Çalmak isteyeceğiniz 13 Harika Facebook Reklam Örneği

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Çalmak isteyeceğiniz 13 Harika Facebook Reklam Örneği

Tamam, parlak ürününüz oldu ve muhteşem bir e-ticaret mağazası kurdunuz; artık müşterilerin markanızı keşfetmesine ve ona aşık olmasına ihtiyacınız var.

E-ticaret işletmeleri için, Doğru trafik türünü elde etmenin en hızlı yolu, ücretli reklam. Pek çok marka, ürünlerine doğru bakış açısını kazandırmak için Facebook reklamları yayınlayarak büyük başarı elde etti.

Erişimleri inkar edilemez. Küresel olarak, onlar 2,91 milyar aktif kullanıcı Ve Aylık kullanıcılarının %79’u her gün aktiftirler.

Buna göre HubSpot’u, Facebook reklamları en yüksek yatırım getirisini (ROI) sağlar tüm ücretli reklam kanallarından.

Bununla birlikte, herhangi bir reklamın gerçek gücü, reklamın kendisinden, yani ziyaretçileri ürün sayfasına tıklamaya teşvik eden yaratıcı varlıklardan ve metinden kaynaklanır.

Harika bir reklam dikeyden dikeye farklı görünecektir. Bir spor giyim markası için işe yarayan şey, bir besin takviyesi şirketi için işe yaramayabilir veya bunun tersi de geçerlidir.

Bu yazıda, bir Facebook reklamını neyin iyi hale getirdiğini hızlı bir şekilde ele alacağız ve çeşitli marka türlerinden harika Facebook reklam örnekleri göstereceğiz.

#cta-visual-pb#Ücretli trafiğinizi yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfalarına gönderinBu harika Facebook reklamını dönüşüm için mükemmel açılış sayfasıyla eşleştirdiğinizden emin olun; Shogun Sayfa Oluşturucu ile bugün oluşturun .Şimdi tasarlamaya başlayın

Bir Facebook reklamını gerçekten harika yapan şey nedir?

Facebook’ta güçlü bir reklam oluşturmak, hedef kitlenizi ne kadar iyi tanıdığınıza odaklanır.

İkna edici metin ve muhteşem görseller bu anlayıştan ortaya çıkar ve reklamın onları markanız hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve ürününüz için size para vermeye ikna etmede ne kadar etkili olacağını belirler.

Gerçekten iyi bir Facebook reklamı oluşturmak içinaşağıdaki kutuları işaretlemeniz gerekir:

 • Hedefe odaklanın. Reklam kreatifiniz ve reklam hedefinizin uyumlu olması gerekir. E-ticaret reklamları için muhtemelen tıklamaları hedefleyeceksiniz, bu nedenle kopyanızın ve resimlerinizin tıklamaya yönlendirmesini sağlayın.
 • Benzersiz olmak. Bu kitleye reklam veren tek kişi siz değilsiniz, dolayısıyla onları daha fazla araştırmaya ikna edecek benzersiz bir satış teklifiyle diğer markaların önüne geçmeniz gerekiyor.
 • Hedef kitlenizi daraltın. Herkese satış yapmaya çalışırsanız, daha büyük bir başarısızlıkla karşılaşırsınız. Daha hedefli bir hedef kitle seçin ve reklamınızı onları göz önünde bulundurarak yazın. Her biri hedeflenen reklam öğesiyle dönüşüm sağlamak üzere tasarlanmış, farklı hedef kitleler için her zaman farklı reklamlar oluşturabilirsiniz.
 • Metin ve görselleri eşleştirin. İnsanlar görsellerinizi ve metinlerinizi paket halinde okuyor. Birbirlerine uymuyorlarsa mesaj işe yaramaz. Tıklamaları ve dönüşümleri artırmak için her reklamın birleşik bir pazarlama mesajı olması gerekir.
 • Test edin ve ölçün. Aynı anda birçok reklamı yayınlayabilmek, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenmek açısından bir nimettir. Kullanıcıları mağazanıza çekmek amacıyla en iyi görsel ve metin kombinasyonlarını görmek için aynı görsele sahip çeşitli başlıklar deneyin veya tam tersini yapın. A/B testi reklamları basittir!
 • Trafiği doğru yere gönderin. Reklam öğenizin birlikte çalışması için eşleşmesi gerektiği gibi, reklam trafiğini gönderdiğiniz açılış sayfasının da eşleşmesi gerekir. Ürünler için ikna edici bir ürün açılış sayfasına trafik gönderebilirsiniz. Satış promosyonları için onları özel teklif açılış sayfasına yönlendirin. Karışık mesajlarla onları kaybetmeyin!

Bu listeyi incelediyseniz ve hala sorularınız varsa sorun değil. Daha yeni başladık!

Yukarıdaki bilgilerin hepsinin gerçek hayattaki reklamlarda ne anlama geldiğini gösterecek bazı çarpıcı reklam örneklerine bakalım.

13 Facebook reklam örneği ve neden bu kadar iyi oldukları

Kendi inanılmaz Facebook reklamlarınızı oluşturmak için ilham almak için diğer başarılı markaların neler yaptığını görmek yardımcı olur.

Muhteşem e-ticaret mağazası sayfalarını özelleştirmek için Shogun’u kullanan bir grup harika markanın en iyi Facebook reklamlarından bir grup örneği bir araya getirdik. Şimdi onlara bir göz atalım.

#cta-paragraph-pb#Rakiplerinizin Facebook reklamlarıyla neler yaptıklarına göz atmak istiyorsanız şu adrese gidin: Facebook’un reklam kitaplığı ve marka adını arayın. Gerçekten rekabet edebilmeniz için size harika reklam fikirleri vermenize yardımcı olabilir. Özetimize göz atın harika Instagram reklam örnekleri diğer markaların neler yaptığını görmek için.

Barebones Living sahneyi yaratıyor

Açık hava yaşam markası Barebone’lar Ürünlerinin “dış mekan deneyiminizi nasıl yükselteceğine” dair mesajını güçlendirmek için doğanın ihtişamını kullanıyor.

Kamp yapmak, bahçecilik, ızgara yapmak ve daha fazlası için her türlü üst düzey ekipman ve malzeme satıyorlar. Sundukları ürünün değeri reklamlarında açıkça ortaya çıkıyor.

Bu reklamlar neden harika?

Metin basittir ve hedef kitleye, peşinde oldukları açık hava deneyimi ne olursa olsun, Barebones’un bunu daha iyi hale getirmeye yardımcı olabileceğini anlatır. Hatta ilki, B Corp statüsüyle ön plana çıkıyor ve belirli bir sürdürülebilirlik hedef kitlesinin ilgisini çekiyor.

Görseller açık havada yaşamanın basit sahnelerini tasvir ediyor, izleyiciyi taşıyor ve onları kaçmayı hayal etmeye teşvik ediyor.

CTA’ya ulaştığınızda, %20’lik özel bir indirim ve ücretsiz bir şarj cihazıyla karşılaşacaksınız, bu da Şimdi Alışveriş Yap düğmesini oldukça çekici kılıyor.

Tavsiye Edilen:  Pazarlama ve Reklam Stratejinizi Nasıl Optimize Edebilirsiniz?

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1: Barebones Living ana sayfası
 • Reklam #2: Retro Kamp Işıkları açılış sayfası

Bakır İnek Kahvesi sosyal kanıtla satılıyor

Tek servislik kahve markası Bakır İnek tanımlayıcı ürün grubunu tanıtıyor Çarpıcı renkler ve mutlu müşterilerden alıntılar.

Copper Cow hakkındaki uzun metrajlı hikayemizde, yabancı bir izleyici kitlesine Vietnam usulü üzerine dökülen latte’lerin nasıl çalıştığını göstermek için nasıl yapılır içeriğinin etkili kullanımını vurguladık.

Video reklamlarının çoğunda nasıl fincan yapılacağına dair hızlı demolar yer alıyor, ancak resim reklamlarında bunun yerine müşteri incelemesi yönüne odaklanmayı seçiyorlar.

Bu reklamlar neden harika?

Müşteri incelemeleriyle ilgili kılavuzumuzda müşteri yorumlarını yakalamanın ve vurgulamanın önemini gösterdik. Mutlu müşteriler alabileceğiniz en etkili pazarlamadır.

Copper Cow, güçlü müşteri alıntılarının kendileri adına konuşmasına olanak tanıyor ve onları dikkatlice hazırlanmış ürün fotoğraflarının hemen üzerinde gösteriyor. Basit ama ilgi çekici.

Her zamanki gibi renkleri muhteşem, hem alıntıları hem de ürünleri çok iyi yansıtıyor. Ücretsiz gönderim tekliflerini vurgulayarak konuyu tamamlıyorlar.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: Bakır İnek ana sayfası

Hippy Feet sosyal iyilikseverlikleriyle ön plana çıkıyor

Çevre dostu çorap markası Hippi Ayakları diğer tüm çorap markalarından ne kadar benzersiz oldukları noktasına geliyor.

Çorapları sürdürülebilir olmasının yanı sıra Amerikan yapımı ve marka evsiz gençleri destekliyor. Reklamları bu noktaların her birini açıkça vurguluyor.

Bu reklamlar neden harika?

Reklamları basit tutuyorlar, temel özellikleri (çevre dostu, Amerika’da üretilmiş, ücretsiz gönderim, evsiz gençleri destekleme) işaretliyor ve bunları net, ürün odaklı görsellerle eşleştiriyorlar.

Facebook’un hedef kitle hedeflemesi Hippy Feet gibi markaların bu reklamları sürdürülebilirliğe ve sosyal sorumluluğa değer veren müşterilere gösterinDolayısıyla odaklanmış yaklaşımlarının büyük bir başarı şansı var.

Hippy Feet’in marka kimliği, markayla ilgili özelliğimizde de gördüğümüz gibi, iyi tanımlanmış olduğundan, kolayca reklamdan açılış sayfasına ve satın almaya kadar tutarlı bir deneyim yaratın stil rehberlerine sadık kalarak.

Yaptıkları herhangi bir ünlü veya marka iş birliği için, reklamlardan ve fenomenlerden gelen trafiği doğru mesaja yönlendirmeye yardımcı olan özel ortaklık açılış sayfaları oluştururlar.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: Hippy Feet ana sayfası

Rad Power Bikes sıkıntılı noktalarınızı çözüyor

Rad Güç Bisikletleri müşterilerin karmaşık hayatlarını kolaylaştırmak için neden ürünlerini satın aldıklarını biliyor.

Bu nedenle reklamlarını, elektrikli bisiklet almayı düşünen kişilerin tam da bu sorunlu noktalarını hedeflemek için kullanıyorlar.

Bu reklamlar neden harika?

Almak için gerçek müşteri fiyat tekliflerini kullanıyorlar doğrudan potansiyel müşterilerinin karşılaştığı sorun noktalarınaGeleneksel bisikletlerle yokuş çıkmak ya da araba park etmek zorunda kalmak gibi.

Hatta gerçek zamanlı sıkıntı noktalarından bile yararlanıyorlar. Artan gaz maliyetinin hedeflenmesi ve etrafta dolaşmak için gazsız seçenek sunuyor.

Fotoğraflar, metinde ve alıntılarda anlatılan sorunlardan uzak görünen insanları dışarı çıkarıyor. CTA’lar kullanıcıları teşvik ederek bunu eve götürüyor Şimdi satın al veya Daha fazla bilgi edin.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: Elektrikli Bisikletler koleksiyon sayfası
 • 2 numaralı reklamın varyasyonu: Ebike Fit Finder Sınavı açılış sayfası

PANGAIA canlı renkleriyle büyülüyor

Sürdürülebilir spor ve eğlence markası PANGAYA muhteşem renk seçenekleriyle süper konforlu giysiler yaratıyor.

Düzenli olarak eşofman, kapüşonlu üst ve tek parlak pigmentli gömlekten oluşan yeni koleksiyonlar çıkarıyorlar.

Bu reklamlar neden harika?

Burada Spring kapsül koleksiyonlarının reklamını yapıyorlar. bu mevsim etrafımızda ortaya çıkan çiçek ve filizleri anımsatan renkler.

İlk reklam renkler arasında geçiş yapan bir video, ikincisi ise koleksiyondan tek bir rengi gösteren çok sayıda bağımsız resim reklamdan biri. Reklamlar son derece basit ancak renkler tek başına heyecan verici.

Kopya aynı zamanda oldukça basit; koleksiyonu tanıtıyor ve sürdürülebilir kimlik bilgilerine işaret ediyor. Bu, reklamların az şeyle çok şey anlatabileceğini gösteriyor.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: Sezonluk Temel Renkler koleksiyon sayfası

Rumpl benzersiz tasarım ortaklıklarından yararlanıyor

Yenilikçi uyku tulumu battaniyeleri Rumpl çok popüler; o kadar ki onları tonlarca güzel tasarımla sunuyorlar.

Müşterilerinin sundukları tasarım çeşitliliğini sevdiğini bilerek, gerçek anlamda tasarım yaratmak için birçok tasarımcıyla ortaklık kurdular. benzersiz sınırlı sayıda üretilen battaniyeler.

Bu reklamlar, farklı tasarım zevklerine sahip müşterilerin ilgisini çekmek için bu ortaklıkları sergiliyor.

Bu reklamlar neden harika?

Rumpl, tüm ürün fotoğraflarında olduğu gibi, benzersiz tasarımlı bu battaniyeleri doğal sahnelerde sergiliyor. Battaniye tasarımlarını fotoğraflarda ortalıyorlar ve bunları elementlerde kullanan insanları gösterin.

Bu battaniyeler sınırlı sayıda üretildiğinden, reklamlar onları mümkün olduğunca çok sayıda en uygun alışverişçinin önüne çıkarmada büyük bir rol oynuyor. Sınırlı malzeme nedeniyle orada aciliyet var ve tasarımlar farklı türden alışveriş yapanların ilgisini çekecek.

Daha sonra satın almak üzere yeniden pazarlayabilecekleri daha geniş bir müşteri tabanı yakalamalarına olanak tanır.

Tavsiye Edilen:  PostgreSQL nedir?

#cta-paragraph-pb#Rumpl, kendi harika açılış sayfalarını oluşturmak için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanmaya başladığında, geliştirme konusunda 200 saat tasarruf ettiler ve dönüşüm oranlarını %20 artırdılar.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: İşbirliği koleksiyonu sayfaları

Semaine Health satışları ve örnekleriyle dikkat çekiyor

Kadın sağlığı markası Semaine insanların hormon dengeleyici takviyeleri denemelerini sağlamak için flaş indirim ve ücretsiz numune teklifini kullanıyor.

Açık faydaları ve güçlü sosyal kanıtlarıyla, insanların göz atmadan geçip gitmemelerini sağlarlar.

Bu reklamlar neden harika?

Emoji kullanımları kullanıcıların dikkatini çekiyor hızlı ve net sosyal kanıt—11.000’den fazla mutlu müşteri, 4,8/5 yıldız derecelendirmesi, yaltakçı bir müşteri teklifi – sizi avantajlarla dolu görsele yönlendirmeden önce.

Semaine, görsellerinde kopyalamayı harika bir etki için kullanıyor. ‘Bilim tarafından desteklenmektedir’ güvencesinden, dualarınızın faydalar listesine kadar uzanan bir yelpazede, hedef kitlenin bunu görmezden gelmesi zor olacaktır.

Son olarak merakı giderilen alışverişçiler için ilk reklamda %20 indirim ve ücretsiz kargo, ikinci reklamda ise ücretsiz numune teklifi onları heyecanlandırıyor. Neden sadece denemiyorsunuz?

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1: Flaş İndirim açılış sayfası

Vuori mevsimlere göre değişiyor

Kaliforniya merkezli performans giyim markası Vuori’de dijital reklamcılığa büyük yatırım yapıyor ve sezonları şık spor kıyafetlerinin satışına yardımcı olmak için kullanıyor.

Kaliforniya’da yerleşik oldukları için yaşam tarzı fotoğrafçılığı için güzel bir çevreye sahipler.

Bu reklamlar neden harika?

Resimler modellere ve giydiklerine odaklanıyor. Arka planlar odak dışında olsa da Bahar havası net bir şekilde aktarılıyor.

Modellerin pozları sayesinde kıyafetlerinin faydası açıkça görülüyor.giyim hem bir moda ifadesi hem de her mesleğin atletik bir krikosudur.

Kopya bu fikri desteklemektedir. Birincisi, mükemmel bir Bahar Tatili tarzı yenilemedir. İkincisi, hangi sporu yaparsanız yapın üstünüze giyebileceğiniz süper rahat bir atletik şort.

Son derece basit sloganlarla ve sizi hedefe ulaştıracak ücretsiz gönderim teklifiyle sona eriyor Şimdi satın al.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1: Vuori ana sayfası
 • Reklam #2: Erkeklerin Fitness Favorileri koleksiyon sayfası

Ethical Bedding paketlerinin avantajları

Sürdürülebilir marka Etik Yatak Takımı ürünlerinin uyku rutininize sunduğu birçok faydadan bahsetme fırsatını kaçırmıyor.

Bu reklamların her ikisi de aynı şeyi söylese de, ikinci reklam aslında bir videodur, reklama animasyon katar ve her fayda gerçek zamanlı bir liste gibi ortaya çıkar.

Bu reklamlar neden harika?

Burada en çok göze çarpan şey, ürünü işaret eden faydalı küçük okların sağladığı faydalardır. Bir yatak takımı tüketicisinin arayabileceği her şeyi söylüyorlar—sıcaklık düzenlemesinden nefes alabilirliğe ve aradaki her şeye kadar.

Metin sakinleştirici bir lafla başlıyor—rahatla, gevşe, yuvarlan, ipeksi pürüzsüz—ve sonra bir kullanır onları özel kılan göz alıcı emoji yüklü liste%100 okaliptüs, sürdürülebilir, 2.500 olumlu yorum.

Neredeyse ikna olduğunuzda, 100 gecelik uyku denemesi ve sizi CTA’ya götürecek ömür boyu garanti teklifini gösteriyorlar.

Barnacle Foods sürece ilişkin bir bakış sunuyor

Bazı markalar, dünyaya tanıtmak için ihtiyaç duydukları tamamen farklı ve benzersiz bir şey sunuyorlar.

Midye Yiyecekleri yosun bazlı ürün grubu için bunu yapmak amacıyla haklı olarak video reklamları kullanmaya karar verdi.

Bu reklamlar neden harika?

Bu reklamların yıldızı yosun hasadını gösteren video turşularında ve acı soslarında kullanırlar. YouTube’un en iyi yemek pişirme videolarını hatırlatıyor.

Devasa deniz bitkilerini denizden çekip onları küçük küçük daireler halinde dilimlemekten, tatmin edici bir çıtırlık için bitmiş ürünü kızarmış ekmeklere ve pizzalara eklemeye kadar. Ayrıca bu nadir besin kaynağının sürdürülebilirliğine ve beslenmesine de işaret ediyorlar.

Bu, ilk reklamda bir kendiniz denemek istemenizi sağlayacak süper olumlu müşteri teklifi. Yenilik tek başına tüketicilerin ona bir şans vermesini sağlayabilir.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1 ve #2: Tüm ürünler koleksiyon sayfası

Welly Health canlı desenleriyle dikkat çekiyor

Sağlıklı yaşam markası Welly Sağlık bandajlarının ve ilk yardım çantalarının reklamını yaparak ilk yardımda büyük isimleri yerinden etmeye çalışıyor.

Pazarlamaları renklidir ve göğüslerinizi sarmak için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli desenlerle herkesin içindeki çocukları hedef alır.

Bu reklamlar neden harika?

Desenli bandajlarının reklamını yapmak, ürün ambalajı ortada olacak şekilde rengarenk desenli bir görüntü oluşturmak için bandajları kendileri kullanıyorlar. Canlı ekranın ötesine geçmek zor.

Metin, ilk yardım için uygun bir tema olan hazırlık konusuna odaklanıyor. İlk yardım çantası, en çok ihtiyaç duyduğunuz her yerde saklayabileceğiniz bir kutudur; böylece alışveriş yapanları her ihtimale karşı birden fazla kit satın almaya teşvik eder.

İkinci reklam ‘Cesaret Rozetlerini’ satıyor ve kopya, çocukluk yaralanmaları temasını daha çok işliyor ve “Oha, ah ve ah-ah’lar asla doğru zamanda olmuyor.” Akıllıcadır ve ihtiyaç duymanız durumunda elinizin altında bulundurmak istemenizi sağlar.

Tavsiye Edilen:  çapraz kesim nedir? Filmde 6 adet çapraz kesme örneği

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1: Bandaj toplama sayfası
 • Reklam #2: Cesaret Rozetleri Kutusu ürün sayfası

Olipop suçluluk duygusunu ortadan kaldırır

Aferin sana soda markası Olipop kendilerini gazozun alternatifi olarak markalaştırıyorlar ve reklamları, denklemden suçluluk duygusunu ortadan kaldırırken duyuları aydınlatma konusunda iyi bir iş çıkarıyor.

Bu reklamlar neden harika?

Reklamlar oluşturur basit ama çağrıştırıcı sahneler— Bardaklarda buz gibi soğuk ve gazlı soda, sade renkli bir fon, temaya uygun birkaç aksesuar.

İlk reklamda, gazoz, şarküteri öğle yemeğine eşlik ediyor ve her şeyi silip süpürecek mükemmel derecede ferahlatıcı bir şey. İkinci reklamda ise içki, beraberinde getirdiği tüm rahatlamayla birlikte bir ada kokteyli hissi veriyor.

İşaret etmek için kopyayı kullanıyorlar onları normal sodadan ayıran şey nedir—yüksek lif, düşük şeker, prebiyotikler— ve bunun sizin için aslında neden iyi olduğu.

Olipop, son 30 gün içinde satın alma işlemi gerçekleştirenleri hariç tutarak, ABD’de 21 yaş ve üzeri bir hedef kitleyi ve birbirine benzeyen hedef kitleleri en çok satın alan kişilere hedefleyerek başarı elde etti. 2020’de reklam bütçelerini artırdılar ve şunu gördüler: Çevrimiçi alışverişlerde 2,1 kat artış.

Bu reklamların bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Reklam #1: Mağaza Bulucu sayfası (Publix mağazaları için)
 • Reklam #2: Tropikal Punch ürün sayfası

Chubbies ikna etmek için mizahı kullanıyor

Giyim markası Tombullar “Cuma günü saat 17.00 hissini yayan” şortlar satıyor ve marka kimliklerinin büyük bir kısmı mizahtan oluşuyor.

Aslında beş marka değerinden ikisi Saygısızlık ve Kahkahadır ki bunlar diğer üçünün (Eğlence, Rahatlama ve Macera) hizmetinde çalışıyor gibi görünmektedir.

Bu reklamlar neden harika?

Chubbies, türünün tek örneği olan saygısız mizahını Facebook reklamlarına taşıyorkomedi metnini Facebook’un atlıkarınca reklam formatına yayarak genişletiyor.

Bu, ikinci örnekte dönen reklamın sonuna kaydırılan reklamın aynısıdır.

“Look Like This Guy”, “Toss That Dang Frisbee” ve “This Liner is So Soft” gibi atlıkarınca görselleriyle esprili bir şekilde eşleşen kopyayla insanlar bu büyülü mayoların hikayesine çekiliyor.

Onlar da yapabilirler birden fazla ürün varyasyonunu ve özelliğini sergileyin bu formatla.

Okuyucuları daha da ikna etmek için, “son teknoloji mayoların” nasıl sadece sizin için yapıldığından ve “güneş ışığı ve iyi enerjiden bir top giyiyormuş gibi” hissettiklerinden bahsediyorlar ki bu kulağa oldukça hoş geliyor. Bunu kapatmak için “Her Zaman Ücretsiz Kargo” politikalarını tekrarlıyorlar.

Bu reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası

 • Klasik Çizgili Swing Trunklar koleksiyon sayfası

Markaların Facebook reklam stratejisini en iyi şekilde taklit edin

Pek çok insanın zamanının çoğunu Facebook’ta (ve Instagram’da) geçirdiği göz önüne alındığında, reklam bütçenizin bir kısmını Facebook reklamlarına harcamak harika bir fikir.

Reklamlarınız ne kadar iyi olursa, sonuçlarınız da o kadar iyi olur.

Önemlidir Hedeflediğiniz kitlede gerçekten yankı uyandıracak reklamlar oluşturunardından bu inanılmaz trafiği dönüşüm gerçekleştirmelerini sağlayacak sayfaya gönderin.

Reklamlarınızı gerçekten harika kılmak için yukarıdaki markalardan öğrendiğiniz bazı dersleri alın ve bunları kendi güçlü reklamlarınıza entegre edin.

Onları görmek için sabırsızlanıyoruz!

#cta-visual-pb#Facebook reklamlarınız için mükemmel açılış sayfalarını oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu ile Facebook reklam trafiğini dönüştürmek için açılış sayfalarınızı oluşturmaya ve özelleştirmeye başlayın; kod gerekmez. ilk sayfa

Table of Contents