E-ticaret için En İyi 11 Ürün Açıklaması Oluşturma Araçları

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:E-ticaret için En İyi 11 Ürün Açıklaması Oluşturma Araçları

E-ticaret markaları için yapay zekanın ekibinizin daha akıllı çalışmasına yardımcı olabileceği pek çok yol var.

Ürün açıklamalarını yazmak, özellikle de geniş bir kataloğunuz varsa, yapmanız gereken görevlerden biridir. Bilmek önemlidir ancak baskılanmaya devam etmektedir.

Ürün açıklaması oluşturucuların devreye girdiği yer burasıdır.

Ürün açıklamaları yapay zeka araçlarını test etmek için harika bir kullanım örneğidir ve bugünlerde aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok araç var.

Bugün, ürün açıklaması oluşturucuların ne olduğunu, bunları ne zaman kullanmanız gerektiğini ve kendiniz test edebileceğiniz en iyi 11 aracı öğreneceksiniz.

#cta-visual-pb#Bugün güzel bir web sitesi tasarlayınShogun Sayfa Oluşturucu ile web sitenizin tasarımını daha da ileriye taşıyın. Ücretsiz başlayın

Ürün açıklaması oluşturucu nedir?

Ürün açıklaması oluşturucuları, ürün açıklamalarını saniyeler içinde yazmak için yapay zekayı kullanır. Bu araçların kullanımı doğal dil işleme (NLP) – bilgisayarların ve insan dilinin köşesinde yer alan disiplinlerarası bir alan – bunu yapmak için.

Yapay zekanın e-ticarete akışı, ürün tanımlama oluşturucularında oldukça az sayıda varyasyona yol açtı.

Ancak ürün açıklaması oluşturucuları mükemmel değildir.

Bu teknoloji ticari kullanım açısından nispeten yenidir ve çözülmesi gereken pek çok hata vardır. Çoğu zaman, ürün açıklaması oluşturucularının sağladığı çıktılar biraz incelik gerektirir.

Ancak bu, bu araçların yardımcı olamayacağı anlamına gelmez! Ürün açıklaması oluşturucuları, yaratıcılığınızı harekete geçirmenin ve doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Daha sonra bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Ürün açıklaması oluşturucuyu ne zaman kullanmalısınız?

Bir e-ticaret operatörü olarak, zamanınızın kısıtlı olduğunu söylememize gerek yok. AncakBu, ürün açıklaması oluşturucularını daha da alakalı hale getiriyor.

Zamanınız kısıtlı ve bu araçlar zamanın bir kısmından tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Peki bazı kullanım durumları nelerdir?

Geniş bir ürün kataloğunuz varsa ve açıkçası 100’den fazla ürün açıklaması yazmaya vaktiniz yoksa.

Veya ürünlerinizin ürün açıklamasında mutlaka çok sert bir satışa ihtiyacı yoksa (örneğin, 50 dolarlık bir mum yerine kitaplık veya bahçe hortumu satıyorsanız).

Ürün açıklaması oluşturucularının insan metin yazarlarının yerini alamayacağını unutmamak önemlidir.

Elbette başlamanıza yardımcı olabilirler. Ancak muhtemelen çıktıyı düzenlemeniz ve markanızın tonunu ve stilini eklemeniz gerekecektir.

#cta-visual-pb#Görsel açıdan etkileyici sayfalar oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu ile e-ticaret mağazanızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Şimdi ücretsiz tasarlayın

Ürün açıklaması oluşturucuyla en iyi sonuçları nasıl elde edersiniz?

Bu teknolojinin ömrünün bu noktasında, ürün açıklaması oluşturucularının ihtiyacınız olan çıktıyı oluşturmak için biraz yardıma ihtiyacı var. Bu araçlarla en iyi sonuçları elde edebileceğiniz birkaç yola bakalım.

İstemlerinizi iyileştirin

Bir ürün açıklaması oluşturucudan (veya bu konuda gerçekten yapay zeka destekli herhangi bir araçtan) en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı bilgi istemindedir.

Çoğu zaman istemler yeterince spesifik değildir ve bu da istediğiniz sonucu görmeyi zorlaştırır.

Bunun yerine istemlerinizin:

  • Sorunuzda açık: Ürün açıklaması gibi çıktının tam olarak ne olmasını istediğinizi biliyorsunuz
  • Basit: Kısa ve öz bir dil kullanın
  • Belirsiz dilden kaçının: Belirsiz bir dil, beklentilerinize uymayan bir çıktıya yol açabilir

Demek istediğimi daha iyi açıklamak için bir örnek üzerinden gidelim. Diyelim ki taktik kedi yelekleri satan bir markasınız (TechCat) ve yaz koleksiyonunuz için bir ürün açıklamasına ihtiyacınız var.

İsteminiz şunun gibi görünebilir: “Taktik kedi yeleği için bir ürün açıklaması yazın. Bu taktiksel kedi yeleği TechCat’in 2023 yaz koleksiyonunun bir parçası ve üç renkte mevcut: ay ışığı, adaçayı ve kemik.”

İşte ChatGPT’nin çıktısı:

İşlevsellik ve kedi modasının mükemmel karışımı olan TechCat’in son teknoloji ürünü Taktik Kedi Yeleği ile tanışın. TechCat’in olağanüstü 2023 yaz koleksiyonunun gurur verici bir eklentisi olan bu yelek, sevgili kedi arkadaşınıza benzersiz konfor ve stil sunarak, dünyayı özgüven ve yetenekle keşfetmesine olanak tanımak için tasarlandı.

Şimdi teknik özellikleri doğrulamanız ve bazı ifadeleri değiştirmeniz gerekebilir, ancak genel olarak ilk denemede fena değil!

Marka stili kılavuzunuzu ekleyin

Bazı ürün açıklaması oluşturucular, marka stili kılavuzunuzu profilinize eklemenize olanak tanır.

Bu, jeneratöre bir komut istediğinizde, her çıktıda markanızın tonunu ve sesini kullanacağı anlamına gelir.

Pek çok yeni araç için mükemmel bir çözüm olmasa da, markanızın ruhunu çıktılara yansıtmanın harika bir yolu ve potansiyel olarak gereken incelik miktarını azaltır.

Özelliklerden ziyade faydalara odaklanın

Bu en iyi uygulama hem insan hem de yapay zeka yazarları için geçerlidir.

Söz konusu ürünün müşterilere nasıl yardımcı olacağına odaklanarak yüksek dönüşüm sağlayan ürün açıklamaları oluşturmak.

İstemlerinizde bunu deneyin ve ne elde ettiğinizi görün.

Örneğin TechCat için: “Taktik kedi yeleği için bir ürün açıklaması yazın. Bu taktiksel kedi yeleği, kedinizi güvende ve göz önünde tutacak ve size gönül rahatlığı sağlayacak.”

Tavsiye Edilen:  Müşteri deneyiminin edinim ve elde tutma üzerindeki etkisi

11 En iyi ürün açıklaması Ürün sayfası tasarımını ölçeklendirmek için oluşturma araçları

Yapay zekanın e-ticaret insanlarının işlerini yürütme biçimini hızla değiştirmesiyle birlikte, piyasada tonlarca ürün açıklaması oluşturucu var.

İşte bugün test edilecek en iyilerden bazılarının listesi.

1. Jasper

Jasper, en üstün yapay zeka içerik oluşturma aracıdır ve kesinlikle bunu destekleyecek bir heyecana sahiptir. Google ile yeni kurulan bir ortaklık.

Ürün açıklamaları veya blog gönderileri, reklamlar ve hatta sanat eserleri gibi içerik varlıklarını yazma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Jasper size yardımcı olabilir.

Jasper’ın tarayıcı uzantısı, AI tarafından oluşturulan içeriğe ihtiyaç duyduğunuz her yerde ulaşmanızı kolaylaştırır.

Hepsinden iyisi, Jasper markanızın sesini ve tarzını öğrenebilir. Bu, her seferinde 30’dan fazla dilde markaya uygun çıktılar anlamına gelir ve daha da hızlı ilerlemenize olanak tanır.

Fiyatlandırma

Jasper’ın fiyatlandırması daha pahalı tarafta, başlayarak Aylık 49 ABD Doları (aylık faturalandırılır) veya ayda 39 ABD Doları (yıllık faturalandırılır) temel plan için.

Orta seviye planı ise Aylık 125 ABD doları (aylık faturalandırılır) veya ayda 99 ABD doları (yıllık faturalandırılır).

Yapay zeka tarafından oluşturulan sınırsız kelimeyi içeren en yüksek katman özel olarak alıntılanır.

2. yazar

Jasper’a benzer şekilde Writer da başka bir yüksek kaliteli yapay zeka içerik oluşturucusudur.

Ancak Writer’ın teknolojisi şunu gösteriyor: dil öğrenme modeli (LLM) Palmyra, iş yazımı konusunda uzmandır.

Writer, bir ürün açıklama şablonu da dahil olmak üzere çeşitli içerik oluşturma şablonları sunar.

TechCat’teki bir e-ticaret yöneticisinin Writer ile ürün açıklaması yazmaya nasıl yaklaşabileceği aşağıda açıklanmıştır.

Writer ayrıca içeriğinizin aslına uygun olmasını sağlayarak marka stili kılavuzunuzu eklemenize de olanak tanır.

Fiyatlandırma

Yazarın iki tane var fiyatlandırma planları:

  • Takım: Aylık 18$ faturalandırılır veya yıllık olarak kullanıcı başına 162$ faturalandırılır
  • Kurumsal: Özel teklifler mevcut

3. Herhangi bir kelime

Anyword, yazınızın performansını izlemeye odaklanan bir yapay zeka içerik oluşturucusudur.

Anyword, web sitenize, sosyal kanallarınıza, reklamlarınıza ve daha fazlasına bağlandıktan sonra tüm metni analiz eder ve nasıl geliştirilebileceğine dair bilgiler sunar.

Dahası, Anyword’ün Kopya Zekası aracı, kopyanızın KPI’larınıza göre nasıl olduğunu ve hedef kitlenizde yankı bulup bulmadığını gösterecektir.

Anyword ürün açıklaması oluşturucu hizalanmış, etkili ürün açıklamalarını saniyeler içinde doldurmayı kolaylaştırır.

Fiyatlandırma

Anyword’un fiyatlandırması Jasper ve Writer ile aynı çizgide.

Temel plan şu tarihte başlıyor: Aylık 49$ faturalandırılır veya yıllık 39$/ay faturalandırılır Tahmine dayalı performans analitiğini ve yüksek performanslı konuşma noktası önerilerini içerir.

Orta katman Aylık 99$ faturalandırılır veya yıllık 79$/ay faturalandırılır. Bu plan, ilk aşamadaki her şeyin yanı sıra daha fazla marka kuralı ve özel metin yazarlığı formülleri gibi özellikleri içerir.

Son olarak, en yüksek katman, teklif başına fiyatlandırılır ve sınırsız özel puanlama modelleri ve web sitesi dönüşüm kopyalama kampanyaları gibi özellikleri içerir.

4. Sayfa Oluşturucudaki Shogun AI Metni

Artık Shogun Sayfa Oluşturucu’da tasarım yaparken ürün açıklamaları yazmanıza yardımcı olması için yapay zekayı kullanabilirsiniz!

Nisan ayında lansmanını duyurduk. Shogun AI’dan AI Metni.

Bu özellik, Shogun tarafından oluşturulmuş bir sayfada herhangi bir metin veya başlık öğesini seçmenize, bir bilgi istemi eklemenize ve markanız için bağlamsal, ilk taslak metin yazımı elde etmenize olanak tanır.

Mağazanızın başlıkları, önemli banner’lar ve ürün açıklamaları için AI Text’i kullanın. Tasarım yaparken sayfa kopyası mı yazıyorsunuz? AI Text ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Altyazı: Shogun’dan AI Metni AI, saniyeler içinde AI tarafından oluşturulan içerik oluşturmanıza olanak tanır ve en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacak istemler içerir.

Fiyatlandırma

Shogun Sayfa Oluşturucu, e-ticaret markalarının yüksek dönüşüm sağlayan alışveriş deneyimleri oluşturmasına olanak tanıyan sezgisel bir sürükle ve bırak görsel sayfa oluşturucudur.

Gelişmiş formlardan, ‘sepete ekle’ düğmesi, kaydırıcılar, akordeonlar, geri sayım sayaçları ve hatta Instagram yerleştirmelerine kadar Shogun, modern vitrinler için kullanılabilen çok çeşitli sürükle ve bırak sayfa öğelerine sahiptir.

Tüm ücretli Shogun Sayfa Oluşturucu planları AI Text’i içerir.

5. Writesonic

Writesonic, yüksek kaliteli, SEO için optimize edilmiş yazılı içerik üretmek için en son teknolojiyi kullanır.

GPT-4 tarafından desteklenen Writesonic, ürün açıklamalarının yanı sıra blog yazıları, makaleler, Facebook reklamları ve daha fazlasını yazmanıza yardımcı olabilir.

Writesonic, metin ve içeriğinizin Google arama için optimize edilmesini sağlar. Sörfçü entegrasyonu. Ürün açıklamalarınızı Surfer aracılığıyla çalıştırın ve nereleri geliştirebileceğinizi görün.

Fiyatlandırma

Writesonic üç fiyatlandırma kademesi sunar: Ücretsiz, Pro ve Kurumsal.

Ancak Writesonic’in fiyatlandırmasının ilginç yanı, planınızı GPT modeline (ve aldığınız çıktının sonraki kalitesine) göre seçebilmenizdir.

Pro planı şu tarihte başlıyor: 12,67$/ay hem Premium (GPT-3.5) hem de Superior (GPT-4 ve GPT-4 32K) için. Buradan GPT kalitenizi ve özel bir plan oluşturmak istediğiniz kelime ve kullanıcı sayısını seçebilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Videolar nasıl düzenlenir: Yeni başlayanlar için eğitim (2023)

Kurumsal fiyatlandırma özeldir.

6. CopyAi

Copy.ai, yalnızca markanıza yön veren ürün açıklamaları yazmanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda blog gönderileri, e-postalar ve sosyal medya gönderileri yazmanıza da yardımcı olabilecek bir yapay zeka oluşturucudur.

Copy.ai, Hizmet Kuruluşları için SOC’ye yönelik Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü (AICPA) standartlarıyla uyumlu SOC 2 Tip II’dir.

Yapay zeka ve ahlakla ilgili soruların her yerde ortaya çıktığı tartışmalarda, verilerinizin Copy.ai ile güvende olduğunu bilmek uzun bir yol kat ediyor.

Fiyatlandırma

Copy.ai’nin fiyatlandırması bu listedeki diğerlerine benzer.

Ücretsiz planları, araç hakkında gerçek bir fikir edinebilmeniz için birçok özellik sunar.

Pro planı şu saatte devreye giriyor: Aylık 36 ABD doları (yıllık olarak faturalandırılır) veya ayda 49 ABD doları (aylık olarak faturalandırılır) 25’ten fazla dil çıkışı ve Blog Sihirbazı aracı gibi özellikler içerir.

Kurumsal erişim, API erişimi, önceden oluşturulmuş iş akışı kitaplığı ve daha fazlası gibi özellikleri içerir.

7. Kopyacı

Copysmith, e-ticarete odaklanan bir yapay zeka içerik oluşturucusudur.

Copysmith, ürün açıklaması oluşturmaya ek olarak, e-ticaret markalarının ürün kataloğunuzu sistemlerine aktarmalarına olanak tanıyarak yapay zeka destekli ürün içeriği oluşturmayı daha da kolaylaştırır.

Ayrıca Copysmith ile ekip üyelerini incelenmek ve onaylanmak üzere içerik varlıklarına atayarak iş akışınızı hızlandırabilirsiniz.

Copysmith ayrıca Shopify, BigCommerce, Amazon ve diğer e-ticaret platformlarıyla da entegre olur.

Fiyatlandırma

Copysmith’in Başlangıç ​​Planı: Aylık 19 ABD Doları (aylık faturalandırılır) veya yıllık 228 ABD Doları. Bu plan, Copysmith’in intihal tespiti, temel analizleri ve daha fazlasını içerir.

Profesyonel Plan: Aylık 49$ (aylık faturalandırılır) veya yıllık 490$ toplu içerik oluşturma ve ürün kataloğu yönetimi gibi özellikleri içerir.

8. AİSEO

AISEO, e-ticaret markanız için saniyeler içinde markaya özel metin oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir dizi ücretsiz ve ücretli yapay zeka oluşturma aracı içerir.

AISEO, ürün sayfası oluşturucu ve reklam metni oluşturucu gibi e-ticaret markalarıyla alakalı ücretsiz araçlar sunar.

Ayrıca, ürününüzün müşteri sorunlarını nasıl çözdüğünü kısa ve öz bir şekilde aktarmanıza yardımcı olacak ağrı-fayda-çözüm oluşturucu gibi benzersiz araçlar da sunar.

Fiyatlandırma

AISEO’nun fiyatlandırması şu tarihten itibaren başlıyor: Ayda 15 ABD doları (yıllık olarak faturalandırılır) veya ayda 19 ABD doları (ayda faturalandırılır) Kısa metin yazarlığı şablonlarına erişim ve 26 dilde oluşturma gibi özellikleri içerir.

Orta seviye plan için fiyatlandırma Aylık 29 ABD doları (yıllık olarak faturalandırılır) veya ayda 34 ABD doları (aylık olarak faturalandırılır) ve sınırsız SEO belgesi ve SERP analizi, sınırsız açıklama ve daha fazlasını içerir.

Son olarak, en üst düzey plan Ayda 69 ABD doları (yıllık olarak faturalandırılır) veya ayda 79 ABD doları (ayda faturalandırılır) ve dört kullanıcı koltuğunun yanı sıra alt ve orta seviye planların özelliklerini içerir.

9. Frase.io

Frase, SEO merceğinden içerik analiz etmeye ve üretmeye odaklanan bir AI aracıdır. Frase, SEO rakiplerinizin içeriğini analiz etmenize olanak tanır ve optimizasyonlar önerir.

Ayrıca Frase, ekiplerin saniyeler içinde tam uzunlukta optimize edilmiş içerik özetleri oluşturmasına olanak tanıyarak içerik oluşturmayı kolaylaştırır.

Fiyatlandırma

Frase’in üç fiyatlandırma katmanı vardır: Solo, Temel ve Ekip. Bir plana katılmadan önce 5 günlük deneme süresine 1 ABD doları karşılığında kaydolabilirsiniz.

Solo planı ayda 14,99 ABD Doları (aylık olarak faturalandırılır) veya ayda 12,66 ABD Doları (yıllık olarak faturalandırılır) ve ayda dört makale yazıp optimize etmeyi ve ayda 4.000 AI kelimesi üretmeyi içerir.

Temel plan ayda 44,99 ABD Doları (aylık olarak faturalandırılır) veya ayda 38,25 ABD Doları (yıllık olarak faturalandırılır) şeklindedir. ve ayda 30 makale ve 4.000 AI kelimesi için yazmayı ve optimize etmeyi içerir.

Ekip planı 144,99 ABD Doları/ay (aylık faturalandırılır) veya 97,75 ABD Doları/aydır (yıllık olarak faturalandırılır) ve sınırsız makale yazma ve optimize etme ile ayda 4.000 AI kelimesini içerir.

10. Rytr

Rytr, piyasadaki en uygun fiyatlı AI içerik oluşturma araçlarından biridir, ancak özelliklerden de ödün vermez.

Rytr ile dört adımlı süreci kullanarak saniyeler içinde ilgi çekici e-ticaret sitesi içeriği oluşturun:

  1. Dilinizi seçiniz
  2. Tonunuzu seçin
  3. Kullanım alanınızı seçin (ürün açıklaması veya blog yazısı gibi)
  4. Girişinizi ekleyin (örneğin, anahtar kelime öbekleri, başlıklar ve Rytr için diğer yararlı bilgiler)

Çıktınızı aldıktan sonra gerektiği gibi ince ayar yapın ve yola çıkın.

Fiyatlandırma

Rytr’ın ücretsiz planı, yerleşik bir intihal denetleyicisi, 40’tan fazla kullanım senaryosuna ve bunların topluluğuna erişim gibi bir dizi özellik sunar.

Aylık yalnızca 9 ABD Doları (veya kaydolduğunuzda iki ay ücretsiz olmak üzere yıllık 90 ABD Doları) olan Saver planı. Bu plan, ücretsiz plandaki her şeyin yanı sıra markanızın ihtiyaçlarına uygun kendi özel kullanım durumlarınızı oluşturma olanağını da içerir.

Tavsiye Edilen:  Yerel Trafiği Artırmak için Google Benim İşletmem Nasıl Optimize Edilir?

Sınırsız plan ayda 29 ABD Dolarıdır (veya kaydolduğunuzda iki ay ücretsiz olmak üzere yılda 290 ABD Doları), ve diğer iki plandaki her şeyin yanı sıra özel bir hesap yöneticisi ve öncelikli e-posta ve sohbet desteğini içerir.

11. SohbetGPT

Şimdi yapay zeka tarafından oluşturulan içeriğin OG’lerinden birine gelelim. ChatGPT diğer araçların tüm özelliklerini içermez, ancak her şeyi başlatan teknolojidir.

ChatGPT’yi henüz kendiniz bir test sürüşüne çıkarmadıysanız, OpenAI tarafından oluşturulan konuşma tarzı bir yapay zeka oluşturucudur.

İstediğiniz soruyu veya soruyu sorabilirsiniz (“Taktik kedi yeleği ürünü hakkında TechCat için beş ürün açıklaması yazın” gibi) ve saniyeler içinde çıktılar sağlayacaktır.

GPT-4’ün (ChatGPT Plus planında mevcut) piyasaya sürülmesi, bu teknolojinin giderek daha akıllı hale geldiği ve kaliteli istemler oluşturmayı bilen markaların harika sonuçlar elde ettiği anlamına geliyor.

Fiyatlandırma

ChatGPT, talebin düşük olduğu durumlarda kullanılabilen ve düzenli model güncellemelerini içeren ücretsiz bir plan sunar.

ChaptGPT Plus aylık 20 ABD dolarıdır ve talep yüksek olduğunda bile kullanılabilir, daha hızlı yanıt süresi içerir ve abonelere canlı URL’lere erişim ve Zapier ve Wolfram gibi hizmetlerle entegrasyon gibi yeni özelliklere öncelikli erişim sağlar.

#cta-visual-pb#Sonsuz tasarım olanaklarını keşfedinShogun Sayfa Oluşturucu ile neler yaratabileceğinizi görün. Ücretsiz başlayın

Ürün açıklaması oluşturucu SSS

Ürün açıklamasını nasıl yazarsınız?

Ürün açıklamaları, ürünleriniz için asansör konuşmalarıdır. Ürünlerinizin müşterilerin sıkıntılı noktalarını nasıl çözdüğünü ve hayatlarını nasıl kolaylaştırdığını vurgulamak istiyorsunuz.

Harika ürün açıklamalarının tümü aşağıdaki gibi sorulara yanıt verir:

– Ürününüzün arkasındaki hikaye nedir?
– Ürününüz kime yönelik?
– Ürününüz neden diğerlerinden farklı (ve daha iyi)?

Markanız için en iyi ürün açıklamalarını yazmak pratik gerektirir; bu nedenle, başlamak için yukarıda listelenenlere benzer araçları kullanın.

Ürün açıklamalarını yazmak için yapay zekayı kullanabilir miyim?

Evet! Yapay zeka, ürün açıklamaları yazmak için yararlı bir araçtır. Ancak yapay zekanın çıktılarını marka sesinize ve tonunuza en iyi şekilde uyacak şekilde düzenlemeniz gerektiğini görebilirsiniz.

En azından yapay zeka harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Ürün açıklamalarını yazmak için araçlar nelerdir?

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ürün açıklaması oluşturucuları vardır:

– Jasper
– Yazar
– Herhangi bir kelime
– Sayfa Oluşturucudaki Shogun AI Metni
– Writesonic
– CopyAI
– Kopyacı
– AISEO
– Frase.io
– Rytr
– ChatGPT

Tipik bir ürün açıklaması ne kadar uzundur?

Bir ürün açıklaması için doğru veya “en iyi” uzunluk yoktur. Ancak ürün açıklamalarınızın uzunluğunu müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre belirlemek en iyisidir.

Alışveriş yapanların ürününüze ne kadar aşina olduklarına bağlı olarak, ne kadar bağlama ihtiyaç duyacakları belirlenecektir. Ancak genel olarak ürününüzün büyük faydalarından bahseden bir veya iki paragraf en iyi sonucu verir.

Ürün açıklama oluşturucuları insan metin yazarlarının yerini alabilir mi?

Bu sorunun cevabı muhtemelen kime sorduğunuza bağlıdır 😜. Robotlar ürünlerinizi kullanmayacak, dolayısıyla rafınızdan uçup gitmelerine neyin yardımcı olacağını yalnızca insanlar en iyi şekilde biliyor.

Ancak robotlar metin yazarlarınızın daha hızlı hareket etmesine yardımcı olabilir, bu da herkes için büyük bir kazançtır.

Ürün açıklaması yazınızı ölçeklendirmek için robotları kullanın

Ecomm ekibiniz ister beş ister 50 kişi olsun, mümkün olan her yerde zamandan tasarruf etmenizi her zaman memnuniyetle karşılarım.

Yapay zeka teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, e-ticaret markalarının daha kısa sürede daha fazlasını yapmasına yardımcı olan araçlar ortaya çıkıyor.

Ancak bu teknoloji mükemmel değil. Yapay zeka tarafından oluşturulan kaliteli içerik ve hatta ürün açıklamaları oluşturmak için insan gözleriniz ve zihninizle ince ayar yapmanız gerekir.

#cta-visual-pb#Sürükle ve bırak sayfa oluşturmayla daha akıllıca çalışınShogun Sayfa Oluşturucu ile neler oluşturabileceğinizi görün. Ücretsiz başlayın