AppMySite ve Mobiroller: Ayrıntılı bir karşılaştırma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite ve Mobiroller: Ayrıntılı bir karşılaştırma

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Uygulama geliştirmeye bakıyorsanız, çeşitli Kendin Yap çözümleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Çok sayıda kodsuz platform sayesinde işletmelerin artık özel bir geliştirme ajansı tutmasına gerek yok.

Günün sonunda, zorundasın bir uygulama oluşturucu seçin işletmeniz için bir uygulama geliştirmek. Çoğu platform ilk bakışta benzer görünebileceğinden bu zor olabilir.

AppMySite, Mobiroller’ın en iyi alternatiflerinden biridir. AppMySite’ın tam bir analizini görmeden önce Mobiroller hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var.

Mobiroller: Zahmetsizce oluşturulmuş kodsuz uygulamalar

Mobiroller, kullanıcıların kodlama yapmadan yerel bir uygulama oluşturmasını sağlayan kodsuz bir uygulama geliştirme aracıdır. 2014 yılında kuruldu ve o zamandan beri 300.000’den fazla müşterinin mobil uygulamalar oluşturmasına yardımcı oldu. Şu anda genel merkezi Antalya’da (Türkiye) bulunan Mobiroller, küçük işletmeler ve bireyler için son derece uygun maliyetli bir uygulama oluşturma platformu olarak hizmet vermektedir.

Mobiroller’ın uygulama yapma platformu için fiyatlandırma planları aylık 8 dolardan başlıyor.

AppMySite: WordPress site sahipleri için en iyi çözüm

AppMySite’ın çevrimiçi uygulama oluşturucusu, WordPress ve WooCommerce sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmenizi sağlar. Bir WordPress web siteniz varsa, AppMySite, sitenize bağlı bir uygulama oluşturmak ve başlatmak için harika bir seçenektir.

AppMySite kullanmanın ana avantajı, WordPress ile tam uyumlu olmasıdır. A dünyadaki web sitesi sahiplerinin çoğu WordPress kullanıyor. Bu, AppMySite’ı milyonlarca web sitesi sahibi için birinci sınıf bir araç haline getirir.

Hem Google Play’de hem de App Store’da yayınlanmaya hazır bir yapı oluşturabilirsiniz. İş gereksinimlerinize bağlı olarak seçebileceğiniz birkaç plan vardır. Bir mobil uygulama oluşturmanın bir yolunu arayan WordPress web sitesi sahipleri için ideal bir Mobiroller alternatifidir.

Tavsiye Edilen:  Harpy AI Chat Nedir: Sürükleyici Rol Oynamaya Girin

WordPress Entegrasyonu

Önceki bölümler, AppMySite’ın mevcut WordPress sitenizle senkronize olacak şekilde nasıl oluşturulduğunu vurgulamaktadır. Gönderiler, sayfalar, kategoriler, menüler ve daha fazlası gibi sitenizin tüm verileri doğrudan uygulamanızın yerel arayüzüyle senkronize edilebilir.

sadece ihtiyacın var web sitenizi ve uygulamanızı bağlayın Bunu yapmak için.

WooCommerce Entegrasyonu

WordPress gibi, AppMySite da WooCommerce entegrasyonu sunar. WooCommerce web sitenizin verilerini senkronize edebilir ve ürünlerinizi, kategorilerinizi, ödeme ağ geçidinizi ve uygulamanızla senkronize edilmiş daha fazlasını görebilirsiniz.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Özel taksonomiler ve gönderiler WordPress merkezli bir özelliktir. Temelde site sahiplerinin yerel gönderilerin ve sayfaların ötesine geçen içerik türleri oluşturmasına izin verirler.

AppMySite, özel gönderi türleri için destek sağlar. Bu, üçüncü taraf eklentilerle oluşturulan tüm özel gönderilerin uygulama ile senkronize edilebileceği anlamına gelir.

Shopify entegrasyonu

AppMySite şu anda Shopify entegrasyonunu desteklememektedir. Bu, Shopify mağazanızı bu iki platformdan biriyle uygulama oluşturmak için kullanmanın mümkün olmadığı anlamına gelir. Shopify, AppMySite’ın ürün yol haritasındadır ve gelecekte platformla entegre edilecektir.

kişiselleştirme

Uygulama kişiselleştirme, kullanıcıların markanızın tonunu ve estetiğini ilişkilendirmesine ve tanımlamasına yardımcı olmak için çok önemlidir. AppMySite tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunar Bu, özel simgeler, açılış ekranları, ilk katılım sayfaları, ana ekran ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanır.

Web sitesi gerçek zamanlı senkronizasyon

AppMySite, web sitenizle uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur. Web sitenizin içeriğinde yaptığınız herhangi bir güncelleme, gerçek zamanlı olarak doğrudan uygulamayla senkronize edilir. Uygulamanızın içeriğini yönetmek, WordPress siteniz aracılığıyla kolayca yapılabilir.

Gerçek zamanlı önizleme

AppMySite, kullanıcıların tamamen uygulamalarının nasıl çalıştığını test edin.

AppMySite ile uygulamayı önizlemek istediğiniz cihaz öykünücüsünü seçebilirsiniz. Önizleme ekran görüntüleri almak, simülasyonu yeniden başlatmak ve daha fazlası için diğer seçenekler de genel uygulama testi deneyiminizi geliştirebilir.

içerik analitiği

AppMySite, kullanıcıların uygulamalarının en çok hangi ekranlarının görüntülendiğini görmelerini sağlar. Bu, en çok hangi gönderilerin, sayfaların, ürünlerin ve kategorilerin görüntülendiğini görmenin harika bir yoludur. Ek olarak, taneli de yapabilirsiniz uygulama analitiği ve kullanıcıların uygulamanıza göz atarken hangi anahtar kelimeleri aradığını öğrenin.

Tavsiye Edilen:  Bir web sitesini tehditlerden nasıl korursunuz?

çoklu site desteği

çoklu site site sahiplerinin aynı etki alanı içinde farklı web siteleri oluşturmasına olanak tanır. Çok siteli ağlar, alt etki alanları veya alt dizinler temelinde oluşturulabilir.

AppMySite, çok bölgeli ağları destekler. Multisite özelliği ile birden çok web sitesine bağlı tek bir uygulama oluşturabilirsiniz.

Evrensel ödeme desteği

AppMySite, uygulamada web sitenizin ödeme ağ geçidini oluşturur. Bu, ayrıca kaydolmanıza gerek olmadığı anlamına gelir ve yeni bir ödeme ağ geçidini entegre edin sadece uygulamanız için. Sitenizde aktif olan herhangi bir ödeme yöntemi, uygulama kullanıcıları tarafından ödeme sırasında da kullanılabilir olacaktır.

Evrensel nakliye desteği

Nakliye söz konusu olduğunda işletmelerin tonlarca gereksinimi vardır. Bazı ürünler için farklı nakliye iş ortakları gerekir. Bazı konumların benzersiz gönderim kuralları vardır.

Bunu yönetmek için WordPress site sahipleri, sitelerinin satın alma işlemini özelleştirmek için eklentiler kullanır. AppMySite, WooCommerce mağazanızda kullandığınız herhangi bir gönderi çözümü için destek sağlar.

Uygulamaları otomatik yayınla

Uygulama yayınlamak hiçbir şekilde basit bir iş değildir. Apple uygulaması gönderimi örneğin sıkıcı olmasıyla bilinir. Sonra uygulama güncellemeleri sorunu da var. Yeni bir uygulama derlemesini her başlattığınızda, uzun uygulama gönderme sürecinden geçmek zor ve zaman alıcıdır.

AppMySite, iOS uygulamanızın yeni sürümlerini App Store’a aktarmanıza izin veren otomatik yayınlama özelliği sunar.

Uygulama sürümü güncellemeleri

Herhangi bir teknoloji ürününün kararlılığı, ne sıklıkta optimize edildiğine ve üzerinde çalışıldığına bağlıdır. Başarılı uygulama şirketleri, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve yeni özellikler ve işlevler sunmak için uygulamalarını her zaman günceller.

AppMySite, uygulamasının yeni kod sürümlerini yayınlıyor. Bu, kullanıcıların uygulamalarının yeni yapılarını uygulama mağazalarına aktarmalarına da olanak tanır. daha büyük uygulama güncelleme sıklığı bir uygulamanın uygulama mağazalarındaki görünürlüğünü daha da artırır.

Tavsiye Edilen:  İçerik Pazarlamanızı Yükseltmek için Artırılmış Gerçekliği Kullanma

Sınırsız uygulama indirme

AppMySite ile uygulamanızı istediğiniz kadar kişiye pazarlayabilirsiniz. Uygulamalarınızı uygulama mağazalarından indirebilecek kullanıcı sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Aktif uygulama kullanıcıları söz konusu olduğunda birçok uygulama oluşturucu bir üst sınır belirlediğinden, bu önemli bir avantajdır. İşletmeler bu nedenle kısıtlanır ve uygulamalarını tam potansiyeline tam olarak pazarlayamaz.

AppMySite kullanırken böyle bir sorun yok.

Genel kullanım kolaylığı

AppMySite sezgiseldir ve kısmen kavranması kolaydır, çünkü web sitenizi ve uygulamanızı bağladığınızda işin çoğu otomatik olarak yapılır. Tüm dahili uygulama ekranlarınız otomatik olarak oluşturulur ve her birini sıfırdan tasarlamanız gerekmez.

Bu, bir uygulama oluşturmak için gereken süreyi azaltır. Tüm ekranlarınız, süreci hızlı ve zahmetsiz hale getirmek için otomatik olarak oluşturulur.

Sonuç olarak

gerek yok bir uygulamanın nasıl oluşturulacağını öğrenin AppMySite kullanıyorsanız. Herhangi bir kodlama biçimi olmadan geliştirmeyi kolaylaştırmak için oluşturulmuş kodsuz bir platformdur. Geçerli Mobiroller rakiplerinin uzun bir listesinde AppMySite, WordPress ile derin entegrasyon sunan kodsuz bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Birini seçmeden önce iki çözümün nasıl çalıştığını bilmek önemli olduğundan, bu makale AppMySite’ın nasıl çalıştığı ve sunduğu özellikler hakkında eksiksiz bir kılavuz sunuyor. Tüm bu özellikleri çalışırken görmek ve işletmeniz için doğru Kendin Yap aracını seçmek için ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz.