

AmazonL Lori-Lee Elliot

Lori-Lee, Amazon’da takipçileri olan bir yaşam tarzı ve teknoloji etkileyicisidir. Kadın modasında beğendiği ürünleri ve stil önerilerini paylaşıyor. Lori-Lee, takipçilerinin en iyi şekilde görünmesine ve hissetmesine yardımcı olmak için düzenli olarak stil ipuçları, seyahat önerileri ve sağlıklı yaşam tavsiyeleri içeren fotoğraflar, bloglar ve videolar yayınlar.

19. Felicia Günü

Amazon: Felicia Günü

niş: kitaplar, bebek ürünleri

Felicia Day, tanınmış bir aktris ve çevrimiçi 4 milyondan fazla takipçisi olan bir web dizisinin yaratıcısıdır. Amazon Influencer Programı’nın Onur Listesi’nin bir üyesidir ve bilimkurgu, kitaplar ve bebek ürünleri hakkında paylaşımlarda bulunur.

19. Brennen Bailey

Amazon: Temeller

İnternet sitesi: Brennen Bailey

niş: Fotoğrafçılık

Brennen, çalışmaları çeşitli ünlü yayınlarda ve sosyal medya hesaplarında görünen mikro etkileyiciliğe dönüşmüş bir fotoğrafçı.

20. Kirsten Titus

Amazon: Kirsten Titus

niş: teknoloji, moda, gadget’lar, mücevher, güzellik

Kirsten, birçok farklı ürün türünü kapsayan bir Amazon etkileyicisidir. Teknoloji, moda ve aradaki her şey hakkında gönderi paylaşmayı seviyor.

Amazon influencer pazarlamasına dalmaya hazır mısınız? Müşterileriniz bunu yapmanızı istiyor. Ve günümüzde çoğu tüketici, markaların yayınladığı reklamlardan çok etkileyicilerin ve marka elçilerinin sesine güvenirken, kar marjlarınız da size teşekkür edecek.

[Banner][Looking for an Amazon Influencer Expert?][Find them on Mayple. Hand-picked marketers with proven experience, hire in 72 hours.][Get Started][https://www.mayple.com/welcome-v4/?utm_content=blog-banner-amazon-influencers][orange]