Birinci sınıf dijital çözümler sağlamak: Halo Lab ile GoodFirms röportajı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Birinci sınıf dijital çözümler sağlamak: Halo Lab ile GoodFirms röportajı

CEO’su Valentine Boyev Halo Laboratuvarı, işletmelere yenilikçi çözümler ve hizmetler sunan tecrübeli bir dijital şirket. Firma, yazılım geliştirme, BT danışmanlığı, web ve uygulama tasarımı ve pazarlama stratejileri konularında uzmanlığa sahiptir.

Halo Lab CEO’su Valentine Boyev

2013 yılında kurulan Halo Lab, markalaşma ve grafik tasarım konusunda uzmanlaşmış küçük bir tasarımcı grubuyla başladı. Grup, becerileri geliştikçe farklı tasarım disiplinlerine yöneldi. Zaman içinde ekip genişledi, yeni yetenekleri memnuniyetle karşıladı ve kapsamlı ürün çözümleri sunmak için yeni hizmetler sundu.

CEO olarak rolünü genişleten Valentine, şunları söyledi: “Tüm bu sürece liderlik etmekten ve uzun vadeli başarısını sağlamak için kuruluşumuzun yönünü ve yönetimini takip etmekten sorumluyum.”

İş modeli

Halo Lab, yaklaşık 60 tasarımcı, 40 geliştirici ve 20 yönetici dahil olmak üzere 150’den fazla profesyonelden oluşan uzaktan kumandalı bir şirkettir. Yine de uzmanlarının çoğu Ukrayna’da bulunuyor ve BAE ve Andorra’dan yetenekli çalışanları var. Dolayısıyla, böylesine deneyimli uzmanlardan oluşan bir havuzla, firma kolayca özel ekipler oluşturabilir ve farklı zaman dilimlerinde çalışabilir.

CEO dedi ki, “Öncelikle, Halo Lab şirket içi bir şirkettir, masaya yeni bakış açıları getiren harici tedarikçilerle aktif olarak etkileşimde bulunduğumuz için işbirlikçi yaklaşımımız ötesine geçiyor.”

Halo Lab nasıl öne çıkıyor?

Tasarım odaklı bir şirket olarak Halo Lab, tasarımı süreçlerimizin ön saflarına yerleştirerek kendisini farklılaştırıyor – bu şekilde müşterilerin gelirlerini önemli ölçüde artırmalarına ve güçlü bir rekabetçi konumlarını korumalarına olanak tanıyor.

Hizmet verilen sektörler

Şirket, hizmetlerini uyarlayabilir ve teknoloji, e-ticaret, finans, sağlık, eğitim, seyahat ve konaklama ve çok daha fazlasını içeren çeşitli nişlerdeki şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

CEO dedi ki, “Her ortaklık bizim için değerli ve değerlidir, bu nedenle BT yönetim sistemi, eğitim platformu veya güzellik salonu olsun, her tür işletme için olağanüstü sonuçlar sunmaya kararlıyız.”

Müşterilere sağlanan hizmetler

CEO dedi ki, “Dijital bir şirket olarak, öncelikle tasarım ve geliştirmeye odaklanarak müşterilerimizin hedeflerini ve ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.”

Tasarım söz konusu olduğunda, müşteriler genellikle aşağıdakiler için Halo Lab’a ulaşır:

  • UI/UX tasarımı;
  • Web ve Mobil Tasarım;
  • Grafik Tasarım & İllüstrasyon;
  • Logo ve Markalaşma.
Tavsiye Edilen:  Chandigarh'da En İyi 10 Dijital Pazarlama Kursu

Geliştirmeye gelince, müşteriler sıklıkla aşağıdaki alanlarda uzmanlık için bize başvurur:

  • Gelişmiş teknolojiler (ReactJS, Redux, GraphQL);
  • Büyük ölçekli CSS mimarileri (HTML5, CSS3, Sass, PostCSS);
  • Tasarım sistemleri (AtomicUI, Storybook);
  • İstemci tarafı performansı (AMP ve PWA uygulamaları dahil);
  • Tarayıcılar arası/platformlar arası test;
  • Otomasyon QA (Cypress, Puppeteer, Jest, Selenium).

Müşterilere sunulan hizmetlerMüşterilere sunulan hizmetler

Halo Lab, Ukrayna’nın En İyi Web Geliştirme Şirketleri GoodFirms tarafından en yüksek kalitede tasarımlar sağlama taahhüdüne tanık olduktan sonra, bu da olağanüstü kullanıcı deneyimleri üretir.

Müşteri memnuniyeti

CEO, “Halo Lab için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. İhtiyaçlarını ve gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılamak için birincil dozlarımız şunlardır: aktif dinleme, açık iletişim, özel çözümler, kesintisiz destek ve geri bildirim toplama.”

“İşle ilgili geri bildirim platformlarında bu şekilde olumlu eleştiriler alıyoruz ve 5,0 üzerinden 4,9 gibi yüksek bir ortalama notu koruyoruz.” ekledi.

Müşterilere sunulan destek

Halo Lab, zamanında yardım, etkili iletişim ve sağlam desteğin önemini biliyor. Bu nedenle şirketleri e-posta, WhatsApp ve sohbet dahil olmak üzere birden çok iletişim kanalı sunarak müşterilerin tercih ettikleri yöntemle onlara zahmetsizce ulaşmasını sağlar.

Esnek ödeme yapısı

CEO dedi ki, “Ödeme yapılarımız proje türüne göre değişiklik gösteriyor. Tasarım ve geliştirme projeleri, şeffaflık ve ilerleme takibi sağlayan kilometre taşı başına ödeme yaklaşımını izliyor. Öte yandan, marka projeleri sabit maliyetli bir model izliyor ve müşterilere önceden netlik sunuyor. toplam maliyet.”

Halo, başka bir seçenek sunar – özel ekipler için aylık ödemeler. Bu ödeme yöntemi sorunsuz işbirliği ve verimli kaynak tahsisi sağladığından müşterileri arasında oldukça popülerdir. 2022’de üzerinde çalıştıkları projeler için fiyat aralığı önemli ölçüde değişti, minimum proje büyüklüğü 5.000 $’dan başlayıp maksimum 200.000 $’ı aştı.

Tavsiye Edilen:  İnternetten Para Kazanmak İçin 2023'te Başlayacak En İyi Yan Hareketler

Halo Lab’in Geleceği

Son olarak, sonuç sorusunda görüşmeci, Halo lAb’yi önümüzdeki 10 yıl içinde nerede gördüğünüzü sordu. CEO yanıtladı, “Şirketimizi dijital alanda, dönüşümleri yönlendiren, yapay zeka ile ilgili teknolojiler sağlayan ve işletmelerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gelişmelerini sağlayan güvenilir bir lider olarak görüyoruz.”

“Ekibimiz muhtemelen yazılım mühendisliğine odaklanacak, kendi genel ürünlerimizi oluşturacak ve çeşitli sektörlerdeki kurumsal müşterilerle işbirliği yapacak.” diye bitirdi.

bu detaylı görüşme GoodFirms’te mevcuttur.

GoodFirms Hakkında

Washington, DC merkezli GoodFirms, müşterilerine en iyi hizmeti sunan diğer birçok teknoloji firması arasında ticari hizmet ajansları bulmak için pazarı kapsamlı bir şekilde tarayan yenilikçi bir B2B Araştırma ve İnceleme Şirketidir. GoodFirms’in kapsamlı araştırma süreci, şirketleri sıralar, çevrimiçi itibarlarını artırır ve hizmet arayanların iş ihtiyaçlarını karşılayan doğru teknoloji ortağını seçmelerine yardımcı olur.

Yazar Biyografisi: Ryan Allen, kendi alanlarında mükemmelleşmek için tüm yazılım ve mobil uygulama geliştirmeye mükemmel bir platform sunan tam teşekküllü bir araştırma ve inceleme platformu olan GoodFirms’te bir içerik yazarıdır. Gazetecilik alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve hevesli bir kurgu dışı okuyucudur.