Blogger nasıl kaldırılır Yorum Göndermek için Abone Ol (Atom) bağlantısı – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Blogger nasıl kaldırılır Yorum Göndermek için Abone Ol (Atom) bağlantısı – Showeblogin

BlogSpot blogunuzdaki yorum kutusunun veya çağrı cihazının sonunda görüntülenen “Abone ol: Gönderiler (Atom)” blogger varsayılan gönderi yorumları abonelik bağlantısını gizlemenin veya tamamen kaldırmanın püf noktasını öğrenin.

Blogger blog kullanıyorsanız, herhangi bir şablon kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın, iki farklı metin bağlantısı göreceksiniz, biri gönderi sayfasında “Abone Ol: Yorum Yaz (Atom)” ve diğeri Ana sayfada, aranan düzeyde veya diğer sayfada ” Abone ol: Gönderi (Atom)”.

Bu, besleme sonrası bağlantıyı temsil eden blogger’ın varsayılan özellikleridir ve yorum kutusu veya çağrı cihazı (Daha Yeni Gönderi – Ana Sayfa – Eski Yazılar) bağlantılarının hemen altında görünür.

Blogunuzun ziyaretçileri verilen atom bağlantısını tıklarsa, bir sürü Gobbledygook (anlaması aşırı derecede zor) kodlarının bulunduğu yeni bir pencere görürler. Aslında aşağıdaki bağlantılar bu atom metin bağlantılarıyla ilişkilidir:

A) Abone ol: Gönderi (Atom) yansıtır
https://YourBlogName.blogspot.com/feeds/posts/default

B) Abone Olun: Gönderi Yorumları (Atom) yansıtın
https:// BlogAdınız.blogspot.com/feeds/PostID/comments/default

Ancak, Google FeedBurner’ın yardımıyla blog yayınınızı zaten yaktıysanız Abone Ol: Gönderi (Atom) bağlantısı http://feeds.feedburner.com/YourFeedName’i yansıtır ve ziyaretçilerinize blogunuza abone olmaları için birçok seçenek sunar. gönderiler ve yorumlar vb.

Atom Abone Ol bağlantılarını BlogSpot.com Bloglarından Nasıl Gizlersiniz?

Abone Ol: Gönderi (Atom) ve Abone Ol: Yorum Gönderin (Atom) metin bağlantılarını blogunuzdan gizlemek için basit bir CSS hilesi vardır. Bu bağlantıların blog besleme bağlantılarınızı temsil ettiğini daha önce tartıştığımız gibi, bu nedenle aşağıdaki CSS kodları atom bağlantılarını tüm sayfalardan gizleyecektir.

.feed-bağlantıları {ekran:yok !önemli;}

Yukarıdaki CSS kodlarını doğrudan blog şablonunuzun HTML düzenleyicisine ]]> komutundan hemen önce yapıştırabilir veya özelleştirilmiş şablon özelliklerine gidip gelişmiş -> CSS Ekle’ye (son seçenek) gidebilir ve ardından CSS kodlarının üstünde.

Tavsiye Edilen:  B2B Üretim Pazarlaması İçin Eksiksiz Kılavuz

Atom’a Abone Ol bağlantılarını Blogger Blog’unuzdan Nasıl Kaldırırsınız?

Abone Ol: Gönderi (Atom) veya Abone Ol: Yorum Gönderin (Atom) metin bağlantısını kaldırmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki basit adımları izleyin:

Aşama 1:

Blog Panonuza gidin -> Tema -> HTML’yi Düzenle

Adım 2:

Aşağıdaki kodu arayın ve silin

Blogger Yazı Atomu

Yukarıdaki kod, yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi Abone Ol: Gönderi (Atom) bağlantılarını kaldıracaktır.

Aşama 3:

Aşağıdaki kodu arayın ve silin

Blogger Gönderi Yorum Atom

Yukarıdaki kod, yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi Abone Ol: Yorum Gönder (Atom) bağlantılarını kaldıracaktır.

Adım-4:

Şimdi şablonu kaydedin ve keyfini çıkarın!

Alternatif olarak, her iki atom bağlantısını da (yorum gönder/gönder) blogger blogunun tüm sayfalarından kaldırmak için aşağıdaki kodları arayabilir ve silebilirsiniz.