ChatGPT’yi Telefonunuzda Kullanmanın 5 Yolu: Siri’yi Değiştirmekten Görüntü Oluşturmaya Kadar

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:ChatGPT’yi Telefonunuzda Kullanmanın 5 Yolu: Siri’yi Değiştirmekten Görüntü Oluşturmaya Kadar

Siri’yi değiştirmek, görüntü oluşturmak ve doğrudan WhatsApp, Telegram ve iMessage’da sohbet etmek dahil, ChatGPT’yi telefonunuzda kullanmanın beş yolunu keşfedin

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, yoğun yaşamımıza ayak uydurabilecek teknolojiye ihtiyacımız var. ChatGPT, herhangi bir soruya veya yönlendirmeye insan benzeri yanıtlar üretme yeteneği nedeniyle popülerlik kazanmış, yapay zeka destekli devrim niteliğinde bir araçtır. ChatGPT, hayatınızı daha kolay ve rahat hale getirmek için telefonunuzda kullanılabilir. Bu makalede, ChatGPT’yi telefonunuzda kullanmanın en iyi beş yolunu ve bunu günlük rutininize nasıl entegre edebileceğinizi keşfedeceğiz.

Daha Fazlasını Gör: ChatGPT Oyunları: AI Chatbot ile Oynanacak 10 Eğlenceli Oyun

ChatGPT’yi Telefonunuzda Kullanmanın 5 Yolu

1. Siri’yi ChatGPT ile @mckaywrigley’nin “Hey GPT”si ile değiştirin

Siri, yıllardır iPhone’ların vazgeçilmezi ama dürüst olalım, her zaman en yardımsever veya sezgisel asistan değil. ChatGPT’ye girin. @mckaywrigley’nin “Hey GPT” kısayolu ile Siri’yi ChatGPT ile değiştirebilir ve çok çeşitli yeteneklerine doğrudan iPhone’unuzun ana ekranından erişebilirsiniz. Kısayolu kurun, OpenAI API anahtarınızı girin ve ChatGPT’ye istediğiniz her şeyi sormaya başlayın. ChatGPT, yazma komutları oluşturmaktan hatırlatıcılar ayarlamaya kadar her şeyi yapabilir.

2. TextGPT ile kısa mesaj yoluyla ChatGPT ve DALL-E 2’yi kullanın

TextGPT, metin mesajlaşma yoluyla ChatGPT ile etkileşime geçmenizi sağlayan yapay zeka destekli bir araçtır. Bu, sorularınıza yanıt almanın ve metinden görüntüler oluşturmanın uygun bir yoludur. TextGPT’yi şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • Telefonunuzda http://textgpt.net adresine gidin
  • Sorunuzu veya isteminizi yazın
  • ChatGPT, insan benzeri bir yanıtla yanıt verecek
  • Görüntüler oluşturmak için, sadece ne istediğinizi açıklayın ve ChatGPT, karşılık gelen bir görüntü oluşturmak için DALL-E 2’yi kullanacaktır.

TextGPT, hızlı, doğru yanıtlar almanın ve herhangi bir güçlük çekmeden görüntüler oluşturmanın harika bir yoludur.

Tavsiye Edilen:  Web sitenize ücretsiz hedefli trafik çekmenin 9 yolu

3. Shmooz AI kullanarak WhatsApp’ta ChatGPT kullanın

Shmooz AI, ChatGPT ile doğrudan WhatsApp üzerinden sohbet etmenize izin veren, yapay zeka destekli bir araçtır. Shmooz AI’yı şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • Telefonunuzda https://shmooz.ai adresine gidin
  • Kaydolun ve WhatsApp hesabınızı bağlayın
  • ChatGPT ile doğrudan WhatsApp üzerinden sohbet edin

Shmooz AI, mesajlaşma uygulamanızdan çıkmak zorunda kalmadan ChatGPT’yi kullanmanın kolay bir yoludur. ChatGPT’ye her şeyi sorabilirsiniz ve ChatGPT doğru, kişiselleştirilmiş yanıtlarla yanıt verir.

4. BuddyGPT’yi kullanarak Telegram’da ChatGPT’yi kullanın

BuddyGPT, ChatGPT ile doğrudan Telegram üzerinden sohbet etmenize izin veren yapay zeka destekli bir araçtır. BuddyGPT’yi şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • Telefonunuzda https://buddygpt.ai adresine gidin
  • Kaydolun ve Telegram hesabınızı bağlayın
  • ChatGPT ile doğrudan Telegram’da sohbet edin

BuddyGPT, birçok kişinin günlük olarak kullandığı popüler bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram’da ChatGPT’yi kullanmanın uygun bir yoludur. ChatGPT’ye her şeyi sorabilirsiniz ve ChatGPT doğru, kişiselleştirilmiş yanıtlarla yanıt verir.

5. Döngü kullanarak iMessage’da ChatGPT’yi kullanın

Son olarak, bir iMessage kullanıcısıysanız, artık doğrudan Loop uygulaması aracılığıyla ChatGPT ile konuşabilirsiniz. Döngü, ChatGPT’ye film tavsiyeleri almaktan yazma istemleri oluşturmaya kadar istediğiniz her şeyi sormanıza olanak tanır. Ayrıca, iMessage ile sorunsuz entegrasyonu, kullanımı kolay ve ihtiyaç duyduğunuz her an erişilebilir olmasını sağlar.

Çözüm

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, güvenilir ve akıllı bir asistana sahip olmak büyük fark yaratabilir. İster üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı artırmayı, ister yalnızca soru sorup yanıt almayı isteyin, ChatGPT hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır. Telefonunuzda ChatGPT’ye erişmek için bu 5 yöntemden birini kullanarak, nereye giderseniz gidin onun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Öyleyse neden bekleyelim? ChatGPT’yi bugün deneyin ve günlük yaşamınızı nasıl geliştirebileceğini görün.