En İyi E-Ticaret Marka Ajansları E-Ticaret markanızı yeniden tasarlamak mı istiyorsunuz? Marka bilinirliğinde bir artışa mı ihtiyacınız var? İşte 2023’te işe alınacak en iyi e-Ticaret marka ajansları listemiz.Rakefet Yacoby Başlangıç·3 dk. okuma·Güncelleme 8 Mayıs 2023

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: En İyi E-Ticaret Marka Ajansları E-Ticaret markanızı yeniden tasarlamak mı istiyorsunuz? Marka bilinirliğinde bir artışa mı ihtiyacınız var? İşte 2023’te işe alınacak en iyi e-Ticaret marka ajansları listemiz.Rakefet Yacoby Başlangıç·3 dk. okuma·Güncelleme 8 Mayıs 2023

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Bir e-ticaret marka ajansı nedir?

Markalaşmaya odaklanan bir e-ticaret ajansıdır. E-ticaret şirketlerinin kalabalığın arasından sıyrılması gerekiyor. Benzersiz görünmeleri ve ürünlerini hedef tüketicilerini çekecek ve hedef kitlelerine ulaşacak şekilde yaratıcı bir şekilde sergilemeleri gerekiyor. Her zamankinden daha fazla pazarlama platformu var ve markaların müşterileri kendi sitelerinde alışveriş yapmaya ve onlarla yerel olarak etkileşime girmeye ikna etmek için daha çok çalışması gerekiyor.

Marka ajansları e-Ticaret mağazaları için ne yapar?

Bir e-ticaret markasının geliştirilmesi gereken dört unsuru vardır. Bu dört unsur logo, görsel, tipografi ve marka kimliğidir. Marka şirketleri bu unsurları geliştirir, marka hikayesini oluşturur, müşteri verilerini inceler ve en ilgi çekici müşteri deneyimini yaratmaya çalışır.

Markalaştırma hizmetleri, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması, ürün paketleme ve markanın sahip olduğu herhangi bir basılı materyal gibi çok çeşitli pazarlama kanalları için çeşitli tasarım varlıkları oluşturmayı içerebilir. Ayrıca metin yazarlığı ve marka sesi oluşturmayı da içerebilirler.

E-ticaret markası nedir?

E-Ticaret markanız sadece logonuz, marka adınız ve akılda kalıcı sloganınız değildir. İnsanların işletmenizi nasıl algıladığı ve hakkında konuştuğu, potansiyel müşterilerin markanıza karşı hissettikleri duygusal bağdır. Bir e-ticaret şirketiyle etkileşime girdikten sonra insanlar üzerinde bıraktığı izlenimdir.

E-Ticaret markanızı geliştirmenin yolu, amacınız ve değerlerinizle başlamaktır. Ardından hikayenizi, stil rehberinizi ve markanın çeşitli özelliklerini geliştirirsiniz. Son olarak, bunların hepsini alırsınız ve hayata geçirmek için grafik tasarım ve yaratıcı çevrimiçi pazarlamayı kullanırsınız.

Tavsiye Edilen:  Mobil QA Otomasyonunda En İyi Uygulamalar

Neden bir e-ticaret marka ajansı tutmalısınız?

Markanız üzerinde çalışması için bir kreatif ajans tutmanın birçok faydası vardır.

Kesim maliyetleri

Bir web sitesinin yeniden tasarımında veya marka yenilemesinde profesyonel bir marka ajansıyla çalışmak genellikle bunu şirket içi ekibinize yaptırmaktan daha ucuzdur. Ayrıca, yeniden markalama, biraz animasyon ve video pazarlaması gerektirebilir ve pazarlama ekibinizde bu uzmanlığa sahip olmayabilirsiniz.

Dışarıdan bir bakış açısı edinin

E-ticaret işletmeleri, kendi küçük endüstri balonları içinde mahsur kalma eğilimindedir ve genellikle yeni bir bakış açısına ihtiyaç duyar. İşte o zaman bir dijital tasarım ajansı işe yarayabilir. Markanın çeşitli unsurları hakkında rehberlik edebilir ve markayı doğru yöne yönlendirmeye, dönüşüm oranlarını iyileştirmeye, daha akılda kalıcı deneyimler yaratmaya ve satış huninizi yaratıcı yollarla geliştirmeye yardımcı olabilirler.

Tek irtibat noktası

Yaratıcı marka ajanslarının genellikle her müşterinin iletişim kurduğu bir iletişim noktası vardır. Böylece tüm bir uzman ekibiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. E-ticaret pazarlama ajansları genellikle müşterilerle iletişim kurmak için çok yapılandırılmış ve kolay bir yola sahiptir.

Tüm pazarlama kanallarınız için büyümenin kilidini açın

Markanızı geliştirmek, tüm pazarlama kanallarınız üzerinde bir etkiye sahiptir. Kitleleriyle daha yüksek etkileşime sahip daha iyi görünen siteler, Google gibi arama motorlarından destek alır. Ayrıca, yürüttüğünüz dönüşüm oranı optimizasyonunu, arama motoru optimizasyonunu, sosyal reklamcılığı, Amazon SEO’yu, arama reklamcılığını ve bağlı kuruluş pazarlama kampanyalarını ve trafiğinizi elde etmek ve dönüştürmek için kullanabileceğiniz tüm çeşitli dijital pazarlama stratejilerini geliştirebilirler.

Mayple’da en iyi e-Ticaret marka ajansını bulun

600’den fazla dijital pazarlama ajansı ve pazarlama uzmanından oluşan bir topluluğa sahibiz. Hepsini tek tek seçip inceliyoruz ve işletmeniz için doğru olanı eşleştiriyoruz. Topluluğumuz, arama pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, sosyal medya reklamcılığı, içerik stratejisi, tasarım hizmetleri, e-posta pazarlaması, dönüşüm oranı optimizasyonu ve marka kampanyaları dahil olmak üzere çok çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Tavsiye Edilen:  Laina Joukkorahoitus vs. pienyrityslainat | Yritysrahoitusvaihtoehdot

Uzmanlığınıza ek olarak, Mayple temsilcisi olan ve işletmeniz için yeni pazarlama kanalları bulmanıza, stratejinizi geliştirmenize ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır bir dijital strateji uzmanına sahip olacaksınız. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.