Dış Kaynaklı SDR Hizmetleriyle Liderlik Niteliğinizi En Üst Düzeye Çıkarın

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Dış Kaynaklı SDR Hizmetleriyle Liderlik Niteliğinizi En Üst Düzeye Çıkarın

SDR Hizmetlerinin Dış Kaynak Kullanımı Potansiyel Müşteri Yaratma Çabalarını Nasıl Geliştirebilir?

İş geliştirme temsilcileri (BDR’ler) ile satış geliştirme (SDR) arasında önemli bir ayrım vardır. BDR’ler, soğuk arama, potansiyel müşteri bulma, ağ oluşturma ve doğrudan potansiyel müşteri yaratma dahil olmak üzere giden pazarlama çabaları üzerinde çalışır. Satış geliştirme, gelen pazarlamayı ifade eder. Genel olarak potansiyel müşteri yaratma, giden pazarlamaya atfedilebilir. Bununla birlikte, dış kaynaklı bir SDR ekibi potansiyel müşteri yaratmayı geliştirebilir.

Reklamlar gibi geleneksel giden pazarlama ve hatta Tıklama Başına Ödeme (PPC) gibi daha yeni uyarlamalar, web sitenize, telefonunuza ve sosyal medyanıza trafik çeker. Ortaya çıkan potansiyel müşterilerin nitelikli olması, beslenmesi ve yönetilmesi gerekir. Dış kaynaklı SDR’ler sayesinde, gelen potansiyel müşteriler arasından doğru potansiyel müşterileri bulmaya ayıracak zamanları olur. Sadece bu değil, aynı zamanda doğru araştırmayı yapacak araçlara ve işletmenizle alakalı olduklarından emin olmak için uygun adayları incelemek için zamana da sahipler. Daha iyi araştırma araçları ve bunları ilerletecek verilerle, satış hattınıza bir potansiyel müşteri akışı göreceksiniz.

Bir pazarlama şirketi ile dış kaynaklı SDR hizmetleri, genellikle ürün ve hizmetlerinize olan ilgilerini artırmak için potansiyel müşterilerinizle bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak teknolojiyi içerecektir. Bir ilişki en başından itibaren kurulduğunda, potansiyel müşterilerin dönüşme olasılığı daha yüksektir. Dış kaynaklı bir SDR şirketinin masaya getirdiği odaklanmış çaba ve kanıtlanmış teknoloji, satış sürecini gerçekten hızlandırır. SDR’ler gelen potansiyel müşteriler ve ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edindikçe, dış kaynaklı bir SDR muhtemelen tüm pazarlama taktikleriniz hakkında bilgi sağlayacaktır.

Valve+Meter olarak dış kaynaklı SDR çabalarımızı sizin adınıza test etmek için veri odaklı bir strateji kullanıyoruz. Bu veriler, çabalarımızı geliştirmek ve satış ve pazarlama yapılarınızı optimize etmek için analiz edilebilir. Potansiyel müşteri yaratma hizmetlerimiz kapsamında, dış kaynaklı SDR’ler, çabaları değerlendirmek ve geliştirmek için BDR’lerle iletişim kurar. Bu, özellikle aynı müşteri hesabı üzerinde çalışırken önemlidir. Doğrudan müşteri adayı yaratma çabaları, müşteri adayı nitelendirme, müşteri adayı yetiştirme ve potansiyel müşteri yönetimi stratejileriyle uyumlu olduğunda tüm taraflar bundan faydalanır.

Tavsiye Edilen:  Yapay zeka tarafından oluşturulan video reklamlar: reklamcılıkta devrim yaratıyor

Neden Dış Kaynaklı bir SDR Şirketi Olarak Valve + Meter’a Güvenin?

Valve + Meter Performance Marketing, dış kaynaklı SDR hizmetleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir pazarlama hizmetleri paketi sunan Indianapolis, Indiana merkezli bir pazarlama şirketidir. Ekibimizin her üyesi, disiplin ne olursa olsun genel merkezimizde birlikte çalışmaktadır. Pazarlamada yenilik yapma çabamızın bir parçası olarak, sürekli gelişmek için en son teknolojiyi tasarlıyoruz. Önde gelen bir SDR dış kaynak şirketi olarak Valve+Meter, şirketimiz genelinde büyümeyi teşvik etmektedir. Herhangi bir günde, bir SDR, süreçlerimizi ve yapımızı optimize etmek için bir SEO ve ücretli medya ekibiyle birlikte çalışacaktır.

Vaaz ettiğimiz şeyi uyguladığımızdan emin olmak için hipotezler oluşturur, test eder, ölçer ve uyarlarız. Verilerimizi ilerlemeyi takip etmek, potansiyel müşteriler oluşturmak ve müşterilerimizin gelirini artırmak amacıyla stratejimizi geliştirmek için kullanırız. Ancak sadece bizim sözümüze güvenmek yeterli değil. Mevcut müşterilerimizden, daha tutarlı ve daha fazla potansiyel müşteri yaratma arayışında olan diğer tüm B2B işletmelerine hizmetlerimizi önerebilecek çok sayıda incelememiz var. Birlikte çalışmak için dış kaynaklı bir SDR firması ararken, bunların başka şirketler tarafından önerildiğinden emin olun.

Dış kaynaklı bir SDR şirketini işe almak istediğinizde, onların teknolojisi ve verileri hakkında sorular sormak önemlidir. SDR ekiplerinin iyi çalıştığını nasıl biliyorlar? Kaliteli potansiyel müşterilerini nasıl buluyorlar? Valve + Meter, verilere tüm hizmetlerimizde ön planda değer verir. Yalnızca işe yarayan hizmetler sunuyoruz ve iddialarımızı destekleyen verileri sağladıklarından emin olmak için araçlarımızı test ettik ve inceledik. Süreçlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle oturduğunuzda, sürecimize ince ayar yapmak için verileri nasıl kullandığımızı size göstereceğiz.

Dış kaynaklı herhangi bir SDR işiyle sözleşme imzalamadan önce, bu hizmetten beklediğinizi aldığınızdan emin olmak için ortaklığın kapsamını netleştirdiğinizden emin olun. Dış kaynaklı SDR’lerden almayı beklediğiniz potansiyel müşteri türleri ve bunların sizi hızlandıracağını umduğunuz iş hedefleriniz konusunda açık ve net olun. Dış kaynaklı SDR’leri yöneten pazarlama şirketiyle satış hedeflerinizi belirlemezseniz, bunların birlikte çalışmadığını görebilir ve beklediğiniz satış performansını göremeyebilirsiniz. Kendinizi küçümsemeyin ve ortak olmayı seçtiğiniz şirketin hayallerinizi gerçekleştirebileceğinden emin olun. Valve + Meter gibi bir pazarlama şirketiyle çalışmayı seçtiğinizde, daha kaliteli potansiyel müşteriler elde etmek için potansiyel müşterilerin satış hunisi boyunca hareket etmesine yardımcı olabilecek diğer pazarlama kanallarını da dahil edebiliriz.

Tavsiye Edilen:  Etkili Serbest Yazarlık Önerileri Yazmanın Sırları

Dış Kaynak Kullanımı SDR Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bugün Vana + Sayaçla İletişime Geçin

Şirket içi satış ekibiniz düzenli olarak yeni müşterileri kapınıza getirmekte zorlanıyorsa, o zaman Dış Kaynaklı SDR hizmetleri hakkında Valve + Meter Performans Pazarlama ile konuşmanın zamanı geldi. Ekibimiz deneyimlidir ve işletmenize daha fazla potansiyel müşteri kazandırmaya yardımcı olacak doğru araçlarla donatılmıştır, böylece satış ekipleriniz daha fazla anlaşma yapabilir ve bu da işletmenizin daha fazla gelir elde etmesini sağlayabilir. İşletmeniz daha fazla işlem gerçekleştirebildiğinde, işletmenizi daha da büyütmek için SDR ihtiyaçlarınızı buna göre ölçeklendirebilir ve büyütebilirsiniz!

Satış sürecinizi geliştirmek ve bugün daha fazla anlaşma yapmaya başlamak için Valve + Meter Performans Pazarlama ile konuşun.