Bu Shopify Geri Sayım Sayacı Uygulamalarıyla Heyecan Yaratın

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Bu Shopify Geri Sayım Sayacı Uygulamalarıyla Heyecan Yaratın

E-ticarette aciliyet duygusu yaratmak, müşterinin satın alma konusundaki tereddütlerini kolayca ortadan kaldırabilir.

Değerli veya benzersiz bir şeyi kaçırabilecekleri hissini uyandırarak, müşteriler kolayca harekete geçmeye zorlanabilir.

Aciliyet ve kıtlığın etkileri o kadar derin ki, girişimci Marcus Taylor’ın ürününün satışlarını artırmasına yardımcı oldular. %332.

Benzer bir etkiyi tetiklemek için size farklı stratejiler göstereceğiz ve geri sayım sayaçlarının müşteri çekmedeki rolünü vurgulayacağız.

Bunların faydalarını, bunları nasıl uygulayabileceğinizi daha derinlemesine inceleyeceğiz ve ilham alabileceğiniz bazı örnekleri paylaşacağız.

Bu makale şunları kapsayacaktır:

#cta-visual-pb#Ürünlerinizi en iyi şekilde sergileyinSatışları artırmak için geri sayım zamanlayıcılarıyla tamamlanan mükemmel ürün açılış sayfalarınızı oluşturmaya başlamak için Shogun’u kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

E-ticaret mağazanızda aciliyet yaratmanın 3 yolu

Temel bilgilerden başlayarak, e-ticaret mağazanızda aciliyet ve heyecan yaratmak için denenmiş ve doğrulanmış birkaç taktik vardır.

Geri sayım sayaçları

Geri sayım sayaçları, bir teklifin başlamasına veya bitmesine kalan günleri, saatleri veya dakikaları gösteren sanal saatlerdir.

Bunların öncelikli amacı Potansiyel müşterilere zamanın tükendiği izlenimini verinaciliyet duygusu yaratıyor.

Resim: EvetStil

Asyalı güzellik ve moda markalarına yönelik bir e-ticaret platformu olan YesStyle, geri sayım sayaçlarını etkili bir şekilde kullanıyor.

Ekran, müşterilerin flaş satıştan yararlanmak için 24 saatten daha az zamanları olduğunu belirgin bir şekilde gösteriyor ve bu da fırsata acele etme hissi veriyor.

Sınırlı envanter sayıları

Kıtlık, aciliyet duygusu yaratmanın etkili bir yöntemidir ve ürününüzü daha çekici hale getirebilir.

Müşterilere yalnızca sınırlı sayıda ürünü kaldığını göstererek şunları yapabilirsiniz: alışveriş yapan kişinin bir şeyi kaçırma korkusunu uyandırmak.

Stoklarınızın sınırlı olduğunu öne çıkarmak aynı zamanda ürünlerinizin çok değerli olduğu izlenimini verir ve alıcıları hızlı hareket etmeye zorlar.

Resim: Mindzai

Tasarımcı oyuncak markası Mindzai bu taktiği kullanarak ziyaretçilere DEERCAT ve Arkadaşları heykelciklerinin 100 parçayla sınırlı olduğunu gösteriyor.

Altında bir çıkış tarihi ve saatinin açıkça görüntülenmesi, ne zaman çıkacağına dair beklenti oluşturmaya yardımcı olur.

Sınırlı sayıda müşteriye özel bonus

Sınırlı miktarda hediye gibi ücretsiz bir avantaj sunmak, alışveriş yapanları hızlı bir satın alma işlemi yapmaya teşvik edebilir.

Örneğin kampanyanız süresince ürününüzü satın alan ilk 100 müşteriye hediye ürün verebilirsiniz.

Kampanyanız için 30 günlük indirim gibi bir süre sınırı belirlemek, alıcılara satın alma işlemlerini başka bir günde tamamlama fırsatı sunabilir.

Ancak şansı sabit bir miktarın tükenmesi daha fazla aciliyet yaratacaktır çünkü stokların ne zaman tükeneceğini asla bilemeyecekler.

Resim: Ev Zanaatolojisi (Facebook)

Birinci sınıf elmas tablolar sunan Avustralya merkezli bir marka olan Home Craftology, bu stratejiyi başarıyla uyguluyor.

Facebook’ta tanıttıkları kampanya, satın alan ilk 300 müşteriye ücretsiz elmas boyama seti sunuyor.

Resim: Ev Zanaatolojisi (Web Sitesi)

Müşterilerin ücretsiz ürünü kullanabilmeleri için ödeme sırasında FREEKIT kodunu girmeleri gerekmektedir. Daha sonra seçtikleri elmas tablonun ücretsiz geldiğini görüyorlar.

Geri sayım sayaçları nedir?

Kıtlığı artırmanın yukarıda açıklanan üç yolundan bugün web sitenize uygulayabileceğiniz yönteme daha derinlemesine bakalım: geri sayım sayaçları.

Bir satın alma işlemine zaman sınırı koymak, aciliyeti artırmak açısından işe yarar.

Bir anlaşma fırsatının raf ömrü varsa, tüketiciler daha hızlı hareket ederek daha hızlı hareket edebilirler. kaçırmaktan kaçının.

E-ticaret markaları için geri sayım zamanlayıcıları, kampanyanızın süresinden geriye kalanları açıkça göstererek müşterilere durumun ciddiyetini vurgular.

Gelinlik markası Kennedy Blue’ya bile yardım ettiler satışlarını %50 artırmak.

Neden bir e-ticaret geri sayım sayacı kullanmalısınız?

Geri sayım sayaçlarının aciliyet hissi yaratmanın yanı sıra başka önemli faydaları da vardır.

FOMO’ya itiraz

Fırsatı kaçırma korkusu (FOMO) üzerinde oynanabilecek güçlü bir duygudur. Aslında, İnsanların %60’ı bu nedenle alışverişlerin çoğunu 24 saat içinde yapın.

Geri sayım sayaçları, alışveriş yapanların karşı konulamaz bir fırsat yakalamak için yalnızca sınırlı bir süreye sahip olduğunu göstererek bu etkiyi kolayca tetikleyebilir.

Bir ürün lansmanı için heyecan yaratın

Geri sayım sayacı şunları yapabilir: bir ürün veya hizmet lansmanını vurgulayın.

Örneğin, web sitenize veya lansmanınızın açılış sayfasına dikkat çekici bir şekilde bir tane yerleştirmek, insanların yeni bir şey yayınlamak üzere olduğunuzu bilmesini sağlayacaktır.

Algılanan ürün değerinizi artırın

Bir göre 1975 çalışması, Kıt olan ürünler genellikle daha değerli olarak algılanır.

Üç araştırmacı (Worchel, Lee ve Adewole), iki ayrı ancak benzer cam kavanozda aynı kurabiyeleri kullanarak bir deney gerçekleştirdi.

İlk kavanozda iki kurabiye, diğerinde ise 10 kurabiye vardı.

Kapların ve içeriklerin aynı olmasına rağmen, katılımcılar daha az sayıda çerezi daha yüksek puanladı ve bu da nasıl olduğunu ortaya çıkardı. kıtlık kişinin değer algısını etkiler.

Bir geri sayım sayacı, özellikle ona bir envanter sayacı eşlik ettiğinde, aynı sonucu doğurabilir.

Shopify geri sayım zamanlayıcınızı nerede kullanmalısınız?

Listelerinizden e-postalarınıza kadar birçok etkili yere bir geri sayım sayacı uygulayabilirsiniz.

Web siteniz genelinde

Geri sayım sayaçlarını web sitenizdeki etkileşimli öğelere (örneğin, sitenizin üst kısmındaki bir banner’a veya bir ziyaretçi boşta kaldığında tetiklenen bir açılır pencereye) uygulayın.

: Banner’larınızda veya pop-up’larınızda CTA’nızı belirgin ve ulaşılması kolay tutun.

Ürün sayfaları

Ürün sayfanızı ziyaret eden müşterilerin karar vermesi biraz zaman alabilir ve sonunda sayfadan ayrılabilir veya dikkatleri dağılabilir.

Bir ürünü satın almak için ücretsiz gönderim veya küçük bir indirim gibi sınırlı süreli bir teşviki vurgulamak için geri sayım sayacını kullanmak, onları satın alma kararlarını tamamlamaya ikna edin.

Çıkış yapmak

Baymard Enstitüsü şunu buldu: ortalama belgelenmiş çevrimiçi alışveriş sepetini terk etme oranı %69,82 (46 benzersiz çalışmaya dayanmaktadır).

Ödeme sayfasına, müşterinin satın alma işlemini tamamlamak için yalnızca X kadar süreye sahip olduğunu gösteren bir geri sayım sayacı yerleştirmek, bu istatistiği önemli ölçüde azaltabilir.

Ancak gerekli baskıyı yaratmak yalnızca onları kazanmak için yapacağınız son girişim olarak hizmet etmelidir.

Açılış sayfaları

Açılış sayfaları özel teklifleri vurgulamak veya ziyaretçi e-postalarını toplamak için kullanıldığından, geri sayım sayacı eklemek için en iyi yerlerden biri.

Bunlardan birini eklemek, kampanyanıza daha güçlü bir izlenim kazandırır ve potansiyel müşterileri istediğiniz eylemi gerçekleştirmeye teşvik eder.

#cta-paragraph-pb#Shopify’da açılış sayfalarının nasıl oluşturulacağını öğrenin ve dönüşüm sağlayan Shopify açılış sayfalarının inanılmaz örneklerini görün.

E-posta bültenleri

E-posta listenizdeki kişilere gönderdiğiniz haber bültenleri veya promosyonlar bir geri sayım sayacı içerebilir.

Örneğin markanızın devam eden sezonluk indirimine kalan süreyi gösteren bir tane ekleyebilirsiniz.

E-postada geri sayım sayaçlarından yararlanmak etkileyici sonuçlar sağlayabilir.

Örneğin, bir Kara Cuma e-posta kampanyasına stratejik olarak yerleştirilmiş bir zamanlayıcı, Londra merkezli bir mücevher markası olan The Diamond Store’un, dönüşümlerini %400 artırın.

#cta-visual-pb#Herhangi bir sayfaya geri sayım sayacı ekleyinShogun Sayfa Oluşturucu, dönüşümleri artıracakları her yere geri sayım sayaçları eklemeyi kolaylaştırır.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Satışları artırmak için en iyi 10 Shopify geri sayım sayacı uygulaması

Tartıştığımız aciliyet duygusunu uyandırmanıza yardımcı olmak için aşağıda mağazanızda kullanabileceğiniz en iyi Shopify geri sayım sayacı uygulamaları yer almaktadır.

1. Timer Plus – Geri Sayım

Resim: Shopify App Store

Timer Plus, tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir Shopify geri sayım sayacıdır Binlerce mağazada kullanılıyor.

Dikkate değer özelliklerden bazıları, kullanıcı dostu kontrol paneli ve ayarları, masaüstü ve mobil cihaz uyumluluğu ve gelişmiş mağazalar için CSS stil seçeneğidir.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Timer Plus’ın güvenilir müşteri hizmetleri de vardır.

Dönüşümleri artırmaya yardımcı olan ve minimum güçlük sunan bir geri sayım sayacı istiyorsanız bu uygulama mükemmel bir seçenektir. Kurulumu yalnızca birkaç adım sürer:

 1. Timer Plus tasarımınızı mağazanıza göre uyarlayın
 2. Eklemek için bir ürün seçin
 3. Ayarlarını düzenleyin

Değerlendirme: 4,8 yıldız (103 yorum)

Fiyat: Aylık 4,95$

2. Geri Sayım Sayacı Çubuğu Ultimate

Resim: Shopify App Store

Geri Sayım Sayacı Bar Ultimate, Shopify mağazanız için tamamen özelleştirilebilir başka bir zamanlayıcıdır.

Timer Plus’tan daha basit ama aynı zamanda daha ucuz. Uygulamanın masaüstü ve mobil cihazlar için farklı stilleri vardır ve size canlı bir önizleme sunar.

Öne çıkıyor çünkü kurulumu kolay global bir zamanlayıcıdır.

Daha düşük bir fiyata aciliyet hissi yaratmanıza yardımcı olacak bir şey istiyorsanız bu uygulama yeterli olabilir. Tek yapmanız gereken onu yüklemek, özelleştirmek ve etkinleştirmek.

Değerlendirme: 4,8 yıldız (70 yorum)

Fiyat: Aylık 2,95$

3. Hurrify – Geri Sayım Sayacı

Resim: Shopify App Store

Hurrify Shopify geri sayım sayacı, çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Bunu alt veya üst şerit olarak görüntüleyebilir, metnini özelleştirebilir ve birkaç farklı stil arasından seçim yapabilirsiniz. Öne çıkan bir diğer özellik ise sayfanıza anında yüklenmesini ve mobil cihazlarda harika görünmesini sağlayan yanıt verme yeteneğidir.

Ancak Hurrify’ın muhteşem özelliği Kaç birim sattığınızı ve kaldığını gösteren bir ilerleme çubuğu görüntüleme yeteneği.

Daha güçlü bir kıtlık izlenimi vererek müşterilerinizi hızlı bir şekilde harekete geçmeye teşvik eder.

Bu listedeki ilk iki Shopify geri sayım sayacından daha pahalıdır ancak ne kadar stokunuzun kaldığını belirtme seçeneğine sahip olmak, işletmeniz için büyük kazançlar sağlayabilir.

Değerlendirme: 4,3 yıldız (212 yorum)

Fiyat: Aylık 6,99$

4. Nihai Kıtlık Pro

Resim: Shopify App Store

Ultimate Scarcity Pro son derece özelleştirilebilir. Metninizi, stillerinizi ve zamanlayıcının görüneceği ürün seçimini özelleştirebilirsiniz.

Çeşitli stok, indirim ve zamanlayıcı çubukları gibi kıtlığı gösteren özelliklerin yanı sıra, kendisini diğerlerinden ayıran çok sayıda özellik vardır:

 • Sosyal kanıt widget’ı – Sayfanızın toplam ziyaretçi sayısını, satılan birimleri ve bir ürünün sepete eklenme sayısını belirtir
 • Sepet rezervasyon çubuğu – Ayırılan ürünleri ve müşterinin sepetinin süresinin dolması veya boşaltılması için ayarlanabilen bir zamanlayıcıyı görüntüler
 • Satış açılır penceresi – Müşterilerin son satışlarını bildiren ve sunan bir açılır pencere
 • “Sipariş süresi içinde”/”Teslima geç” – Öğelerinizin beklenen teslimat tarihi için bir zamanlayıcı gösterir, ancak belirli bir süre içinde sipariş vermeniz gerekir

Ancak Ultimate Scarcity Pro daha pahalıdır. Ancak daha büyük bir aciliyet duygusunu tetikleyen ek işlevleri nedeniyle buna değer.

Değerlendirme: 4,2 yıldız (325 yorum)

Fiyat: Ücretsiz (Standart); Ayda 8,99$ (Premium)

5. Satış Geri Sayım Sayacı Çubuğu 2.0

Resim: Shopify App Store

Bu Shopify geri sayım sayacı, kullanıcı dostu olması ve uyumluluğuyla öne çıkıyor.

Her mağaza temasına uygundur, küçük değişiklikler yapar ve sayfa yükleme için kolaylaştırılmıştır. Birkaç basit adımda ekleyebilirsiniz:

 1. Nerede ve ne zaman görüneceğini seçin
 2. Zamanlayıcının görünümünü özelleştirin
 3. Yayınlanmadan önce önizleyin
 4. “Yayınla”yı tıklayın

Uygulama çeşitli cihazlarda kusursuz bir şekilde görüntülenir ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 ücretsiz destekle birlikte gelir.

Ancak en büyük özelliği, yaratmanıza izin vermesidir. Müşterileri özel tekliflerden haberdar eden özel bir duyuru çubuğu.

Değerlendirme: 4,6 yıldız (568 inceleme)

Fiyat: Ücretsiz (Ücretsiz Plan); Ayda 8,95$ (Sınırsız Plan); Aylık 17,95 USD (Öncelikli Destek)

6. Geri Sayım Sayacı Çubuğu

Resim: Shopify App Store

Geri Sayım Sayacı Çubuğu, diğer uygulamalarla aynı kullanım kolaylığına ve özelleştirilebilirliğe sahiptir.

Ancak iki temel özelliği onu diğerlerinden ayırıyor. Öncelikle şunları yapabilirsiniz birden fazla türde geri sayım sayacı oluşturuniçermek:

 • Genel
 • Periyodik
 • Günlük veya haftalık
 • Ziyaretçi oturumu bazlı

İkincisi, gelişmiş hedefleme şunları yapmanızı sağlar: Hedef kitlenize daha özel promosyonlar sunun. Teklifleri aşağıdakilere göre görüntüleyebilirsiniz:

 • Ülke
 • Ürünler veya koleksiyonlar
 • Promosyon dönemi
 • Sosyal reklamlar

Bu özelliklere erişmek ve bunları en üst düzeye çıkarmak için daha fazla ödeme yapmanız gerekir, ancak bu, pazarlamanızda aciliyet yaratma ve satışlarınızı artırma yeteneği için adil bir bedeldir.

Değerlendirme: 4,9 yıldız (1.006 yorum)

Fiyat: Ücretsiz (Ücretsiz Plan); Aylık 9,99$ (Premium Plan)

7. Geri Sayım Sayacı Çubuğu | Aniden belirmek

Resim: Shopify App Store

Bu uygulama iki etkileyici yeteneğe sahiptir: Birincisi, sepet sayfanıza bir ödeme zamanlayıcı çubuğu ekleyinmüşterileri alışveriş yapmaya teşvik ederek alışveriş sepetini terk etme oranını azaltıyor.

İkincisi, yapabilir her ziyaretçiye özel bir geri sayım sayacı görüntüler.

Ancak onu kayda değer kılan şey, daha yüksek seviyeli planlarda alacağınız ek özelliklerdir. Uygulamanın Ücretsiz planıyla temel özelliklere sahip olursunuz, ancak yükseldikçe şunlara erişebilirsiniz:

 • Otomatik olarak tekrarlanan zamanlayıcılar
 • Her ziyaretçi için benzersiz geri sayımlar
 • Form oluşturucu, açılır pencere ve sosyal yayın işlevleri
 • 20’den fazla Shopify uygulaması POWR.io tarafından yapılmıştır

Küçük satıcılar için daha temel planlar yeterli olacaktır ancak daha büyük ölçekli Shopify mağazaları, daha pahalı planların sağladığı ek özelliklerden ve uygulamalardan faydalanacaktır.

Değerlendirme: 4,6 yıldız (694 yorum)

Fiyat: Bedava bedava); Aylık 5,49$ (Başlangıç); Aylık 13,49 ABD Doları (Pro); Aylık 89,99$ (İş)

8. Geri Sayım Sayacı Ultimate

Resim: Shopify App Store

Geri Sayım Sayacı Ultimate şunları yapmanızı sağlar beş farklı kampanya için beş ayrı zamanlayıcı ayarlamailgimizi çeken başlıca özellik bu.

Shopify markalarının farklı taktikleri test etmesine ve satışlarını artırmak için en iyi neyin işe yaradığını görmesine olanak tanır.

Ayrıca diğer Shopify uygulamalarında bulunmayan giriş, geçiş ve mesaj animasyonlarına da sahiptir. Ayrıca 7/24 müşteri desteği sayesinde uygulamada yaşadığınız sorunları hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Geri Sayım Sayacı Ultimate, ele aldığımız diğer uygulamalarla benzer özellikleri paylaşıyor.

Benimseyip benimsememe konusunda emin değilseniz, ücretsiz deneme olanağı mevcuttur. Bu arada, yatırım yapmaya karar verirseniz ücretli plan ucuzdur.

Değerlendirme: 4,9 yıldız (212 yorum)

Fiyat: Ücretsiz (Ücretsiz Plan); Aylık 3,99 ABD Doları (Ücretli Plan)

9. Acil Ayı Geri Sayım Sayacı

Resim: Shopify App Store

Acil Ayı, Shopify’ın en iyi geri sayım sayaçlarından biridir çünkü kullanımı ücretsizdir.

Hiçbir maliyeti olmayan bir şeye şüpheyle yaklaşabilirsiniz, ancak bu uygulama güçlü bir rakip.

Müşterilerinizde etkili bir şekilde aciliyet duygusu yaratabilecek iki unsur olan bir zamanlayıcı ile stok ve envanter geri sayımını tanıtmanıza olanak tanır.

Ayrıca özelleştirilebilirlik, kullanıcı dostu olma, cihaz uyumluluğu ve müşteri desteği gibi tipik özelliklere de sahiptir.

Shopify geri sayım sayacı arıyorsanız ancak bütçeniz kısıtlıysa Acil Ayı en iyi seçeneğinizdir.

Değerlendirme: 4,9 yıldız (123 yorum)

Fiyat: Özgür

10. Kıtlık: Geri Sayım Sepeti Sayacı

Resim: Shopify App Store

Kıtlık bir Shopify geri sayım sayacıdır sepetinize ve ürün sayfalarınıza yerleştirilmek üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Kampanyanızda veya indiriminizde öne çıkan belirli ürünler için zamanlayıcılar ayarlamanıza olanak tanır. Müşteriler ayrıca alışveriş sepetlerinin ne kadar süreyle rezerve edildiği konusunda da bilgilendirilir ve bu da onları alışverişlerini tamamlamaya zorlar.

Kıtlık, kullanım kolaylığı, estetik ve müşteri desteği açısından tipik özelliklere sahiptir, ancak ucuz ve esnek ödeme seçenekleri ön plana çıkmaktadır.

Sabit bir aylık ücret ödeyebilir veya gösterim sayınıza göre ücretlendirilen bir plan ödeyebilirsiniz; bu, daha küçük veya büyüyen Shopify markaları için idealdir.

Değerlendirme: 5.0 yıldız (50 inceleme)

Fiyat: Aylık 1,99$ (Temel Plan); Kurulumu ücretsiz, 100 benzersiz gösterim başına 25¢, Ayda maksimum 5,00 ABD Doları (Kullandıkça Öde Planı)

Mağazanızı kolaylaştırmak için hepsi bir arada uygulamayı kullanın

Yukarıda vurgulanan geri sayım sayaçlarının tümü harika bağımsız seçeneklerdir.

Ancak eğer istersen daha kapsamlı, kullanımı kolay ve çok işlevli bir araçShogun Sayfa Oluşturucu, diğer birçok özelliğin yanı sıra bir geri sayım sayacı içerir.

Shopify mağazanıza çok fazla uygulama eklemek hem şişkinliğe hem de maliyete neden olabilir. Birçok farklı işleve hizmet eden tek bir uygulamaya sahip olmak, mağazanızın performansını artırmanıza, yükleme sürelerini hızlandırmanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur.

Shogun Sayfa Oluşturucu, birlikte gelen tek bir araçtır çoklu dönüşüm artırıcı özelliklerörneğin:

 • A video döngü yapmanıza, otomatik oynatmanıza ve sessize almanıza olanak tanıyan yerleştirme aracı,
 • Haritalar alışveriş yapanlara perakende mağazalarınızın nerede olduğunu göstermek,
 • Öğe koleksiyonlar Stratejik ürünleri bir arada gruplamak,
 • Ürün çeşitlerimiktarlar, fiyatlar ve resim galerileri,
 • En iyi halinizi gösterecek bir widget yorumlar,
 • Katıştırılabilir formlar Ve CTA’lar,
 • Ve tabi ki, geri sayım sayacı.

Sayfa Oluşturucu geri sayım sayacına erişmek için kontrol panelinize gidin ve öğelerinizde “Geri Sayım”ı seçin.

Geri sayım sayacını web sayfanızda görünmesini istediğiniz yere sürükleyip bırakın, ardından zaman aralığı parametrelerinizi ayarlayın.

Geri sayım öğesi ve diğer dönüşüm sağlayan işlevler Shogun Sayfa Oluşturucu ile ücretsiz olarak gelir.

#cta-mini-pb#Shogun Sayfa Oluşturucu öğeleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Mağazanıza aciliyet kazandırmak için Shopify geri sayım zamanlayıcılarından yararlanın

Geri sayım sayaçları, müşterilerinizi harekete geçmeye ve dönüşüm sağlamaya teşvik eden güçlü araçlardır.

İş ihtiyaçlarınıza uygun bir uygulama seçin ve alıcı tereddütlerini ortadan kaldırmak ve satışlarınızı artırmak için zamanlayıcıları web sitenize ve diğer müşteri iletişimlerinize stratejik olarak yerleştirin.

Mutlu satışlar!

#cta-visual-pb#Geri sayım sayaçlarını ve daha fazlasını edininHepsi tek bir platformda zamanlayıcılar, video, kaydırıcılar, akordeonlar, ürün sekmeleri ve diğer özelliklerden yararlanmak için Shogun’u kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Tavsiye Edilen:  Görsel Hikaye Anlatmanın Pazarlama Stratejiniz İçin Faydaları