Daha Fazla Müşteri İçin Shopify ile Instagram’da Nasıl Satış Yapılır?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Daha Fazla Müşteri İçin Shopify ile Instagram’da Nasıl Satış Yapılır?

Çevrimiçi satış yapmanın faydaları çok ve çeşitlidir. Gerçek bir perakende satış kurulumuyla karşılaştırıldığında, çevrimiçi mağazanız dünyanın her yerindeki alışveriş yapanlara ulaşabilir ve kasayı çalıştıracak birine ihtiyacınız yoktur.

Bunun ötesinde, tek bir satış yöntemiyle sınırlı değilsiniz.

Yalnızca Shopify mağazanızdan satış yapmakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşterilerinizin takıldığı diğer satış kanallarına da genişleyebilirsiniz.

Instagram gibi.

Instagram Alışveriş ve Instagram Ödeme’nin kullanıma sunulmasıyla birlikte, e-ticaret markaları için güçlü bir güç haline geldi.

Instagram, daha önce e-ticaret markalarının etkileşimini artırma konusunda başarılıyken artık ana sayfalarından uzakta onların mağazası haline gelebilir.

Başlangıç ​​olarak Instagram’da satış yapmanın zorlayıcı nedenlerinden birkaçından bahsedeceğiz.

#cta-visual-pb#Instagram’da satış yapmaya hazır mısınız?Shogun, Instagram trafiğinizi göndermek için etkileyici ürün sayfaları oluşturmanıza olanak tanır.Ücretsiz başlayın

Neden Instagram’da satış yapmalısınız?

Soru şu: Neden Instagram’da satış yapmıyorsunuz?

Instagram’ı bir satış kanalı olarak kullanmaya başlamak için pek çok neden var. Birkaç büyük olana bakalım.

Büyük ve aktif bir kullanıcı tabanı

Daha fazlasıyla 1 milyar aktif aylık kullanıcı (ve günlük 500 milyon) Instagram, satın alma için güçlü bir platformdur.

Sadece bu da değil, hesapların %90’ı platformda en az bir işletmeyi takip ediyor.

İşletmelerin ürünlerini sergilemeleri için bu kadar çekici bir yer olmasına şaşmamalı. İnsanlar alışveriş yapmak için Instagram’ı kullanıyor ve siz de diğer herkesle birlikte orada olmalısınız. En iyi Shopify mağazaları Instagram’da olmanın değerini biliyor, bu nedenle onların liderliğini takip edin.

İnsanların %80’i Ürün ve hizmetleri araştırmak için Instagram’ı kullanın. Karar verirken potansiyel müşterilerin önünde olmak çok önemlidir. Kaçırmayın.

Doğrudan Instagram’da satış yapabilirsiniz

Instagram Alışveriş ve ödeme özelliği sayesinde ürünlerinizi doğrudan platformdan satabilirsiniz.

Gönderilerde, Hikayelerde, IG Live’da ve reklamlarda ürün etiketlerini kullanın ve ardından doğrudan uygulama içinden satın almalarına izin verin.

Resim: @blueland

Daha sonra özel bir şeyin yolda olduğunu ve satın almanın çok kolay olduğunu bilerek akışlarını kaydırmaya devam edebilirler.

İnsanlar gözleriyle alışveriş yapıyor

Ne satın aldığımız esas olarak nasıl göründüğüne bağlıdır. Nasıl çalıştığı kesinlikle önemli olsa da, alışveriş yapanlar bir ürünü değerlendirirken en çok nasıl göründüğü önemlidir.

Instagram hesaplarının yarısı her ay Keşfet özelliğini kullanıyor; çoğu sizin gibi markalardan gelen, platformdaki gönderilerden oluşan görsel bir şölen.

Üzerinde Tüketicilerin %80’i Yeni ürün veya hizmetleri keşfetmek için Instagram’ı kullandıklarını söyleyenlerin sayısı neredeyse aynı, nihai satın alma kararlarını vermek için de Instagram’ı kullandıklarını söylüyor.

Ve bu sadece Instagram gönderileriyle ilgili değil. Hikayeler özelliği, her gün aktif olan 500 milyondan fazla hesapla son derece popülerdir.

Mükemmel bir müşteri deneyimi yaratır

Instagram Ödeme ile müşteriler, tüm işlemleri uygulama içinde yaparak ödeme sürecini hızlandırabilir, sonuçta dönüşüm oranlarınızı artırabilir ve deneyimlerini birinci sınıf hale getirebilirler.

Resim: @warbyparker

Bu, satın alma sürecindeki sürtüşmeleri ortadan kaldırır ve yeni müşterileriniz markanız hakkında olumlu görüşe sahip olarak ayrılır ve daha sonraki satış olasılığını artırır.

#cta-paragraph-pb#Hedef kitleniz çevrimiçiyken mi paylaşım yapıyorsunuz? Öğrenin Daha iyi etkileşim için Instagram’da paylaşım yapmak için en iyi zamanlar.

Instagram Alışveriş, ürününüzü Instagram hesabınızda satışa sunmanın genel yeteneğidir. Bu birçok özellikten oluşur.

 • Instagram’ın tamamında, Ziyaretçiler, gönderileriniz, videolarınız, Hikayelerinizdeki ürün etiketleri aracılığıyla ürünlerinizden alışveriş yapabilir. reklamlar.
 • Instagram’daki mağazanız görsel ağırlıklı bir mini mağazadır satın almak üzere ürünlerinizi sergileyebileceğiniz yer.
 • Ziyaretçiler mağazanızdaki bir ürüne tıklayarak ürün detay sayfanızı görüntüleyebilirbir resim galerisi ve ürün açıklamasıyla tamamlanır.
 • Koleksiyonlarla, ürün gruplarınızı temalara göre kategorize edebilirsiniztıpkı Shopify mağazanızda yaptığınız gibi.
 • Sonunda yapabilirsin uygulama içi satın alma işlemini tamamlamak için Instagram Checkout’u kullanın (veya bunları doğrudan Shopify mağazanıza gönderin).
Resim: @nike

Instagram’da Alışveriş’e başlamak zor değil. Hadi adım adım parçalayalım.

1. Adım: Markanızın ve ürünlerinizin uygunluğunu onaylayın

Her platformda olduğu gibi ürünlerinizin politikalara uygun olduğundan emin olmak istersiniz. Şunlara bir göz atın Ticari Uygunluk Gereksinimleri daha ileri gitmeden önce.

Ayrıca kendi site alan adınıza da ihtiyacınız vardır; bu, Shopify mağazası olan herkes için sorun olmayacaktır.

Son olarak, ülkenizin bir desteklenen pazar hizmet için.

2. Adım: Instagram işletme hesabı oluşturun

Bir işletme hesabı kullanmıyorsanız Instagram Alışveriş’in güçlerinden yararlanamazsınız.

Eğer öyleyse, harika iş. Bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Turnitin yapay zekayı nasıl tespit eder?

İşletme hesabına geçmek için:

 • Profilinize gidin
 • Sağ üst köşedeki menü simgesine tıklayın
 • Ayarlara git
 • Ayarlar menüsünde Hesap’a tıklayın
 • Altta “Profesyonel Hesaba Geç” yazan bağlantıya tıklayın

Bir işletme hesabıyla yalnızca Instagram’da satış yapma olanağına sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda işinizi büyütmeniz için size öngörüler sağlayacak yararlı analizlere de erişebileceksiniz.

3. Adım: Facebook işletme sayfanızı bağlayın

Instagram mağazanızı çalışır hale getirmek için onu Facebook sayfanıza bağlamanız gerekir.

Henüz bir tane yoksa, bir tane oluşturabilirsiniz. Bu iki özelliğin entegre edilmesi, her iki platformda da reklam yayınlama, gönderi paylaşma ve sundukları mesajlaşma araçlarını birleştirme olanağını açar.

4. Adım: Ürünlerinizi Instagram’a ekleyin

İşletmeniz artık Facebook ve Instagram’da resmi olduğuna göre ürünlerinizi yüklemenin zamanı geldi.

Facebook satış kanalınız bağlandıktan sonra ürün kataloğunuz, aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alacağımız Instagram ve Facebook mağazalarınızla otomatik olarak senkronize edilebilir.

Ürünleri manuel olarak ekleyebilirsiniz ancak Shopify kullanıcıları için en basit yol, ürünleri doğrudan mağazanızdan yüklemektir.

Adım 5: Instagram’da etiketlemeye ve satış yapmaya başlayın

Ürünlerinizi ekledikten sonra şunları yapabilirsiniz: Alışveriş özelliklerini açın.

Daha sonra ürünlerinizi gönderilerinizde, Hikayelerinizde, IG canlı videolarınızda ve reklamlarınızda etiketlemeye başlayabilirsiniz, böylece insanlar doğrudan yeni ve şık Instagram hesabınızdan ürün satın alabilirler.

#cta-visual-pb#Instagram’dan dönüşümlerinizi iyileştirinShogun’un özelleştirme seçenekleri ve kullanımı kolay A/B testiyle daha başarılı açılış sayfaları oluşturun. Ücretsiz denemenizi bugün başlatın

Sosyal satışı başlatmak için Shopify’ı Instagram’a bağlama

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra Instagram’da satış yapmanın büyük bir kısmına ulaşmış olmalısınız. Ancak bunun hayati bir parçası Shopify ürünlerinizi Instagram mağazanıza taşımaktır.

Hadi çözelim.

1. Adım: Shopify kontrol panelinize Facebook satış kanalını ekleyin

Kontrol panelinizin sol tarafındaki menüde bir SATIŞ KANALLARI altında bulacağınız bölüm Online mağaza.

Yanında SATIŞ KANALLARI, bir artı simgesi var. Tıkladığınızda mağazanıza ekleyebileceğiniz mevcut satış kanallarının bir menüsünü göreceksiniz.

Facebook seçeneğinin yanındaki yeşil artı simgesine tıklayın. Bu sizi bu satış kanalını eklemek için gerekli izinlerin ayrıntılarını veren bir ekrana götürecektir.

Tıklamak Satış kanalını güncelle. Facebook artık kontrol panelinizde SATIŞ KANALLARINIZ altında görünecek.

2. Adım: Satış kanalınızda Instagram Alışveriş’i kurun

Facebook satış kanalınızda başlangıç ​​için bazı seçenekler göreceksiniz.

“Ürününüzü Instagram’da sat” bölümüne gideceksiniz ve Kurulumu başlat buradaki amaçlarımız için.

Sorunsuz bir inceleme süreci için yerleşik bir Facebook hesabı kullanmak, hesap için yönetici izinlerine sahip olmak ve halihazırda bir Instagram Profesyonel hesabına geçmiş olmak gibi bazı öneriler yer alacak.

Daha sonra şartlar ve koşulları inceleyip onay isteyeceksiniz. Ürünlerinizi inceleyecekleri için bu işlem 1-2 gün sürecektir.

3. Adım: Ürünlerinizi Instagram’a ekleyin

Instagram uygulamanızda işletme profili seçeneklerinize gidin ve Ayarlar.

Git İş > Alışveriş, Facebook hesabınızı onaylayın ve ürün kataloğunuzu seçin. Tıklamak Tamamlamak.

Facebook satış kanalınız hazır olduğunda ve tüm küçük ayrıntılar düşünüldüğünde ürünleriniz otomatik olarak senkronize et Shopify mağazanızdan Instagram ve Facebook mağazalarınıza.

Ürün görünürlüğünüz yeni satış kanalınızı içerecek şekilde otomatik olarak değişecektir. Herhangi bir ürünün görünürlüğünde herhangi bir değişiklik yapmak için o ürünün düzenleme sayfasına giderek bu ayarları güncellemeniz yeterlidir.

4. Adım: Ödeme yönteminizi güncelleyin

Facebook satış kanalı ticaret ayarlarınızda iki ödeme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz: Doğrudan Facebook ve Instagram’da veya Shopify Çevrimiçi Mağazanız.

Her iki seçeneğin de avantajları ve sınırlamaları var ancak Instagram içerisinde sorunsuz bir satış seçeneği oluşturmak istiyorsanız Instagram Checkout’u kurmalısınız.

Bununla birlikte, Shopify mağazanızın güzel özelleştirmesini yansıtacak şekilde Instagram mağazanızı özelleştirmeye başlamanız yeterlidir.

Instagram feed’inizi Shopify sayfalarına nasıl eklenir?

Artık Instagram hesabınızda Shopify mağazanız olduğuna göre Instagram’ınızı Shopify mağazanıza nasıl ekleyebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Instagram’ınız için muhteşem görseller yakalamak için gereken tüm çalışmaları yaptınız, o halde neden bu harika içeriği Shopify mağazanıza geri taşımıyorsunuz?

Bunu yapmanın birkaç yolu var. En iyi Shopify uygulamalarına yönelik rehberimizde, Shopify’a özelleştirilebilir Instagram yayınları ekleme olanağı sağlayan Instafeed’i vurguladık.

Uygulama yığınınızı minimum düzeyde tutmayı tercih ediyorsanız Shogun, Instagram akışınızı mağazanıza da taşımanıza yardımcı olabilir.

Shogun ile Instagram feed’inizi eklemek yalnızca birkaç adım sürer. İşte şöyle:

Adım 1: Instagram öğesini istediğiniz yere sürükleyin

Sayfa Oluşturucu kontrol panelinde feed’inizi eklemek istediğiniz sayfaya gittikten sonra Instagram öğesine ilerleyin ve onu istediğiniz konuma sürükleyin.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT, sanal yarışmalar için daha etkili içerik oluşturmaya nasıl yardımcı olabilir?

Yerleştirdikten sonra, onu özel Instagram hesabınıza yönlendirmeniz gerekir.

Adım 2: Instagram hesabınızı ekleyin ve yetkilendirin

Hesabınızı ilk kez eklemek için, hesabınızı eklemek üzere bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Eklemek istediğiniz hesapta oturum açmanız gerekir, bu nedenle önce bunu yaptığınızdan emin olun. Hesabınızı kullanması için Sayfa Oluşturucu’ya yetki vermeniz istenecektir.

Yetkilendirildikten sonra feed’iniz görünmeye başlamalıdır.

3. Adım: Instagram feed’inizi özelleştirin

Feed’iniz hazır olduğunda artık görünümü markanıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Öğe menüsünün Kontroller sekmesinde sütun sayısını, gönderi sayısını, dikey ve yatay aralığı ve görsellerin feed’inizde nasıl görüntülenmesini istediğinizi değiştirebilirsiniz.

Stiller sekmesinde öğenizin kenar boşlukları, dolgu, boyutlar, kenarlıklar, hizalama, arka plan ve görünürlük gibi birçok stil bileşenini güncelleyebilirsiniz.

Aşağıdaki örnekte, aynı Instagram akışının sütun sayısı, gönderi sayısı ve boşluk sayısındaki değişikliklerle birlikte üç varyasyonunu göreceksiniz.

Sayfa Oluşturucu’nun Instagram öğesi için üç stil çeşidi

Benzersiz ürünlerinizi sergilemek için feed’inizin tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. İki vitrininizi bir araya getirmenin mükemmel bir yolu.

#cta-visual-pb#Sayfa Oluşturucu ile Instagram feed’inizi herhangi bir sayfaya ekleyinSürükle ve bırak öğeleri, mağazanızı oluşturmayı son derece kolaylaştırır.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Instagram’da başarılı satış yapmanın ipuçları

Yepyeni satış kanalınız hazır olduğundan, dönüşüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmanın zamanı geldi. İşte sizi iyiden mükemmele taşıyacak bazı ipuçları.

Çarpıcı fotoğraflar kullanın

Shopify açılış ve ürün sayfalarınızda olduğu gibi, inanılmaz fotoğrafların kullanımı da tartışılamaz.

Instagram’da bu, sağa kaydırarak geçmişe bakan biri ile araştırmak için duraklayan biri arasındaki farktır.

Teklifinizin belirli ayrıntılarını ve çalışırken nasıl göründüğünü vurgulayan güçlü ürün görselleriyle dikkatlerini çekin.

Bakır İnek Harika sahneleme, ışıklandırma ve renklerle çarpıcı bir görüntü yaratır

Harika ürün fotoğrafları oluşturmak için işte bazı hızlı ipuçları:

 • Mükemmel aydınlatma arkadaşınızdır. Mükemmel doğal ışık için sabahın erken saatlerinde ve öğleden sonra geç saatlerde çekim yapın. Doğru aydınlatmayı sağlamak için reflektörleri ve ışık difüzörlerini kullanın.
 • Tutarlı kalın. Fotoğraflarınızın görünümü, tıpkı marka sesiniz gibi, markanızı yansıtır. Koleksiyonunuzda tutarlı kalın ve görsellerin yüksek çözünürlükte olduğundan emin olun.
 • Ürününüzü kullanımda gösterin. Harika yaşam tarzı fotoğrafları, ürününüzün müşterilerinizin hayatlarına nasıl uyum sağlayabileceğini gösterir ve stüdyo fotoğrafları da küçük ayrıntılarla tamamlanır.
 • Fotoğraflarınızı mükemmel bir şekilde düzenleyin. Çekimden yayınlamaya geçmek cazip gelse de, en iyi parlaklık, keskinlik, renk ve arka plan ayrıntılarını elde etmek için görüntülerinizi düzenlemek için biraz zaman harcamak isteyeceksiniz.

Video etkileşimi artırır

Ancak harika fotoğraflar burada bitmiyor. İlgi çekici video içeriğiyle bu görüntülerin hareket etmesini sağlayın.

Bir çalışma şunu buldu İnsanların %84’ü markanın videosunu izleyerek bir ürün veya hizmet satın almaya ikna olduklarını söyledi.

Video ve görsellerin iyi bir karışımı, markanızla etkileşimi geliştirebilir, bilinirliği, beğenileri, paylaşımları, tıklamaları ve sonuçta satın almaları artırabilir.

Takipçilerinizle gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmak için IG Live’a da gidebilirsiniz, hatta doğrudan canlı yayınınızdan satın alabilmeleri için ürün etiketlerini bile bırakabilirsiniz.

Makaralar, hayranlarınızla paylaşmak üzere kısa TikTok benzeri videolar oluşturmak için başka bir mükemmel seçenektir.

Hikayelerde uyumayın

Bu yazının başında da belirttiğim gibi her gün 500 milyondan fazla kişi Instagram Stories’i kullanıyor. Cok fazla insan!

Bir ankette, İnsanların %58’i bir markayı Stories’de gördüklerinde ona daha çok ilgi duyduklarını söyledi. Ayrıca ankete katılanların yarısı, bir şeyi Stories’de gördükten sonra bir web sitesini satın almak için ziyaret ettiklerini söyledi.

Vaer Saatler Instagram’da bilgilendirici ve ilgi çekici Hikayeler oluşturur

Dolayısıyla bu güçlü aracın avantajlarından yararlanmanız gerektiği açıktır.

Bunu organik takipçileriniz için kullanabilir ve kullanıcıların organik Hikayeler rulosuna serpiştirilmiş Hikayeler reklamlarından yararlanarak erişiminizi genişletebilirsiniz.

Profilinizin avantajlarından yararlanın

Birçok kullanıcı markanız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için profilinize gidecektir.

Markanızı iyi temsil eden ve görüntülendiği küçük ölçekte kolayca anlaşılabilecek bir profil resmi seçin. Genellikle bu sizin logonuz olacaktır.

Biyografiniz, Instagram’da markanızı anlatabileceğiniz yegane yerlerden biridir. Küçük alanı akıllıca kullanın. İlgi çekmek için gerektiğinde emojileri kullanarak markanızın neyle ilgili olduğunu hızla açıklayın ve bir URL ile bitirin.

Bağlantıyı kullanabileceğiniz tek yer burasıdır, bu nedenle bağlantı vermek için iyi bir sayfa seçin. Markanızda o sırada neler olup bittiğine bağlı olarak bağlantınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı tarafından oluşturulan harika içerikleri (UGC) seçin

Sadık müşterileriniz yalnızca harika bir sürekli gelir kaynağı değil, aynı zamanda güçlü bir pazarlama varlığı da olabilirler.

UGC’ye çağrı yapın ve bu samimi görselleri Instagram feed’inize ekleyin.

Bu sadece mevcut müşterilerinizle harika bir etkileşim ve ilişkiler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşterilerinize güven duymanızı da sağlar. Ürününüzün kazandığı heyecanı ve ürününüzün gerçek insanlara nasıl göründüğünü/uyduğunu gösterir.

Tavsiye Edilen:  Topluluklar Oluşturmak ve Beslemek için Düşünce Liderliği İçeriğini Kullanma

Güçlü altyazılar oluşturun

Harika fotoğraflarınızı mesajın yerine ulaşmasını sağlayacak altyazılarla eşleştirin. Bağlam eklerler ve kitlenize hangi eylemi gerçekleştirmeleri gerektiğini söylerler.

Aynı zamanda marka kişiliğinizi sergilemek ve tüm mülklerinizde birleşik bir marka deneyimi yaratmak için de harika bir yerdir.

PANGAYA Net bir CTA ile bu başlığa çok şey sığdırıyor

Altyazılarınızın önemli olmasını sağlayacak birkaç ipucu:

 • Onları kısa tutun. Instagram çok görsel bir platform ve kullanıcılar roman okumaya gelmiyor. Aşırı açıklama yapmayın. Bunun yerine onlara tam olarak neyi bilmeleri gerektiğini söyleyin ve CTA’nızı bırakın.
 • İçeriğinizi doğrulayın. Gönderiyi hızlı bir şekilde yayınlamak istiyorsunuz ancak doğru olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Kulağa hoş geldiğinden ve hatasız olduğundan emin olmak için yayınlamadan önce bir kez daha kontrol edin.
 • Bir harekete geçirici mesaj (CTA) ekleyin. Her gönderi kullanıcılara bir şeyler yapma fırsatı vermelidir. Onların ne yapmalarını istiyorsun? Yazınızın sonunda bunu açıkça belirtin.

Hashtag oyununuzu yeni boyutlara taşıyın

Hashtag’leri kullanmak, Keşfet’te trend olan terimleri göstererek yayınlarınızın görünürlüğünü artırmanın harika bir yoludur. Ancak yazınızı bunlarla doldurmayın. Amaçlı olun.

Gerçekten hacmi olan alakalı hashtag’leri kullanın. Kimse aramıyorsa, başlığınızda yer harcıyorsunuz demektir.

Doğru kullanıldığında hashtag’ler erişiminizi artırabilir ve gönderilerinizin performansını artırabilir.

#cta-visual-pb#Instagram ziyaretçilerinize ilham verecek 70’ten fazla özelleştirilebilir sayfa şablonu edininShogun ile anında profesyonel açılış sayfaları oluşturun ve daha fazla Instagram trafiğini satışa dönüştürün.Ücretsiz başlayın

Etkileyenlerle yeni gözler yakalayın

Gönderileriniz, Hikayeleriniz, Reelleriniz ve reklamlarınızla ancak bu kadar kişiye ulaşabilirsiniz. Ancak influencerların yardımıyla yeni kitleler sizi bekliyor.

Yerleşik bir izleyici kitlesiyle etkileyiciler, reklam ve sosyal kanıtın birleşimidir. Takipçileri, marka eklentilerine geleneksel pazarlamaya göre daha dürüst davranarak markanızın zihinlerindeki değerini yükseltir.

Aynı zamanda geleneksel reklamcılıktan daha ucuzdurlar, dolayısıyla her iki açıdan da büyük bir kazançtır.

Bir ortaklığa yaklaşmak için etkileyicileri arayabilirsiniz veya etkileyici pazarlamanız için aracı olarak kullanmak üzere etkileyici pazarlarını kullanabilirsiniz.

Muhteşem reklamlarla satışları artırın

Facebook satış kanalını eklemenin büyük bir yararı, hem Instagram hem de Facebook’ta ideal hedef kitlenizi hedefleyen etkileyici reklamlar oluşturabilmenizdir.

Tüm reklamlarınızı Facebook’tan yönetebilir ve hatta daha iyi reklamlar oluşturmak amacıyla müşterilerin Shopify mağazanızda gerçekleştirdiği eylemleri izlemek için bir piksel kullanabilirsiniz.

Reklamlarınız; fotoğraflar, videolar, Hikayeler, slayt gösterileri, kaydırılabilir atlı karıncalar ve daha fazlası gibi birçok biçimde olabilir. Çok hızlı bir şekilde daha fazla insanın karşısına çıkın.

Sosyal satış kanallarıyla daha akıllı satış yapın

Shopify mağazanız genel merkezinizdir ancak çevrimiçi satış yapmanın birçok farklı yolu vardır.

Satış erişiminizi genişletmek için Instagram ve Facebook gibi kanalları kullanmak işinizi büyütmenin güçlü bir yoludur. Shopify ile bunu gerçeğe dönüştürmek son derece kolaydır.

Instagram feed’inizi Shogun Sayfa Oluşturucu aracılığıyla Shopify mağazanıza eklemek, bu son derece görsel kanalın merkezi mağazanızda her zaman mevcut olmasını sağlayarak müşterilerin markanızla daha fazla etkileşim kurmasını sağlar.

Mutlu satışlar!

#cta-visual-pb#Shopify mağazanızı kolayca özelleştirinMükemmel Shopify mağazanızı Shogun Sayfa Oluşturucu ile birlikte sürükleyip bırakın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın