Bir Yıl Gözden Geçiriliyor ve Geleceğe Kısa Bir Bakış

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Bir Yıl Gözden Geçiriliyor ve Geleceğe Kısa Bir Bakış

Günümüzde markalar farklılaşmanın önemli olduğunu biliyor ancak çoğu, büyümelerini sınırlayan büyük bir engel ile karşı karşıya görünüyor: varsayılan temalar.

Başlangıçta temalar (veya standart e-ticaret kurulumları), bir DTC e-ticaret kanalını minimum kaynakla hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için altın bilet olduğunu kanıtladı. Ancak bir işletmenin olgunluğunda, temaların büyümeyi kolaylaştırıcı olmaktan çıkıp, büyümenin düşmanına dönüştüğü bir nokta gelir.

Mevcut standart temaları veya şablonlu siteleri aşan satıcıların, daha zengin e-ticaret deneyimleri oluşturmayı basitleştirecek bir yola ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. olmadan site performansından ödün verilmesi. Başsız bir yapının karmaşıklığını ortadan kaldıran ve inanılmaz site hızıyla toplam tasarım esnekliği sunan hepsi bir arada bir Ön Uç Platformu olan Shogun Frontend’e girin.

Bu yazıda, çok kanallı markaların Shogun Frontend gibi esnek ve birleşik bir çözüme yönelmesinin temel nedenlerinden bazılarını paylaşacağım ve bu öncü ürünün geleceğine bakacağız.

Sözü daha fazla uzatmadan, 2021’de gördüklerimiz şöyle:

1. Shogun destekli ön uçların piyasaya sürülmesi, yenilikçi markaların büyümesini sağladı

2021’de mağaza açılışlarının sayısında olağanüstü bir hızlanma gördük (aslında 2021’in ikinci yarısında lansman sayısında %250 artış gördük!). Her ay piyasaya sürülen yeni alt markalarla çok uluslu markaları ölçeklendiren çok sayıda müşteriyle çalışmış olmaktan heyecan duyuyoruz.

Aşağıda özellikle paylaşmak istediğim üç yapı ve bunların bir bakışta heyecan verici sonuçları yer alıyor:

Daring.com

 • Bitki bazlı protein markası, Shogun Frontend’i uyguladıktan kısa bir süre sonra oturum başına ortalama sayfa sayısını %25 artırdı!
 • Bugüne kadarki en hızlı uygulamamız (fikirden yeni başsız siteye yalnızca üç ayda geçiş), Daring ekibi çarpıcı bir marka değişikliğiyle Aralık 2021’de yeniden lansman için iyi bir donanıma sahipti.

#cta-mini-fe#Daring’in başarısı hakkında daha fazla bilgi edinin Örnek olayı okuyun

TULA.com

 • Bu prestijli cilt bakımı markası, Shogun destekli bir arayüze geçerek site hızını %35 artırdı!
 • Ayrılmış bir ön uç, TULA ekibinin çevik kalmasına, deneyler yapmasına ve mümkün olan en iyi alışverişi sunmasına yardımcı oldu. Artık bir ziyaretçinin gördüğü her şey üzerinde taviz vermeden yaratıcı bir kontrole sahipler.
 • Artık sayfadan sayfaya tıklama oranları da 5 kat daha hızlı!
Tavsiye Edilen:  Otomatik Asistan Özellikli Bir Araç

#cta-mini-fe#TULA’nın başarısı hakkında daha fazla bilgi edinin Örnek olay incelemesini okuyun

TheFeed.com

 • Bu besin pazarı için, yeni ürünleri neredeyse sürekli site güncellemeleriyle incelemenin geniş ölçekte yapılmasının zor olduğu ortaya çıktı. Mağazalarının yaratıcı vizyonlarına tam olarak uymasını ve ışık hızında yükleme süreleri elde etmesini istiyorlardı.
 • Shogun Frontend’in lansmanından sonra, e-ticaret dönüşüm oranının %5,2 arttığını ve ziyaretçi başına gelirin %10,3 arttığını gördüler!

#cta-mini-fe#Feed’in başarısı hakkında daha fazla bilgi edinin Örnek olay incelemesini okuyun

2. Markalar rekor sürede (ve özel iş akışlarıyla) esnek ön uçlar oluşturdu

2021’in sonunda, ürün geliştirmeleri sayesinde şunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz: Shogun Frontend müşterileri sitelerini %40 daha hızlı yayınlayabildiler ve yalnızca 10 dakikada yeni bir örnek kurabildiler!

İşte bunu mümkün kılan şeylerden bazıları:

Mağaza Senkronizasyonu [Beta]

Hala Beta’dayken Store Sync, vitrinleri hızlı bir şekilde klonlama olanağını sunuyor. Uluslararası ve/veya alt marka kullanım örneklerine sahip işletmeler, zahmetsizce ek vitrin kopyaları oluşturabilir, bu da uygulama sürelerini önemli ölçüde azaltır; en yeni müşteri örneği 2 haftadan kısa sürede piyasaya sürüldü.

#cta-mini-fe#Mağazanızın kontrolsüz ticarete uygun olup olmadığını öğrenin. Testi yapın

Yeni Başlangıç ​​Kiti

Shogun Frontend’in Başlangıç ​​Kiti, mağazanıza yeni react.js tabanlı vitrininizi oluşturmaya yönelik bir avantaj sağlamak için tasarlandı. Önceden oluşturulmuş ürün kutuları, koleksiyonlar, hesaplar, arama ve daha fazlasıyla ekipleriniz değer elde etme süresini daha hızlı anlayacak şekilde hazırdır. Satıcılar için bu, yeni ön ucunuzu envanteriniz ve markalamanızla birlikte hızlı bir şekilde çalışır hale getirebileceğiniz anlamına gelir. Ajanslar için bu, daha fazla sayıda başsız mağaza uygulaması ve çok daha sorunsuz bir müşteri deneyimi anlamına geliyor.

CMS’ye doğrudan erişim (daha hızlı özel iş akışları için!)

Başsız yapıların sıklıkla gözden kaçırılan bir avantajı, daha verimli iş akışları oluşturma ve yönetme yeteneğidir.

4. çeyrekte açıklanan Ön Uç API’miz geliştiricilerin CMS verilerine doğrudan erişmesini sağlayacakİşletmenizi esnek, başsız bir platformun yatırım getirisini en üst düzeye çıkaracak bir konuma getirir. Örneğin geliştiriciler, harici sistemlerden bloglar gibi özel içerikleri CMS’ye aktarabilecek ve böylece tüm site içeriği tek bir yerden yönetilebilecek.

Tavsiye Edilen:  Yeni Bir Web Sitesi İçin Geri Bağlantılar Nasıl Oluşturulur?

Bunlara ek olarak, Ön Uç API’si, geliştirme ekiplerinin ortak geliştirici görevlerini otomatikleştirebileceği anlamına gelecektirSitenin oluşturulması ve yayınlanmasının planlanması gibi, ekibinizin bir düğmeye basmak için tüm geceyi geçirmek yerine, önemli iş değeri sağlayan girişimlere odaklanmasına olanak tanır.

Kullanım örnekleri bundan sonra daha da yaratıcı hale geliyor ve 2022’de Frontend API ile mümkün olan şeyleri genişletmek için müşterilerimizle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

3. Artık daha da kullanıma hazır entegrasyonlar parmaklarınızın ucunda

2021’de Shogun Entegrasyon Ağı’nın tüccar savunuculuğu ve organik ilgi sayesinde yüksek büyümesini sürdürdüğünü gördük. Yalnızca 4. çeyrekte iş ortağı entegrasyon ağı %25 oranında büyüdü.

Shogun Frontend vitrininize artık ekleyebileceğiniz üç heyecan verici entegrasyona bir bakış:

Yeniden satın al

Shopify markaları Rebuy’u bir AOV’yi artırmanıza, satışları hızlandırmanıza ve hızla büyümenize yardımcı olan çok kanallı kişiselleştirme platformu. Diğer seçeneklerin aksine Rebuy, eksiksiz bir kişiselleştirme, pazarlama ve saklama hizmetleri paketi, beyaz eldiven desteği ve özelleştirilebilir bir alışveriş sepeti sunar.

Klaviyo

E-ticaret alanında son derece popüler bir entegrasyon olan pazarlama otomasyon platformu Klaviyo, e-posta, web, mobil ve SMS kullanan çevrimiçi işletmelerin gelirini hızlandırıyor. Şirketlerin sahip oldukları bu pazarlama kanallarından yararlanmalarına yardımcı olan Klaviyo, yüksek hedefli müşteri ve potansiyel müşteri iletişimlerini güçlendirmek için işlemsel ve davranışsal verileri kolayca saklamanıza, erişmenize, analiz etmenize ve kullanmanıza olanak tanır.

Okendo

Okendo, Netflix, SKIMS ve Bite gibi 3.500’den fazla hızlı büyüyen tüketici markasının en güçlü varlıklarından faydalanmasını sağlıyor; müşteri yorumları. Okendo, ürün derecelendirmeleri ve incelemeleri, fotoğraflar ve videolar ile Soru-Cevap dahil, müşteri tarafından oluşturulan içeriği yakalamak ve sergilemek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Markalar bu içeriği alışveriş yapanların güvenini kazanmak, dönüşümleri artırmak ve CLTV’yi en üst düzeye çıkarmak için kullanıyor.

Shogun Frontend tüccarlarına güvenebilecekleri ortaklıklar sağlamak için bu ağı büyütmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz.

#cta-mini-fe#Bu büyüyen ağın bir parçası olmak isteyen bir entegrasyon ortağı mısınız? Buradan kaydolun

3. Başsız yapılarınız için 30’dan fazla yeni ajans ortağını onayladık

Eylül 2021’de yeni Ajans İş Ortağı Programını resmi olarak başlattık! Bir süredir önde gelen ajanslarla çalışıyorduk. Ancak yeni başsız yapılarınız için sahip olduğunuz güvenilir seçenek yelpazesini genişletmek amacıyla büyük yatırımlar yaptık.

Tavsiye Edilen:  Küçük işletmeler için en iyi çevrimiçi ödeme seçenekleri nelerdir?

Programdaki ajanslar, Shogun’dan müşteri yönlendirmeleri almaya, korumalı alan hesabıyla Shogun Frontend’e erişmeye ve gerektiğinde kaynaklar, yol haritaları ve destek almak için rock yıldızı ajans iş ortağı ekibimizle tanışmaya hak kazanır.

#cta-mini-fe#Başsız ticaret hizmetlerini desteklemek için bizimle ortak olmak ister misiniz? Ajans ortağı olun

Resmi lansmandan bu yana, büyük bir ortak başarıya tanık olduk. Bu öne çıkan ajans iş ortağı uygulamalarına göz atın:

Digital Agency oBundle, BigCommerce müşterileri için kullanıcı başına geliri %36,5 artırdı!

 • Sekiz yılı aşkın bir süredir BigCommerce markası, İndirimli Elektronik Temmuz 2021’de sitelerini Shogun Frontend ile dönüştürmek için Shogun ajans ortağı oBundle ile birlikte çalıştı.
 • Lansmandan yalnızca dört ay sonra marka, e-ticaret dönüşüm oranının %40,6 arttığını gördü ve Kullanıcı başına gelir %36,5 arttı.
 • Artık sitelerinin ilk içerikli boyaması (FCP), masaüstünde inanılmaz bir 1,2 saniye ve mobilde 1,7 saniyedir.

2021 yılında Sertifikalı acentelik Form Factory Nomad, FLEO ve TULA gibi markaların başsız kalmasına yardımcı oldu.

 • MüşteriGöçebe e-ticaret dönüşüm oranını ve oturum başına geliri %25 artırdı

Şimdi Shogun Frontend’in 2022’deki geleceğine hızlı bir bakış!

Shogun Frontend 2022 Sneak Peak: Başsız ticaret için sürükle ve bırak, düşük kodlu deneyimler!

Adını verdik 2022, Shogun Frontend’in başsız ticareti erişilebilir hale getirme yolunda büyük adımlar atacağı yıl olacak daha fazla markaya.

Shogun’un kimliği, ilk ürünümüz Shogun Page Builder’ın başarısının merkezinde yer alan sürükle ve bırak deneyimlerinin üzerinde yer almaktadır. Artık bu uzmanlığı başsız alana taşımaya kararlıyız. Bu vizyon, e-ticaret ekibinizi sürücü koltuğuna oturtarak alışveriş yapanlar için sayfa hızı veya performans ödünleşimleri olmadan olağanüstü deneyimler yaratır.

Düşük kodlu bir bölüm oluşturucu (ardından doğrudan CMS’den içerik eklemek için bir bağlayıcı) Başsız kaldıkça uygulama süresini kısaltın ve e-ticaret ekibinizin günlük iş hedeflerini yerine getirirken karşılaştığı sayısız engeli kaldırın.

Shogun Frontend’de size sürükle ve bırak özelliği getirilerek, başsız özelliğin avantajları büyük ve küçük daha fazla işletmenin kullanımına sunulacaktır.

Esneklik için tasarlandı

Bu az kodlu deneyim, teknik bilgisi olmayan kullanıcılar için ileriye doğru atılmış anlamlı bir adımı temsil ediyor, aynı zamanda ajansları ve geliştiricileri sıradan görevler yerine karmaşık özellik geliştirmeye odaklanma konusunda harika bir konuma getiriyor.

Shogun Frontend’in az kodlu çözümleri, ekiplerin daha geniş bir katılımcı yelpazesine güç vermesi için yeni olanaklar açıyor, ancak platform, özel deneyimler ve kodlar oluşturmak isteyen işletmeler için %100 esnek olmaya devam ediyor.

Satıcılar ve ajanslar, özel kodlu ve/veya az kodlu bölümlerin herhangi bir kombinasyonuyla sayfalar ve şablonlar oluşturabilir. Sonuç; uygulamalarda, yeniden tasarımlarda ve günlük operasyonlarda tam esneklik ve artan verimliliktir.

Tüccarlardan ve acentelerden gelen erken geri bildirimler muazzamdı.

Shogun’da ürettiğimiz tüm ürünlerde olduğu gibi, önümüzdeki aylarda pazar için ticari merkezli, geliştirici dostu bir çözüm oluşturmak için ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve gelecek için her zamankinden daha heyecanlıyız!

Modern ticaretin sınırlarını aşmak mı istiyorsunuz?

2021, Shogun Frontend’in, ekibimizin ve iş ortağı ilişkilerimizin sürekli büyümesine ve yeniliğine tanık oldu. E-ticaret işletmeleri için düşük kod/sürükle ve bırak seçeneğinin geleceğine bakarken, işletmelere sınırsız tasarım esnekliğinin ve inanılmaz hızlı sayfa yükleme sürelerinin faydalarını tanımak için sınıfının en iyisi bir çözüm sunma konusunda kararlıyız.

Çözümümüzün, ekibimizin ve iş ortağı ağımızın hızla büyümesiyle 2021, Shogun Frontend için heyecan verici bir yıldı! 67,5 milyon dolarlık finansmanın hemen ardından ekibimiz, küçük ve büyük işletmelerin erişebileceği olağanüstü, performanslı vitrinler yapma misyonumuzu yürütmeye devam etti. Ve bu yıl için de bizi bekleyen büyük şeyler var!

#cta-visual-fe#Bu yıl markanızı olağanüstü hale getirmeye hazır mısınız?Shogun Frontend’in tam olarak hayal ettiğiniz e-ticaret deneyimini elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin