E-ticaret İçin En İyi 34 Web Tasarım Ajansı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:E-ticaret İçin En İyi 34 Web Tasarım Ajansı

Bir e-ticaret ekibinde elleriniz çok tam dolu.

Şirket içi işleri yürütmek için mükemmel operasyonlara sahip olsanız da, e-ticaret pazarlamacıları sıklıkla web’deki varlık sınırlarını aşmak için ajans ortaklarına başvururlar.

Markalar, özel Shopify Liquid temaları, özel e-ticaret geliştirme veya Standart Varsayılan Temanın konfor alanını aşmasını sağlamaya çalışmanın zorluğunu hissettiğiniz her an için ajans ekibini çağırır.

Doğru ajansla ortaklık yapmak, büyüme potansiyelinizi ortaya çıkarır. Ayrıca sektördeki en parlak beyinlerden bazılarına erişim elde edersiniz. Trendler ve teknolojide ön saflarda yer almak ajans ortağınızın görevidir.

Peki bir web tasarım ajansını işe almaya nasıl yaklaşmalısınız?

Büyüyen e-ticaret markanız için en iyi web tasarım ajansını nasıl işe alacağınıza dair önerilerimizi paylaşıyoruz.

Atlayabilirsiniz:

Peki ya şirket içi ekibiniz?

Ajanslar projeleri güçlendirir ve ekibinizin çevik kalmasını sağlar; ortaklık, kontrolü tamamen bırakmak anlamına gelmemelidir. Hem kurum içi hem de tasarım ajansı çalışanlarından oluşan bir karışım, daha kısa sürede daha fazlasının yapılmasını sağlayan güçlü bir ekip dinamiği yaratabilir.

Ayrıca, daha küçük ve hızla ölçeklenen markalar için tam zamanlı ekip üyelerini işe almak, bire bir aynı İhtiyacınız olan beceri seti zor olabilir. Örneğin, sitenizin yeniden tasarımını oluşturmak ve sürdürmek için şirket içinde React geliştiricilerinden oluşan bir ekip oluşturmak, mağazanızın gelir açısından nerede olduğuna bağlı olarak zorlu (ve maliyetli) olabilir.

Çevik olmak isteyen ekipler için, üst düzey bir web tasarım ajansıyla sağlam bir ortaklık genellikle büyümeyi hızlandırmanın tam yoludur (ve hatta alışveriş deneyiminiz için ödüller kazanarak tanınırlık kazanın!)

(Resim Kaynağı)

Sonuçta en iyi web tasarım ajansı ortaklığı markanızı tamamlayıcı nitelikte olmalı ve hayatınızı kolaylaştırmalıdır.

#cta-mini-fe#Devamını okuyun: E-ticaret Ajansları Yaratıcı Özgürlüğün ve Daha İyi Kullanıcı Deneyiminin Kilidini Nasıl Açıyor?

Bir web tasarım ajansıyla çalışmanın faydaları nelerdir?

Bunu boşvermeyelim: Bir ajansı işe almak heyecan verici olduğu kadar sinir bozucu da olabilir.

Bir yandan yeni bir projeye adım atmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Ancak diğer yandan, üçüncü taraf bir ekibe çok fazla güven (ve bütçe) veriyorsunuz ve bu da herhangi bir ekonomi yöneticisini tedirgin edecektir.

(Resim Kaynağı)

Ancak gerçek şu ki, deneyimli bir web tasarım ajansını işe almak, vereceğiniz en iyi kararlardan biri olabilir.

Markanız doğru ortaklıktan şu şekilde faydalanabilir:

1. Uzmanlar operasyonlarınızı aksatacak web projelerine odaklanabilir

Projelerin ilerlemesini sağlayacak özel bir harici ekiple ekibiniz verimli kalabilir ve hızla vites değiştirebilir.

Şirket içi ekibiniz günlük operasyonlara odaklanırken ajans iş ortağınız, Shopify mağazanızı kontrolsüz hale getirmek, özel uygulama geliştirme veya mağaza vitrini üretimi gibi kritik projelere öncülük edebilir; siz hemen konsantre olacak bant genişliğine veya kaynaklara sahip olamayabilirsiniz.

Bir ajans ortağıyla çalışmayı seçtiğinizde, gerekirse veya istenirse dahili ekibinizi de zayıf tutabilirsiniz.

#cta-visual-fe#Bu Yıl Başsız Ticareti Düşünüyor musunuz?Shogun Frontend’in Sertifikalı Ajans ortaklarıyla bu işi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. İş ortaklarımızın lider markaların başsız ticareti uygulamasına nasıl yardımcı olduğunu görün. Daha fazla bilgi edin

2. Değerli dış uzmanlık kazanın

Çözümler sunacak ve e-ticaret tasarım trendlerini uygulayacak güvenilir bir dış ortağa sahip olmak, markanızın daha hızlı büyümesine yardımcı olabilir.

Sektörünüzde deneyimli bir web tasarım ajansıyla çalışmak, çok sayıda içgörü, geçmiş öğrenim ve yeni fikirler elde edeceğiniz anlamına gelir.

Harika iş ortakları, sektörünüz için hangi kanalların mükemmel olduğunu bilebilir; ayrıca doğru web tasarımı veya Shopify geliştirme ajansı, geçmiş deneyimlerine dayanarak engelleri belirleyebilir ve projenizin geleceğe hazır olmasını sağlayabilir.

Gerçekten aradığınız şey stratejik bir ortaktır (nispeten yaygın olduğu için istediğiniz değişiklikleri kodlama yeteneğinden çok daha fazlası).

Shogun’un kurucu ortağı Nick Raushenbush’un dediği gibi, markanız için en iyi e-ticaret ajansı bir iş ortağı olacaktır. Ve danışman:

Tavsiye Edilen:  Serbest Yazma ile Tam Zamanlı Bir İş Nasıl Dengelenir?
(Resim Kaynağı)

3. Üst düzey teknolojiye erişim

Alanında en iyi ajansların genellikle önde gelen yazılım ve araçlarla bağlantıları ve buna uygun deneyimli geliştirici ekipleri vardır. Bu, daha hızlı çalışabileceğiniz anlamına gelir, Ve Ekibinizin sıfırdan yeni bir araç öğrenmesine gerek yok.

Örneğin, Shogun Sertifikalı Ajanslar, birleşik bir ön uç platformu olarak Shogun Ön Uç’a özel erişime sahiptir ve başsız yapılarda destek alır.

Sertifikalı ortak ajanslarımızı proje yönetimi en iyi uygulamaları ve geliştirme konusunda incelemek için çalışıyoruz; dolayısıyla bu ajanslar yalnızca web tasarım projeniz veya yeniden markalamanız için yeterli kadroya sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda onların bir çözümü yönetip organize ettiklerini ve geliştirip uyguladıklarını bilerek rahatlayabilirsiniz. çok fazla gözetim altında tutmanıza gerek kalmayacak.

En iyi ajanslar yeni teknolojiler konusunda güncel kalacak ve onların bağlantıları, kendinizin tedarik etmesine gerek duymayabileceğiniz yazılımlar aracılığıyla size bir sonuç sağlayabilir.

4. Aynı şirket içi roller için işe alımdan potansiyel olarak daha uygun fiyatlı

Web sitesinin yeniden başlatılması, özel Shopify uygulaması oluşturma veya özel Shopify geliştirme gibi yinelenmeyen projeler için bu rol için kurum içinden işe alım yerine dış kaynak kullanımı uygun maliyetli olabilir.

Bir tasarım ajansıyla çalışmak ucuz değildir ancak projeye, zaman çizelgesine ve bütçeye bağlı olarak, özellikle de potansiyel yatırım getirisi göz önüne alındığında daha uygun maliyetli olabilir.

En iyi web tasarım ajansını nasıl bulursunuz?

ile bir ajans seçmek isteyeceksiniz. kanıtlanmış parça kaydı yüksek etkili sonuçlar elde etmek. Ancak ortaklık, bir hizmeti gerçekleştirme yeteneğinden çok daha fazlasıdır; aynı zamanda uyumlulukla da ilgilidir.

Burada, hedeflerinize göre bir sonraki e-ticaret ajansınızı nasıl araştıracağınız, röportaj yapacağınız ve işe alacağınız konusunda size yol göstereceğiz.

Birinci Adım: İşletmenizin ihtiyaçlarına öncelik verin

E-ticaret ajansı aramaya başlamadan önce mağazanızın önceliklerini anlayın.

Gerçekleştirmek istediğiniz bir tür web tasarım projesi var mı (Shopify mağazanızı başsız hale getirmek veya özel özellik geliştirmek gibi)? Örneğin Shopify’da çoklu para birimi veya uluslararasılaştırma uygulamaya mı çalışıyorsunuz? Çoğaltmak istediğiniz web projelerine örnek olarak gösterebileceğiniz markalar var mı?

Bu bilgi aramanızı daraltır Ve Ulaştığınız ajansların en iyi teklifi bir araya getirmesine yardımcı olur.

İkinci Adım: Araştırma ve inceleme

Şirket içi bir ekip üyesini işe almaya yaklaşırken, keşifteki potansiyel web tasarım ajansı ortakları hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin. Sektörünüzde sizinkine benzer markalar üzerinde çalışma deneyimi olan ajanslar arıyoruz.

#cta-paragraf-fe#Profesyonel ipucu: Saygın ajansları bulmanın en iyi yolu teknoloji ortaklarınızdır. Çoğu zaman, e-ticaret araçlarının ajanslarla güvenilir ortaklıkları vardır; bu yalnızca potansiyel ajansları bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda incelenen ajansları düşündüğünüz anlamına da gelir.

Diğer markaların kimlerle çalıştığını keşfetmek ve kendi kısa listenizi oluşturmak için bilinen e-ticaret arka kanallarınıza başvurabilirsiniz: topluluklar, gevşek gruplar ve haber bültenleri.

Portföylerine dalın

Kısa listenizi hazırlarken aşağıdaki başarı göstergelerini göz önünde bulundurun:

 1. Bütçe: ne kadar harcamayı umuyorsun? Bütçenizi baştan bilmek, incelemeyi daha az göz korkutucu hale getirebilir.
 2. Deneyim: Düşündüğünüz web tasarım ajansı sadece aradığınız hizmette değil aynı zamanda sektörünüzde de deneyime sahip mi? Çorap satmak, örneğin son kullanma tarihi olan ve karmaşık sipariş karşılama süreçleri olan yiyecek ve içeceklerin satışından tamamen farklıdır.
 3. Mutlu müşteriler: Bir ajansı övmek isteyen heyecanlı müşteriler her zaman iyi bir ateş ölçümüdür. All-star ajanslar, müşterilerinin işletmelerine nasıl değer kattıklarını gösteriyor. En iyi web tasarım ajansları, referans kontrolü için müşteri iletişim bilgilerini bile sizinle paylaşabilir!

Üçüncü Adım: Keşif çağrıları

Kısa listenizi hazırladıktan sonra sıra resmi olmayan veya tanıtım amaçlı görüşmelere gelir.

Bu aşamada ajans ortaklarının teknik becerilerini belirleyin ve markanızla/ihtiyaçlarınızla çalışma kimyasını öğrenin.

Bir ajansla keşif sırasında sorulacak sorular

İnceleme sırasında, sektörünüzdeki deneyimi, en son büyüme trendleri hakkındaki bilgiyi, teknik yeteneği ve uyumluluğu ortaya koyan çeşitli sorular sorun.

Tavsiye Edilen:  En Son İçerik Pazarlama Trendleri ile Oyunun Önünde Olmak

Soracağınız spesifik sorular aklınızdaki projeye göre değişecektir. Aşağıdakiler web tasarım projelerine başlamak için harika bir yerdir:

Teknik

 • Hangi araçları kullanıyorsun?
 • Ekip üyelerinizin özel Shopify/SFCC/Magento çözümleri üzerinde toplu olarak ne kadar deneyimi var?
 • Shopify/SFCC/Magento için geliştirme yaparken en büyük zorluk nedir?
 • Özel bir çözüm oluşturmanın bir yönü nedir? [insert platform] Ajansınızın üstün olduğunu düşündüğünüz şeyler nelerdir?
 • Lansmanını yaptığınız diğer markalardan örnekler verebilir misiniz? [insert chosen platform]?

#cta-paragraf-fe#Profesyonel İpucu: Ajansın sektörünüzdeki bir marka için başlattığı benzer bir web tasarım projesine ilişkin ayrıntılı bir örnek olay incelemesi görmeyi isteyin. Bu, uzmanlığı doğrulamanıza ve mevcut Shopify Plus veya BigCommerce temanızın yeteneklerini artırabilecek, markanızı baş döndürücü hale getirebilecek veya amacınız ne olursa olsun ajansı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Deneyim

 • Sektörümüzdeki en başarılı projenizi bize anlatın
 • Bize işe yaramayan bir projeden ve bunu nasıl hallettiğinizden bahsedin
 • Ekibinizin saygın e-ticaret araçları/gruplarıyla herhangi bir sertifikası veya ortaklığı var mı?
 • Hiç müteahhitlere iş yaptırıyor musunuz?

Proje yönetimi/kapsam

 • Projeler nasıl yönetilecek? Proje süresi boyunca ana iletişim noktamız kim olacak?
 • Müşteri olarak ne sağlamamız beklenir?
 • Katılım sürecini bana anlatabilir misiniz?
 • Lansman sonrası bakımı genellikle nasıl hallediyorsunuz?
 • Bizimki gibi bir projenin ne kadar süreceği konusunda kabaca bir tahminde bulunabilir misiniz?
 • Ekiplerimiz ne sıklıkla iletişim kuracak? Bu konuda beklenti nedir?

Ajansın önceki çalışmaları hakkında spesifik sorularınız varsa, bu konuyu netleştirmek için harika bir zaman.

#cta-visual-fe#Bu Yıl Başsız Ticareti Düşünüyor musunuz?Shogun Frontend’in Sertifikalı Ajans ortaklarıyla bu işi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. İş ortaklarımızın lider markaların başsız ticareti uygulamasına nasıl yardımcı olduğunu görün. Daha fazla bilgi edin

Dördüncü Adım: Teklifi inceleyin ve ortaklık kurun

Teklifleri incelerken şu hususları aklınızda bulundurun:

 • Ajans isteğinizi anlıyor mu?
 • Web tasarım projenizi yürütecek beceri, deneyim ve araçlara sahipler mi?
 • Bu ajansla çalışmak sürekli bakım gerektiriyor mu?
 • Toplam proje maliyeti teklife dahil mi ve bütçeniz dahilinde mi?

Röportajları tamamladıktan ve markanız için en iyi web tasarım ajansını bulduktan sonra, işin püf noktalarına geçmenin zamanı geldi.

E-ticaretteki en iyi web tasarım ajanslarından 34’ü

Bir web tasarım ajansı ortağı seçmek küçük bir iş değildir ve ortaklığınıza tamamen güvenmeniz gerekir.

Shogun Ortak Ajans Ağı, dünya genelinde e-ticaret markaları için en iyi ajanslardan bazılarını içerir ve başlamak için harika bir yerdir (eğer kendimiz de söylersek!).

Sertifikalı acentelerimizin her biri, geçmiş müşterilerle yapılan referans kontrollerini ve yapım atamasını içeren inceleme sürecimizi tamamlıyor; dolayısıyla bu acentelerin sektördeki en iyilerden bazıları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu ajanslar web tasarımının yanı sıra başka hizmetler de sunmaktadır.

İşte keşfedilecek iş ortaklarımızın giderek büyüyen bir listesi (aşağıda belirli bir sıraya göre listelenmemiştir):

demet

 • Web tasarımı
 • BigCommerce web geliştirme
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • SEO
 • Verileri İçe Aktarma
 • Başsız geliştirme

Lucid

 • Web tasarımı
 • Markalaşma
 • Özel yapılar
 • Strateji
 • Shopify
 • Mağaza kurulumları
 • Kullanıcı arayüzü

Birleştirmek

 • Tam yığın geliştirme ve otomasyon
 • Satış ve pazarlama entegrasyonları
 • Özel platform ve araçlar

Aureat

 • Danışmanlık ve strateji
 • Web tasarımı
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Başsız geliştirme
 • Performans ve dönüşüm oranı optimizasyonu
 • Yönetilen destek hizmeti

BlueBolt

 • Strateji
 • Web tasarımı
 • Başsız geliştirme
 • Destek
 • Pazarlama

Diyot

 • Danışmanlık
 • Başsız geliştirme
 • Markalaşma
 • Dijital Pazarlama
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Analitik

Kalıp Fabrikası

 • Başsız geliştirme
 • Vitrin reklam öğesi

Heliksian

 • Gelişim
 • Tasarım
 • Başsız geliştirme

imalat

 • Markalaşma
 • Shopify ve başsız geliştirme
 • Ambalajlama
 • Strateji
 • Sürdürülebilir web ve tasarım çözümleri

MutlakWeb

 • Gelişim
 • Başsız geliştirme
 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Markalaşma
 • İçerik üretimi
 • Dijital Pazarlama

Alfa Omega

 • Marka tasarımı
 • web Geliştirme
 • Büyüme stratejisi
Tavsiye Edilen:  Şirket haber makaleleri için daha ilgi çekici içerik oluşturmak için ChatGPT'den yararlanma

Avex

 • UX tasarımı ve geliştirme
 • Klaviyo e-posta pazarlaması
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • E-ticaret stratejisi ve keşif

Soğuk Duman Yaratıcı

 • Başsız geliştirme
 • Platform geçişi
 • Shopify web tasarımı ve geliştirme
 • ADA iyileştirme ve geliştirme

Corra

 • Gelişim
 • Başsız ve PWA geliştirme
 • Strateji
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Markalaşma ve kimlik
 • İçerik stratejisi ve üretimi

e2X

 • Strateji
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Teslimat
 • Devam eden destek

Basit

 • Web tasarımı
 • Gelişim
 • Optimizasyon
 • Destek

WeMakeWeb Siteleri

 • Web tasarımı
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Gelişim
 • Başsız geliştirme
 • Yeniden platform oluşturma
 • SEO ve veri taşıma

Stüdyo 31

 • Web tasarımı
 • Strateji
 • Shopify çözümleri

DijitalHaus

 • Web tasarımı ve geliştirme
 • Başsız geliştirme
 • Platform geçişi
 • Strateji
 • Pazarlama
 • Destek

Gelgit Ticareti

 • Gelişim
 • Başsız geliştirme
 • Shopify Plus taşıma işlemleri
 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Entegrasyonlar
 • Özel uygulama geliştirme

Gündoğumu Entegrasyonu

 • Gelişim
 • Web tasarımı
 • API entegrasyonu
 • Nakliye ve 3PL yazılımı
 • Yönetilen altyapı hizmetleri
 • Veri geçişi ve entegrasyonu

Medya Salonu

 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • SEO
 • PPC ve ücretli sosyal
 • Barındırma ve güvenlik
 • Destek

Doz aşımı

 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Gelişim
 • Platform uygulaması
 • Uygulamalar ve uzantılar
 • Yapay zeka ve kişiselleştirme
 • Abonelikler ve sadakat

Amerikan kartalı

 • Web ve uygulama geliştirme
 • Web tasarımı
 • Strateji
 • Barındırma ve güvenlik
 • Teknoloji eğitimi
 • Yapay zeka danışmanlığı

O2Web

 • Strateji
 • Platform ve entegrasyon
 • Performans ve otomasyon

Piksel Birliği

 • Web tasarımı
 • İçerik üretimi
 • Markalaşma
 • Gelişim
 • Platform geçişleri
 • Uygulama entegrasyonları

Elektrik Enjin

 • Başsız geliştirme
 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • CMS’yi zanaat yapın
 • Destek

Arkade

 • Strateji
 • Gelişim
 • Uygulama
 • Destek

Doğan Grup

 • Müşteri deneyimi
 • Marka deneyimi
 • Makine öğrenimi ve yapay zeka
 • IOT ve robotik
 • Blockchain
 • Kuantum hesaplama

Sağ Nokta

 • Strateji
 • Web tasarımı
 • İçerik
 • Mühendislik
 • Analizler, analizler ve raporlama

Kalashock

 • Web tasarımı
 • Gelişim
 • BigCommerce yeniden platform oluşturma
 • Başsız geliştirme
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • Destek

e-Ev

 • Strateji
 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Gelişim
 • Başsız ve PWA geliştirme
 • Veri göçü
 • Entegrasyonlar

Hylink

 • Markalaşma ve ortaklıklar
 • Yaratıcı
 • Gelişim
 • Performans pazarlaması
 • Ölçüm ve veriler
 • Influencer pazarlama ve yönetimi

Bir Rockwell

 • Strateji
 • Gelişim
 • Shopify Plus geliştirme
 • Kullanıcı deneyimi/kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Test ve Kalite Güvencesi
 • Entegre içerik ve ticaret platformları

Ölçeklendikçe en iyi e-ticaret ajansını seçme

Büyük, karmaşık web projeleri ve web tasarımı için bir ajans ortağıyla çalışmak genellikle kritik öneme sahiptir.

Örneğin, bu yıl başsız kalmayı düşünüyorsanız, önde gelen bir web tasarım ajansıyla ortaklık kurmak harika bir yaklaşımdır. Uygulamanız için yalnızca onların uzmanlığından faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda projenizi güçlendirmek için önde gelen ön uç teknolojilerine de erişim kazanırsınız.

#cta-visual-fe#Olağanüstü bir E-ticaret Web Deneyimine mi ihtiyacınız var?Shogun Frontend’in yaratıcı vizyonunuzu hayata geçirmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin