AppMySite: İdeal Adalo Alternatifi

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite: İdeal Adalo Alternatifi

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

DIY uygulama geliştirme söz konusu olduğunda, işletmelerin artık uzun bir seçenek listesi var. Kullanıcılar, kodlama yapmadan uygulama geliştirmeye izin veren çok çeşitli araçlar ve platformlar arasından seçim yapabilir.

Doğru aracı seçmek, uygulama projeniz için başarılı veya başarısız olabilir. Düşük kodlu ve kodsuz pazar olarak büyürişletmelerin bir uygulama oluşturmak zorunda kalacağı seçenekler de artacaktır.

Yerel mobil uygulamalar oluşturmak için kullanabileceğiniz iki popüler platform Adalo ve AppMySite’dır. Kullanıcılara güçlü yerel mobil uygulamalar oluşturma yolu sunma söz konusu olduğunda her ikisi de farklı çalışır.

AppMySite’ın nasıl çalıştığını ve sunduğu pek çok özelliği görmeden önce Adalo’ya hızlıca bir göz atalım.

bu blogda

  1. Adalo: Kodlama yapmadan her türlü uygulamayı oluşturun
  2. AppMySite ve Adalo: Ayrıntılı bir karşılaştırma
  1. Sıkça Sorulan Sorular

Adalo: Kodlama yapmadan her türlü uygulamayı oluşturun

Adalo, işletmelerin herhangi bir kodlama biçimi olmadan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, popüler bir kodsuz uygulama geliştirme platformudur. 2018’de kuruldu ve Missouri, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunuyor. Adalo’da kodsuz uygulama geliştirmenin yanı sıra, uygulama mağazalarında yayınlanmasına gerek olmayan web uygulamaları da yapabilirsiniz.

Adalo’nun abonelik planları aylık 50 dolardan başlıyor.

AppMySite ve Adalo: Ayrıntılı bir karşılaştırma

AppMySite, web sitesi tabanlı bir uygulama oluşturucudur ve ücretsiz mobil uygulamalar yapmak WordPress web sitenizi temel olarak kullanmak.

WordPress en popüler içerik yönetim sistemi Dünyada. WooCommerce ve Elementor gibi WordPress için oluşturulmuş eklentiler bile konu web oluşturma olduğunda önemli bir pazar payına sahiptir.

AppMySite ile sitenizi dönüştürebilirsiniz. Bir mobil uygulamaya WordPress web sitesi. Sitenizin tüm verileri gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilir. Gönderiler, sayfalar, menüler ve kategorilerin tümü yerel bir uygulama arayüzüne yansıtılır.

WooCommerce gibi güçlü eklentiler için de destek alabilirsiniz. Bu, ürünler, kategoriler ve hatta mağazanızın ödeme ağ geçidi gibi e-ticaret verilerinin senkronize edilmesini içerir. Ayrıca, sitenizin özel gönderilerini ve sınıflandırmalarını senkronize etme seçeneği de vardır. En uygun Adalo alternatiflerinden biri olan AppMySite, sürdürülebilir bir uygulama geliştirme çözümü arayan işletmeler için ideal bir çözüm olarak konumlandırılmıştır.

WordPress Entegrasyonu

Daha önce açıklandığı gibi, WordPress entegrasyonu, AppMySite’ın özellik portföyünün önemli bir parçasıdır. Tüm WordPress web sitesi sahipleri bu platformu kullanarak bir uygulama oluşturabilir ve bunu uygulama mağazalarında da yayınlayabilir.

Tavsiye Edilen:  Kapıcı AI Girişi Çalışmıyor: Sorun Giderme Kılavuzu

WooCommerce Entegrasyonu

WooCommerce entegrasyonu, kullanıcıların bir e-ticaret uygulaması oluştur dakikalar içinde. AppMySite, WordPress ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve aynı zamanda WooCommerce için destek sağlar. Mağazanızın tüm ürünleri ve kategorileri yerel bir uygulamayla senkronize edilebilir.

Hesabınızdaki mevcut ayarları yapılandırarak uygulamanızın ürün ekranlarının nasıl görüneceğini yönetebilirsiniz.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Özel taksonomiler ve gönderiler WordPress’e özgü olmayan içerik türlerini görüntülemenizi sağlar.

Bu özel gönderiler, temel olarak web sitenize diğer benzersiz içerik biçimlerini göndermenize olanak tanır. WooCommerce bile, esasen özel bir gönderi türü olan ürünler oluşturmanıza olanak tanır.

AppMySite, özel gönderi türleri ve taksonomiler için eksiksiz destek sağlar. Bunları web sitenizle senkronize edebilir ve yerel veya yerel olarak görüntüleyebilirsiniz. web görünümü.

Shopify entegrasyonu

Shopify çok popüler bir e-ticaret CMS’sidir ve WooCommerce kadar yaygın olarak kullanılmasa da kesinlikle birçok alıcısı vardır.

Shopify için destek AppMySite tarafından sunulmasa da ürün yol haritasında bulunabilir. Platformda Shopify entegrasyonu etkinleştirildikten sonra Shopify mağazanız için bir uygulama oluşturabilmelisiniz.

kişiselleştirme

Uygulama kişiselleştirme, markanızın tonunu ve temasını yansıtan bir uygulama oluşturmak için önemlidir. Bazı markalara canlı bir renk, bazı markalara ise minimal toprak renkleri yakışıyor.

AppMySite, uygulamanızın temasını ve estetiğini tamamen özelleştirmenizi sağlar. oluşturmak için görünüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. özel simgeler, açılış ekranları ve daha fazlası. Tüm uygulamanın renk temasını tek seferde ayarlama seçenekleri de vardır.

En iyi kısım? Uygulama yayındayken bile renk temasını dinamik olarak değiştirebilirsiniz.

Web sitesi gerçek zamanlı senkronizasyon

AppMySite, WordPress ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle gerçek zamanlı web sitesi senkronizasyonu sunar. Bu, bir WordPress web sitesinin içeriğinde yaptığınız herhangi bir değişikliğin uygulama ile de senkronize edileceği anlamına gelir.

Gerçek zamanlı önizleme

AppMySite, kullanıcıların uygulamalarını kapsamlı bir şekilde test etmelerine olanak tanıyan cihaz emülatörleri sunar.

Kullanıcıların DIY platformlarında çalışırken uygulamalarının nasıl göründüğünü ve çalıştığını bilmesi çok önemlidir. Kullanıcılar, gördüklerine göre hemen değişiklik yapabilir ve uygulamanın iş gereksinimlerine uygun olduğundan emin olabilir.

AppMySite ayrıca, kullanıcıların uygulamayı önizlemek istedikleri cihaz öykünücüsünü seçmelerine olanak tanır. Böylece kullanıcılar, bir dizi Android ve iOS aygıt öykünücüsü arasından seçim yapabilir.

içerik analitiği

İçerik analitiği, temel olarak belirli uygulama ekranlarının ne sıklıkta görüntülendiğine dair içgörüler sağlar. Tüm uygulama işletmeleri, kullanıcılarının ne tür içerik görmekten hoşlandıklarını bilmek ister. Buna dayanarak, popüler ekranlarda gezinmeyi kolaylaştırabilirler.

AppMySite sağlar derin içerik analitiği Bu, kullanıcıların uygulamada en çok hangi gönderilerin, ürünlerin, sayfaların ve kategorilerin görüntülendiğini görmelerini sağlar. Uygulama aramasında en çok hangi arama sorgularının girildiğini bile kontrol edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  HVAC Şirketleri Potansiyel Müşterileri Artırmak İçin Deneyimsel Pazarlamayı Nasıl Kullanabilir?

çoklu site desteği

Multisite yine web sitesi tabanlı bir özelliktir ve AppMySite’ın desteklediği bir şeydir. AppMySite’ın çoklu site özelliği, site sahiplerinin birden fazla web sitesi veya çoklu site ağı için tek bir mobil uygulama oluşturmasına olanak tanır.

çoklu site birçok faydalı uygulamaya sahiptir. Uygulama yönetimini kolaylaştırır ve işletmelerin farklı konumlar için ayrı uygulamalar oluşturmasına ve bağlamasına olanak tanır.

Evrensel ödeme desteği

Süreci bir ödeme ağ geçidini entegre etme uygulamanızda ürün veya hizmet satmak istediğinizde önemlidir.

İdeal olarak, web sitenizin ödeme yöntemlerinin uygulama ile otomatik olarak senkronize edilmesini istersiniz. Bu, uygulamanızda ödeme kabul etmeyle ilgili tüm varsayımları ortadan kaldırır.

AppMySite, uygulamada web sitenizin ödeme ağ geçidini otomatik olarak oluşturmak için oluşturulmuştur. Web sitenizin ödeme ağ geçidini uygulama ile entegre etmek için herhangi bir özel adım atmanız gerekmez.

Evrensel nakliye desteği

WordPress’te, sunduğunuz gönderi seçeneklerinin türünü özelleştirmek için bir ton eklenti kullanabilirsiniz. AppMySite, WooCommerce mağazanızda kullandığınız herhangi bir nakliye eklentisini uygulama ile senkronize etmek için oluşturulmuştur.

Bu şekilde, hem çevrimiçi mağazanız hem de uygulamanız aynı ödeme deneyimini sorunsuz bir şekilde sunabilir.

Uygulamaları otomatik yayınla

Bir uygulamanın yayınlanması karmaşık olabilir. Uygulama göndermenin nasıl çalıştığını anlamak oldukça uzun bir zaman alıyor.

Ve kaç kez yeni uygulama sürümleri yayınlamanız gerekebileceğini hesaba kattığımızda, görev daha da önemli ve sıkıcı hale geliyor.

AppMySite, aşağıdakileri yapmanıza izin veren otomatik yayınlama özelliği sunar: yeni sürümler gönder iOS uygulamanızın doğrudan AppMySite’tan App Store’a. Temel olarak, App Store Connect aracılığıyla uzun uygulama gönderme sürecini takip etmeniz gerekmez.

Uygulama sürümü güncellemeleri

Her kararlı SaaS ürününün işareti, ne sıklıkta yeni kod sürümleri yayınladığıdır. Temel olarak platformun ürünü iyileştirme taahhüdünü vurgular.

AppMySite, uygulamalarınızı daha güçlü hale getirmeyi amaçlayan düzenli kod sürümü güncellemelerini yayınlamasıyla bilinir. Sohbet, otomatik yayınlama ve içerik analitiği gibi özelliklerin akışı da bunun altını çiziyor.

Sınırsız uygulama indirme

Sınırsız uygulama indirme, uygulama işletmelerinin uygulamalarını daha büyük ölçekte tanıtmalarına olanak tanıdığı için önemli bir vaattir.

AppMySite, uygulama işletmelerine indirme sınırı getirmez. Uygulamanızı tanıtabilir ve mümkün olduğunca çok indirme ve kullanıcı kazanabilirsiniz.

Genel kullanım kolaylığı

AppMySite, özellikle WordPress site sahipleri için yönetilen bir DIY çözümüdür. İşletmeniz için bir uygulama oluşturmak için hızlı bir çözüm arıyorsanız, gitmeniz gereken yol AppMySite’tır.

Tasarım adımlarınızı tamamlayıp web sitenizi bağladığınız anda uygulamanız hazır. Ne tür bir WordPress web sitesine sahip olduğunuz önemli değil. WooCommerce ve özel gönderi türü desteğiyle, çok çeşitli WordPress web siteleri için her türde uygulama oluşturabilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Serbest Yazar Olarak Odaklanmanın Önemi

Sonuç olarak

Adalo ve AppMySite, iki harika araçtır. bir uygulama oluştur işiniz için. Bu ikisi arasında bir arama yapmak ciddi bir karşılaştırma gerektirir.

AppMySite, Adalo’nun en iyi rakiplerinden biridir ve ikisi arasında bir arama yapmadan önce sunduğu özellikleri kullanmalısınız.

Bu makale, AppMySite’ın nasıl çalıştığını ve sunduğu özellikleri ve hizmetleri göstermektedir. birini seçebilmelisiniz uygulama oluşturucu sizin için çalışıyor ve işletmeniz & mükemmel mobil uygulama ile canlı yayına geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi uygulama oluşturucu en iyisidir?

AppMySite, çevrimiçi olarak bulunan en iyi kodsuz uygulama oluşturma yazılımıdır. Android ve iOS geliştirmeyi başka hiçbir uygulama oluşturucunun yapamadığı kadar karmaşık hale getirir. WordPress ve WooCommerce web siteleriniz için yerel uygulamalar oluşturabilir veya başka herhangi bir web sitesi için bir tane oluşturabilirsiniz. Hızlı, sorunsuz ve kullanımı son derece kolaydır ve çeşitli planlar tüm bütçelere ve iş hedeflerine uygundur. AppMySite, kolaylık, satın alınabilirlik, birinci sınıf teknoloji yığını, sürtünmesiz sistem ve mükemmel uygulamaları sorunsuz bir şekilde oluşturmak ve başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyin mükemmel dengesine sahiptir.

AppMySite nasıl daha iyi bir alternatiftir?

AppMySite, diğer düşük kodlu veya kodsuz uygulama geliştirme platformlarından daha iyidir. Vatandaş geliştirmeyi başka hiçbir araçta olmayan şekilde sağlar ve yoğun teknik bilgisi olan veya olmayan herkes, AppMySite üzerinde zengin özelliklere sahip uygulamalar oluşturabilir. Burada, uygulamalarınızı özelleştirmek için tam kontrole sahip olursunuz. Kendi uygulama mimarınız olabilir ve uygulamayı dakikalar içinde uçtan uca tasarlayabilirsiniz. Tüm birinci sınıf teknolojileri ve uygulama özelliklerini tek bir çatı altında toplar. Uygulamanıza sonsuz özellikler eklemek ve onu istediğiniz şekilde özelleştirmek için işaret edip tıklamanız yeterli. Gerçekten kod içermeyen, hızlı ve süper kolay bir çözüm arıyorsanız, ihtiyacınız olan tek uygulama oluşturucu AppMySite’dır.