En İyi Endüstriyel ve İmalat Web Sitesi Tasarımlarına 4 Örnek

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:En İyi Endüstriyel ve İmalat Web Sitesi Tasarımlarına 4 Örnek

Etkili bir endüstriyel web sitesinin, ziyaretçiyi bunaltmadan, firmanızın hangi ürün ve hizmetleri sunduğunu hızlı bir şekilde aktarması gerekir. Günümüz pazarında, 90’lar temalı, mobil uyumlu olmayan bir endüstriyel web sitesine göz atamazsınız.

Endüstriyel web sitesi tasarımınızın, ister şirketinizi yeni keşfetmiş olsunlar, ister tüm yeteneklerinize göz atan mevcut bir müşteri olsun, alıcıların ilgisini çekmesi gerekir. Gerçek şu ki, en iyi üretim web siteleri, mükemmel web sitesi tasarımı ve SEO (arama motoru optimizasyonu) içerir, böylece sürekli alıcılara ve yeni satış beklentilerine hitap ederler.

2019 Yılının En İyi 4 Üretim Web Sitesi Tasarımı

Üretim web sitenizin kullanabileceği bu dört farklı öğeyle rakiplerinizden nasıl ayrılacağınızı öğrenin.

1. Güçlü İmaj

Cesur bir görsel, web sitenizi diğer çerez kesici endüstriyel web sitelerinden ayırabilir. Markanızı da temsil eden, büyük etkiye sahip resimler kullanarak dinamik şirketinizin tonunu belirleyin. Görüntülerin etkili kullanımı anında dikkat çekecek ve istenilen duyguları uyandıracaktır.

Örnek: Graco

Graco, sıvı ve toz malzemeleri işleyen ekipmanlar üretir ve pazarlar. Bu yüksek kaliteli, dinamik boya resmini kasıtlı olarak kullanmaları, şirketlerinin mesajını web tasarımı aracılığıyla iletmek için güçlü görseller kullanmanın son derece etkili bir yoludur. Mantıklı ve bakması güzel ve ilginç. Sadece bu çarpıcı görüntüyü kullanarak kendisini diğer ekipman üreticilerinden kesinlikle ayırıyor.

Graco

2. Akılda kalıcı Kahraman Mesajı

Kabul edelim ki endüstriyel jargonların çoğu sıkıcıdır. Bir sektör uzmanı bile web sitenizin uykuyu uyandırıcı olduğunu görebilir. Akılda kalıcı bir kahraman mesajı, ziyaretçilerin daha fazlasını okumak istemesini sağlar. Genellikle gözlerinin çekildiği ilk şey budur. Kısa ve öz tutun ancak şirketinizin özünü kapsadığından emin olun. Şirketinizin ne yaptığını büyüleyici bir şekilde güvenle ilan etmek istiyorsunuz.

Tavsiye Edilen:  CRUD Operasyonları – CRUD nedir?

İlham verici bir mesajı sadece birkaç kelimeyle iletmek zorlu bir iştir. Şirketinizin müşterilerinize sunmaktan en çok gurur duyduğu şeyi ve rakiplerinizi nasıl ortadan kaldıracağınızı düşünün. Mükemmel mesajı bulmak için ekibinizle beyin fırtınası yaptığınızdan emin olun. Kahraman mesajınız muhtemelen üretim içerik stratejinizin tüm ortamlarında kullanılacaktır.

Diğer yarışmacılardan doğru kahraman mesajı çıkacak. Daha fazla rehberlik için bugün Austin veya Houston’daki endüstriyel bir internet pazarlama ajansından yardım alın!

Örnek: Titan Sistemleri

“Mühendislik Çözümleri. Teslim edilmiş.” okuyucuyu içine çekiyor ve daha fazlasını öğrenmek için tıklamanızı sağlayacak kadar ilgi çekici. Kahramanın mesajı işe yarıyor çünkü kısa ve öz olması çok etkili. Size şirketin ne yaptığını anlatır ve kırmızı renkli “teslim edildi” ifadesi vurgu için hoş bir dokunuştur.

Titan Sistemleri

3. Temiz Görünüm ve Kolay Gezinme

En iyi üretim web sitelerinden bazıları, kullanımı kolay gezinme özelliğine sahip temiz bir tasarıma sahiptir. Bu çok önemlidir çünkü çok sayıda ürün nedeniyle web siteniz teknik ayrıntılara takılıp kalabilir. Pek çok endüstriyel tesisin mümkün olduğu kadar çok bilgiyi tek bir yere sıkıştırma çabasıyla kaotik ve darmadağın görünmesi kolaydır.

Kullanımı kolay bir web sitesi, üreticiler için dijital pazarlamanın kritik bir parçasıdır. Ziyaretçilerin pes edip ayrılmadan önce ihtiyaç duydukları bilgiyi olabildiğince hızlı ve net bir şekilde almalarını istiyorsunuz. Temiz bir kullanıcı deneyimi aynı zamanda üretim için SEO’nuza da fayda sağlar.

Tüm ürünlerinizin bir listesini ana sayfaya sıkıştırmayarak bu yaygın hataya karşı koyduğunuzdan emin olun. Negatif alan, kesin bir pazarlama renk şeması, daha fazlasını oku düğmeleri (başka sayfalara yönlendiren) ve çok daha fazlası gibi cesur ama basit tasarım öğelerine odaklanın.

Web tasarımı üretiminin dağınık bir karmaşa gibi görünmesine gerek yok. Austin’deki etkili bir web tasarım şirketinden yardım almak için bugün WIX’a göz atın.

Tavsiye Edilen:  İçeriğinizi Üretmek için En İyi 5 Etkili İçerik Fikir Üretme Aracı

Örnek: Oxiteno

Oxiteno’nun web tasarımı, hem estetik açıdan hoş hem de şirket olarak kim olduklarını yansıtan temiz bir görünüme sahiptir. Organik çizgiler gözünüzü en önemli bilgilere çekerken gezinme çubukları farklı konular hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yerleri düzgün bir şekilde görüntüler. İlk kez gelen bir ziyaretçiyi bunaltabilecek hiçbir dikkat dağıtıcı şey yoktur. Bu, endüstriyel web tasarımınızın nasıl basit olabileceğinin ancak sıkıcı olamayacağının mükemmel bir örneğidir. (Tam açıklama: WIX, Oxiteno ile çalışır)

Oksiteno

4. E-ticaret

Günümüzün dijital ortamında ilerlemek için üretim işletmeniz, E-ticaret özelliklerini web sitenize uygulamayı düşünmelidir. Accenture’a göre, yıllık geliri 500 milyon doların üzerinde olan ABD merkezli B2B şirketlerinin %86’sı E-ticaret çözümleri uyguluyor.

İnsanların uzun satış görüşmelerine katılacak veya yüzlerce ürünü inceleyerek saatler harcayacak zamanı olduğu günler geride kaldı. Müşterilerinizin kendi zamanlarında araştırma yapmasını, sipariş vermesini, faturaları görüntülemesini ve daha fazlasını yapmasını kolaylaştırmak, işletmenizin satışları artırmasına ve uzun vadede zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu, en azından daha hızlı ve kendi kendine yeten satış süreci nedeniyle işletmenize minimum güçlükle bir miktar gelir sağlayabilir. Belirli bölümlerin bile otomatikleştirilmesi, gerçek hayattaki personelinizin enerjilerini, ilgilenmeleri gereken diğer potansiyel müşterilere odaklamalarına yardımcı olabilir.

Örnek: Protolab’lar

Protolabs, müşterilerin fiyat teklifi isteyebileceği ve yönetebileceği, siparişleri değiştirebileceği, malzeme depolama alanını belirleyebileceği ve çok daha fazlasını yapabileceği çok kullanışlı bir müşteri portalına sahiptir. Daha hızlı ödeme ve uygun yeniden sipariş verme, kendinizi rakiplerinizden farklılaştırma ve müşteri sadakati kazanma konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Protolab’lar

Müşterilerinize mümkün olan her yerde ağrısız çözümler sunmak her zaman büyük bir başarıdır.

En İyi Endüstriyel Web Tasarımı için WIX ile iletişime geçin

Üretim yapan firmalar için web sitesi tasarımı artık bir lüks değil, bir zorunluluktur. WIX’un Houston’daki özel web sitesi tasarım hizmetleri, şirketinizin en iyi adımı atmasına ve yeni işleri çekme ve kapatma şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Tavsiye Edilen:  Bir Sonraki Blogunuza İlham Verecek En İyi 5 Farkındalık Blogu

Sizin gibi müşterilerimiz için oluşturduğumuz site örnekleri için web tasarım portföyümüze göz atın! Houston’daki pazarlama ajansımız yaklaşık 40 yıldır sanayi ve imalat sektörüne hizmet vermektedir.

Bir danışma randevusu almak için bugün bizimle iletişime geçin size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için!