AppMySite ve AppsGeyser: Kapsamlı bir karşılaştırma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite ve AppsGeyser: Kapsamlı bir karşılaştırma

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Her DIY uygulama oluşturucu farklıdır. Nihai ürün aynı olsa da (bir mobil uygulama), tam iş akışı ve çeşitli diğer işlevler farklılık gösterir.

Bir Kendin Yap platformu kullandıysanız, herhangi bir değişiklik yapmadan diğerine geçebileceğinizin garantisi yoktur. İki platformun nasıl çalıştığını anlamak önemlidir. Bu gibi karşılaştırmalı çalışmaların yardımcı olabileceği yer burasıdır.

Hem AppMySite hem de AppsGeyser, işletmelerin kodlama yapmadan uygulama oluşturmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yani bir uygulama oluşturma süreci aynı mı?

Pek değil. Her iki aracın sunduğu özellikler farklılık gösterir. AppMySite ve AppsGeyser’ın sunduğu özellikleri ve hizmetleri bilmek kesinlikle önemlidir. Bu makalede, AppMySite’ın özelliklerini ve işlevlerini öğrenebilir ve en iyi AppsGeyser rakiplerinden biri olarak nasıl olduğunu anlayabilirsiniz.

AppMySite ile ilgili ayrıntılı bir rehber almadan önce, AppsGeyser ile ilgili kısa bir bilgiyi burada bulabilirsiniz.

bu blogda

  1. AppsGeyser: Kodsuz Android uygulamaları oluşturun
  2. AppMySite: Uygulama geliştirme kolaylaştırıldı

AppsGeyser: Kodsuz Android uygulamaları oluşturun

AppsGeyser, kullanıcıların kodlama yapmadan Android uygulamaları oluşturmasına yardımcı olan bir mobil uygulama oluşturucudur. 2011 yılında kullanıma sunulan AppsGeyser, Android uygulama geliştirme için kolay geliştirme çözümleri arayan işletmeler için mükemmel bir seçenektir.

AppsGeyser’ın fiyatlandırma planları aylık 1 ABD dolarından başlar.

AppMySite: Uygulama geliştirme kolaylaştırıldı

Bir WordPress kullanıcısı olarak, web siteniz için bir uygulama oluşturmak için AppMySite’tan daha iyi bir platform yoktur. Sitenizin tüm içeriğini yerel bir uygulamayla senkronize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Uygulamayla senkronize edilen site verileri, basit gönderiler ve sayfalardan menüler ve kategorilere kadar uzanır.

AppMySite üzerinde oluşturduğunuz uygulama, aşağıdaki gibi özelliklerle desteklenir: sohbet desteğisosyal giriş ve Push bildirimleri. Uygulamada aramayı etkinleştirmek, gönderi ekranını yönetmek ve daha fazlası için yerleşik araçlar vardır.

Tavsiye Edilen:  İki Ekranda WPF Windows

Başlamak ve web sitenizle uygulamanızı bağlamak için ödeme yapmanız gerekmez. AppMySite’ın önizleme planı, canlı emülatörlerde ve gerçek cihazlarda test edilebilecek çalışan bir uygulama oluşturmanıza olanak tanır.

Uygulamanızdan memnunsanız abone olabilir ve uygulamanızı hesabınızdan indirebilirsiniz. Daha sonra uygulama mağazalarında yayınlanabilir.

AppMySite, WordPress web siteleriyle tamamen entegre olan birkaç AppsGeyser alternatifinden biridir. Mevcut bir WordPress siteniz varsa, AppMySite gibi bir araç bariz bir seçimdir.

WordPress entegrasyonu

AppMySite, WordPress web sitenizi uygulamanızla entegre etmenize olanak tanır. Daha önce açıkladığımız gibi, sitenizin verilerini bir mobil uygulamada gösterebilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitenizi ve uygulamanızı bağlayın.

WooCommerce entegrasyonu

WooCommerce bir WordPress eklentisidir ve AppMySite tüm yerel özelliklerini destekler. WooCommerce mağazanızın ürünlerini uygulamada görüntüleyebilir ve satabilirsiniz. Ürünler yerel bir arayüzde görünür ve resimler, açıklamalar, fiyatlar, envanter, çeşitler ve daha fazlası gibi ürün verilerini otomatik olarak senkronize eder.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Herhangi özel gönderi türü üçüncü taraf bir eklentiyle oluşturulan, AppMySite ile oluşturduğunuz uygulamayla senkronize edilebilir. Özel sınıflandırmalar ve gönderiler için destek, yerel gönderilerin ve sayfaların ötesine geçen özel içerik biçimlerini göstermek isteyen kullanıcılar için önemlidir. AppMySite bunu yapmanızı sağlar.

Shopify entegrasyonu

Shopify desteği şu anda AppMySite’ın yol haritasında yer almaktadır. Şu anda Shopify mağazanız için bir uygulama oluşturamayacaksınız. Böyle bir entegrasyon oluşturulduğunda, Shopify mağazalarınız için de uygulamalar oluşturabileceksiniz.

kişiselleştirme

AppMySite’ın tasarım ve görünüm seçenekleri uygulamanızın yerel arayüzünü büyük ölçüde özelleştirmenize olanak tanır. İlk katılım, açılış ekranı ve ana ekran gibi önemli ekranları ayrı ayrı tasarlayabilirsiniz. Web siteniz ve uygulamanız bağlandığında otomatik olarak oluşturulan diğer ekranlar için renk temasını ayarlama seçeneği de vardır.

Web sitesi gerçek zamanlı senkronizasyon

Gerçek zamanlı web sitesi senkronizasyonu ile AppMySite uygulamanız web sitenizden güncellenmiş içeriği gösterecektir. Yeni gönderiler, içerik düzenlemeleri ve daha fazlası gibi web sitenizde yaptığınız tüm değişiklikler uygulamada otomatik olarak senkronize edilir.

Tavsiye Edilen:  Dropshipping Kursları Buna Değer mi? (Gerçekten Kazanmanıza Yardımcı Olurlar mı?)

AppMySite, uygulamanızın içeriğini gerçek zamanlı olarak sezgisel olarak günceller. Tüm içerik, yerel bir uygulama arayüzünde görünür ve web sitenizi uygulamada oluşturmaz.

Gerçek zamanlı önizleme

Çoğu uygulama oluşturucunun, kullanıcıların uygulamanın nasıl göründüğünü ve çalıştığını gerçek zamanlı olarak önizlemesine olanak tanıyan canlı bir emülatörü vardır. AppMySite farklı değil. Yapabilirsiniz mobil uygulamanızı test edin önizleme öykünücüsünde ve sitenizin içeriğinin uygulama ile düzgün bir şekilde senkronize edilip edilmediğini görün.

içerik analitiği

İçerik analitiği, web sitenizin veya uygulamanızın içeriğinin nasıl performans gösterdiğini görmenizi sağlayan verileri ifade eder. AppMySite tam olarak hangi ekranların en popüler olduğunu görmenizi sağlar. Uygulamada kullanılan popüler gönderileri, sayfaları, ürünleri, kategorileri ve hatta arama terimlerini görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde, hedef kitleniz için ne tür içeriğin işe yaradığını her zaman görebilirsiniz.

çoklu site desteği

AppMySite, uygulamanızı birden çok web sitesine bağlamanızı sağlar. Bu şekilde, cihazınıza bağlı bir uygulama oluşturabilirsiniz. çok bölgeli ağ. Benzer web sitelerini tek bir uygulamayla bağlamanın harika bir yolu.

Evrensel ödeme desteği

AppMySite, evrensel ödeme desteği sunar. Herhangi Ödeme Sağlayıcı web sitenizde aktif olan, uygulamada işlenir. Ödeme ağ geçidini web sitenizde göstermek için herhangi bir ek adım uygulamanız gerekmez. Uygulama müşterileri, ödeme sırasında doğrudan web sitenizin ödeme ağ geçidine yönlendirilecektir.

Ödeme ağ geçidi entegrasyonu, mobil uygulamalarla sıkıcı bir süreç olabileceğinden, bu önemli bir özelliktir.

Evrensel nakliye desteği

AppMySite, web sitesinde kullandığınız herhangi bir eklenti için nakliye desteği sağlar.

WooCommerce kullanırken, ödeme işlemini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için bir gönderim eklentisi yükleyebilirsiniz. AppMySite, web sitenizde yapılandırılan herhangi bir nakliye eklentisiyle otomatik olarak senkronize edilir.

Uygulamaları otomatik yayınla

AppMySite ile iOS uygulamanızın yeni bir sürümünü basit bir tıklama ile otomatik olarak gönderebilirsiniz. App Store Connect hesabınızda manuel olarak oturum açmanız gerekmez ve iOS uygulamasını gönderin. Bu otomatik yayınlama özelliğiyle, uygulamanızın yeni sürümlerini App Store’a göndermek çok daha kolay hale geliyor.

Tavsiye Edilen:  Notion AI Girişi: Bir Notion AI Hesabı Nasıl Oluşturulur

Uygulama sürümü güncellemeleri

AppMySite, düzenli kod sürüm güncellemeleri yayınlar. Bu güncellemeler genellikle yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve diğer güncellemeler sunar. uygulamanın kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi. Böylece bir sık uygulama güncelleme programı AppMySite ile, böylece uygulamanızın ASO’sunu optimize etmenize yardımcı olur.

Sınırsız uygulama indirme

AppMySite ile alabileceğiniz indirme sayısında bir sınır yoktur. Oldukça aktif bir etki alanındaysanız, uygulama indirmeleri kazanmak daha kolaydır, bu dikkate alınması gereken önemli bir avantajdır.

Uygulamanızı, pazarlama çabalarınız aracılığıyla ulaşabileceğiniz kadar geniş bir kitleye pazarlamakta esasen özgürsünüz.

Genel kullanım kolaylığı

AppMySite ile uygulamanızı tasarlamanız ve web sitenize bağlamanız yeterlidir. Bu kadar! Uygulamanızın gönderiler, sayfalar, ürünler ve daha fazlası gibi diğer tüm ekranları otomatik olarak oluşturulacaktır.

İnce ayar yapmak istediğiniz küçük şeyler varsa, her zaman bunu yapmanızı sağlayan işaretle ve tıkla geçişleri vardır. Yapabilirsiniz ücretsiz bir uygulama yap dakikalar içerisinde.

Sonuç olarak

bulmak için eğilirken en iyi uygulama oluşturucu yazılımı işletmeniz için muhtemelen AppsGeyser ve AppMySite ile karşılaşacaksınız. Mobil uygulamalar oluşturmanıza izin veren AppsGeyser’ın birçok geçerli alternatifi vardır ve AppMySite bunlardan biridir.

Her ikisi de kodsuz alanda güvenilir araçlardır. Bu makale, AppMySite’ın nasıl çalıştığına ve kodlama yapmadan bir uygulama oluşturmanıza olanak tanıyan sunduğu çeşitli özelliklere ışık tutuyor. Hangi çözümün işletmenize daha uygun olduğuna karar verebilir ve güçlü bir mobil uygulama başlatabilirsiniz.