AppMySite vs Vajro – İki kodsuz uygulama oluşturucu arasında ayrıntılı karşılaştırma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: AppMySite vs Vajro – İki kodsuz uygulama oluşturucu arasında ayrıntılı karşılaştırma

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

WordPress, WooCommerce ve Shopify gibi CMS ve web sitesi oluşturucu platformları, işletmelerin çevrimiçi ortamda büyümesini ve büyümesini kolaylaştırdı. Ancak, web sitesi ve uygulama sayısı arasında hala büyük bir boşluk var.

Bu boşluk, müşteriler için geleneksel ve özel uygulama geliştirme yöntemlerinden daha iyi yatırımlar olduğu ortaya çıkan kodsuz uygulama oluşturucular tarafından dolduruluyor.

Vajro ve AppMySite gibi araçların ortaya çıkmasıyla, bir web sitesini kodlamadan bir uygulamaya dönüştürün.

Bu platformlar arasında seçim yapmak için her ikisinin de sunduğu özellikleri bilmeniz gerekir. Bu makale, AppMySite’ın sunduğu en iyi özellikleri kapsar. Vajro’nun en iyi alternatiflerinden biri olarak, AppMySite’ın nasıl çalıştığı hakkında bir fikriniz olmalıdır.

AppMySite’a girmeden önce Vajro hakkında biraz bilgi edelim.

Vajro: Shopify mağazanız için yerel mobil uygulamalar

Vajro, mobil uygulama oluşturmak için sürdürülebilir bir yöntem arayan Shopify mağaza sahipleri için ideal bir çözümdür. 2016 yılında kurulmuştur ve merkezi Los Angeles’tadır. Bir platform olarak, temel olarak mevcut mağazalarını kullanarak bir mobil uygulama oluşturmak isteyen Shopify web sitesi sahipleri tarafından kullanılabilir.

Vajro’nun fiyatlandırma planları şu anda ayda 99 dolardan başlıyor.

AppMySite – Herkes için çok yönlü uygulama oluşturucu

AppMySite, uygulama geliştirmenin çehresini değiştirmek için tasarlanmıştır. Piyasadaki, temelde kod içermeyen ancak işlevsel içerikten yoksun olan ve yine de bir miktar teknik uzmanlığa ihtiyaç duyan diğer birçok sürükle ve bırak oluşturucu gibi değildir.

Gerçekten kod içermez, uygun fiyatlı ve kullanımı çok kolaydır. Aslında, onu bireylerden KOBİ’lere, çok uluslu şirketlere ve çok daha fazlasına kadar her türlü çevrimiçi marka veya işletmeye uygun hale getiren bir dizi özellik, işlev ve avantaja sahiptir.

Ayrıca, esasen ihtiyaç duyulan kaynakların yarısından daha azına uygulamaları toplu olarak müşterilerine yeniden satmak isteyen uygulama geliştirme ajansları için de harikadır. Dakikalar geçtikçe büyüyen ve herkese ve herkese uygun bir uygulama oluşturucudur ve etraftaki en iyi Vajro alternatiflerinden biri haline gelir.

WordPress Entegrasyonu

WordPress, dünya çapında en yaygın kullanılan CMS’dir. Web’in büyük bir kısmı WordPress’tir ve dünya çapında milyonlarca web sitesine güç vermektedir. Bu nedenle, WordPress üzerine kurulmuş bir web siteniz varsa, platformla entegrasyon sunan bir uygulama oluşturucu aramalısınız.

Tavsiye Edilen:  2023'te Haftada 100 Dolar Kazandıracak Garip İşler İçin En İyi 13 Uygulama

AppMySite’ın WordPress entegrasyonu ile, uygulamanın web sitesi ile tamamen senkronize kalmasını sağlayabilirsiniz ve böylece içerik ve diğer bazı işlevler minimum çabayla yönetilebilir.

WooCommerce Entegrasyonu

İstatistik WooCommerce’in e-Ticaret web siteleri oluşturmak için en çok kullanılan platform olduğunu gösterin. Pazar payı, Shopify veya Magento gibi diğer platformlardan daha büyüktür ve muazzam özelleştirilebilirlik ve ölçeklenebilirlik sunar.

Mağazanızı WooCommerce’de de oluşturduysanız, uygulamanızla entegre hale getirmek işinizi kolaylaştırabilir. Tıpkı WordPress gibi, AppMySite da WooCommerce için destek sunar ve çevrimiçi mağazanızla mobil uygulamanızı gerçek zamanlı olarak tamamen senkronize eder.

Shopify Entegrasyonu

Çok fazla teknik uzmanlığınız olmasa bile Shopify, e-Ticaret web siteleri oluşturmak için harika bir platformdur.

AppMySite, WordPress ve WooCommerce ile entegrasyon sunar, ancak Shopify’ı henüz listeye eklememiştir. Shopify, AppMySite’ın ürün yol haritasındadır ve bu entegrasyonun gelecekte kullanıma sunulması beklenmektedir.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

Temel gönderi ve sayfa türünün ötesine geçen bir WordPress web sitesi oluşturmak için Özel Taksonomi ve Gönderileri kullanmanız gerekir. Uygulama oluşturucuda bu özellik için desteğe sahip olmak, aynı deneyimi uygulamalara taşımanıza olanak tanır.

AppMySite ile Özel Taksonomi ve Gönderi türleri için akıllı destek alırsınız ve farklı nişlere ve sektörlere hitap eden çok çeşitli uygulamalar oluşturabilirsiniz.

kişiselleştirme

Web sitenize hiç benzemeyen ve markanızın temasını ve sesini yansıtmayan bir uygulamaya sahip olduğunuzu hayal edin. Kulağa kabus gibi geliyor değil mi? Öyle olmalı. Uygulamanız yalnızca markanıza aittir ve aynı zamanda marka imajını ve kimliğini de taşır. Bu nedenle, aynı şeyi yansıtmalıdır.

AppMySite, çarpıcı uygulamaları sorunsuz bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan bir ton tasarım ve özelleştirme özelliği sunar. Basit tek tıklama seçeneklerini kullanarak, uygulamanızın görünüşünü tamamen değiştirebilirsiniz.

Web Sitesi Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Bu, öncelikle bir mobil uygulama özelliği gibi gelmeyebilir, ancak gerçek bir hayat kurtarıcıdır. Uygulamaya tüm içeriği eklemek için harcamanız gerekebilecek zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olur. Web sitesi ile uygulama arasında tam bir senkronizasyona sahip olmak, web sitenizden gerçek zamanlı olarak veri almanıza yardımcı olabilir.

AppMySite, gerçek zamanlı web sitesi senkronizasyonu sağlar. Bu nedenle, kullanıcıların uygulamayı ve içeriğini minimum çabayla yönetmesi daha kolay hale gelir. Uygulama güncel kalır ve web sitesiyle tamamen senkronize olur.

Gerçek Zamanlı Önizleme

Gerçek zamanlı önizleme, kullanıcıların uygulamalarında yaptıkları her değişikliği gerçek zamanlı olarak takip etmelerini ve kodsuz uygulama oluşturucu ile uygulamayı oluşturmaya devam ederken değişiklikleri canlı bir önizleme ekranında izlemelerini sağlayan akıllı ve sezgisel bir özelliktir.

Tavsiye Edilen:  Çarpıcı Mağaza Sayfaları Oluşturmak için Bu Güçlü Sayfa Oluşturucu Öğelerini Kullanın

Bu, kullanıcılar uygulamanın nasıl şekillendiğini takip edebildiği ve oluşturma sürecinde kusurları düzeltebildiği için hataların en aza indirilmesine yardımcı olur. AppMySite, hem Android hem de iOS uygulama önizlemeleri için son derece akıllı bir gerçek zamanlı emülatöre sahiptir.

İçerik Analitiği

Hangi ürünleriniz en çok ilgiyi üzerine çekiyor? En çok görüntülenen bloglarınız hangileri? Bunun gibi soruların yanıtları her işletme için önemlidir. Bu, içerik analitiği olarak sınıflandırılabilecek şeydir ve temel uygulama indirme veya kaldırma istatistiklerinden daha ayrıntılı ölçümler içerir.

AppMySite, mobil uygulamanızda gerçekleşen bu tür olayları izlemenize olanak tanır. Kullanıcılarınızın en sık hangi sayfaları açtığını, görmek istedikleri ürün ve gönderi türlerini ve hatta uygulamaya göz atarken girdikleri arama terimlerini öğrenebilirsiniz.

Çoklu Site Desteği

Multisite, kullanıcıların birden çok siteden oluşan bir ağ oluşturup çalıştırmasını ve tek bir panoda yönetmesini sağlayan bir WordPress özelliğidir. Özellikle farklı ülkeler için farklı sitelere sahip olan veya birden fazla yan kuruluşa sahip olan markalar için kullanışlıdır.

AppMySite, WordPress ve WordPress merkezli hizmetler ve özellikler söz konusu olduğunda bir profesyoneldir ve multisite burada bir istisna değildir. Çoklu site ağınız için birden çok uygulama oluşturabilir ve bunları bir ana uygulamaya bağlayabilirsiniz.

Evrensel Ödeme Desteği

Evrensel ödeme desteğine sahip olmak, farklı ve çeşitli ödeme tercihlerine sahip kitlelere hitap eden uygulamalar sunmanıza olanak tanır. Müşterilere tercih ettikleri ağ geçidini seçme konusunda daha fazla özgürlük verir.

AppMySite, müşterilerine evrensel ödeme desteği sunar. Platformlarda oluşturulan uygulamalar, web sitenizin desteklediği herhangi bir ödeme ağ geçidini destekleyebilir.

Evrensel Nakliye Desteği

Tıpkı ödeme yöntemleri gibi, ödeme ve gönderim tercihleri ​​de farklı müşteriler için değişiklik gösterir. Bu özelliğin olmaması, uygulama kullanıcılarınız için seçenekleri kısıtlayabilir ve bazı potansiyel müşterilerin uygulamayı terk etmesine veya geri dönmesine neden olabilir.

AppMySite, evrensel nakliye desteğini etkinleştirdiği için kek puanları kazanır. WooCommerce mağazanıza eklediğiniz özelleştirilmiş gönderim kuralları, gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilir.

Uygulamaları Otomatik Yayınla

Bir uygulama oluşturmak savaşın sadece yarısıdır. Apple App Store ve Google Play Store’da yayınlanan uygulamaları almak bazen gerçek bir zorluk haline gelebilir. Bu nedenle, uygulama oluşturucu platformunun bu süreci sezgisel olarak yönetmesi ve işlemesi önemlidir.

Tavsiye Edilen:  ABD'de Yerel SEO için Emlak İşini Optimize Etme

AppMySite, iOS uygulamanızın yeni sürümlerini otomatik olarak Apple App Store’da yayınlamanıza olanak tanır. Bu, kullanıcıların App Store Connect aracılığıyla uygulama gönderme zahmetine girmeden uygulamalarının güncellenmiş sürümlerini düzenli olarak yayınlamaları için harika bir teşviktir.

Uygulama Sürümü Güncellemeleri

Yeni uygulama sürümleri yüklemek birçok nedenden dolayı önemlidir. Herhangi bir kusuru, hatayı vb. düzeltmeye ve uygulamanın performansını, hızını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olur. Bu nedenle, hemen hemen her uygulama ara sıra güncellemeler sunar.

AppMySite aynı şeyi yapar ve sık sık yeni uygulama sürümleri yayınlar. Bu, platformda oluşturulan uygulamaların potansiyelini artırır ve tasarım, işlevsel veya yapısal değişikliklerin uygulanmasını çok daha kolaylaştırır.

Sınırsız Uygulama İndirme

Uygulama mağazalarında bir uygulama yayınlayan herkes, çok sayıda indirme almayı amaçlar. Ancak birçok DIY uygulama oluşturucu, bir uygulamanın alabileceği maksimum indirme sayısını kısıtlar. Birçoğu ek uygulama indirmeleri ve ekstra bant genişliği için ücret alır.

Ancak AppMySite, platformlarına bu tür sınırlamalar getirmez. Bu, uygulamaları herhangi bir kısıtlama olmadan yayınlayabileceğiniz ve mümkün olduğunca çok indirme kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Genel Kullanım Kolaylığı

Bir Kendin Yap aracı olan AppMySite, basitliği ön planda tutmak için tasarlanmıştır. Dakikalar içinde herhangi bir WordPress web sitesi için bir uygulama oluşturabilirsiniz. WooCommerce ve özel gönderi türleri desteğiyle, farklı içerik türlerini sorunsuz bir şekilde senkronize etmek mümkündür.

Ek olarak AppMySite, kişiselleştirmeyi basitleştiren etkili tasarım araçlarıyla kullanıcıların uygulamalarını kolayca tasarlamasına olanak tanır.

Çözüm

Hem AppMySite hem de Vajro, kodsuz uygulama geliştirme için popüler DIY çözümleridir. Çalışma biçimleri arasında önemli farklılıklar vardır, bu da her ikisinin de sunduğu özellikleri ve hizmetleri bilmenizi önemli kılar.

AppMySite, Vajro’nun en popüler rakipleri arasında yer aldığından, sunduğu özellikler hakkında iyi bir fikriniz olmalıdır.

Bu makale, AppMySite’ın nasıl çalıştığını ve sunduğu tüm özellikleri ve hizmetleri gösterir. Hangi aracın sizin için en uygun olduğuna karar verebilir ve işletmeniz için bir uygulama oluşturmanıza olanak tanıyan bir platforma kaydolabilirsiniz.