AppMySite: Shoutem’e ideal uygulama geliştirme alternatifi

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite: Shoutem’e ideal uygulama geliştirme alternatifi

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Kodsuz araçlar, uygulama geliştirme ekosisteminin önemli bir parçasıdır. İşletmeler, kodlama gerektirmeyen uygulamalar oluşturmak için aktif olarak sürdürülebilir çözümler arar. AppMySite ve Shoutem, uygulama geliştirmeyi kolaylaştıran kodsuz çözümlerin iki örneğidir.

AppMySite ve Shoutem arasında bir seçim yapıyorsanız, her iki platformun da nasıl çalıştığını, sundukları özellikleri vb. bilmek isteyeceğiniz açıktır. İşte AppMySite’ın bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için sunduğu en iyi özelliklerin tam listesi.

Öncelikle Shoutem hakkında biraz bilgi edinelim.

bu blogda

  1. Shoutem: İşletmeler için basitleştirilmiş uygulama geliştirme
  2. AppMySite: Web sitelerini mobil uygulamalara dönüştürün
  1. Sıkça Sorulan Sorular

Shoutem: İşletmeler için basitleştirilmiş uygulama geliştirme

Shoutem’in uygulama oluşturucusu, işletmelerin kodlama yapmadan mobil uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırır. 2008 yılında kuruldu ve şu anda merkezi New York’ta bulunuyor. O zamanlar Shoutem, mikroblog toplulukları oluşturmak için bir çözüm olarak başladı. Daha sonra yollarını değiştirdi ve kodsuz bir uygulama geliştirme platformu haline geldi.

Shoutem’in fiyatlandırma planları aylık 59 dolardan başlıyor.

AppMySite: Web sitelerini mobil uygulamalara dönüştürün

Çoğu işletmenin aktif bir web sitesi vardır. Her türden işletme için her yerde bulunan bir dijital varlıktır.

AppMySite, mevcut WordPress sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek için tasarlanmıştır. Mevcut web sitenizi yerel bir uygulama arayüzüyle senkronize edebildiği için Shoutem’e alternatif arayan site sahipleri için idealdir. Aktif bir WordPress web siteniz varsa, AppMySite kullanmak mantıklıdır.

Ayrıca WooCommerce ile yararlı entegrasyonlardan yararlanabilir ve site ürünlerinizi, yayınlarınızı ve sayfalarınızı uygulamayla senkronize edebilirsiniz. En iyi Shoutem alternatiflerinden biri olan AppMySite, WordPress site sahiplerinin kodlamadan uygulama oluşturmasını kolaylaştırır.

WordPress entegrasyonu

AppMySite, WordPress web siteleriyle entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Yayınlar, sayfalar ve daha fazlası gibi web sitenizin tüm verileri uygulamanızla senkronize edilebilir. Esasen yapmanız gereken tek şey web sitenizi ve uygulamanızı bağlayın. Uygulama otomatik olarak sitenizin verilerini göstermeye başlayacaktır.

Tavsiye Edilen:  Pazarlamacılar Apple'ın Ürün Lansman Etkinliklerinden Nasıl Öğrenebilir?

WooCommerce entegrasyonu

AppMySite, WordPress ile birlikte WordPress tabanlı bir e-Ticaret eklentisi olan WooCommerce ile de senkronize olabilir. WooCommerce ile oluşturduğunuz tüm ürünler ve kategoriler, uygulamanızla gerçek zamanlı olarak senkronize edilebilir.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

AppMySite destekler özel gönderiler üçüncü taraf WordPress eklentileri ile oluşturulmuştur. Basit gönderiler ve sayfalar, web sitesi sahiplerine sundukları özelleştirme düzeyi söz konusu olduğunda sınırlıdır. Bu nedenle, yeni içerik biçimleri oluşturmak için üçüncü taraf eklentileri kullanılır.

Site sahiplerinin yeni içerik biçimleri oluşturmasına yardımcı olan eklentiler, temelde özel gönderiler temelinde çalışır. AppMySite kullanıyorsanız, bu içerik biçimlerini uygulamayla eşitleyebilirsiniz. Bu, AppMySite ile oluşturabileceğiniz uygulamaların kapsamını önemli ölçüde artırır.

Shopify entegrasyonu

AppMySite şu anda Shopify’ı desteklemiyor. Ürün yol haritası üzerindedir. Zaten bir Shopify web siteniz varsa, bu entegrasyon kurulana kadar AppMySite’a bir alternatif bulmak iyi bir fikirdir.

kişiselleştirme

Uygulama kişiselleştirme, kullanıcıların markanızın teması ve estetiğiyle özdeşleşmesini sağlamak için çok önemlidir.

AppMySite bol miktarda sunar Tasarım özellikleri bu, uygulamanızın görünümünü ve hissini özelleştirmenize olanak tanır. tasarlamaktan özel simgeler ve uygulamanızın genel temasını yönetmek için açılış ekranları, AppMySite, uygulamanızı tamamen kişiselleştirmenizi sağlar.

Web sitesi gerçek zamanlı senkronizasyon

AppMySite, web siteniz ve uygulamanız arasında gerçek zamanlı senkronizasyon sunar. Web sitenizde herhangi bir değişiklik yaptığınızda, aynı şey uygulamaya da yansır. Böylece uygulamanızı tamamen web sitenizin yönetici panelinden yönetmeniz mümkündür.

Gerçek zamanlı önizleme

AppMySite, uygulamanızın tamamını gerçek zamanlı olarak önizlemenizi sağlar. Uygulamayı hangi cihaz öykünücüsünde önizlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Hem Android hem de iOS cihaz seçenekleri mevcuttur ve uygulamayı önizlerken ekran görüntüleri de alabilirsiniz.

içerik analitiği

AppMySite ile uygulamanın tam olarak hangi ekranlarının en çok görüntülendiğini görebilirsiniz. Kullanıcılar için hangi içeriğin işe yaradığını bilmek, etkileşimi ve deneyimi iyileştirmeye yardımcı olabilir. AppMySite hesabınızda gönderilerinizin, ürünlerinizin, kategorilerinizin ve sayfalarınızın kaç kez görüntülendiğini görebilirsiniz. Ek olarak, uygulamada en sık hangi anahtar kelimelerin arandığını da görüntüleyebilirsiniz.

çoklu site desteği

Eğer bir çok bölgeli ağbunun için tek bir uygulama oluşturmak mantıklı olacaktır.

AppMySite, çok bölgeli ağları destekler. Bu, temelde birden fazla web sitesine bağlı bir uygulama oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Çok siteli bir ağınız olmasa bile, aynı özelliği kullanarak tek bir uygulamada birden çok web sitesi oluşturabilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Collov GPT: AI ile İç Tasarımda Devrim Yaratıyor

Evrensel ödeme desteği

AppMySite, evrensel ödeme desteği sunar. Ödeme işlemine devam eden uygulama kullanıcıları, web sitenizin ödeme ağ geçidinin uygulamanın içinde oluşturulduğunu görebilir. Platform herhangi bir şeyi yansıtacak şekilde inşa edilmiştir. Ödeme Sağlayıcı Web sitenizde.

Evrensel nakliye desteği

AppMySite, WooCommerce mağazanızda kullandığınız herhangi bir nakliye eklentisiyle senkronize olacak şekilde oluşturulmuştur. Mağazanızda ayarladığınız tüm gönderim kuralları da uygulama ile otomatik olarak senkronize edilir. Uygulamanızın gönderim kurallarını ayrıca özelleştirmenize gerek yoktur.

Uygulamaları otomatik yayınla

AppMySite’daki otomatik yayınlama özelliği, iOS uygulamanızın yeni sürümlerini App Store’a aktarmanıza olanak tanır. Tek bir tıklamayla yeni yapıları zorlayarak iOS uygulamanızı güncellemenin en kolay yoludur. Bu aynı zamanda tutmak için iyi bir teşviktir. uygulamanızı güncellemek.

Uygulama sürümü güncellemeleri

Güncellenmiş bir kod tabanı gerektiren yeni bir özellik veya düzeltme olduğunda, bir kod sürümü güncellemesi yayınlanır. Düzenli güncellemeler yayınlayan herhangi bir platformun ürününü koruduğu ve geliştirdiği bilinmektedir.

AppMySite, düzenli uygulama sürümü güncellemeleri yayınlar. İşletmeler, platformla oluşturdukları uygulamaların güvenilirliğine güvenebilir ve zaman içinde yeni özelliklerin ve işlevlerin entegrasyonunu bekleyebilir.

Sınırsız uygulama indirme

Her uygulama milyonlarca indirmeye ulaşmasa da işletmelerin bu dönüm noktasını hedeflemesi doğaldır. Duymak isteyeceğiniz son şey, uygulama oluşturucunuzun kullanıcıları belirli bir sınırın ötesine taşıma kapasitesinin olmadığıdır.

Bu, AppMySite ile ilgili bir sorun değildir. Uygulamanızı istediğiniz kadar kişiye pazarlayabilirsiniz.

Bir WordPress web siteniz varsa, esas olarak sitenizin tüm verilerini senkronize edecek kadar akıllı bir yerel uygulama arayüzü istersiniz.

AppMySite’ın çevik Kendin Yap çözümü bu açıdan idealdir ve sitenizin tüm verilerini uygulamada otomatik olarak işler. En iyi yanı, gönderiler ve sayfalar gibi genel WordPress verilerinin ötesine geçebilmeniz ve hatta özel gönderi türlerini ve taksonomileri senkronize edebilmenizdir. WooCommerce için özel destek, ürünleri mobil uygulamalarda zahmetsizce satma olasılığını açar.

Genel kullanım kolaylığı

Tüm bunlar ve daha fazlası, AppMySite’ı hem güçlü hem de kullanımı son derece kolay hale getirir.

Tavsiye Edilen:  Web Sitesi Yeniden Tasarımı - Sitenizi 8 Temel Unsurla Geliştirme

Sonuç olarak

İkisini karşılaştırmak sıkıcı olabilir güçlü uygulama yapımcıları Shoutem ve AppMySite gibi. Shoutem rakiplerinin uzun listesinde, AppMySite, WordPress site sahiplerinin kodlamadan bir uygulama oluşturması için harika bir seçenektir.

Birçok yönden benzer olsalar da, temel işlevleri farklıdır. Shoutem ve AppMySite arasında seçim yapıyorsanız, her iki platformun sunduğu en iyi özelliklerin tümünü bilmek yardımcı olur.

Bu ayrıntılı kılavuz, AppMySite’ın nasıl çalıştığını ve sunduğu farklı özellikleri gösterir. Ücretsiz olarak kaydolarak ve işletmeniz için doğru çağrıyı yanıtlayarak platformu kendiniz analiz edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Shoutem ve AppMySite arasında seçim yapma hakkında sorularınız mı var? Aşağıdaki SSS’ler, Shoutem ve AppMySite hakkında bazı yaygın soruların yanıtlarını sağlar.

​Bazı Shoutem alternatifleri nelerdir?​

Shoutem’e alternatif mi arıyorsunuz? İşte Shoutem için geçerli seçenekler olarak hizmet veren en iyi uygulama oluşturuculardan bazıları:

  • AppMySite
  • aferin turta
  • Yapı Ateşi
  • İyiBerber
  • teşekkürler

Bu alternatifler, tek bir kod satırı yazmadan bir mobil uygulama oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

​ En iyi Shoutem alternatifi hangisi?​

Kodsuz bir çözüm arıyorsanız, AppMySite, Shoutem’e en iyi alternatiftir. Herhangi bir web sitesini dakikalar içinde yerel bir mobil uygulamaya dönüştürmenizi sağlar. Üç basit adımda bir uygulama oluşturabilirsiniz: web sitenizi bağlayın, uygulamanızı kişiselleştirin ve uygulama mağazalarında yayınlayın.
Bir WordPress veya WooCommerce web siteniz varsa, siteniz ile uygulama arasında derin bir entegrasyon kurabilirsiniz. Bu, web sitenizin yerel özelliklerini ve içeriğini uygulamayla senkronize etmenize olanak tanır.