Andromo ve AppMySite – İki popüler uygulama oluşturucu arasında bir karşılaştırma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Andromo ve AppMySite – İki popüler uygulama oluşturucu arasında bir karşılaştırma

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Kodsuz uygulama geliştirme teknolojileri, on yıldan fazla bir süredir resmin içinde. Çok var uygulama oluşturucu yazılımı dünyanın her yerindeki işletmelerin ve bireylerin çok fazla teknik veya kodlama uzmanlığı olmadan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

İşletmeniz için bir uygulama oluşturucu seçerken tüm alternatifleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Andromo ve AppMySite popüler uygulama oluşturuculardır ve bu ikisi arasında seçim yapmak için sundukları özellikleri ve hizmetleri öğrenmeniz gerekir.

AppMySite tarafından sunulan en iyi özelliklere tam bir genel bakış yapmadan önce, Andromo hakkında biraz daha bilgi edelim.

Andromo: Android ve iOS için kodsuz uygulamalar

Andromo’nun kodsuz uygulama geliştirme platformu, kodlama yapmadan hem Android hem de iOS uygulamaları oluşturmanıza olanak tanır. 2018’de kuruldu ve şu anda Birleşik Krallık’ta bulunuyor. Andromo, karmaşık uygulama geliştirmeye sürdürülebilir bir alternatif arayan dünya çapında 780.000’den fazla müşteriye hizmet vermiştir.

Andromo için abonelik planları aylık 8 dolardan başlıyor.

AppMySite – En iyi Andromo alternatifi

AppMySite, uygulama oluşturmayı herkes için eğlenceli, uygun maliyetli ve erişilebilir hale getirme misyonundadır. Hepsi istatistikler ve pazar eğilimleri uygulamaların internet trafiğinin çoğunu yönlendirdiğini ve çevrimiçi işletmelerin büyümesinde etkili bir rol oynadığını belirtir.

Buna rağmen, web sitelerinin sayısı ile mevcut uygulamaların sayısı arasında büyük bir boşluk var. AppMySite, akıllı ve geleceğe uygun uygulama geliştirme teknolojisini herkes için kullanılabilir hale getirerek bu boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Bu sadece başka bir sıradan DIY uygulama oluşturucu değil, aynı zamanda fark yaratan gerçekten kodsuz bir uygulama oluşturucu. Birlikte uygulama oluşturucuyu her türlü işletme için en iyisi yapan birinci sınıf çözümler ve özelliklerden oluşan sağlıklı bir pakettir. Andromo’nun en iyi alternatifleri arasında, AppMySite üst sıralarda yer alıyor ve WordPress web sitesi sahipleri için ideal bir kodsuz çözüm olarak hizmet ediyor.

WordPress Entegrasyonu

İdeal olarak, her çevrimiçi işletme bir web sitesiyle başlar. Gerekli teşhiri elde etmenin ve arama motorlarında görünür olmanın, SEO ve pazarlamayı artırmanın en iyi yolu budur. Açıkçası, çoğu insan bir web sitesi oluşturmayı planlarken WordPress’i düşünüyor ve bu da onu en popüler CMS yapıyor.

Tavsiye Edilen:  Seyahat Reklamcılığı – Kapsamlı Başarı Rehberi

Bu nedenle, uygulama oluşturucu WordPress entegrasyonu sunuyorsa, hem web sitesini hem de uygulamayı yönetme işi, sahipler için daha kolay ve zahmetsiz hale gelir.

AppMySite, WordPress ile kolay entegrasyon sunar. Web sitenizi ve uygulamanızı birkaç basit tıklamayla birbirine bağlayabilirsiniz. Bağlantı tamamlandığında, sitenizin verileri gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilir.

WooCommerce Entegrasyonu

Tüm web’in büyük bir kısmı e-Ticarettir. Küçük ölçekli yerli işletmelerden devasa çok uluslu zincirlere ve Amazon ve eBay gibi platformlara kadar e-Ticaret her yerdedir. Yine, tıpkı WordPress gibi, çoğu çevrimiçi işletme sahibi WooCommerce’e yönelir.

AppMySite, WooCommerce ile koşulsuz entegrasyon sunar ve ayrıca kullanıcıların birinci sınıf e-Ticaret özelliklerine sahip uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Shopify Entegrasyonu

Shopify, gösterişli çekiciliğiyle bilinir. Çevrimiçi mağazalar ve perakende satış noktası sistemleri için bu tescilli e-ticaret platformu, birçok çevrimiçi perakende işletmesinin ilk tercihidir.

AppMySite, Shopify ve Magento’yu yol haritasına ekledi ve yakında bu platformları tıpkı WordPress ve WooCommerce gibi destekleyebilir.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Özel Taksonomi ve Gönderiler kullanıcıların endüstri türlerine ve iş hedeflerine göre web sitelerine çeşitli işlevler eklemelerini sağlayan WordPress merkezli bir özelliktir. Özelleştirilmiş bir gönderi paketi oluşturmanıza olanak tanır.

AppMySite, Özel Taksonomi ve Gönderiler için desteği genişletir.

kişiselleştirme

Her uygulamanın tasarım, estetik ve marka sesi açısından benzersiz bir çekiciliği olmalıdır. Bu, yalnızca tasarımı kişiselleştirmenize ve tasarım öğeleriyle oynamanıza izin veren kodsuz bir uygulama oluşturucu ile mümkün olabilir.

AppMySite kişiselleştirmeye çok fazla önem vermiş. Aslında, ince tasarlanmış ve estetik olarak ayarlanmış uygulamalar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları da size sunar.

Web Sitesi Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Web siteniz ve uygulamanız arasında gerçek zamanlı senkronizasyon sağlayan uygulama oluşturucular, temel olarak veri doldurma ve yönetme görevini sizin için kolaylaştırır. Uygulama, web sitesi ile tam senkronizasyonda kaldığından, tüm veriler uygulamaya otomatik olarak doldurulur ve değişiklikler gerçek zamanlı olarak yansıtılır.

Bu özellik ile tasarruf edebileceğiniz tüm çalışma saatlerini ve günlerin değerindeki çabayı hayal edebilirsiniz. AppMySite bu özelliği sunar ve sitenizin tüm verilerinin gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilmesini sağlar. Buna yeni içeriğin yayınlanması ve eski gönderiler, sayfalar ve diğer içerik türleri için güncellemeler dahildir.

Gerçek Zamanlı Önizleme

Gerçek Zamanlı Önizleme harika ve hayat kurtaran bir özelliktir. Kodsuz uygulama geliştirme süreci birkaç adım içerir ve bu özellik, hepsini canlı bir ekranda izlemenizi sağlar. Bu, ilk başta aptalca görünebilecek, ancak sizi işlemi yeniden yapmaya zorlayabilecek hata ve hata olasılığını ortadan kaldırır.

Tavsiye Edilen:  Egzersiz Ekipmanı Şirketiniz İçin Pazarlama Stratejileri

AppMySite, gerçek zamanlı önizleme sunar ve uygulamanızın gerçek zamanlı olarak nasıl göründüğünü ve çalıştığını görmenizi sağlar. Ayrıca, farklı cihaz öykünücüleri arasından seçim yapabilir ve uygulamanızın farklı simüle edilmiş mobil ortamlarda performans gösterdiğini görebilirsiniz.

İçerik Analitiği

Her modern işletme, günümüzün çağında ve çağında verilerin kral olduğunu bilir. Bu nedenle, çoğu uygulama oluşturucu, bir şekilde veya başka bir şekilde uygulama analitiğine erişim sunar. Ancak, çok azı uygulama indirme ve kaldırma işlemlerinin temel ölçümlerini görmeyi başarır.

Öte yandan içerik analitiği, ürünlerinizin, sayfalarınızın, bloglarınızın vb. uygulamanızda nasıl performans gösterdiğini anlamanıza yardımcı olur. Bu size daha derin ve anlamlı içgörüler sağlar.

AppMySite, kullanıcılarınızın en çok hangi ekranları görüntülemekten hoşlandığını görmenizi sağlar. Hangi gönderilerin, ürünlerin, kategorilerin ve sayfaların en popüler olduğunu görebilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılar tarafından en sık hangi ifadelerin arandığını da görebilirsiniz.

Çoklu Site Desteği

Multisite, kullanıcıların tek bir WordPress kurulumuyla tek bir panoda birden çok siteden oluşan bir ağ çalıştırmasını sağlayan bir WordPress özelliğidir. Farklı konumlar, departmanlar, yan kuruluşlar vb. için farklı web sitelerine ihtiyaç duyan işletmeler için ne kadar faydalı olduğunu tahmin edebilirsiniz.

AppMySite, WordPress multisite için olağanüstü destek sunar ve aynı deneyimi mobil uygulamalara taşımanıza izin verir.

Evrensel Ödeme Desteği

Evrensel ödeme desteğine sahip uygulama geliştiriciler, farklı müşterilerin farklı ödeme tercihleri ​​olduğundan hem yerel hem de uluslararası kitlelere hitap eden uygulamalar sunabilir. Ayrıca, evrensel ödeme desteği, web sitenizdeki tam ödeme deneyimini uygulamaya taşımanıza yardımcı olabilir.

AppMySite, evrensel ödeme desteğini müşterilerine sunar. Uygulamada web sitenizin ödeme ağ geçidini kolayca oluşturabilirsiniz. Sitenizin ödeme ağ geçidi basitçe bir web görünümü arayüzünde oluşturulduğu için herhangi bir entegrasyon kılavuzunu izlemenize de gerek yoktur.

Evrensel Nakliye Desteği

Tıpkı ödeme gibi, evrensel nakliye desteği de yerel bir pazarda söz sahibi olmak ve dünya çapındaki müşterilere ulaşmak için önemlidir. Bu, özellikle çeşitli nakliye ihtiyaçları olan denizaşırı müşterileriniz olduğunda önemli hale gelir.

AppMySite, evrensel nakliye desteği sağlar. WooCommerce mağazanızdaki özelleştirilmiş gönderim kuralları, gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilir.

Uygulamaları Otomatik Yayınla

Kullanıcılar, uygulama mağazalarından uygulama indirir. Ancak, uygulamaları uygulama mağazalarına gönderme ve canlı hale getirme süreci zordur ve bu, özellikle Google Play Store’dan daha katı olan Apple App Store için geçerlidir.

Tavsiye Edilen:  Instagram Yorumlarını Bir Profesyonel Gibi Yönetme (Gizle, Sabitle ve Daha Fazlası)

AppMySite, iOS uygulamanızın yeni sürümlerini otomatik olarak Apple App Store’a göndermenizi sağlar. Uygulamanızın yeni yapılarını App Store Connect aracılığıyla yayınlamanız gerekmez.

Uygulama Sürümü Güncellemeleri

Kullandığımız hemen hemen her uygulama, ara sıra yeni bir sürüm indirmemizi ister. Bu, herhangi bir anormalliği, hatayı vb. düzeltmek ve uygulamanın performansını, hızını ve estetiğini geliştirmek için yapılır.

AppMySite sık sık yeni sürüm güncellemeleri yayınlar. Ayrıca, somut tasarım veya düzen değişiklikleri yaptığınızda veya uygulamanızın markasını değiştirin.

Sınırsız Uygulama İndirme

Bir uygulama başlatan her işletme, binlerce ve milyonlarca indirme elde etmeyi amaçlar. Ancak, birçok uygulama oluşturucu, platformlarında oluşturulan uygulamaların mağazalarda elde edebileceği indirme sayısını sınırlar. Daha fazla bant genişliği ve ek indirmeler için ekstra ücret alırlar.

AppMySite’da bu sorun yok. İndirme sınırınızı aşma endişesi duymadan uygulamanızı geniş bir kitleye pazarlayabilirsiniz. Uygulamanızı özgürce tanıtın ve olabildiğince çok indirmeye ilham verin.

Genel Kullanım Kolaylığı

AppMySite gerçekten DIY, zahmetsiz ve zengin özelliklere sahip bir deneyim sunar. Bu platformda saniyeler içinde projenizi kurabilir, dakikalar içinde ilk uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

AppMySite ile sonsuz olasılıkları keşfedebilir ve haber veya blog uygulamalarından e-Ticaret’e, hatta eğitim veya flört uygulamalarına kadar istediğiniz neredeyse her türden uygulamayı oluşturabilirsiniz. Liste sonsuz.

Çözüm

Bu, AppMySite ve Andromo arasında ayrıntılı ve derinlemesine bir karşılaştırmaydı.

Her iki uygulama oluşturucu da oldukça uygun fiyatlı ve çok yönlüdür ve kendi avantajları vardır. Bu makale, AppMySite’ın nasıl çalıştığını ve sunduğu özellikleri ve hizmetleri gösterir. En popüler Andromo rakiplerinden biri olan AppMySite, kodsuz bir çözüm arayan WordPress site sahipleri için uygun bir çözümdür.

İşletmeniz için en uygun aracı seçin ve işletmenizin vizyonuna ve hırsına uyan bir uygulama başlatın.