AppMySite – Apphive’a harika bir alternatif

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite – Apphive’a harika bir alternatif

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

DIY mobil uygulama oluşturucuları, on yıldır özel uygulama geliştirme ajanslarının tekeline meydan okuyor. Web siteleri ve uygulamalar oluşturmak ve bir işletmeyle kısa sürede çevrimiçi olmak çok daha kolay hale geldi.

WordPress için blog uygulamalarından WooCommerce mobil uygulamalarıözel endüstri kullanım durumlarına yönelik diğer her türden uygulamaya, gereksinimler ne olursa olsun, kodsuz uygulama oluşturucular bunların hepsini karşılayabilir.

AppHive ve AppMySite arasında bir DIY çözümü seçmek ister misiniz? İşletmeniz için bir platform seçmeden önce her iki platformun da çalıştığını bilmeniz önemlidir.

Bu kılavuz, AppMySite’ın sunduğu en iyi özelliklerin tümünü gösterir. Başlamadan önce, AppHive hakkında biraz bilgi edinelim.

genel bakış

  1. AppHive: Üstün özelliklerle desteklenen kullanıcı dostu uygulamalar
  2. AppMySite – Gerçekten kodsuz ve süper kolay
  1. Sıkça Sorulan Sorular

AppHive: Üstün özelliklerle desteklenen kullanıcı dostu uygulamalar

AppHive, kullanıcıların basit sürükle ve bırak özellikleriyle güçlü uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil uygulama oluşturucu platformudur. 2016 yılında kurulmuştur ve merkezi Meksika’dadır. Çeşitli sektörlerde kullanım durumlarına sahiptir ve kullanıcıların hem Android hem de iOS platformları için uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

AppHive platformu için abonelik planları aylık 8 dolardan başlıyor.

AppMySite – Gerçekten kodsuz ve süper kolay

AppHive’ın en iyi alternatiflerinden biri olan AppMySite, mobil uygulamalar için WordPress gibidir. WordPress, en kolay ve dolayısıyla en popüler web sitesi oluşturucularından biridir. Kullanıcıların premium özelliklere sahip uygun fiyatlı web siteleri oluşturmasını sağlar.

Benzer şekilde, AppMySite gerçekten kodsuz bir Kendin Yap ortamında her türden birinci sınıf yerel uygulama oluşturmanıza olanak tanır. Kodsuz ve Kendin Yap ortamı vaat eden ancak kalite ve rahatlık cephesinde başarısız olan diğer uygulama oluşturucuların aksine, AppMySite bir farkla DIY’dir.

Herkes burada neredeyse her türlü iş için son derece kolay ve rahatlıkla bir uygulama oluşturabilir. Projelerinizi saniyeler içinde kurabileceğiniz ve uygulamanızı dakikalar içinde oluşturmayı tamamlayabileceğiniz sezgisel, düzenli ve kavraması kolay bir pano sunar. Aynı zamanda süper kolay ve süper güçlü! En iyi AppHive alternatiflerinden biri olan AppMySite, uygulama projenizi sıfırdan başlatmak için harika bir araçtır.

WordPress Entegrasyonu

Hemen hemen her çevrimiçi işletme bir web sitesiyle başlar ve şu anda WordPress, hemen hemen her türden bir web sitesi oluşturmak için en iyi platformlardan biridir. Bu nedenle, uygulama oluşturucular, WordPress entegrasyonu sunmalı ve uygulamanın, WordPress web sitesi eşdeğerinin yerel öğeleriyle tam olarak senkronize kalmasını sağlamalıdır.

AppMySite, WordPress entegrasyonu sunar ve temel olarak size WordPress web sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürme yeteneği verir. Uygulamanızın tüm verileri, WordPress sitenizden gerçek zamanlı olarak alınır.

Tavsiye Edilen:  İçeriğinizi Nasıl Etkili Bir Şekilde Tanıtırsınız ve Trafiği Nasıl Artırırsınız?

WooCommerce Entegrasyonu

WooCommerce, WordPress’in bir e-Ticaret uzantısıdır ve çevrimiçi perakende web siteleri oluşturmak için en çok kullanılan platformlardan biridir. Tıpkı WordPress gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce eklenti ve tema seçeneğiyle etkileyici bir özelleştirilebilirlik ve uygun fiyat sunar.

AppMySite, WooCommerce için destek sunar. Bu, AppMySite’ın WooCommerce entegrasyonunu kullanarak ürünleri yerel bir uygulama arayüzünde satabileceğiniz ve mobil kullanıcılarınızla düzenli olarak etkileşim kurabileceğiniz anlamına gelir.

Shopify Entegrasyonu

Shopify, kullanıcıların birinci sınıf e-Ticaret web siteleri oluşturmasını sağlayan geniş bir platformdur. Pazar payı WooCommerce’den daha az olsa da, birçok çevrimiçi perakende işletmesinin ilk tercihi.

AppMySite, platformunda henüz Shopify için destek sunmuyor. Ancak, Magento ile birlikte yol haritasında.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Özel Taksonomi ve Gönderiler, WordPress merkezli bir özelliktir. Kullanıcıların web sitelerine özel işlevler eklemesine olanak tanır, böylece web sitesinin çeşitli endüstri tabanlı ihtiyaçlarla uyumlu hale gelmesine olanak tanır. Örneğin, bu özelliği tanışma siteleri, dizin listeleri vb. oluşturmak için kullanabilirsiniz.

AppMySite, Özel Taksonomi ve Gönderiler için destek sunar. Farklı içerik türlerini uygulamaya senkronize edebilir ve farklı web sitesi türlerini sorunsuz bir şekilde destekleyebilirsiniz.

kişiselleştirme

Her uygulama benzersiz olmayı hak eder ve birlikte marka kimliğini oluşturan ve vurgulayan kendi estetiğine, tonuna vb. sahip olmalıdır. Bu, yalnızca uygulama oluşturucu, uygulama öğelerinin kişiselleştirilmesini etkinleştirirse elde edilebilir.

AppMySite, uygulama tasarımınızın ve düzeninizin kişiselleştirilmesi ve özelleştirilmesi için ihtiyacınız olan tüm kaynakları sunar. Ayrıca kendi mevcut tasarımlarınızı yükleyebilir ve markanızı uygulamada hayata geçirebilirsiniz.

Web Sitesi Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Web sitesi ve uygulama arasında gerçek zamanlı senkronizasyona sahip olmak, veri doldurma ve yönetme görevini kullanıcılar için çocuk oyuncağı haline getirir. Herhangi bir veriyi veya içeriği manuel olarak güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve böylece saatlerce harcanan emekten tasarruf ederken üretkenliğinizi artırır.

AppMySite, tek tıklamayla web sitesi ve uygulama entegrasyonu sunar ve ikisi arasında gerçek zamanlı senkronizasyon sağlar. Bu nedenle, tüm veriler uygulamaya otomatik olarak doldurulur ve değişiklikler gerçek zamanlı olarak yansıtılır.

Gerçek Zamanlı Önizleme

Gerçek Zamanlı Önizleme, uygulama oluşturucular için harika ve olmazsa olmaz bir özelliktir. Bir uygulama oluşturmaya devam ederken her adımı izlemenize ve canlı ilerlemenizi canlı bir ekranda izlemenize olanak tanır. Bu, hata olasılığını en aza indirir ve süreci daha kusursuz hale getirir.

AppMySite, platformunda gerçek zamanlı önizlemeler için destek sunar. Ayrıca, tam olarak oluşturulmuş uygulamaları gerçek bir mobil ortamda test ederek, uygulamada yaptığınız her tasarım ve geliştirme değişikliğini canlı bir emülatör ekranında gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

İçerik Analitiği

Verilerin kaydedilmesi, yönetilmesi ve analiz edilmesi artık herhangi bir ticari sürecin kritik bir parçasıdır. Ancak konu uygulama veri analizi olduğunda çoğu kişi uygulama yüklemelerinin ve dönüşümlerin ötesini göremiyor. Ancak AppMySite’ta durum böyle değil.

Tavsiye Edilen:  Gamma AI Girişi: İçerik Oluşturma Çabalarınızı Kolaylaştırın

Ürünlerinizin, sayfalarınızın, bloglarınızın vb. uygulamanızda nasıl performans gösterdiğini anlamanıza yardımcı olan içerik analitiği özelliğini genişletir. Böylece, daha derinlemesine ve anlamlı içgörüler elde etme yeteneğine sahip olursunuz.

Çoklu Site Desteği

Multisite harika bir WordPress merkezli özelliktir. Farklı ihtiyaçları olan işletmeler içindir ve tek bir WordPress kurulumuyla tek bir panoda birden çok siteden oluşan bir ağ oluşturup çalıştırmalarına olanak tanır.

AppMySite, WordPress multisite için olağanüstü destek sunar ve diğer birkaç yardımcı uygulamayı yönetmek için kullanabileceğiniz bir ana uygulamaya sahip olmanızı sağlar. Bir WordPress çoklu site ağı için tam destek sunar ve birkaç uygulamayı tek bir çatı altında birlikte oluşturmanıza, entegre etmenize ve yönetmenize olanak tanır.

Evrensel Ödeme Desteği

Evrensel bir ödeme desteğine sahip olmak, çeşitli ödeme tercihleriyle çok çeşitli kitlelere katılmanıza olanak tanır. Ancak, tercih ettiğiniz ödeme ağ geçitlerini entegre etme özgürlüğünün keyfini çıkarmanıza izin veren çok az sayıda uygulama oluşturucu vardır.

AppMySite, evrensel ödeme desteğini genişlettiği ve web sitenizden uygulamanıza tam ödeme ağ geçidi ve ödeme deneyiminizi getirmenize izin verdiği için farklıdır.

Evrensel Nakliye Desteği

Çevrimiçi perakende satış mağazası sahipleri, nakliye ve ödeme işlemlerini yönetmek için genellikle eklentileri kullanmaya ihtiyaç duyar. Aynı deneyim, yalnızca uygulama oluşturucu eklentiyi uygulamaya entegre etmenize izin verirse uygulamaya getirilebilir.

AppMySite, evrensel gönderi desteğinin bu özelliğini genişletir ve çeşitli faktörlere dayalı özelleştirilmiş gönderi deneyimleri tasarlamanıza olanak tanır.

Uygulamaları Otomatik Yayınla

Bir uygulama sahibinin işi sadece bir uygulama oluşturmakla bitmez. Asıl zorluk, uygulamaları Apple App Store ve Google Play Store’dan edinmekte yatıyor. Bu nedenle, uygulama oluşturucunun uygulama yayınlamayı yönetmenizi nasıl sağladığını bilmek önemlidir.

AppMySite, işinizi kolaylaştıran uygulamaları yayınlamak için uygun öğreticiler ve kılavuzların yanı sıra profesyonel yardım sunar. Kullanıcıların uygulama güncellemelerini bir Kendin Yap ortamındaki uygulama mağazalarında yayınlamasına olanak tanıyan otomatik bir uygulama güncelleme özelliği de vardır.

Uygulama Sürümü Güncellemeleri

Yeni uygulama sürümü güncellemeleri, uygulamanızı iyileştirmenize, hataları veya kusurları düzeltmenize ve uygulamanın uygulama mağazalarındaki performansını ve görünürlüğünü optimize etmenize ve böylece iyi sıralamalarda şansını artırmanıza olanak tanır.

AppMySite sık sık yeni uygulama sürümü güncellemeleri yayınlar. Kullanıcılar ayrıca uygulamalarında işlevsel veya tasarımsal değişiklikler yaptıklarında yeni güncellemeler yayınlayabilirler.

Sınırsız Uygulama İndirme

Her işletme, uygulamalarını uygulama mağazalarında yayınladıktan sonra sınırsız indirme elde etmeyi amaçlar. Ancak, birkaç uygulama oluşturucu, platformlarında oluşturulan uygulamalar için indirme sayısını paylaştırır. Bazı durumlarda, kullanıcılar daha fazla bant genişliği elde etmek ve ek indirmeleri etkinleştirmek için fazladan ödeme yaparlar.

AppMySite’ın böyle bir sınırlaması yoktur ve uygulama, uygulama mağazalarına girdikten sonra istenildiği kadar indirilebilir.

Genel Kullanım Kolaylığı

AppMySite ile çalışmak herhangi bir öğrenme eğrisi içermez. Platforma kaydolduğunuz anda platformda bir iş sahibi olabilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Başlangıç ​​Başarısında Ürün-Pazar Uyumunun Rolü

WordPress ve WooCommerce entegrasyonuyla, sıfırdan ayrı uygulama ekranları oluşturmanız gerekmediğinden işler daha da basitleşir. Sitenizin tüm verileri anında uygulamayla senkronize edilir ve web siteniz bağlanır bağlanmaz tüm yeni ekranlarınız kullanılabilir.

Çözüm

Hem AppMySite hem de Apphive, kodlama olmadan uygulama oluşturmak için ideal araçlardır. İşletmeniz için bir geliştirme çözümü ararken yalnızca birini seçebilirsiniz.

En popüler AppHive rakiplerinden biri olan AppMySite, halihazırda aktif bir WordPress web sitesine sahip olan işletmeler için harika bir seçimdir.

Bu makale, AppMySite’ın sunduğu en iyi özellikleri özetlemektedir. Bir WordPress sitesi sahibi olarak, ücretsiz bir hesap için kaydolabilir ve tüm bu özellikleri çalışırken kendiniz görebilirsiniz. Her iki platformun da nasıl çalıştığını öğrendikten sonra işletmeniz için en uygun çözümü seçin.

Sıkça Sorulan Sorular

AppMySite ne düzeyde destek sunuyor?

Tüm müşterilerimize çok seviyeli destek sunuyoruz. Web sitemizdeki sohbet desteği ile herkes bize anında ulaşabilir. Ayrıca e-postayla ilgili sorguları da ele alıyoruz ve müşterilerimiz bize Temas etmek sayfa da.

AppMySite mobil cihazları destekliyor mu?

Evet, AppMySite mobil cihazları destekler. AppMySite’ın mobil uygulama oluşturucusunu bir mobil cihazda çalıştırabilirsiniz, ancak daha fazla rahatlık ve mükemmellik için masaüstü veya dizüstü bilgisayar gibi geniş ekranlı cihazları kullanmanızı öneririz. AppMySite ile mükemmel piksel kodsuz Android ve iOS mobil uygulamaları oluşturmak daha da kolay hale gelecek.

En iyi uygulama oluşturucu hangisidir?

Çevrimiçi olarak kullanılabilen birkaç düşük kodlu ve kodsuz uygulama oluşturucu vardır. Ancak, çoğu ya keskin bir öğrenme avantajına sahip, oldukça pahalı ya da küresel uygulama geliştirme standartlarını karşılamıyor. Öte yandan AppMySite, tüm bu boşlukları kapatmak için tasarlandığından vatandaş gelişimi için en iyi uygulama oluşturucudur. Hızlı, gerçekten kodsuz, süper kolay ve ekonomiktir ve birinci sınıf en son teknolojileri tek bir çatı altında toplar. Minimum çaba ve yatırımla birinci sınıf bir DIY uygulama oluşturma deneyimi elde edersiniz.

Bu hizmetin ana kullanıcı grupları kimlerdir?

Abone ailemiz, uygulama geliştirme çözümlerini hızlandırmak isteyen bireysel işletme sahiplerini, KOBİ’leri (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler), işletmeleri, kuruluşları, geliştiricileri ve ajansları ve daha fazlasını içerir. Temel olarak, kodlamadan uygulama geliştirmek isteyen herkes bir AppMySite kullanıcısıdır.