ClickFunnels Kuponu 2023: Özel %50 İndirim Teklifi

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: ClickFunnels Kuponu 2023: Özel %50 İndirim Teklifi

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

2023 için bir ClickFunnels Kupon Kodu mu arıyorsunuz? Daha fazla kendinizi yormayın çünkü mevcut %50 indirimli FLAT ile bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir teklif.

ClickFunnels ile, onunla birlikte gelen huni oluşturma sırlarını ve bonuslarını deneyimlemeye hazırlanın. İster yıllık bir plan arıyor olun, ister sadece bir ClickFunnels indirimi almaya çalışıyor olun, bu promosyon teklifleri aktiftir ve kalıcıdır!

İnanılmaz indirimlerinden yararlanabilmeniz için ClickFunnels Promosyon teklifleri artık mevcut. Klasik planlarında ve ürünlerinde %50’ye varan indirimle, bu, satın alma işleminde indirim alma şansın. Bu teklif, dönüşüm hunisi oluşturma araçları, özelleştirilebilir şablonlar ve daha fazlası gibi ClickFunnels’ın tüm özelliklerini ve avantajlarını içerir.

Ayrıca, ClickFunnels yolculuğunuz sırasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir süreçte veya soruda size rehberlik edecek tüm destek ekibine de erişebilirsiniz. O yüzden daha fazla beklemeyin ve bugün başlayın!

ClickFunnels – Kısa Bir Genel Bakış

ClickFunnels, ilk dönüşüm hunisi satış oluşturma araçları arasındaydı, hatta bir öncüydü. İlk hizmet olarak yazılım (SaaS) arasındaydı. Uzun süredir varlığı nedeniyle bir niş yarattı. Yazılım, öncelikle kullanıcılar için para kazanmakla ilgili olduğu için insanların ‘gittiği’ hale geldi.

Birincil amacı, dönüşüm oranını artırmaktır. Dijital pazarlamanın anlamı budur. İçerik, web siteleri ve çok daha fazlasını sağlıyorsunuz. Ardından, onları müşteriye dönüştürmek için ilgili trafiği ve ziyaretçileri çekersiniz. Clickfunnel bu göreve yardımcı olur. Kuşkusuz, alanında büyük isimler arasında yer alıyor, ancak yine de buna değip değmeyeceği merak ediliyor. Eğer ona güvenebilirseniz ve yatırım yapmaya değerse.

ClickFunnels'e Genel Bakış

Bu inceleme, ClickFunnels kullanmanın çeşitli değerli özelliklerini, avantajlarını, avantajlarını ve dezavantajlarını veya dezavantajlarını genişletmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca kullanım kolaylığı, güvenliği ve güvenilirliği hakkında kapsamlı bilgi alacaksınız. Kullanmak isteseniz de kullanmasanız da sektörde ‘mutlaka bilinmesi gereken’ yazılımlardan biridir.

Satış Hunileri Nedir?

Satış hunileri, satışlarınızı ve dönüşümlerinizi artırmanın harika bir yoludur. İşletmelerin olası satışları yakalamasına ve onları müşterilere dönüştürmesine olanak tanırlar. ClickFunnels, bu hunileri oluşturmak için en popüler yazılım araçlarından biridir. ClickFunnels ile, sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanarak kolayca güçlü satış hunileri oluşturabilirsiniz.

ClickFunnels 2.0 ve Funnel Builder Secrets tanıtımları gibi indirimler ve bonuslar sunarlar. Şu anda, yıllık plan ve klasik sürüm dahil olmak üzere ClickFunnels aldığınızda indirim almanıza olanak tanıyan aktif promosyon teklifleri. Bu promosyon teklifleriyle, ClickFunnels aboneliğinizi satın aldığınızda daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Mevcut ClickFunnel Kuponu 2023 ve Teklifler:

ClickFunnels, yıllık faturalandırmasında yılda 594 ABD doları tasarruf edebileceğiniz büyük bir indirim sunar. ClickFunnels ayrıca bir bağlı kuruluş pazarlama programı sunar. Kullanırsanız komisyon ve ek abonelik kazanabilirsiniz. Ancak, alabileceğinizin en iyisi bu.

ClickFunnel’in resmi web sitesini ziyaret ederseniz, 14 günlük ücretsiz deneme seçeneği de bulacaksınız. Bunu, satın almadan önce 14 gün boyunca test etmek için kullanabilirsiniz.

ClickFunnel Kuponu

Kuponlar ve indirimler açısından ClickFunnels’ın sunduğu her şey bu. Kuponlara ve fırsatlara sahip olduğunu iddia eden herhangi bir üçüncü taraf satıcı veya satıcıyla karşılaşırsanız, lütfen bunları kullanmaktan kaçının. Çalışmayabilirler ve hatta potansiyel olarak geri tepebilirler.

Neden ClickFunnels Kuponlarını Arıyorsunuz?

ClickFunnels kuponlarını aramak, ClickFunnels platformunda tasarruf etmenin harika bir yolu olabilir. ClickFunnels Classic planında yalnızca indirimler elde etmekle kalmaz, aynı zamanda onunla birlikte gelen özel huni kırma sırlarının ve trafik sırlarının kilidini de açabilirsiniz.

Bir huni korsanı olarak, en iyi ClickFunnels özelliklerini uygun bir fiyata kullandığınızdan emin olmak için en son ClickFunnels fırsatlarını takip etmek isteyeceksiniz.

Hatta bir ClickFunnels ücretsiz deneme sürümü veya indirimli bir ClickFunnels planı bile bulabilirsiniz, bu nedenle herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce mevcut tüm kuponları kontrol edin. Tüm bu seçeneklerle, ClickFunnels platformunu kullanarak kupon aramak aramaya değer.

ClickFunnels’ta İndirimden Nasıl Yararlanılır:

Bu bölümde, Clickfunnels indiriminden yararlanmak için izlemeniz gereken adımları listeledik. Başlayalım.

Aşama 1: resmi ana sayfasına git Tıklama Hunileri özel indirim bağlantımızı kullanarak ve Fiyatlandırma düğmesine tıklayın.

ClickFunnels Ana Sayfası

Adım 2: Şimdi, fiyatlandırma sayfasına gelecek, Yıllık indirimi seçecek ve herhangi bir planı seçeceksiniz. Şimdi Ücretsiz Denemeyi Başlat düğmesine basın.

Tıklama hunisi indirimi

Aşama 3: Bu adımda, ekranınızda gösterildiği gibi hesabınızı oluşturmalısınız. Devam’a tıklayın.

Hesap oluşturmak

Adım 4: Bilgilerinizi doldurmalı ve Ücretsiz Denememi Başlat’a tıklamalısınız.

Ödeme detayları

Vay! ClickFunnls’ta indirimi açtınız.

14 Günlük Deneme Nasıl Etkinleştirilir:

 • Resmi web sitesi Clickfunnels.com’u ziyaret edin.
  ClickFunnels Ana Sayfası
 • Sizi üç adımlı bir kayıt sürecine yönlendiren ’14 günlük ücretsiz denemeyi şimdi başlatın’ seçeneğine tıklayın.
 • Bir sonraki adımda, adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek hesabınızı oluşturmanız ve ardından İlk Dönüşüm Hunimi Oluşturmaya Başla’ya tıklamanız gerekir.
Tavsiye Edilen:  2023'te Özel Web Geliştirmeye İhtiyaç Var mı?
Hesap oluşturmak
 • Bir sonraki adımda, isim, adres ve kredi kartı detayları gibi bilgilerinizi doldurmanız gerekir. Şimdi tıklayın “Ücretsiz Deneme Sürümü Başlat.”

Üye olduktan sonra 14 gün boyunca kullanabilirsiniz. Ardından, elbette, aboneliğinizi istediğiniz zaman talep edebilir ve sonlandırabilirsiniz. Bunun için ya hesabınızın ayarlarına gidebilir ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

ClickFunnels’ın Özel Avantajları:

Clickfunnels'ın Faydaları

İncelemeye başlamadan önce, ayrıntılara girmek istemezseniz, ClickFunnels için öne çıkan bazı noktaların ve noktaların bir listesini derledik. Bu konuda bir satın alma kararı verebilir veya genel bir fikir edinebilirsiniz. İncelemeyi daha fazla okumanızı öneririz, ancak işte noktalar:

1. Kullanımı Kolay Açılış Sayfası Oluşturucu

ClickFunnels, herhangi bir kullanıcının sayfa oluşturmasını kolaylaştıran sürükle ve bırak gibi işlevler ve kolay özelleştirmeler ile her şeyi kolay ve sorunsuz hale getirir.

2. Platform İçin Uygun Entegrasyonlar

ClickFunnels, doğrudan yazılımda yerleşik olarak bulunan e-posta yakalama ve ödeme alma özellikleriyle son derece uyumludur. Farklı bir kuruluma ne yazık ki gerek yok.

3. A/B Testi Yetenekleri

İki sayfalık sürümler ayarlayabilir veya oluşturabilir ve hangisinin daha iyi olacağını görmek için bir test yapabilirsiniz.

4. Öğrenmesi Kolay

Clickfunnels, kapsamlı bir veri tabanına ve çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz pek çok materyale sahiptir. Herkesin öğrenebileceği en kusursuz SaaS’lardan biridir.

5. Gelir Yaratma Aracı

ClickFunnel’i en iyi şekilde kullanmayı öğrenirseniz, para kazanmanın kesin bir yolunu bulacaksınız. Hiç şüphe yok ki Clickfunnels size para kazandırma fırsatını kaçırmayacaktır. Bunun yerine, bu belirli ideoloji etrafında döner.

6. Ücretsiz Deneme Mevcut

ClickFunnels’ı kullanma konusunda emin değilseniz, incelemeden sonra bile 2 haftalık ücretsiz deneme mevcuttur. Bunu seçebilir ve satın almadan önce test edebilirsiniz.

ClickFunnels: Fiyatlandırma Planları

Bu, ClickFunnels’ın sahip olduğu en büyük dezavantajdır. Aralarında büyük bir boşluk bulunan üç Plan mevcuttur. Şirket başka bir plan seçeneği sunabilirdi ama yapmadı.

Tıklama hunisi fiyatlandırması

Öncelikle, kaydolduğunuzda size iki abonelik teklifini gösterecektir. Ancak üçüncü seçeneği istiyorsanız bu bağlantıya tıklamalısınız. İşte mevcut abonelikler hakkında hızlı bir özet:

1. ClickFunnels Temel Planı (147$/Ay)

 • Paylaşım Hunileri alırsınız
 • Ayda 20 huni binası
 • Ayda 100 adede kadar alt sayfa oluşturun
 • Yalnızca bir kullanıcı için erişilebilir
 • En fazla üç ödeme ağ geçidi ekleyebilirsiniz
 • Standart müşteri desteği
 • Platformdaki uzmanlardan rehberlik veya inceleme (akran değerlendirmesi) yoktur.
 • FunnelFlix aboneliğe dahildir.

2. ClickFunnels Pro Planı (197 $/Ay)

 • Paylaşım Hunileri alırsınız
 • 100 Huni Binası
 • Ayda 200’e kadar Alt Sayfa Oluşturun
 • Beş kullanıcı için erişilebilir
 • En fazla beş ödeme ağ geçidi ekleyebilir
 • Öncelikli müşteri desteği
 • Platformda uzman incelemesi ve rehberlik.
 • FunnelFlix de bu aboneliğe dahildir.

3. ClickFunnels Huni Hacker Planı (297$/Ay)

 • Paylaşım Hunileri alırsınız
 • Sınırsız Huni Oluşturma
 • Sınırsız alt sayfa ve diğer sayfalar
 • Üç hesaba kadar destekler
 • Dokuza kadar ödeme ağ geçidi ekleyin
 • Öncelikli destek bazı şeyleri hızlandıracak
 • Uzmanlardan aylık rehberlik ve genel bakış alabilirsiniz.
 • Ekstra saatlerce premium kurslar ve ücretsiz eğitim alırsınız

Web sayfası oluşturmayı ve kampanya yönetimini çocuk oyuncağı haline getirmek için ClickFunnels’ta herhangi bir planı seçin. Her plan, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özellikler sunar. Dönüşüm hunilerinizi bugün oluşturmaya başlayın!

ClickFunnels: Hızlı Özet

ClickFunnels sektördeki en eski platform değil, kesinlikle ilk platformlardan biridir. 2014’te başladı ve 2017’de Words Of Forbes’ta devrim niteliğinde bir çevrimiçi pazarlama aracı olarak listelendi. Herkes çevrimiçi platformu anlamakta ve etkili pazarlama başlatmakta zorlanırken, uygun taktikler ve yardımla ClickFunnels bir nimet haline geldi.

ClickFunnels’ın yaratıcısı Russell Brunson, en başarılı çevrimiçi pazarlama uzmanlarından biri olarak ünlü bir kişilik oldu ve satış hunilerinde ve e-posta pazarlamasında uzmanlaştı.

Aracın arkasındaki asıl amaç, normalde haftalar sürecek olan başarılı bir dönüşüm hunisi geliştirme programına sahip olmaktı. Aracın potansiyelini fark ettiklerinde, onu pazarlama alanına yerleştirmeye karar verdiler.

ClickFunnels İncelemesi: Özellikler

ClickFunnels’daki özelliklerin çoğu, kullanıcılar için platformun kolay ve sezgisel kullanımını sağlamaktır. Size daha iyi kontrol ve daha iyi bir yönetim sistemi ve editör sağlar. Tüm yazılım gibi, bu özelliklerin de öğrenilmesi ve kullanılması kolaydır. A/B Bölünmüş testi birincil satış noktalarından biridir, ancak ClickFunnels’ın sunduğu tek özelliktir.

tıklama hunisi incelemeleri

ClickFunnels’ın teknolojiden anlayan veya ileri düzey kullanıcılar için olmadığını anlamalısınız. Öğrenmek için sürekli olarak zaman ve çaba harcamadan kendi kendine yeten bir platform arayanlar içindir. Başka bir deyişle, ortalama bir kişinin işini görür. Bunu göz önünde bulundurarak, işte bazı önemli özellikler:

1. Takip Hunileri

İzleme Hunileri

Parçalara ayırmak için Takip Hunisi, premium ClickFunnels paketine sahip bir özelliktir. E-postalar için otomatik bir yanıt programıdır. Böylece, potansiyel müşterilere ve sizinle e-posta yoluyla iletişim kurmaya çalışan kişilere doğru yanıtlar ve e-postalar ile takip edebilirsiniz. En iyi şekilde yanıt vermek için çok sayıda makine öğrenimi ve yapay zeka entegrasyonu kullanır.

2. Sırt Çantası

Sırt çantası

Sırt çantası, ürünleri ve hizmetleri için bağlı kuruluş pazarlama programına sahip olmak isteyenler içindir. Bir sırt çantası, bunu sağlarsanız tüm bağlı pazarlama satışlarını ve satıcıları izlemeyi kolaylaştırır. Ne kadar ödeyeceğinizi, bir kişinin ne kadar kazandığını ve daha fazlasını bileceksiniz.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT ile Özel Yapay Zeka Avatarını Ücretsiz Olarak Nasıl Oluşturursunuz?

3. Sayfa Oluşturucu

ClickFunnels’ın ekmek ve tereyağı, incelenmeye değer birincil özelliktir. Bir sayfa oluşturucu seçerek ClickFunnel isteyip istemediğinizi belirleyebilirsiniz. Bir sayfa oluşturucu olarak, ClickFunnels benzersiz görünüyor. Çeşitli şablonlar, tasarımlar ve özelleştirilebilir seçenekler mevcuttur.

Sayfa Oluşturucu

Ancak, Clickfunnels tarafından sağlananlar dışındaki şablonları kullanmak için ödeme yapmanız gerekir. Oluşturmak istediğiniz huni türüne göre şablonlar bulabilirsiniz. Daha da önemlisi, düzenleyici her sayfayı kişiselleştirmeyi, ayar eklemeyi veya ince ayar yapmayı kolaylaştırır. Bu özelliği kullanmayı öğrendiğinizde, gerçek potansiyeli öğreneceksiniz.

4. ClickFunnels Entegrasyonları

ClickFunnels’ın bir diğer vazgeçilmez özelliği de Entegrasyonlardır. ClickFunnels’ın çok sayıda ortağı ve onunla işbirliği yapan şirketleri var. Bu nedenle, ClickFunnels sayfanıza veya platformunuza eklemek için birçok araç ve yazılım edinebilirsiniz.

Başka bir deyişle, ClickFunnels’ın sunduklarından daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunun yerine, Tıklama Dönüşüm Hunilerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli özellikler, araçlar ve kitler edinebilirsiniz.

Bunları da internetten bulmanız gerekmiyor. Dolayısıyla, ClickFunnels’daki entegrasyon bölümüne giderseniz, bunlardan birçoğunu arama çubuğunda rahatlıkla görebilirsiniz. Bu, ClickFunnels’ın size kolaylık sağlamak için sonsuz özelliklere sahip olmasını sağlar. Bu, ClickFunnels Aracının bir başka güçlü noktasıdır.

ClickFunnels Kullanmanın Özel Avantajları:

Dönüşümü artırarak gelir elde etmek için ClickFunnels’ın arkasında tek bir amaç vardır. Kısacası, ClickFunnels işi yapmakta mükemmeldir. Oldukça verimlidir ve size hem kaynaktan hem de zamandan tasarruf sağlar.

Bütçeniz yoksa, profesyonelleri işe almanız gerekiyorsa ve kapsamlı araçlara ihtiyacınız yoksa, ClickFunnels etkili ve verimlidir. Tek elden çözümünüz olabilir. Sağladığı avantajlardan bazılarına göz atalım:

1. İnternetten Para Kazanmak İçin Harika

ClickFunnels, uygun içerik ve ödeme seçenekleriyle bir hesap oluşturmak için çeşitli yöntemler ve seçenekler sunar. Örneğin, hemen veya birkaç saat içinde başlayabilirsiniz. Öğrenmesi kolay olduğu için ilk anlayacağınız şey budur. Böylece para kazanmak için uygun şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. Kullanım Kolaylığı İçin Kullanışlı Özellikler

Bir sayfa oluşturucu söz konusu olduğunda birçok özellik öne çıkıyor. Çeşitli şablonları kullanabilir veya kaydedebilirsiniz. ‘Sürükle ve bırak mekanizması’ ile her şeyi kişiselleştirmek daha kolay. İşleri oldukça kolaylaştıran en çok aranan özelliklerden biridir.

3. Sayfaları Test Etmek İçin Harika

Daha önce de belirtildiği gibi, kullanabileceğiniz A/B Testi vardır. Ancak, bundan daha tam teşekküllü. Böylece, aradığınız belirli trafiğe ve sonuçlara karar verebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan hemen çalışmaya başlamak için kullanabilirsiniz.

4. API Eklemeleri ile Uyumlu

Clickfunnels’ta oluşturduğunuz her şey, çeşitli API entegrasyonlarıyla son derece uyumlu olacaktır. Örneğin, ödeme takibi, otomatik yanıtlar ve daha fazlası gibi çeşitli otomasyon araçlarını uygulayabilirsiniz. Kısacası, onu özelleştirebilir ve daha da verimli veya kullanışlı hale getirebilirsiniz.

5. Eklentiler Aracılığıyla WordPress Taşıma

Clickfunnels’te oluşturduğunuz sayfaları doğrudan WordPress’e aktarabilirsiniz. WordPress, insanların web siteleri ve benzeri şeyler oluşturması için önemli bir araç haline geldi. Clickfunnels sayfalarını WordPress’e aktarmanız için mükemmeldir. Eklenti etkilidir, son derece uyumludur ve bilgilidir.

6. Eksiksiz Bir Süitin Yeterliliği

Tıklama hunileri, çeşitli türde araçlara ve yazılımlara sahip olma ihtiyacını ortadan kaldırır. Sayfalar, formlar, e-postalar ve çok daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Tüm bu yönetim, ClickFunnels ile hızlı bir şekilde yapılır. Basit bir araç gibi görünse de, kullanmanız için birçok şey sunar. Bu, Clickfunnels’ı oldukça değerli bir araç haline getirir.

7. Paranın Değeri

Hiç şüphe yok ki ClickFunnels ölçeklenebilir ve uygun maliyetlidir. Yatırım yapmaya karar verirseniz ve nasıl kullanacağınızı bilirseniz, hiç şüphesiz umduğunuz paranın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Bu, ClickFunnels’ı oldukça etkili bir platform haline getirir. Fiyatlandırmada en iyisi olmayabilir, ancak sunduğu her şeyle uygulanabilir.

Kullanıcı Dostu Analiz – Kullanım Kolaylığı

Dijital pazarlama veya dönüşüm hunisi satış araçlarında yeniyseniz, ClickFunnels’ın gideceğiniz yer olması gerektiğine şüphe yok. Bunun yerine, basit ve kullanımı kolay bir arayüz sağlamaya çalışır.

Halktan gelen birincil övgü ve eleştiri budur. Bazıları, özellikle profesyoneller için, kullanımı çok kolay veya basit ve fiyat için haksız buluyorlar. Diğerleri için, ClickFunnels’ı buna değer kılan şey tam olarak budur. Yani geldiğin spektruma bağlı.

Yeni başlayanlar için uygun bir araçtır, ancak nasıl kullanılacağını öğrenmelisiniz. Kullanarak deneyim kazanırsanız, hiç bitmeyen olasılıklar bulacaksınız. Birkaç saat, belki de en iyi ihtimalle iki gün harcarsanız en iyisi olur ve ClickFunnels ve nasıl kullanılacağı hakkında her şeyi bileceksiniz.

ClickFunnels’ı Kimler Kullanmalı?

ClickFunnels, profesyonel bir dijital pazarlama uzmanı tutmayı göze alamayanlar içindir. Birkaç araca yatırım yapamıyorsanız, bu tam size göre. Başka bir deyişle, küçük ölçekli işletmeler ve özellikle yeni başlayanlar içindir. Çevrimiçi olarak sağlam huni satışları elde etmek isteyen ancak bu yelpazede yeni olan herkes, ClickFunnels’ı kullanmaktan önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.

Tavsiye Edilen:  2023'te YouTube'a Özel Video Nasıl Yüklenir?

ClickFunnels’ın uygun olduğu meslek, işletme veya ürün türünde herhangi bir sınır yoktur. Ürünler, hizmetler, eğitim, kurslar ve hatta işletmeler arası hizmetler satmak için kullanabilirsiniz. Verimli bir şekilde karışacak ve her şeyle çalışacaktır.

ClickFunnels Buna Değer mi?

Aracın gücü olabilecek basitliğini ve müşteri hizmetlerindeki gevşekliği gözden kaçırırsanız, ClickFunnels mevcut en iyi araçlar arasındadır. Şüphesiz işini yapar ve üst ligde yer alır. Dolayısıyla, Huni oluşturma ve diğer görevlerden bahsederseniz, özellikle bunun için oluşturulmuştur ve her şeyi verimli bir şekilde yapar.

Uygun dijital pazarlama ve satış hunisi satışlarıyla internette gelişmeye çalıştığınız sürece, ClickFunnels etkili bir araç olmaya devam edecektir. Bununla birlikte, hala şüpheleriniz varsa ve aracın size uygun olup olmadığını belirlemeye çalışıyorsanız denemeye her zaman katılabilirsiniz.

Genel olarak, para için değerdir ve yine de tamamen buna değer. Dünyanın benzer araçlar ve yazılımlarla dolu olduğu göz önüne alındığında, ClickFunnels harika bir başlangıç ​​olacaktır. Büyüdükten ve deneme için yeriniz olduğunda diğer araçlara geçebilirsiniz. O zamana kadar, ClickFunnels sizi destekleyecektir.

ClickFunnels’in Artıları ve Eksileri:

Bu bölümde, ClickFunnels’ın artılarını ve eksilerini listeledik. Bir bakalım.

Artıları:

 • Bu SaaS araçlarını nasıl kullanacağını bilmeyenler için kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu.
 • Yarasadan hemen para kazanmanıza yardımcı olarak çalışır.
 • A/B testi ve diğer bazı faydalı özellikler, onu çok yönlü ve ölçeklenebilir hale getirir.
 • Açılış sayfaları oluşturmak ve kullanmak için en iyi araçlardan biridir.
 • Yeni bir satıcı veya işletme olarak ClickFunnels ile fırsatlar, teklifler ve ortaklık programları oluşturabilirsiniz.

Eksileri:

 • Müşteri desteği, yelpazedeki en iyi destek değildir.
 • Yalnızca ikisi arasında seçim yapabileceğiniz için abonelik paketleri eksikliği var.
 • Çok basit ve pazarlama yanlısı uzmanlar için bir araç değil.

İlgili Okuma:

Sonuç: ClickFunnels Kuponu

Bu, ClickFunnels Kuponu ve İncelemesi ile ilgili her şeyi kapsar. Fazla bir şey olmadığı için kupon kodları ve indirimler hakkında fazla bir şey almadığınızı anlıyoruz. Ancak incelemenin, ClickFunnels’ı kullanmayla ilgili bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için yeterli olduğunu umuyoruz.

Platform kesinlikle buna değer. Gelirinizi artırmak, para kazanmak ve işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. ClickFunnels, piyasada bulunan ve bilinmesi gereken araçlardan biridir. Bu nedenle, en azından 14 günlük deneme süresi boyunca deneyin.

Sıkça Sorulan Sorular:

Huni Satışı Önemli mi?

Evet. Bunu, ziyaretçilerin nereye abone olacaklarını ve kaydolacaklarını bulmalarına yardımcı olan bir kılavuz veya ağ geçidi olarak düşünün. Gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağaza, ödeme noktası veya kasiyer gibi olacaktır. Bir huniniz yoksa, sitenizin ziyaretçileri nereye gideceklerini ve ne yapacaklarını bilemezler. Daha da önemlisi, etkileşimde kalmalarına yardımcı olur ve web sitesinde ne kadar çok zaman harcarlarsa, hizmetlerinize abone olma ve dönüşüm sağlama şansları o kadar artar. Huni satışları, dönüşüm oranını artırmak için hayati öneme sahiptir.

Alan Adınızı ClickFunnels ile Kullanabilir misiniz?

Kesinlikle. Alan adınız yoksa, alan adınız olmadan da çalışabilirsiniz. Sonunda, bir tane aldığınızda, veri kaybetmeden değiştirebilirsiniz. Genel olarak, Clickfunnels, kullanıcıların işletmeleri ve modülleriyle çalışacak şekilde oluşturulmuştur. Clickfunnels ile belirli bir etki alanı kullanmak istiyorsanız sorun yok. Yukarıda bahsedildiği gibi WordPress ile bile çalışır. Böylece avantajınıza kullanabilirsiniz.

ClickFunnels’ta herhangi bir para iade garantisi var mı?

ClickFunnels, herhangi bir nedenle 30 günlük risk %100 para iade garantisi sunuyor.

ClickFunnels üzerinde herhangi bir sözleşme var mı?

ClickFunnels hiçbir sözleşme veya taahhütte bulunmaz; aylık olarak kullanabilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Hesabımı nasıl iptal edebilirim?

ClickFunnels hesabınızı iptal etmek için oturum açın, hesap ayarınızı açın ve hesabımı iptal et seçeneğine tıklayın.