Blue Jeans Network ile Röportaj

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Blue Jeans Network ile Röportaj

Blue Jeans Network ile altı aydan biraz uzun bir süredir çalışıyoruz ve onlara iş modelleri ve pazarlama hedefleri hakkında bir dizi soru sormaya karar verdik. İşte geçen haftadan hızlı bir Soru-Cevap:

Firma Adı: Mavi Kot Ağı

Blue Jeans Network’ü duymamış birine şirketinizi anlatın: Blue Jeans Network, bulut tabanlı video konferans hizmetlerinde dünya lideridir. Blue Jeans, müşterilerinin birbirleriyle her zaman, her yerde ve neredeyse her cihazdan sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. Blue Jeans Ağı, yüksek kaliteli video iletişimlerini uzmanlaşmış konferans salonlarının geleneksel sınırlarının ötesine ve ana akıma yayarak, bir kuruluştaki bireylerin ve çalışanların birbirleriyle ve onların müşterileri, ortakları, tedarikçileri, aileleri ve arkadaşları ile daha etkin etkileşim kurmasına olanak tanır. .

Bize BJN hakkında ilginç bir gerçeği anlatın: Blue Jeans adı, kot pantolonların evrensel, gündelik ve rahat olması gerçeğinden türetilmiştir ki bu video konferansın olması gereken şeydir.

Şirketin vizyonu/misyon beyanı nedir?:
Blue Jeans Network’te misyonumuz, video iletişimini sesli iletişim kadar kolay ve yaygın hale getirerek işte, evde ve yolda daha etkili işbirliğini sağlamaktır.

AdLift nasıl yardımcı oldu?: Ahrefs, bağlantı kurma stratejileri aracılığıyla yüksek trafik alan anahtar kelimelerimizin sıralamasını önemli ölçüde iyileştirmede harika oldu. Ahrefs ile çalışmaya başladığımızdan beri organik trafikte %50 artış gördük.

Blue Jeans Network hakkında daha fazla bilgi edinmek için, onların adresini ziyaret edin. İnternet sitesi. Birden fazla ofisimiz olduğu için yazılımlarını dahili olarak kullandık ve işlevsellik ve kullanım kolaylığı bizi hoş bir şekilde şaşırttı.

Tavsiye Edilen:  AI yardımı ile içerik keşfinin geleceği