Dönüştüren 10 Çarpıcı Ürün Açılış Sayfası Örneği

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Dönüştüren 10 Çarpıcı Ürün Açılış Sayfası Örneği

Dönüşüm oranları, e-ticaret markanızın başarısı için kritik öneme sahiptir.

Müşteri edinmeye bu kadar çok yatırım yaptıktan sonra satışı sürdürebilmek, boşa harcanan çaba ile başarılı bir iş arasındaki fark anlamına gelebilir.

Sektörler genelinde ortalama açılış sayfası dönüşüm oranı şu aralıklardadır: %2,4 ila %9,8. Bu arada, iyi bir dönüşüm oranının ölçütü: %10.

Bütün bunları söylemek gerekirse: ürün açılış sayfaları işlerini yapmalı; dönüşüm sağlamalıdır.

Dönüşüm oranlarınızı artırmak için hedef kitlenizin ilgi alanlarına uygun bir ürün açılış sayfası oluşturmanız ve trafiği bu sayfaya yönlendirmeniz gerekir. Bu makale size bunu yapan birkaç markayı gösterecek.

#cta-visual-pb#Ürünlerinizi en iyi şekilde sergileyinMükemmel ürün açılış sayfalarınızı oluşturmaya başlamak için Shogun’u kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Ürün açılış sayfası nedir?

Açılış sayfaları ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Potansiyel müşteri yaratmayı en üst düzeye çıkarmak için izole edilmişlerdir ve hiçbir bağlantı veya dikkat dağıtıcı şey yoktur.

Normalde ziyaretçiler bir sorunun farkında olan potansiyel müşterilerdir. Daha sonra, bir çözüm sunduğunuzu ve satın alma veya hesap açma gibi bir eylemi takip ettiğinizi öğrenirler.

A ürün Açılış sayfası benzer ama öyle Bir ürün veya hizmeti tanıtmak veya satmak için özel olarak tasarlanmış.

Yani bunlar fiziksel ürünler, dijital ürünler, üyelikler veya abonelikler olabilir. Amacı ziyaretçileri ürününüzü satın almaya teşvik etmektir.

Ürün açılış sayfası ile ürün sayfası arasındaki fark nedir?

Kolayca ayırt edilebilmesi için üç özel web sayfası türünün hızlı bir dökümünü burada bulabilirsiniz:

 • Ürün sayfası – Ürünün özellikleri; web sitesinin geneli için tasarlanmıştır; odak noktası üründür
 • Açılış sayfası – Ürünü öne çıkarabilir veya çıkarmayabilir; belirli bir kampanya için tasarlanmıştır; odak noktası bir eylemdir
 • Ürün açılış sayfası – Ürünün özellikleri; belirli bir kampanya için tasarlanmıştır; odak noktası bir eylemdir

Yukarıdaki bilgiler, bir ürün sayfası ile ürün açılış sayfası arasındaki iki temel farkı ortaya koymaktadır: odak noktaları ve trafik kaynakları.

Açılış sayfalarını ve ürün sayfalarını birleştirerek yalnızca dönüşümleri artırmayla ilgilenen, ürün odaklı, kampanya odaklı bir sayfa oluşturursunuz.

Bir ürün açılış sayfasının asıl endişe eylemi teşvik etmek ve ziyaretçileri satın almaya teşvik etmektir. Bunu bir reklam açılış sayfası olarak düşünün belirli bir kampanya veya reklam için tasarlanmış ve bir CTA’ya sahip.

Öte yandan, bir ürün sayfasında birden fazla CTA’dır ve ürünün kendisi etrafında merkezlenir.

Açısından trafik kaynaklarıbir ürün açılış sayfasında genellikle bir kampanyalara bağlı özel URL. Söz konusu kampanyadan tıklama yoluyla gelmediğiniz sürece bunlara erişilemez.

Tavsiye Edilen:  Bir işletmeyi ölçeklendirmenin zorlukları

Tipik olarak bir ürün açılış sayfası, aşağıdaki gibi harici pazarlama kanalları aracılığıyla trafik oluşturur:

Bu arada, bir ürün sayfasına kolayca erişebilirsiniz. web sitesinde gezinme veya bir mağazanın mağazasına göz atma.

Ürün açılış sayfalarına trafik nasıl yönlendirilir?

Yukarıda farklı trafik kaynaklarına değindim, ancak müşterileri ürün açılış sayfalarınıza nasıl yönlendirebileceğinizi biraz daha derinlemesine inceleyelim.

Sonuçta dönüşümleriniz, alışveriş yapanların gerçekten harika sayfalarınızı ilk etapta bulmasına bağlıdır.

Benzersiz bir açılış sayfasına ve URL’ye sahip olmak, reklam kampanyalarınızın dönüşümlerini artırabilir ve sonuçları izlemeyi de kolaylaştırabilir.

İki yaygın ücretli reklam türü, arama sonuçlarında görünen PPC kampanyalarını ve sosyal medya reklamlarını içerir.

Tıklama başına ödeme (TBÖ) kampanyaları teklif verdiğiniz konuyu aktif olarak arayan potansiyel müşterilere ulaşmanın yaygın bir yoludur. Reklamınızın arama motoru sonuç sayfalarının (SERP’ler) en üstünde görünmesini sağlar ve ürününüzü bir soruna en iyi çözüm olarak konumlandırır.

PPC reklamları, daha yüksek SERP yerleşimi sağlayabileceğinden, ürün açılış sayfalarınıza trafik çekme konusunda da harikadır. Marka bilinirliğinizi %80’e kadar artırın.

Ücretli sosyal medya reklamları ayrıca daha geniş bir kitleye hedefli bir şekilde ulaşmanızı sağlar, bunu bir sonraki noktada detaylandıracağım.

Sosyal medya kampanyaları

Facebook, Instagram, TikTok ve Twitter gibi platformlar mükemmel trafik ve etkileşim kaynaklarıdır.

Markalar, benzersiz ilgi alanlarına ve sorunlu noktalara hitap etmek için özel olarak tasarlanmış içerik ve mesajlarla hedefe yönelik kampanyalar yürütebilir.

Her biri farklı içerik türlerini öne çıkarma konusunda uzman olduğundan, kampanyanızı seçtiğiniz sosyal platforma göre uyarlayın:

 • Facebook resimlerle, uzun başlıklarla, uzun videolarla veya hikayelerle iyi çalışır.
 • Twitter, Küçük karakter sayısına rağmen görsel yayınlamak için de harikadır. Canlı etkinlikler kampanyanızın bir parçasıysa, gerçek zamanlı yayın için canlı yayın oluşturabilirsiniz.
 • instagram yüksek kaliteli yaşam tarzı fotoğrafları ve videoları paylaşmak için idealdir.
 • Son olarak, Tiktok orijinal, daha az rafine edilmiş kısa biçimli videolar için en iyisidir. Hashtag kampanyaları veya meydan okumaları da bu platformda tonlarca etkileşimi çekiyor.

Bu platformları kullanmak takipçilerinizi artırabilir, ürün açılış sayfalarınıza daha fazla ziyaretçi çekebilir ve onları satın almaya teşvik edebilir.

Aslında, bir çalışma özellikle sosyal medya takipçilerinden etkileyici derecede yüksek katılım oranları buldu;

 • %91 takipçi sayısı web sitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret edecek
 • %89 takipçi satın alma işlemi gerçekleştirecek
 • %85 Takipçilerin yüzdesi markanızı arkadaşlarına veya ailelerine tavsiye edecek

Etkileyici ortaklıklar

Influencer pazarlamayı kullanan markalar, yatırım getirisi (ROI) 5,78$ harcanan 1 ABD doları başına.

Ayrıca, etkileyici ortaklarınız ile markanız arasında aktarılan güvenin ek avantajından da yararlanırsınız:insanlar tavsiyelere güvenme eğilimindedir markaların kendilerinden çok başkalarından.

Tavsiye Edilen:  İçerik Pazarlamanızı Desteklemek İçin Açılış Sayfaları Nasıl Kullanılır?

Etkileyicilerle işbirliği yapmak, daha geniş bir kitleye ulaşmanıza, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği (UGC) toplamanıza ve ürün açılış sayfalarınıza trafik çekmenize yardımcı olabilir.

Hatta güvenilirliğinizi bile artırabilir.

Son olarak, etkileyici başına indirimleri ve teklifleri özelleştirebilirsiniz. Her etkileyicinin özel indirimini içeren benzersiz bir bağlantı aldığı kampanyalar yürütebilirsiniz. Üzerine tıklamak, takipçilerini ürün açılış sayfanıza yönlendirir (isteğe bağlı olarak etkileyiciye göre özelleştirilmiştir).

: Takip etmeyi unutmayın Etkileyici pazarlamaya yönelik Federal Ticaret Komisyonu’nun (FTC) yönergeleri. Ortaklıkları açıkladığınızdan ve şeffaf olduğunuzdan emin olun.

E-posta bültenleri

Her biri için yatırım getiriniz E-posta pazarlamasına harcadığınız 1 ABD doları 40$’a kadar çıkabilir.

E-posta pazarlaması etkilidir çünkü posta listeniz zaten markanıza ilgi duyduğunu ifade eden kişilerden oluşuyor.

Haber bülteni hedef kitleniz abonelerden, yani kendileriyle iletişim kurmak amacıyla size iletişim bilgilerini isteyerek veren kişilerden oluşur.

Tipik sosyal medya kullanıcılarına veya arama motoru reklamlarınızı gören kişilere kıyasla pazarlama girişimlerinize daha sıcak bakacaklardır.

E-posta bültenleriyle ürün açılış sayfalarınıza trafik çekmek için şunları yaptığınızdan emin olun: Ürün hakkında önceden değerli bilgiler sağlayın onları tıklamaya ikna etmek için.

Haber bültenlerini abonelerin kişisel ilgi alanlarına göre bile özelleştirebilirsiniz.

Ürün açılış sayfaları oluşturmaya yönelik en iyi uygulamalar

Açılış sayfanız, ürününüzle ilgili ilk izlenimi sağlar; bu nedenle tasarım büyük bir rol oynar.

Potansiyel müşteriniz bu yolda ilerlerken, satın alma işlemine giden yolda yönlendirilmelidir. İşte insanları bu eyleme yönlendirmek için bazı ipuçları.

Net bir birincil CTA’ya sahip olun

Tek bir CTA ve çıkış noktasına sahip olmak potansiyel müşterinizin yolculuğunu kolaylaştırır ürün açılış sayfanız aracılığıyla.

Yalnızca CTA’nızı takip ederek veya sayfadan çıkarak ayrılabilecekleri için ziyaretleri kolaylaşır.

Bir ziyaretçinin deneyimini ne kadar iyi kolaylaştırırsanız, onları istediğiniz eylemi gerçekleştirmeye (ürününüzü satın almaya) yönlendirmeniz de o kadar kolay olur.

Ayrıca birden fazla CTA düğmesine de sahip olabilirsiniz (ziyaretçilerinizi aynı yere yönlendirdiklerinden emin olun).

: Bazı markalar, potansiyel müşterilerin henüz satın almaya hazır olmaması durumunda e-posta adreslerini yakalamak için sayfanın alt kısmına ikincil bir CTA da ekler.

Ürününüzü karşı konulmaz hale getirin

Ürününüzü en iyi şekilde gösterin.

Görseller etkileşimi en üst düzeye çıkarır ve açılış sayfanızın öne çıkmasına yardımcı olur. Öğenizi daha çekici hale getirmek için göz alıcı grafikler, resimler veya gifler kullanın.

Ürününüzün kutu açılışları, incelemeler ve referanslar gibi UGC’lerden oluşabilen videoları –ziyaretçilerinize ilk elden bir bakış sunun nasıl çalıştığı ve faydaları hakkında.

Amacınızı daha da ileriye taşımak için görsellerinize önemli mesajlar ekleyin.

Tavsiye Edilen:  Artan Farkındalık için Etkileyen Kişiler Tarafından Oluşturulan İnfografiklerin Gücü

Aslında göre resim üstünlüğü efektiziyaretçiler bir görselde öğrenilen kavramları düz metinle karşılaştırıldığında daha iyi anlıyor ve hatırlıyor.

Kampanyanızla tutarlı kalın

Bu özel bir ürün açılış sayfası olduğundan, her öğeyi kampanyanıza uyacak şekilde ayarlayın. Örneğin sosyal medya reklamlarınızın başlığını, açıklamasını ve görsellerini siz belirlersiniz.

Aşağıdaki açılış sayfası öğelerinin trafik kaynağınızla uyumlu olduğundan emin olun:

 • Bağlam (yani verdiğiniz sözler)
 • Görseller (resimler, renkler, yazı tipleri)
 • Mesajlaşma (ton, ifade vb.)

Aynı görünümü ve hissi sunmak, potansiyel müşterinize yolculuklarının her adımında tutarlı bir deneyim sunar.

Dolayısıyla, reklamınıza, e-posta kopyanıza, sosyal paylaşımınıza veya trafiği artırmak için kullandığınız herhangi bir yönteme tıkladıklarında, değişen unsurlar nedeniyle sarsılmış hissetmek yerine neye baktıklarını hemen anlayacaklar.

En önemlisi, trafik kaynağınızdan açılış sayfalarınıza kadar her şeyi genel markanızla uyumlu tutun.

Dönüşümler için A/B testi

A/B testi veya bölünmüş test, ziyaretçilerinize aynı açılış sayfasının iki versiyonunu sunmayı gerektirir. Her bir varyantın öğelerinde (metin, görseller veya CTA gibi) yapılan küçük değişiklikler bile dönüşümleriniz üzerinde olumlu veya olumsuz bir etki yaratabilir ve bu etkiyi neyin tetiklediğini tam olarak belirlemenize olanak tanır.

İşte nasıl çalışıyor:

 1. Ürün açılış sayfanızın A ve B versiyonlarını hazırlayın.
 2. A sizin “kontrolünüz” veya orijinal versiyonunuzdur, B ise “varyantınızdır”.
 3. Trafik kaynağınızdan gelen ziyaretçilerinizin yarısının kontrolünüze yönlendirilmesi, diğer yarısının ise varyanta alınması gerekmektedir.
 4. B, A’dan daha iyi performans gösterirse yeni kontrol haline gelir.
 5. Daha sonra sayfada farklı bir değişikliği test eden başka bir değişken oluşturmanız gerekecektir.

A/B testi yaparken hangi sayfa varyantının en iyi sonucu verdiğini görmek için dönüşüm verilerinizi gözlemleyin.

Daha iyi sonuçlar elde etmek için işlemi buradan tekrarlayın; Amacınız, çektiğiniz trafiği en üst düzeye çıkarmaktır.

Genel olarak bu metodoloji, hedef kitlenizi istediğiniz eylemi gerçekleştirmeye neyin zorladığını keşfetmenize yardımcı olur.

#cta-visual-pb#Shogun ile ürün açılış sayfalarınızı oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu, her sayfayı özelleştirmek ve optimize etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Satışları artıran 10 ürün açılış sayfası örneği

Son olarak etkili ürün açılış sayfası tasarımlarına sahip 10 markayı sizler için derledik.

Paylaştıkları ortak özelliklerden biri, hepsinin sonunda bir ziyaretçinin e-posta adresini ele geçirmeye çalışmasıdır (satışın gerçekleşmemesi durumunda).

Ancak her birinin, dönüşümleri daha da artırmalarına yardımcı olacak temel unsurları vardır.

Not: Tüm örneklerde, yayınlanma sırasında doğrudan öne çıkan markadan alınan ekran görüntüleri yer almaktadır.

1. Bakır İnek Kahvesi

“Onları ilk önce bu açıklayıcı sayfaya yönlendirdiğimizde dönüşüm oranımızı ikiye katladık.”

– Kate Strollo, Copper Cow Coffee Dijital Pazarlama Direktörü

Resim: Bakır İnek Kahvesi

Kahve markası Copper Cow Coffee, ziyaretçilerin görsel çekiciliğini artırmak ve onları abone olmaya teşvik etmek için ürünlerinin güzel fotoğraflarını sergiliyor.

Renk şeması da dikkat çekici şekilde seçilmiş olup, markayla ilişkilendirilmeyi kolaylaştırmaktadır.

Copper Cow Coffee ayrıca göz alıcı yazı tipleri kullanıyor ve ilgili tekliflerin (yukarıda gösterilen her sipariş için büyük indirim gibi) kolayca fark edilmesini sağlıyor.

Müşteri referanslarının eklenmesi güvenilirliği artırır markanın mesajlarına, kahvelerinin mükemmel olduğu iddiasını daha da sağlamlaştırıyor.

Son olarak Copper Cow Coffee, ziyaretleri kolaylaştırarak her CTA aynı çıkış noktasına götürür: insanların benzersiz abonelik kutularını oluşturdukları bir web sayfası.

Ziyaretçiler nasıl başlayacaklarından emin değillerse, sayfanın sonundaki “Sınavı Başlat” butonu kahve testi yapmalarına olanak sağlar.

Sonuçlarına dayanarak Copper Cow şunları yapar: kişiselleştirilmiş öneriler.

#cta-mini-pb#Copper Cow Coffee’nin markasını eğitim yoluyla büyütmek için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu nasıl kullandığını öğrenin. Daha fazla bilgi edin

2. OLİPOP

Resim: OLIPOP

Sağlıklı probiyotik gazlı içecekler konusunda uzmanlaşmış bir marka olan OLIPOP, ürün açılış sayfasını öne çıkarmak için kullanım kolaylığından yararlanıyor.

Marka, net ürün görsellerinin kullanılmasının yanı sıra, ziyaretçilere tanıtılan Örnekleyiciyi doğrudan açılış sayfasından etkili bir şekilde satın alma seçeneğini sunuyor.alıcının yolculuğu boyunca temas noktalarının azaltılması.

OLIPOP ayrıca beslenme gerçeklerini de açıkça gösteriyor Şirketin sodasının diğer büyük içecek markalarıyla karşılaştırıldığında ne kadar sağlıklı olduğunu vurgulamak için.

Altında ünlü haber sitelerinden ve yayınlardan inceleme parçacıkları gösteriliyor ve bu da markaya daha fazla güvenilirlik sağlıyor.

OLIPOP, daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, açılış sayfasının sonuna, ziyaretçileri markanın bloguna ve OLIPOP’un sodasının daha ayrıntılı olarak tartışıldığı bir sayfaya yönlendiren iki düğmeyi stratejik olarak yerleştirir.

Bu sayfada ayrıca güven artırıcı UGC’ye yönelik müşteri referanslarının bir videosu da yer almaktadır.

3. PANGAIA Süper Yiyecekler

Resim: PANGAIA

Malzeme bilimi (yani hazır giyim) markası PANGAIA tarafından piyasaya sürülen bu süper gıda ürünü, görseller ve anlaşılır bilgiler Bir ziyaretçinin satın alma kararını yönlendirmek için.

Yaratıcı, bilim temalı bir video insanları selamlıyorPANGAIA’nın Süper Süper Barı, ziyaretçilerin anında ilgisini çekmenin odak noktasıdır.

Sırada Super Super Bar’ın yüksek kaliteli görüntüleri yer alıyor. Ne olduğunu ve ne içerdiğini açıklayan önemli ayrıntılar.

Ayrıca açılış sayfasında bulunan tüm “Şimdi Alışveriş Yap” düğmeleri insanları aynı Super Super Bar satın alma sayfasına yönlendirinalıcı yolculuğunu kolaylaştırıyor.

PANGAIA Superfoods, açılış sayfasını kapatmak için insanları çevresel girişimleri hakkındaki web sayfalarına yönlendiren düğmeler yerleştiriyor.

İle %57 Sürdürülebilir uygulamaları benimseyen şirketleri destekleme niyetinde olan tüketicilerin oranı, bu daha fazla satın almanın teşvik edilmesine yardımcı oluyor.

Ayrıca son bir adım olarak önemli şirketlerin birkaç incelemesini de gösteriyorlar.

4. Sırt

Resim: Ridge Cüzdanı

Minimalist bir cüzdan markası olan Ridge, ürün açılış sayfası tasarımında aynı minimalist anlayışı izliyor.

Başından sonuna kadar güçlü fotoğraflar ve kısa, anlaşılır mesajlarbir ziyaretçinin ürünleri hakkında bilmesi gereken her şeyi sağlar ve satın alımları artırır.

Tüm CTA’lar bir satın alma sayfasına yönlendirir ve marka aynı zamanda alt tarafa yakın bir yerde aşağıdaki eylemleri gerçekleştiren tıklanabilir resimler de sağlar:

 • Biri sizi The Ridge’in imza cüzdanının nasıl çalıştığını gösteren bir web sayfasına götürür.
 • Diğer resim ise markanın çok sayıda olumlu yorumunu vurguluyor ve ziyaretçileri en çok satan ürünlere göz atabilecekleri bir sayfaya yönlendiriyor.

#cta-mini-pb#Sayfa Oluşturucu’ya geçtikten sonra The Ridge, gelirinde 2,5 milyon dolarlık bir artış gördü. Vaka çalışmasını okuyun.

5. Sakal markası

Resim: Beardbrand

Sakal bakım şirketi Beardbrand görsellerden yararlanıyor, ayrıca esprili ve açıklayıcı kopya.

Ziyaretçileri ilk olarak şirketin adına uygun, sakallı erkeklerin günlük rutinlerinde Beardbrand ürünlerini kullandığı kısa bir videoyla karşılıyor.

Beardbrand’ın açıklayıcı metni, heyecan ve beklenti yaratmak, ziyaretçileri kokularını satın almaya teşvik etmek için yazılmıştır.

Şirket ayrıca ziyaretçilerin açılış sayfasında ürün satın almasına olanak tanıyarak alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor.

Müşteri adayları öne çıkan kokulara göz attıktan sonra hâlâ emin olamıyorlarsa Beardbrand şunları sunar: Ürünlerinden bir numune satın alma fırsatı—Bu, ziyaretçileri onları ilk elden deneyimlemeye teşvik etmenin iyi bir yoludur.

Zaten Beardbrand’dan satın almaya karar vermiş olanlar bir sonraki adımda özel bir kit oluşturma teklifini görecekler.

Bu kişiselleştirme seçeneği, alıcıların satın almalarına olanak tanır ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir paket.

Beardbrand, açılış sayfasını nakliye (hem ABD’de hem de uluslararası), iade politikaları ve garantiler (müşterilerin Koku Örneklerinden memnun kalmamaları durumunda) ile ilgili ayrıntılarla kapatıyor ve bunların tümü müşteri deneyimini zenginleştiriyor.

#cta-mini-pb#Sayfa Oluşturucu ile Beardbrand dönüşüm oranlarını %40,1 artırdı. Başarı hikayelerini okuyun.

6. 6KU

Resim: 6KU

6KU, teknolojiyi stille birleştiren bir bisiklet markasıdır; bu, şirketin ürün açılış sayfasında da uyguladığı bir prensiptir.

Ziyaretçilerin vardıklarında gördükleri ilk şey kısa bir videodur 6KU’nun Urban Track bisikletini ve onun şehir yaşam tarzına nasıl kusursuz bir şekilde uyum sağladığını anlatıyor.

Satın almaya hazır olanlar için videonun altına stratejik olarak bir CTA düğmesi yerleştirildi.

Sonraki, açıklayıcı kopya yüksek kaliteli görsellerle birlikte sunulurUrban Track’in üç temel özelliğini vurguluyor.

6KU daha sonra Urban Track ile birlikte gelen birkaç ekstraya kısaca göz atarak konuyu sonlandırıyor ve markanın müşteriye yönelik garantilerini daha da vurguluyor.

Ardından sayfada ürünün bazı avantajları vurgulanır ve ardından uygun bir CTA gelir.

7. TKE’LER

Resim: TKEES

TKEES sorumlu bir şekilde üretilen sandaletler konusunda uzmanlaşmıştır.

Emma ve Senna stillerinin açılış sayfası sandaletlerin büyüleyici fotoğraflarını gösteren bir videoyla başlıyor.

Resimler özlü ve baştan çıkarıcı bir metinle eşleştirilir. sandaletlerin faydalarını vurguluyor.

Ayrıca iki ayakkabıyı giyen marka modellerini de sergiliyorlar.

Sayfa boyunca aynı formülü izliyorlar:yüksek kaliteli görseller, basit ve ilgi çekici metin ve sonunda uygun CTA’lar—ve bunu tekrarlayın; ziyaretçiler ekranı aşağı kaydırdıkça bu açıkça görülecektir.

#cta-visual-pb-ee#Daha ilham verici açılış sayfası örnekleri edininBaşarılı markaların dönüşümleri nasıl artırdığını öğrenmek için bu açılış sayfasına ve özel Shopify açılış sayfalarına yönelik ücretsiz kılavuzumuzda diğer 24 sayfaya bakın. ücretsiz kopyanız

8. Sandler

Resim: Sandler

Avustralya merkezli kadın deri ayakkabı markası Sandler, TKEES ile benzerlikler paylaşıyor.

Açılış sayfaları sunuma odaklanıyor markanın ayakkabılarının çekici fotoğrafları (modeller tarafından giyilir), açık bir kopya sunar ve uygun CTA’larla takip eder.

Ancak Sandler’ı öne çıkaran önemli bir fark, açılış sayfalarının ziyaretçilerin bir dizi ayakkabıyı oradan ayrılmadan taramalarına olanak tanır.

Bu, deneyimi etkili bir şekilde kolaylaştırır ve alışveriş yapanları satın almaya teşvik eder.

Bir diğer etkili taktik ise net gösterimi özel tekliflerBu, potansiyel alışveriş yapanlara, Sandler’in haber bültenine abone olduktan sonra alışverişlerinde %30 indirim veya ilk siparişlerinde 20$ indirim kazanma şansı veriyor.

9. Çıplak Zırh

Resim: Çıplak Zırh

Naked Armor’un ürün açılış sayfası kompakttır ve müşterilere ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde arka arkaya sağlar:

 • İlk önce görüyorsun bir video markanın tıraş makinelerinin kalitesinden bahsetti ve ardından bir CTA.
 • Daha sonra görüntülerler ürünün fotoğrafları tam olarak ne satın aldığınızı göstermek için.
 • Daha sonra usturanın elinden alınırsınız avantajlar, özellikler ve markanın garantileri.
 • Naked Armor bunu kapatıyor müşteri yorumları ve bağlantılar daha fazla şirket bilgisi için.

Bir bütün olarak markanın ürün açılış sayfası tasarımı, size verimli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır; tek bir saniye bile boşa harcanmaz.

10. Zarif Dizi

Resim: Zarif Strand

Bu yatak firmasının ürün açılış sayfası, adından da anlaşılacağı gibi zarif bir tasarıma bağlılığıyla dikkat çekiyor.

Elegant Strand size yastıklarının net görüntülerini sunarken, Kısa mesaj, benzersiz İtalyan tasarımının kalitesini vurguluyor.

Sayfanın ortasında sunulan indirimli satın alma teklifi sayesinde ziyaretiniz kusursuz hale gelir.

Aşağı doğru ilerledikçe Elegant Strand şunları yapabilir: yastıklarını benzersiz kılan şeyin ne olduğunu hızla vurgulayın.

Sayfanın sonunda marka, size ön izleme sağlayan fotoğraflar eşliğinde uygun CTA’lar aracılığıyla yatak takımı seçeneklerine göz atma fırsatı da sunuyor.

Etkili ürün açılış sayfası tasarımı dönüşümleri artırır

Dikkat çekici bir ürün açılış sayfasına sahip olmak, daha fazla satın alma işlemine, kolaylaştırılmış bir alıcı deneyimine ve daha iyi kampanya takibine yol açabilir.

Stratejik olun ve özetlediğimiz en iyi uygulamaları takip edin Dönüşüm oranlarınızın yükselişini izlemek için yukarıya bakın.

Sayfanıza ziyaretçi çekmenin birden fazla yolu olduğunu unutmayın.

İçeriğinizi, görsellerinizi ve mesajlarınızı seçtiğiniz trafik kaynağına göre uyarlayın. Ürün açılış sayfanızdaki öğelerin ziyaretçi kaynağınızla uyumlu olduğundan emin olun ve her şeyin markaya uygun olmasını sağlayın.

#cta-visual-pb#En iyi ürün açılış sayfalarını oluşturmak için Shogun’u kullanınHız, özelleştirme, performans ölçümleri ve daha fazlasına erişin.Ücretsiz oluşturmaya başlayın