AppMySite – Thunkable’a en iyi kodsuz alternatif

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite – Thunkable’a en iyi kodsuz alternatif

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Yıl 2022 ve neredeyse tüm dünya çevrimiçi. Hızlı teknolojik gelişmeler çağında, hiç kimse web siteleri ve uygulamalar oluşturmak ve çevrimiçi olmak için gerçekten yorucu, uzun ve pahalı bir süreçten geçmemelidir.

Tüm web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak birkaç CMS ve site oluşturucu platformu olsa da, çevrimiçi uygulama yaratıcıları işletmelerin, bireylerin ve kuruluşların uygulama geliştirme gereksinimleriyle ilgileniyor.

AppMySite, Thunkable’ın kodsuz bir alternatifidir ve ikisini karşılaştırmak için nasıl çalıştıklarını bilmeniz gerekir. AppMySite’ın nasıl çalıştığına ve neler sunduğuna ilişkin ayrıntılı bir kılavuza geçmeden önce, Thunkable’a bir göz atalım.

bu blogda

  1. Thunkable: Düşük kodlu bir uygulama geliştirme platformu
  2. AppMySite – Herkes için gerçekten kodsuz bir uygulama oluşturucu
  1. Sıkça Sorulan Sorular

Thunkable: Düşük kodlu bir uygulama geliştirme platformu

Thunkable, kullanıcıların uygulama oluşturmasına ve uygulama mağazalarında yayınlamasına olanak tanıyan düşük kodlu bir uygulama geliştirme platformudur. 184 ülkeden 3 milyondan fazla kullanıcı Thunkable’da uygulama geliştirdi. 2011 yılında kuruldu ve şu anda merkezi San Fransisco’da bulunuyor.

Thunkable’ın abonelik planları ayda 13 dolardan başlıyor.

AppMySite – Herkes için gerçekten kodsuz bir uygulama oluşturucu

AppMySite, diğer bahçe çeşitliliği kodsuz uygulama oluşturuculara benzemez. Uygulama geliştirmenin geleceğini yeniden tanımlayan, teknolojik olarak gelişmiş, eksiksiz bir platformdur. Düşük kodlu platformlardan geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için kodsuz bir Thunkable alternatifi olarak görülebilir.

“Kodsuz” vaat ediyor ve gerçek bir kodsuz uygulama oluşturma deneyimi sunuyor. Ancak özelliklerden ve kaliteden ödün veren veya süreci teknik olarak yoğun hale getiren diğer uygulama oluşturucuların aksine, AppMySite bunu basit tutar ve yine de zengin özelliklere sahip uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır.

Bu nedenle, farklı iş hedefleri olan her türlü kişi ve kuruluşa uygundur. Buna bireyler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, kuruluşlar ve hatta toplu uygulama geliştirme çözümleri arayan geliştirme ajansları ve bağlı kuruluşlar dahildir.

WordPress Entegrasyonu

Hemen hemen her işletme internet dünyasına bir web sitesi ile giriş yapar. WordPress, en özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir platformlardan biri olduğu için aynısını oluşturmak için şiddetle tavsiye edilir. Bu nedenle, bir WordPress web siteniz varsa ve web sitesini tamamlayan bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, uygulama oluşturucunuzda bu entegrasyon özelliğini aramalısınız.

Uygulama ile WordPress entegrasyonu, verilerin otomatik olarak doldurulmasını ve senkronizasyonunu sağladığı için içerik ve uygulama yönetimi işini zahmetsiz hale getirir. AppMySite, WordPress ile akıllı entegrasyon sunar.

WooCommerce Entegrasyonu

WooCommerce entegrasyonu, kullanıcıların dakikalar içinde bir e-Ticaret uygulaması oluşturmasını sağlar. Uygulamanın çeşitli yönlerini (Örnek: ürün listeleme ve yönetim) birkaç tıklamayla yönetmenize olanak tanır, böylece görevi daha kolay ve daha verimli hale getirir.

Tavsiye Edilen:  En İyi İletişim Sayfası Tasarımları - 15 İlham Veren Örnek

AppMySite uygulama oluşturucu, WordPress ve WooCommerce için destek sunar. Uygulama ekranları, yönetimi kolay ayarlarla yapılandırılabilir ve anında harika bir mağaza kurulabilir.

Shopify Entegrasyonu

Shopify, e-Ticaret ve POS çözümleri sunan birinci sınıf bir platformdur. Aslında, popülerlik açısından WooCommerce’den sonra gelir. AppMySite, Shopify’ı Yol Haritasında perakende işletmeler için başka bir platform olan Magento ile birlikte listeledi.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Bu, WordPress merkezli bir özelliktir. Özel Taksonomi ve Gönderi türleri için destek, kullanıcıların farklı nişler ve endüstri türleri için uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Bu, esasen yerel gönderilerden ve sayfalardan daha fazlasına sahip web siteleri için uygulamaları içerir.

AppMySite bir WordPress uzmanıdır ve platformunda bu özelliği sunar. Her türlü özel gönderi türünü uygulamaya senkronize edebilir ve farklı web sitesi türleri için destek alabilirsiniz.

Müşteriler, tasarımına, marka temasına, renk paletine, simge ve sayfa tasarımlarına ve daha fazlasına bakarak bir uygulamayı diğerinden ayırır. Bu, yalnızca uygulama düzeni ve ekran tasarımlarında gelişmiş kişiselleştirme ve özelleştirme sunan bir Kendin Yap platformuyla elde edilebilir.

kişiselleştirme

AppMySite, müşterilerin uygulama tasarımlarını ve düzenlerini kişiselleştirmelerini sağlar. Uygulama tasarımı özelleştirmeleri için kapsamlı seçeneklere sahip olduğundan, AppMySite’ta kişiselleştirme elde etmek oldukça kolay ve sezgiseldir.

Web Sitesi Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Web sitesi gerçek zamanlı senkronizasyonu, web sitesinin ve uygulamanın tam olarak senkronize kaldığını ve bu nedenle verilerin otomatik olarak aktarıldığını ve ayrıca her zaman güncel kaldığını iddia eder. Bu, kendi başına uygulama merkezli bir özellik değildir, ancak kesinlikle sahip olunması gereken bir özelliktir.

Web sitenizin her bir içeriğini uygulamaya manuel olarak güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

AppMySite, tek tıklamayla web sitesi ve uygulama entegrasyonu sunar ve gerçek zamanlı senkronizasyon sağlar. Yeni içeriğin eklenmesi ve eski bilgilere yapılan güncellemeler dahil olmak üzere sitenizin tüm verileri, gerçek zamanlı olarak uygulama arayüzüyle senkronize edilir.

Gerçek Zamanlı Önizleme

Uygulama mimarlarını saran en büyük korkulardan biri, geliştirme sürecinde hata yapmaları ve istenen sonuçları elde etmek için işleri yeniden yapmak zorunda kalmalarıdır. AppMySite, akıllı ve sezgisel bir gerçek zamanlı önizleme özelliği ile bu endişeyi giderir.

Bu özellik, uygulama tasarımında yaptığınız her değişikliği gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Böylece yolculuğunuz boyunca süreçten haberdar olur ve sonuçları paralel olarak takip edebilirsiniz. Sonuç olarak, istenmeyen tüm kusurlar gerçek zamanlı olarak düzeltilerek nihai uygulama mükemmel hale getirilebilir.

İçerik Analitiği

Çok önemli olan uygulama indirme ve yükleme sayınızı bilmek. Ancak, uygulama analizinde bundan daha fazlası var. Uygulama içeriğinizin nasıl performans gösterdiğini izlemek size daha net bilgiler verebilir ve içerik oyununuzu doğru yönde doğaçlama yapmanıza yardımcı olabilir.

Tavsiye Edilen:  İçerik Dağıtımını Optimize Etmede Sesli Aramanın Gücü

Bunun için içerik analitiği desteğine ihtiyacınız olacak. AppMySite aynı şeyi sunar ve popüler ürünlerinizi, bloglarınızı, sayfalarınızı vb. izlemenizi sağlar.

Çoklu Site Desteği

Multisite, WordPress merkezli bir özelliktir. WordPress kullanıcılarının birden çok siteden oluşan bir ağ oluşturup çalıştırmasını sağlar ve bu deneyim, Multisite desteğine sahip uygulamalarda hayata geçirilebilir. Ancak, platformlarında Multisite için destek sunan çok az sayıda uygulama oluşturucu vardır.

AppMySite, WordPress merkezli bir platformdur ve bu nedenle çoklu site desteği sağlar. Ana web siteniz için bir uygulama oluşturabilir ve ardından ağınızdaki diğer tüm siteler için uygulamalar oluşturup ekleyebilirsiniz.

Evrensel Ödeme Desteği

Evrensel ödeme desteği sunan uygulama oluşturucular, işletmelerin uygulama kullanıcılarına her şey dahil bir ödeme deneyimi sunmasını kolaylaştırır. Müşterilerin uygulamaya web sitesi ödeme ağ geçitlerini eklemelerine olanak tanır.

AppMySite, müşterilerine evrensel ödeme ağ geçidi desteği sunar. Bu, platformlarda oluşturulan uygulamaların web sitenizin yaptığı herhangi bir ödeme ağ geçidini destekleyebileceği ve son kullanıcılarınıza çeşitli seçenekler arasından seçim yapma özgürlüğü vereceği anlamına gelir.

Evrensel Nakliye Desteği

Farklı müşterilerin yalnızca farklı ödeme tercihleri ​​değil, aynı zamanda farklı nakliye beklentileri de vardır. Uygulamanızda bu özelliğe sahip olmak, işletmenizin her türlü yerel ve küresel kitleye hitap etmesini sağlar.

AppMySite, platformlarında oluşturulan uygulamalar için evrensel gönderim desteği sunar. Bu, WooCommerce mağazanızda belirlediğiniz tüm özel gönderi kurallarını uygulamayla senkronize edebileceğiniz anlamına gelir.

Uygulamaları Otomatik Yayınla

Uygulama mağazalarında (Google Play Store ve Apple App Store) uygulama yayınlamak yoğun, zaman alan ve karmaşık bir süreçtir. Apple, özellikle uygulamalarını yayına almak için uyulması gereken bazı katı yönergelere sahiptir.

Bu nedenle, seçtiğiniz uygulama oluşturucu, uygulama gönderme sürecinde kapsamlı yardım sunmalıdır. AppMySite, kullanıcıların iOS uygulamalarını otomatik olarak App Store’da yayınlamalarına olanak tanır. İlk yapı App Store Connect aracılığıyla yüklendikten sonra, kullanıcılar sonraki yapıları AppMySite hesaplarından zahmetsizce aktarabilir.

Uygulama Sürümü Güncellemeleri

Her akıllı telefon kullanıcısının sıklıkla karşılaştığı bir şey, uygulama güncelleme istekleridir. Bu tür sürüm güncellemeleri, hata düzeltme, anormalliklerden kurtulma ve uygulama tasarımını ve performansını iyileştirme açısından önemlidir. Ayrıca sıralamanızı ve görünürlüğünüzü artırabilir.

Bu nedenle, AppMySite düzenli olarak uygulama güncellemeleri yayınlayarak kullanıcıların uygulamalarını güncel tutmasına ve istenen tasarım veya işlevsel değişiklikleri uygulamasına olanak tanır.

Sınırsız Uygulama İndirme

Uygulama mağazalarında bir uygulamayı zorlayan herkes, sınırsız indirmeyi hedefler ve almayı bekler. Ancak, bir uygulamanın alabileceği indirme sayısını sınırlayan bazı uygulama oluşturucular vardır.

Bu, AppMySite ile ilgili bir sorun değildir ve herhangi bir keyfi indirme sınırı konusunda endişelenmeden uygulamanızı geniş kitlelere pazarlayabilirsiniz.

Genel Kullanım Kolaylığı

AppMySite tamamen kendin yap ve kodsuzdur. Bu, özel uygulama geliştirmenin karmaşıklığını ortadan kaldıran verimli bir çözüm isteyen işletmeler için ideal olduğu anlamına gelir.

Tavsiye Edilen:  2023'ün En İyi Performans Pazarlama Platformlarından 11'i

WordPress site sahipleri için oluşturulmuş, WordPress sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmenin en iyi yoludur. Özel gönderi türleri ve WooCommerce desteği, temelde herhangi bir türde uygulamayı kodlamadan oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Çözüm

AppMySite ve Thunkable, özel uygulama geliştirme yolunu izlemeden uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır ve yeni çağdaki işletmeler için harikadır. Ancak her ikisi de temel düzeyde farklılık gösterir. AppMySite, web sitesi sahiplerinin kodlama yapmadan mobil uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan Thunkable’ın en iyi rakiplerinden biridir.

AppMySite’ın ücretsiz uygulama oluşturucusu kesinlikle kod içermez ve gerçekten DIY. Teknolojiden anlayan biri bile platformla saniyeler içinde bir proje oluşturabilir ve dakikalar içinde bir uygulama oluşturabilir. Herhangi bir kod yazmanızı veya yoğun bir teknik süreçten geçmenizi gerektirmez.

Bu makale, işletmeniz için en uygun aracın hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için Thunkable ve AppMySite’ı tartışıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

AppMySite ve Thunkable hakkında sık sorulan bazı soruların yanıtlarına mı ihtiyacınız var? AppMySite ve Thunkable’ı karşılaştırmanıza yardımcı olacak bazı SSS’leri burada bulabilirsiniz.

​AppMySite neden Thunkable’ den daha iyi?

Web sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek istiyorsanız, AppMySite Thunkable’a ideal bir alternatiftir. Kodsuz bir platform olduğundan, platformda bir uygulama oluşturmak için kodlama bilmenize gerek yoktur. Bununla birlikte Thunkable, düşük kodlu bir platformdur; bu, temel olarak kullanıcıların bir mobil uygulama oluşturmak için kodlamada bir miktar arka plana ihtiyaç duyduğu anlamına gelir.

Kodlama konusunda bir altyapınız yoksa, AppMySite, Thunkable’dan daha iyi bir seçenektir.

​Thunkable premium’un maliyeti nedir?

Thunkable’ın abonelik planlarını şu adreste bulabilirsiniz: fiyatlandırma sayfası. Burada tüm Thunkable planları için fiyatlandırma ayrıntılarını bulabilirsiniz.

En iyi Thunkable alternatifi nedir?

Minimum kodlama ile bir mobil uygulama oluşturmak istiyorsanız, Thunkable’ın birçok alternatifi vardır. Etkin bir web siteniz varsa ve onu yerel bir uygulama arayüzüyle senkronize etmek istiyorsanız, AppMySite işletmeniz için ideal çözümdür. Tek bir kod satırı yazmadan web sitenizi bir uygulamaya dönüştürmenizi sağlar.