Auto-GPT: İhtiyaçlarınız için Otonom Görev Aracısı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Auto-GPT: İhtiyaçlarınız için Otonom Görev Aracısı

GPT-4 ve GPT-3.5 dahil olmak üzere kullandığı etkileyici araç yelpazesinin yanı sıra konuşma özelliklerini keşfedin. GitHub’da yaklaşık 23.000 yıldız bulunan bu güçlü araç keşfedilmeye değer. Auto-GPT’yi bugün kullanmaya başlayın!

Bu makalede, sizin için çeşitli görevleri tamamlamak üzere tasarlanmış güçlü bir otonom aracı olan Auto-GPT’ye göz atacağız. GitHub’da yaklaşık 23.000 yıldız ve artan sayıda katılımcıyla, bu projenin insanların arkasında durduğu açık. Dalışa geçelim ve bu aracın neler sunabileceğini görelim.

Ayrıca Bakınız: Elon Musk’ın Gerçeği GPT’si Nedir? O nasıl çalışır?

Auto-GPT, önceki bir videoda incelediğimiz erken aşama görev aracısı BabyAGI’ye benzer, ancak daha da güçlü görünüyor. Araç, çeşitli işlevlere sahiptir ve sizin için önemli görevleri üstlenecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, bir AI girişimcisi olabilir ve sizin için bir iş kurabilir. Gerçekten yararlı bir şey yapıp yapmadığını ölçmek zor olsa da, kesinlikle umut verici görünüyor.

Auto-GPT ile ilgili etkileyici şeylerden biri, GPT-4 ve GPT-3.5 dahil olmak üzere kullandığı çeşitli araçlardır. Ayrıca, kısa süreli belleğin bir dosyaya yazılması ve uzun süreli belleğin daha sonra vektör aramaları için Pinecone’ye yazılmasıyla kendi uzun süreli ve kısa süreli belleği vardır. Ayrıca araç, bir TTS sağlayıcısı olan ElevenLabs sayesinde konuşma özelliklerine sahiptir.

Auto-GPT’ye başlamak için depoyu klonlayın ve gereksinimleri yükleyin. Çalışma zamanı yeniden başlatıldıktan sonra, sağlanan YAML dosyasını kullanarak kendi ayarlarınızı getirebilirsiniz. Örneğin, Auto-GPT’yi ana alışverişçi olarak ayarlayabilir ve çeşitli sitelerde bir Yubikey arayabilirsiniz, araç sizin için en iyi fiyatı bulacaktır.

Daha Fazlasını Gör: AutoGPT Nasıl Kurulur: Adım Adım Kılavuz

Auto-GPT’yi Google aramaları, web sitelerinde gezinme, dosya okuma ve yazma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli komutlarla yönlendirebilseniz de isteminiz ne kadar spesifik olursa o kadar iyi performans gösterir. Bir gösteride, araç bir Yubikey5C güvenlik anahtarı için en iyi fiyatı bulmak üzere ayarlandı ve başarılı oldu.

Tavsiye Edilen:  Klima ve Isıtma Pazarlama Stratejisi İçin Eksiksiz Kılavuz

Genel olarak, Auto-GPT, kendileri için görevler üstlenecek otonom bir aracı arayan herkes için keşfetmeye değer etkileyici bir araçtır. Yetenek yelpazesi ile bunun çok fazla potansiyele sahip bir proje olduğu açıktır.