ChatGPT 4’ü Ücretsiz Olarak Kullanma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:ChatGPT 4’ü Ücretsiz Olarak Kullanma

Dil modelleri ve yapay zeka asistanları için yüksek abonelik ücretleri ödemekten bıktınız mı? ChatGPT 4’ten başkasına bakmayın! Gelişmiş yapay zeka teknolojimizin en son sürümü artık ücretsiz olarak sunuluyor ve bankayı bozmadan en kaliteli dil işleme ve iletişim araçlarına erişmenizi sağlıyor. İster öğrenci, ister profesyonel, ister sadece dil becerilerinizi geliştirmek istiyor olun, ChatGPT 4 size yardımcı olur. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün kaydolun ve ChatGPT 4’ü ücretsiz kullanmaya başlayın!

Bankayı bozmadan ChatGPT 4’e erişmenin yollarını mı arıyorsunuz? Başka yerde arama! ChatGPT 4 ile gelişmiş AI dil işleme ve iletişim araçlarının gücünden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Öğrenci, profesyonel veya dil meraklısı olun, GPT-4 API’ye erişmenin birçok yolu vardır. Sorunsuz ve kullanıcı dostu bir deneyim için HuggingFace veya Microsoft Bing Chat üzerinde ChatGPT 4 sohbet robotunu deneyin. Ayrıca, kendi OpenAI API anahtarınıza ihtiyaç duymadan modeli hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun? ChatGPT 4’ü bugün ücretsiz deneyin ve yapay zekanın gücünü deneyimleyin!

Daha Fazlasını Gör: ChatGPT4 Kullanarak Ayda 10.000 Dolar Kazanmanın 99 Yolu

HuggingFace Kullanarak ChatGPT 4’ü Ücretsiz Olarak Kullanma

En yeni ve en harika doğal dil işleme modeli GPT-4’ü denemek ister misiniz? Şanslısınız çünkü artık ChatGPT 4’ü HuggingFace’te ücretsiz olarak kullanabilirsiniz! Yuvraj Sharma tarafından geliştirilen bu chatbot’un kullanımı tamamen ücretsizdir ve en iyi yanı, kendi OpenAI API anahtarınıza ihtiyacınız olmamasıdır.

Ancak, bir kuyruk olabileceğini unutmayın; bu, yanıt almak için birkaç saniye (hatta bir veya iki dakikaya kadar) beklemeniz gerekebileceği anlamına gelir. Ama merak etmeyin bunun da bir çözümü var. Anında yanıt almak için projeyi klonlayabilir ve kendi API anahtarınızı ekleyebilirsiniz. İzlenecek adımlar şunlardır:

 1. HuggingFace’te ChatGPT 4’ü ücretsiz kullanmak için bu bağlantıya gidin.
 2. Sorunuzu yazın ve “Çalıştır” düğmesine basın. ChatGPT 4 modelinden bir yanıt alacaksınız – ChatGPT Plus aboneliğine ihtiyaç duymadan GPT-4’ü denemek işte bu kadar kolay.
 3. Yanıt süresini çok uzun bulursanız depoyu klonlayabilir ve kendi OpenAI API anahtarınızı kullanabilirsiniz. Ancak, API’yi kullanmak için krediye ihtiyacınız olacağından, bu seçeneğin artık ücretsiz olmadığını unutmayın. Başlamak için “Yinelenen Alan” üzerine tıklayın.
 4. Bundan sonra, Görünürlüğü “Genel” olarak değiştirin ve “Yinelenen Alan” üzerine tıklayın.
 5. “Ayarlar” sayfasına gidin.
 6. Aşağı kaydırın ve “Havuz sırları” arayın. “Yeni sır” üzerine tıklayın.
 7. “Ad” alanına OPENAI_API_KEY’i ve “Gizli değer” alanına OpenAI API anahtarınızı ekleyin. OpenAI API anahtarınızı verilen bağlantıdan alabilirsiniz.
 8. Üst sıradaki “Uygulama”ya tıklayın.
 9. Son olarak, GPT-4 sohbet robotunuz herhangi bir gecikme olmaksızın kullanıma hazır olacaktır.
Tavsiye Edilen:  Google Benim İşletmem Gönderilerini (Etkinlikler + Teklifler) Ücretsiz Olarak Planlayın

Peki, ne bekliyorsun? ChatGPT 4’ü deneyin ve GPT-4’ün gücünü kendiniz deneyimleyin!

Bing Kullanarak ChatGPT 4’ü Ücretsiz Olarak Kullanma

GPT-4’ü denemek isterseniz Microsoft Bing Chat’i ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Microsoft, Bing yapay zekasının zaten GPT-4 modeli üzerinde çalıştığını ve ChatGPT 4’ün sahip olmadığı, görüntü oluşturma ve bilgileri için kaynak gösterme gibi bazı ek özelliklere sahip olduğunu duyurdu.

Bing Chat’i ücretsiz olarak kullanmanın adımları şunlardır:

 1. Microsoft Edge kullanıyorsanız, bing.com/new adresini açın ve sol üst köşedeki “Sohbet” seçeneğine tıklayın.
 2. Başka web tarayıcıları kullanıyorsanız, önce Bing AI Chat’i herhangi bir web tarayıcısında kullanmanıza izin verecek olan Tüm Tarayıcılar için Bing Chat uzantısını yüklemeniz gerekir.
 3. Uzantıyı yükledikten veya Microsoft Edge’i kullanmaya başladıktan sonra, GPT-4 destekli Bing Chat ile etkileşime başlayabilir ve modelden yanıtlar alabilirsiniz.

ChatGPT Plus olmadan GPT 4’e ücretsiz olarak nasıl erişilir?

Bu kadar! Artık GPT-4 modeline farklı platformlar üzerinden ücretsiz olarak nasıl erişeceğinizi biliyorsunuz. GPT-4 henüz ücretsiz kullanıcılara sunulmasa da kılavuzumuz, modelle herhangi bir ücret ödemeden etkileşime geçmeniz için yollar sağladı. ChatGPT eklentileri ve bunların internette gezinerek gerçek zamanlı yanıtlar sağlama becerileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ayrıntılı makalemize göz atın. Ek olarak, Google Bard ve ChatGPT arasındaki kapsamlı karşılaştırmamız, hangi yapay zeka sohbet robotunun sizin için daha iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize sormaktan çekinmeyin.