Ecomm Mağazanızı Nasıl Yükseltebilirsiniz?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Ecomm Mağazanızı Nasıl Yükseltebilirsiniz?

Çevrimiçi mağazanızı barındırmak için Salesforce Commerce Cloud’u (SFCC) kullanıyorsanız, konu başsız ticaret olduğunda seçeneklerinizin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

SFCC ile müşterilerin ön uç alışveriş deneyimi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için yapabileceğiniz çeşitli şeyler vardır.

Kullanabilirsiniz Vitrin Referans Mimarisisıfırdan tamamen özel bir ön uç katmanı oluşturun veya aradaki bir seçeneği tercih edin.

Peki ya bir sonraki hamlenizin ne olması gerektiğinden emin değilseniz?

Veya belki de markanızın ihtiyaç duyduğu esnek ön uç katmanını, bunaltıcı geliştirme sorunlarına yol açmadan oluşturmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorsunuzdur.

Korkma.

Bugün, Salesforce e-ticaret sitelerindeki başsız ticarete yönelik tüm seçeneklere ve ölçeklendirme markanıza en uygun olanın hangisi olduğuna bakıyoruz.

Şunları ele alacağız:

#cta-visual-fe#Mağazanızı başsız mı bırakacaksınız?Shogun Frontend’in hepsi bir arada Ön Uç Platformu ile gerçekten olağanüstü alışveriş deneyimleri ve performansı sunabilirsiniz.Daha fazlasını öğrenin

Peki kafasız ticaret nedir?

Birincisi, başsız ticaretin o kadar çok yönü var ki, bu soruyu ayrıntılı olarak yanıtlamak, burada yerimizin çok ötesindedir.

Ancak başsızın özü ve onu çevrimiçi markalar için bu kadar çekici kılan şey, arka uç ticaret sisteminize başvurmadan veya tamamen ona güvenmeden esnek, özelleştirilmiş ön uç alışveriş deneyimleri tasarlama yeteneği.

Bu esneklik (büyük ölçüde tasarım ve performans kazanımları için), e-ticaret sitenizin ön ve arka uç kısımlarının ayrıştırılması veya ayrılmasıyla elde edilir.

Başsız ticaretle ilgili tüm temel bilgiler için temelleri (jargonsuz!) başsız ticaret kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

Ama gelelim bir sonraki önemli soruya:

Salesforce Commerce Cloud başsız mı?

Kredi bilgileri: Salesforce

Salesforce, yoğun bir kurumsal çözümler ağının yer aldığı birinci sınıf CRM’si ile ünlüdür.

Bu nedenle yazılım devi, birbirine büyük ölçüde bağımlı olan büyük, entegre sistemlerle ilişkilendiriliyor. Bu şuna benziyor: zıt başsız, ki bu tamamen ayrılma sistemlerin.

Ancak özellikle Salesforce Commerce Cloud (SFCC), dır-dir başsız özellikli veya başsız bir e-ticaret platformu olarak kabul edilebilir.

Yani platformu çevrimiçi mağazanız için bağımsız bir arka uç olarak kullanabilirsiniz.

Bu, Salesforce başsız API’lerini kullanarak kendi özel ön ucunuzu onların sağlam e-ticaret arka uç işlevlerine bağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Salesforce’un sevdiğiniz ödeme ve uyumluluk özelliklerini tamamen farklı bir ön uç katmanıyla eşleştirebilirsiniz.

Bugün Salesforce Ticaret Bulutu olarak bilinen şeyin, Salesforce tarafından satın alınıp 2016 yılında yeniden markalanana kadar Demandware olarak adlandırıldığını belirtmek belki de önemlidir.

SFCC’nin bu B2C kısmı bir satın alma sonucunda ortaya çıktığından, iç içe geçmiş Salesforce CRM (B2B Commerce Cloud’un aksine) üzerine kurulmamıştır.

Bu nedenle başsız ticarete oldukça uygundur.

Bunun nedeni, platformun uygulanabilir bir arka uç olarak sunulabilmesi için çözülmesi gereken çok büyük bir mimari parçasının bulunmamasıdır.

Markaların Salesforce Commerce Cloud ile başsız kalmasının nedenleri

Genellikle markalar ölçeklenirken ve standart temaları aştıklarında başsız kalmaya çalışırlar.

Mağazalarına zengin, benzersiz çok kanallı deneyimler için daha fazla kapasite eklemek istedikleri bir aşamadalar.

Ve eğer SFCC’deyseniz, markanızı sınırsız esneklikle üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumdasınız demektir.

Devasa bir küresel kurumsal platform sağlayıcısının sunduğu tüm harika özellikleri ve işlevleri kullanabilir ve yine de hızlı, kodsuz bir ön uç ortamında zengin, sürükleyici marka deneyimleri yaratma özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Tipik olarak markalar Salesforce Commerce Cloud’da şunları yapmak için başsız kalır:

1. Önceden oluşturulmuş temaların herkese uyan tek boyutun sınırlarını aşın

Eğer kullanıyorsanız Vitrin Referans Mimarisi Sitenizi oluştururken, muhtemelen bir aşamada ihtiyacınız olan site estetiğini oluşturmak için biraz daha özgünlük ve özgürlük isteyeceksiniz.

Başsız kalmak benzersiz bir site tasarlamanıza olanak tanır Müşterilerinizin vakit geçirmekten keyif alacağı ve tekrar tekrar geri döneceği bir ortam.

2. Esnekliği artırın

Salesforce, vitrin tasarımı seçenekleriyle bir miktar esneklik sağlıyor.

Storefront Reference Architecture, bazı büyük ticaret platformlarının sunduğu gibi yalnızca basit bir sayfa oluşturucu değildir.

Sitenizi oluşturmak için önceden oluşturulmuş modülleri ve şablonları kullanabilirsiniz, ancak başlangıç ​​için referans mimariyi bir kitaplık olarak kullanarak kendi site tasarımınızı da kodlayabilirsiniz.

Ancak bu size tamamen başsız bir yapının sağladığı aynı düzeyde esneklik sağlamaz. Eklenen karmaşıklık katmanı, değişiklikleri kodlarken ne yaptığınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir.

3. Daha fazla teknolojik özgürlük kazanın

Salesforce bazı harika, pazar lideri araçlar ve sistemler sunmaktadır ancak bunlar her zaman her marka için uygun olmayacaktır.

Salesforce’ta başıboş kaldığınızda kullanabileceğiniz seçeneklerden biri, çevrimiçi işinizin her alanında ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi seçerek kendi teknoloji yığınınızı oluşturmaktır.

4. Değişiklikleri daha hızlı yapın

Ön uç dağıtımınız için ayrı bir katman kullanmak, her bir değişikliği, güncellemeyi ve kullanıma sunmayı arka uç sistemleriniz üzerinden yönlendirmeniz gerekmediği anlamına gelir.

Tavsiye Edilen:  Netflix Yapay Zeka İşi: Yapay Zeka ile İçerik Oluşturmada Devrim Yaratmak

Bu, pazarlama ve iş kararlarının daha hızlı uygulanması ve değer elde etme süresinin kısaltılması anlamına gelir.

5. Müşteri alışveriş deneyimlerini iyileştirin

SFCC’ye karşı başsız kalmanın tüm bu nedenleri sonuçta aynı şeye indirgenebilir:müşterileriniz için daha iyi, daha zengin ve daha özel bir dijital deneyim yaratmak.

Teknoloji yığınınız ne kadar esnek ve özgür olursa müşterilerinize o kadar iyi hizmet verebilirsiniz.

Kredi bilgileri: Salesforce

#cta-visual-fe#Başsız kalmayı mı düşünüyorsunuz?Shogun Frontend’in olağanüstü alışveriş deneyimleri ve performansı sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.Daha fazlasını öğrenin

Salesforce başsız ticaretin artıları ve eksileri

Başsız kalmak, markalara hedeflerine uygun ölçekte heyecan verici ve orijinal müşteri deneyimleri yaratmaları için muazzam fırsatlar sunuyor.

Ancak başsız kalmak, SFCC kullanan her marka için doğru seçim değil.

Bu noktayı açıklamak için güçlü ve zayıf yönleri gözden geçirelim:

Başsız Salesforce’un faydaları

Dünyanın önde gelen yazılım sağlayıcılarından biri olarak Salesforce’un bunu önerebileceği çok şey var.

Erişim Müşteri 360

Arka uç hizmetleriniz için Salesforce Commerce Cloud’u kullanırsanız, aynı zamanda onların amiral gemisi ürünü olan Müşteri 360’a da (Salesforce’un CRM adını verdiği şey) erişebileceksiniz.

Bu güçlü bir araçtır ancak potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız Salesforce ürünlerinin tamamını kullanmanız gerekir.

Nefes kesici çok kanallı deneyimler

Salesforce’u başsız bırakmak, her kanalda birleşik bir müşteri deneyimi yaratmayı çok daha kolay hale getirir.

Mobil cihazlar için oluşturduğunuz site ve müşterilerinizin uygulamanızda gördüğü içerik, masaüstü siteniz ve diğer kanallarla tutarlı olmalıdır.

Başsız ticaretin çerçeveden bağımsız işleyişi, bunu başarmayı kolaylaştırır. İçeriğinizi bir kez oluşturup birden fazla kanala aktarmanız yeterlidir.

PWA Kiti ve Yönetilen Çalışma Zamanı

Salesforce, başsız yeteneklerini desteklemek için bazı yeni ürünler piyasaya sürdü.

PWA Kiti ve Yönetilen Çalışma Zamanı hakkında daha sonra daha fazla bilgiye sahip olacağız ancak bu iki paketin, başsız Salesforce Commerce Cloud’da bir ön uç oluşturmayı ve desteklemeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirdiğini söylemek yeterli.

Mükemmel destek

Salesforce, müşterilerine Müşteri Başarısı Yöneticilerini atar, böylece işinizle ilgili çalışma bilgisine sahip bir kişiden uygulamalı destek alırsınız.

Size yalnızca teknik sorunlarda yardımcı olmakla kalmayacaklar, aynı zamanda benzersiz iş hedefleriniz doğrultusunda SFCC’den en fazla değeri nasıl elde edebileceğiniz konusunda tavsiye ve destek de verebilirler.

Başsız Salesforce’un dezavantajları

Ayrıca birkaç dezavantajı var. Ticaret bulutu her çevrimiçi marka için doğru çözüm değildir.

SFCC nispeten pahalıdır

Salesforce, platformunu ölçeğin en üst noktasında fiyatlandırdı; bu da muhtemelen dünyanın önde gelen satış ve kurumsal yazılım sağlayıcılarından biri olma konumunu yansıtıyor.

Salesforce’un diğer ürün ve hizmetlerini kullanıyorsanız, çevrimiçi mağazanızı CRM’niz ve diğer işletme yönetimi araçlarınızla, beraberinde gelen tüm gelişmiş veri ve analiz avantajlarıyla entegre etmek, harcamaya değer olabilir.

SFCC’yi bağımsız bir ürün olarak düşünüyorsanız bunun doğru çözüm olup olmadığını dikkatlice değerlendirmeniz gerekir.

Daha geniş bir Salesforce ağına bağlı

Tüm Salesforce ürünleri gibi SFCC de tam işlevli Müşteri 360 paketinin bir parçası olarak kullanıldığında en iyi sonucu verir.

Bunu zaten kullanıyorsanız, bu mutlaka bir dezavantaj değildir.

Ancak Salesforce yolculuğunuza başlıyorsanız satıcıya tam olarak hangi işlevselliğe erişeceğinizi sormalısınız.

Karmaşık

Diğer bazı arka uç ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında SFCC nispeten karmaşıktır.

Salesforce, çevrimiçi mağazanız için erişim kolaylığını ve hızlı kurulumu, kutudan çıktığı gibi bazı geliştirme çalışmaları yapma özgürlüğüne sahip olduğunuz az kodlu bir ortamla birleştiren bir çözüm sağlamaya çalıştı.

Salesforce sistemleriyle çalışmaya alışkınsanız bu harika bir kurulum olabilir, ancak yabancıysanız ve bir SFCC mağazasını başsız bırakmaya çalışıyorsanız, bazı beklenmedik engeller ortaya çıkarabilir.

SFCC ile başsız nasıl olunur

Halihazırda Salesforce’taysanız, başsız kalmanın faydaları potansiyel dezavantajlardan çok daha ağır basmaktadır.

Ve mağazanızı yeniden platform oluşturmadan başsız hale getirebilmek çok büyük bir bonus.

Peki görevi nasıl yapacaksınız? Üç ana yol vardır:

1. Salesforce’un Şekillendirilebilir Vitrinini Kullanın

Şekillendirilebilir ticarete artan ilgiye yanıt vermek için (aşağıya bakın) Salesforce, Şekillendirilebilir Vitrin’i başlattı.

Şekillendirilebilir Storefront, tamamen özel bir yapının karmaşıklığı ve devam eden masrafları nedeniyle erteleyen ancak yine de şekillendirilebilir bir çözüm fikriyle ilgilenen markaları hedefliyor.

Ağustos 2022’de duyurulan Composable Storefront, Salesforce’un SFCC’nin başsız bir yapı için arka uç olarak kullanılmasını sağlayan yeni araç setidir.

Bu araçlar, markaların kendi özel arayüzlerini sıfırdan oluşturmasını kolaylaştırır.

Adından da anlaşılacağı gibi, teknoloji yığınınızı oluştururken hangi teknolojileri kullanacağınızı seçme konusunda size daha fazla özgürlük vererek, başsız ticarete şekillendirilebilir bir yaklaşım sağlar.

Composable Storefront iki öğeden oluşur: PWA Kiti ve Yönetilen Çalışma Zamanı.

PWA Kiti

Bu çerçeve, geliştiricilerin ilerici web uygulamalarıyla vitrinler oluşturmasına olanak tanır.

Bu devrim niteliğindeki teknoloji, çok daha hızlı yükleme süreleri ve daha istikrarlı, tutarlı ve zengin müşteri deneyimi sunabilen siteler oluşturmak için kullanılır.

Tavsiye Edilen:  Chat GPT Anlamı Nedir?

PWA Kit’in piyasaya sürülmesiyle markalar artık Salesforce’ta kendi PWA tabanlı ön uçlarını çok daha kolay bir şekilde oluşturabilecek.

Satış ekibi açıklar PWA Kiti “mobil, tablet ve masaüstünde Progresif Web Uygulaması oluşturmak ve çalıştırmak için yükseltilmiş bir başlangıç ​​noktası.”

Dolayısıyla, PWA Kit bir dizi araç sağlarken, olağanüstü bir ön uç deneyimi oluşturmak için bunları nasıl kullanacağını bilen geliştiricilerin yardımına ve uzmanlığına yine de ihtiyacınız olacak.

Kredi bilgileri: Salesforce

Yönetilen Çalışma Zamanı

Salesforce, ön ucunuzu oluşturmaya yönelik araçların yanı sıra, Yönetilen Çalışma Zamanı adı verilen bir barındırma ortamı da oluşturmuştur.

Ön ucunuzu sizin için barındıracak, kapasiteyi trafik artışlarını karşılayacak şekilde ölçeklendirecek, böylece özel olarak oluşturulmuş ön uçunuzu kendiniz barındırmanıza gerek kalmayacak.

Şekillendirilebilir Vitrin Avantajları

 • Geliştirme sürecini kısaltır – Özel bir yapıyla karşılaştırıldığında bu araçlar, markaların sıfırdan başlamak zorunda kalmadan şekillendirilebilir bir çözüm elde etmesine yardımcı olur.
 • PWA’lar olağanüstü hızlı siteler oluşturur – Vitrininizi oluşturmak için PWA Kitini kullanmak site hızınızı önemli ölçüde artıracaktır.
 • Yönetilen barındırma – Barındırma gereksinimleriniz için, SFCC sitelerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hazır bir çözüme sahip olacaksınız.

Şekillendirilebilir Vitrin’in Dezavantajları

 • Hala nispeten karmaşık – Composable Storefront’un yardımıyla bile çevrimiçi mağazanızı sizin için oluşturmak için deneyimli Salesforce geliştiricilerinin yardımına ihtiyacınız var.
 • Devam eden maliyetler – Kendi vitrininizi tasarladığınız için, onun bakımına da dikkat etmeniz gerekecek. Bu, ek geliştirici maliyetleri anlamına gelir.
 • Uzun teslim süreleri – Bir çerçeve sağlansa bile mükemmel mağazayı yaratmak için hala yapılacak çok iş var.

2. Şekillendirilebilir bir yaklaşım benimseyin

Şekillendirilebilir ticaret bu şekilde adlandırılmıştır çünkü markalar bu rotayı izlediğinde sınıfının en iyisi yazılımın ayrı ayrı parçalarını seçip seçiyorlar, bunları işletmelerinin özel içerik, pazarlama ve iş ihtiyaçlarına uygun bir mimaride bir araya getiriyoruz.

Böylece, içerik dağıtım ağından (CDN), içerik yönetim sistemine (CMS), sunucu tarafı işleme çerçevesine (SSR) veya çeşitli entegrasyonlar ve araçlara kadar teknoloji yığınınızın her parçası, uygun şekilde parça parça bir araya getirilir. hepsi modüler bir şekilde bir arada.

Bu, başsız çözümünüzü oluşturmanın geleneksel yoludur.

Bu, vitrininizi ayırmanın tüm avantajlarından yararlanacağınız anlamına gelir: daha fazla kontrol, artırılmış hız ve daha zengin deneyimler.

Şekillendirilebilir bir yaklaşımın faydaları

 • Artık tek bir platforma bağlı değil – Size her bir alan için en uygun çözümü seçme olanağı verir.
 • Tam kontrol – E-ticaret çözümünüzün her parçasını ayrı ayrı seçebilmek ve teknik gözetimini sürdürmek, mağazanız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.
 • Benzersiz, hızlı bir site – Tam spesifikasyonlara uygun bir çözüm oluşturmak, yüksek kaliteli, hızlı bir site sunacaktır.

Şekillendirilebilir bir yaklaşımın dezavantajları

 • Ekstra sorumluluk – Teknoloji yığınınızın tüm modüler bileşenlerini seçmeniz, entegre etmeniz ve bakımını yapmanız gerekecektir.
 • Daha fazla karmaşıklık – Karmaşık bir teknoloji altyapısını sürdürmek zorunda olmak, kaynakları iş açısından kritik alanlardan uzaklaştırabilir.
 • Ek gider – Şekillendirilebilir çözümünüzün her yönünün sürekli olarak ayrı ayrı hesaba katılması gerekir.

3. Bir FEaaS platformu kullanın

Yukarıdaki seçenekler çok karmaşık ve geliştirici yoğun görünüyorsa, FEaaS (Hizmet Olarak Ön Uç) platformu, Salesforce mağazanızı başsız bırakmanın daha basit bir yolunu sunar.

Shogun Frontend, markaların uzun teslimat süreleri, karmaşık kurulumlar ve diğer kontrolsüz yapılar için gereken teknik gözetim olmadan zengin, çok kanallı müşteri deneyimleri yaratabilecekleri birleşik bir platform sunuyor.

Platform, modern ticaretin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Çarpıcı ön uç katmanları veya geleneksel sitelere göre çok daha kısa sürede yüklenen siteler oluşturmak için aşamalı web uygulaması teknolojisini (PWA’lar) kullanır.

Ve bu bir platform hizmeti olduğundan, başsız bir kuruluma geçişin ağır teknik ihtiyaçları elinizden alınıyor.

Shogun Frontend, ölçeklendirme markalarına, başsız ticaretin tüm avantajlarından yararlanabilmeleri için bir yol sunuyor. bununla ilgili karmaşık ve zaman alıcı proje yönetimini geride bırakmak.

FEaaS çözümünün faydaları

 • Sınıfının en iyisi teknolojiler – Bir ön uç platformu, yazılımı (PWA’lar, CMS, SSR vb.) tek bir birleşik katmanda paketler.
 • Kolaylık – Ekipleriniz tüm ön uç yeteneklerine tek noktadan erişebilir.
 • Kolayca değişiklik yapın – Kodlamanın az olduğu veya hiç olmadığı bir ortam, pazarlama ve iş ekiplerinin hızla değişiklik yapabileceği anlamına gelir.

FEaaS çözümünün dezavantajları

 • Ayrıntılı kontrol eksikliği – Teknoloji yığınınızın daha ince taneli yönlerine dair bir miktar gözetim kaybedeceksiniz
 • Uygulamanın yeniden entegrasyonu – Herhangi bir başsız kurulumda olduğu gibi, bazı uygulamalar çalışmayı durduracak ve geçici çözümler veya değiştirmeler bulmanız gerekecek.
Tavsiye Edilen:  Girişim Farkındalığını Arttırmada Influencer Pazarlamanın Rolü

Başsız Salesforce mağazalarına örnekler

Şimdiye kadar, SFCC mağazanızı başsız bıraktığınızda nelerin mümkün olabileceğine dair bir fikriniz olacak.

Ancak biraz daha ilhama ihtiyacınız varsa, Salesforce arka uç platformuyla baş döndüren birkaç markayı burada bulabilirsiniz:

Paula’nın Seçimi

Bu cilt bakımı ve güzellik markası, PWA teknolojisi üzerine kurulu başsız bir arayüze geçerek sitesinin hızını artırdı.

artan hız, dönüşümlerini de artırdı.

Mobile Marketing Magazine’e göre, müşterinin ürün arama aşamasından sepete ekleme aşamasına kadar geçen sürede %67 oranında azalma sağlandı. dönüşümlerde %46 artış sağladı.

Siteleri, zengin görsellerin ve videoların yanı sıra müşterilerin hangi cilt bakım ürünlerinin kendileri için uygun olduğuna karar vermelerine yardımcı olan rehberli alışverişi de destekliyor.

Kredi bilgileri: Paula’nın Seçimi

Zırh Altında

Bir çevrimiçi mağazanın görünümünü, hissini ve genel deneyimini doğru bir şekilde elde etmek moda ve hazır giyim markaları için çok önemlidir.

Yaşam tarzı, spor giyim ve moda perakendecisi Under Armour için, SFCC ile başsız bir kuruluma geçme kararlarının arkasında, ürünlerini sergileyen yüksek kaliteli görüntüleri hızlı bir şekilde dağıtma yeteneği olabilir.

Kredi bilgileri: Zırh Altında

George

Asda süpermarketinin (Birleşik Krallık’taki Walmart’ın bir parçası) giyim kanadının mobil alışveriş deneyimini geliştirmesi gerekiyordu ve bu nedenle istenen adım değişikliğini yaratmak için PWA’lara yöneldi.

PWA’ların güzelliği, mobil öncelikli bir dünya için ideal bir çözüm olmalarına rağmen, teknolojinin mobil ve masaüstünde çalışan siteler oluşturmak için kullanılabilmesidir.

PWA tabanlı bir site, Bir kanaldan diğerine geçen müşteriler için sorunsuz, hızlı ve sürekli bir deneyim.

Resim: George/Asda

Başsız PWA sitelerini başlattıklarından beri, George, dönüşüm oranlarında %31’lik bir artış gördü ve ziyaret başına %20 daha fazla sayfa görüntüleme.

Başsız Salesforce SSS’leri

Salesforce Ticaret API’si nedir?

Her başsız mimarinin çalışması için API’lere ihtiyacı vardır.

Bunlar, e-ticaret kurulumunuzun farklı bölümleri arasında bilgi ve komutları taşıyan ve ön ve arka uçların ayrılmasına olanak tanıyan habercilerdir.

Salesforce Ticaret API’si Salesforce’un geliştirdiği API’lerin koleksiyonudur.

Bunlar RESTful API’ler geliştiricilerin B2C ticaret platformunu tercih ettikleri ön uçlara bağlamasına olanak tanır.

Bu bir çevrimiçi mağaza olabilir, ancak aynı zamanda bir mobil uygulamayı veya müşteriye yönelik diğer arayüzleri de içerebilir.

Salesforce B2B ticareti başsız mı?

Evet! Salesforce B2B, B2C’den (ve B2B2C’den) farklı bir ürün teklifi olmasına ve CRM’leriyle entegre olmasına rağmen, hala Salesforce B2B’yi başsız alabilirsiniz.

Vitrin Referans Mimarisi (SFRA) nedir?

Salesforce, SFCC mağazalarından alınan bir dizi en iyi uygulamayı bir araya getirdi.

Bunları bir e-ticaret mağazasının tüm temel öğeleri için kod tabanını içeren bir kitaplıkta bir araya getirdiler; böylece sizin ve geliştiricilerinizin sitenize hızlı bir şekilde özellikler eklemesine ve bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmesine olanak tanıdılar.

SFRA, sürükle ve bırak sayfa oluşturucunun sağlayabileceğinden daha fazla özelleştirmeye ihtiyaç duyan markalar içindir. Sitenizin mimarisini tasarlamak için zaman kazandıran bir başlangıç ​​noktası sunar.

Salesforce mağazanızı başsız bırakın

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Salesforce mağazanızı başsız bırakmanın birkaç yolu vardır.

Ancak sonuçta, ekibiniz, peşinde olduğunuz hız, esneklik ve müşteri deneyimi kazanımlarına giden en basit yolun en iyi yargıcıdır.

Başsız bir yapıya geçmeden önce seçenekleriniz ve kendinizi yolculuğa hazırlamanın en iyi yolları konusunda iyi bilgi sahibi olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

Ödevinizi yaptığınızda, başsız Salesforce vitrininizi sürekli başarı sağlayacak şekilde güvenle oluşturabilirsiniz.

#cta-visual-fe#Başsız mağazaların daha fazla örneğini görmek ister misiniz?En iyilerden bazılarını içeren derlememize göz atın.Daha fazlasını görün.