En İyi Markalardan 17 Harika Shopify Ödeme Özelleştirmesi

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:En İyi Markalardan 17 Harika Shopify Ödeme Özelleştirmesi

Neredeyse oradasın.

Çevrimiçi alışveriş yapan bir kişi, çevrimiçi sepetine bir ürün ekledi. Ödeme düğmesine bastılar ve satın alma işlemlerini tamamlamalarına yalnızca birkaç tıklama kaldı.

…Ama hayalet gibi görünüyorlar ve görünürde bir sipariş onayı olmadan web sitenizden çıkıyorlar.

Bu senaryo e-ticaret satıcıları için fazlasıyla tanıdıktır.

Kabul edelim ki Shopify gibi platformların standart ödeme özellikleri zaten iyi bir şekilde optimize edilmiştir. Ancak ödeme sürecinde birkaç küçük değişiklik yapmak, dönüşümleri neredeyse bir gecede hızlandırabilir.

Mağazanızın dönüşüm oranını artırmaya hazır mısınız? 17 DTC markasından alınan örneklerle bunu başarıyla gerçekleştirerek Shopify ödeme sayfasını nasıl özelleştirebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

#cta-visual-pb#Dönüşümünü artıran Shopify sayfaları tasarlayınDönüşüm için optimize edilmiş Shopify mağaza sayfaları oluşturarak özelleştirilmiş ödeme deneyiminize daha fazla müşteri çekin.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Shopify satıcılarının ödeme akışlarını optimize etmesi neden önemlidir?

E-ticaret ödeme deneyimini optimize etmenin satıcılar ve müşteriler için çok sayıda avantajı vardır; bunların en önemlisi:

 • Ortalama sipariş değerini artırın. Ödeme sayfası, müşterilere üst satış yapmak için en önemli gayrimenkuldür. Müşterinin tek bir işlem sırasında harcadığı para miktarını artırmak için ürün öneri bantları, ek satışlar ve çapraz satışlar ekleyerek ödeme akışınızı optimize edin.
 • Müşteri deneyimini iyileştirin. Canlı sohbet desteği ve alternatif gönderim seçenekleri gibi Shopify ödeme özelleştirmeleriyle satın alma öncesi kaygıyı azaltın. Bu bilgiyi ödeme işleminin ortasında sağladığınızda, alışveriş yapanların dikkatleri dağılıp geri gelmeyi unutabilecekleri bir durumda bulmak için sayfadan çıkmalarına gerek kalmıyor.
 • Sepeti terk etme oranını azaltın. Neredeyse 10’da yedi Alışveriş yapanlar alışveriş sepetlerini terk ediyor. Beklenmeyen ek maliyetler, misafir ödeme seçeneğinin bulunmaması ve yavaş teslimat, sepetin terk edilmesine neden olan en büyük faktörlerdir. Shopify ödemenizi optimize ederek bunları düzeltebilir ve dönüşüm hunisindeki boşlukları doldurabilirsiniz.

“Ücretsiz gönderime izin verdiğimizde [at checkout]insanların eskisinden daha sık alışveriş yaptığını gördük, bu da dönüşüm oranımızı yüzde beş artırmamıza yardımcı oldu.”

— Aviad FaruzCEO’su Faruzo

Kaynak: Twitter’da Ricky Amador

Shopify ve Shopify Plus ödeme özelleştirmesi karşılaştırması

Herhangi bir Shopify planını kullanan satıcılar yakında bu plana erişebilecek tek tıkla ödemehalihazırda ABD e-ticaretinin %10’una güç sağlıyor.

Mağaza sahipleri zaten yüksek dönüşüm sağlayan bu ödeme deneyimini şu şekilde kullanabilir: Alışveriş Ödemesi Ayriyeten. Satıcıların şimdi satın al, sonra öde (BNPL) ödemelerini kabul etmesine ve ödeme ayrıntılarını ve teslimat adreslerini kaydetmesine olanak tanır.

Shopify’ın verileri, Shop Pay özelliklerinin %91 daha yüksek dönüşüm oranı geleneksel ödeme deneyiminden daha yüksektir.

Ancak ödeme deneyimini tamamen özelleştirmek için Shopify Plus’a yükseltmeniz gerekir.

“Shopify Plus’taki daha iyi ödeme kişiselleştirmesi, satın alan müşterilerimize daha çekici, işlevsel ve kusursuz bir deneyim sunmak için ödeme arayüzümüzü iyileştirmemize olanak tanıyor ve bize hangi düzen tasarımlarının müşterilerimiz için en iyi olduğu konusunda fikir veriyor.

Ödeme seçeneklerinin iyileştirilmiş seçimi, ödeme sürecini de son derece kolay hale getiriyor.”

– Nunzio Rosskurucusu ve CEO’su Majeste Kahvesi

Shopify Plus satıcıları, benzersiz ödeme sayfası tasarımlarına olanak tanıyan sürükle ve bırak düzenleyiciyi kullanarak ödeme deneyimini tamamen özelleştirebilir.

Tüm işlemleri riske atmak yerine, varsayılan iki sayfalık ödemeyi bir veya üç sayfaya değiştirebilir ve bir varyant grubunda Shopify ödeme özelleştirmesini denemek için A/B testleri çalıştırabilirsiniz.

#cta-paragraph-pb#Shopify’da daha düşük ücretlere ve Shop Pay gibi özelliklere erişime sahip yerel ağ geçidi olan Shopify Payments hakkında daha fazla bilgi edinin.

Örneklerle birlikte en iyi 17 Shopify ödeme özelleştirmesi

 1. Tek sayfalık ödeme: Mcarthur Fitness
 2. Ödeme çapraz satışı: Kar
 3. Hızlı ödeme: Duş tabanı
 4. Ödeme güven rozetleri: The Ridge
 5. Hesap oluşturma istemi: Huel
 6. Ödeme müşteri desteği: Peepers
 7. Abonelik uyarısı: Tabs Çikolata
 8. Sadakat puanı programı: Dikiş Stüdyosu
 9. Ödeme sosyal kanıtı: The Lost Co
 10. Gönderi gecikme bildirimi: Gymshark
 11. Ücretsiz gönderim eşiği: Pura Vida
 12. BOPIS’te ödeme: Magnolia Bakery
 13. Şimdi satın al, sonra öde ödeme: Good American
 14. Ödeme sırasında SMS seçeneği: Okul Bahçesi Atıştırmalıkları
 15. Hediye mesajı ek satışı: Boll & Branch
 16. Ödeme sırasında ürün önerileri: Duradry
 17. Ödeme canlı sohbeti: Go-To Skincare

1. Mcarthur Fitness’ın tek sayfalık ödemesi

Araştırmalar gösteriyor ki %17 Ödeme sürecinin çok uzun ve karmaşık olması nedeniyle çevrimiçi alışveriş yapanların oranı sepetlerini terk ediyor.

Doğrudan tüketiciye (DTC) marka McArthur Fitness Shopify’ın tek tıklamayla ödeme özelliğini kullanarak bu sorunu çözüyor, Alışveriş Ödemesi.

“Shopify ödeme işlemini kişiselleştirmenin en iyi yöntemlerinden biri, yalnızca bir sayfa gerektiren basit bir ödeme süreci oluşturmaktır. Aşağıdaki gibi üçüncü taraf teknolojilerin yardımıyla tek sayfalık bir ödeme işlemi oluşturabilirsiniz: Kontrol etgerekli tüm aşamaları tek sayfada gösterecek.”

— Gerrid Smithe-ticaret müdürü Sevinç Organikleri

Çevrimiçi alışveriş yapanların kredi kartı bilgilerini veya teslimat adreslerini girmelerine ya da birden fazla çevrimiçi hesap için şifreleri hatırlamalarına gerek yoktur.

Tavsiye Edilen:  Bugün Denemeniz Gereken En İyi 8 ChatGPT İstemi Stili

Mcarthur Fitness, Shop Pay’i kullandığından müşteriler şu adresten alışveriş yapabilir: milyonlarca Shopify mağazası aynı ödeme giriş bilgilerini kullanarak.

2. Snow’un ödeme çapraz satışı

Kar Shopify mağazası aracılığıyla diş beyazlatma ürünleri satıyor.

Ancak Shopify’ın sunduğu kullanıma hazır ödeme deneyimine bağlı kalmak yerine, ödeme sırasında çapraz satış yaparak deneyimi özelleştirdi.

Örneğin bir müşteri, Snow’un diş beyazlatma kitini kartına eklerse, ona anında sepetine ekleyebileceği benzer ürünlerden bir seçki gösterilir (diş macunu, diş ipi ve bakım paketi dahil).

Bu önerilen ürünlerden yalnızca birini alışveriş sepetine ekleyen müşteriler, müşteri yaşam boyu değerini (CLV) ve markanın AOV’sini anında artırır.

Bu deneyimi Shopify mağazanızda aşağıdaki gibi ödeme arayüzü uzantılarıyla çoğaltın:

3. Rainbase’in hızlı ödemesi

Duş tabanı Shopify çevrimiçi mağazasında pahalı ürünler satıyor.

İnsanların satın alma işlemlerini tartışırken (ve sonunda sepetlerini terk ederken) harcadıkları zamanı sınırlayabilen bir ödeme özelleştirme özelliği olan PayPal aracılığıyla hızlı ödeme olanağı sunuyor.

PayPal’ın hızlı ödeme özelliği Shopify ile entegre olur Böylece müşteriler satın alma işlemlerini mevcut PayPal hesabını kullanarak tamamlayabilirler.

Bu dijital cüzdan, müşterinin teslimat adresini ve ödeme bilgilerini saklar, böylece Rainbase ile her alışveriş yaptıklarında bu bilgileri manuel olarak yeniden girmelerine gerek kalmaz.

4. The Ridge’in ödeme güven rozetleri

Müşterilerin çevrimiçi sepetlerine ürün eklemelerini sağlamak gibi zorlu bir işi tamamladınız.

Üzücü gerçek şu ki, herkes ödeme sayfasına ulaştıktan sonra satın alma işlemini tamamlamayacak. Bunun sorumlusu güven eksikliğidir neredeyse beşte biri tüm sepet terk etme işlemlerinin.

Sırt Shopify ödeme sayfasında aşağıdakiler dahil çeşitli güven rozetleri görüntüleyerek bu sorunu çözüyor:

#cta-visual-pb#Daha iyi bir Shopify mağazası oluşturunDönüşüm için optimize edilmiş Shopify mağaza sayfaları oluşturarak özelleştirilmiş ödeme deneyiminize daha fazla müşteri çekin.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

5. Huel’in hesap oluşturma istemi

Misafir ödemesi ile zorunlu hesap oluşturma karşılaştırması, birçok Shopify satıcısının ödeme deneyimini özelleştirirken karşılaştığı bir ikilemdir.

A alışveriş yapanların dörtte biri site onları bir hesap oluşturmaya zorladığı için alışveriş sepetlerini terk ettiler. Ancak müşteriler hesap oluşturduğunda satıcılar satın alma sonrası deneyimi kişiselleştirebilir.

Huel müşterilerin ödeme sırasında hesap oluşturmasını gerektiren bir Shopify mağazasıdır.

Müşterilerin bu zorunlu hesap oluşturma konusundaki endişelerini hafifletmek için, faydalarını açıklayan küçük bir bölüm bulunmaktadır. Müşteriler, Huel’de bir hesap oluşturduktan sonra abonelikleri düzenleyip yönetebilir, sipariş geçmişlerini görüntüleyebilir ve ödeme yöntemlerini yönetebilir.

6. Peepers’ın müşteri desteği

Shopify ödeme sayfasının başlık bölümü genellikle gözden kaçırılır.

gözetmenlerAncak , ödeme başlığını yalnızca mağaza adının ve logonun tanınmasını güçlendirmek için değil, aynı zamanda satın alma işlemlerini sorgulayan kişilere telefon desteği sağlamak için de kullanıyor.

Bu, özelleştirilebilir ürünler satan Shopify satıcıları için akıllıca bir harekettir.

Peepers’ın durumunda, müşteriler gözlük çerçevelerini, lenslerini ve düzeltmelerini kişiselleştirebiliyor; bu seçenekler bazıları için karmaşık ve bunaltıcı gelebilir.

“Shopify Plus ile kişiselleştirme yeteneği, sınırları zorlamamıza ve müşterilerin kişisel bilgilerini ve ödeme bilgilerini güvende tutma konusunda güvenebilecekleri ve kendinden emin olabilecekleri özel bir ödeme deneyimi oluşturmamıza gerçekten olanak tanıyor. Bu gerçekten müşterilere sitenin kendileriyle ilgileneceğini hissettiriyor.”

— John HartPeepers’ta e-ticaret yöneticisi (Shopify aracılığıyla)

Markayı aramak için sadece bir telefon numarasının görüntülenmesi, kararsız müşterilere arama ve sorularına yanıt alma seçeneği sunar.

İnsanları başka bir yerde bir müşteri destek bağlantısı bulmaya zorlamak yerine sayfada tutar.

7. Tabs Chocolate’ın abonelik dürtüsü

Abonelik sektörü patlama yaşıyor; Abonelik işletmelerinin satışlarının 2023’te 38,2 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Sekmeli Çikolata bundan yararlanan bir DTC markasıdır. Tek seferlik alışveriş yapanları tekrar gelen müşterilere yönlendirmek için ödeme sayfasını kullanır.

Kurucu Oliver Brocato şöyle diyor: “Uzun ömür ve istikrar sağlamaya yardımcı olmak için abonelik modelini uygulayarak sürekli gelirimizi artırmak istedik.”

Mağaza adı başlığının (ve akıllıca yerleştirilmiş güven sinyallerinin) altında Tabs, müşterilere aylık abonelik taahhüt ederek nasıl %20 tasarruf edebileceklerini gösteriyor.

Kalın harflerle yazılmış harekete geçirici mesaj düğmesi “Aboneliğe Yükselt”, alışveriş yapanların tek tıklamayla yükseltme yapmasına ve DTC markasına öngörülebilir gelir sağlamasına olanak tanır.

“Ödemede aboneliğimizi optimize ettiğimizden bu yana, kullanıcılarımızın ödemeyi tamamlama oranı %+17,9 arttı (geri gelen kullanıcılarda +%9,4 artış oldu). Ve şu anda aylık gelirimizin yaklaşık %8-12’si aboneliklerden elde ediliyor.”

-Oliver BrocatoTabs Chocolate’ın kurucusu

8. Dikiş Stüdyosunun puan programı

Hepimiz istatistikleri gördük: Mevcut bir müşteriyi elde tutmak, yeni bir müşteri kazanmaktan çok daha ucuzdur.

Tavsiye Edilen:  En İyi Röportaj Kıyafetleri Nasıl Seçilir?

E-ticaret satıcıları, müşterileri alışverişe devam etmeye ikna etmek için sadakat programlarını kullanmaya yabancı değiller.

Siz de bir tane kullanıyorsanız: Müşteriler bunun varlığından haberdar mı?

Dikiş Stüdyosu sürekli müşterilerine puana dayalı sadakat programını hatırlatır. Kayar ölçek, daha önce alışveriş yapanların sepetlerindeki ürünlere puan uygulayıp indirim almalarına olanak tanır.

Bu, ilk kez alışveriş yapanların ilgisini çekecek akıllı bir Shopify ödeme özelleştirmesidir.

İnsanlar tekrarlanan alışverişlerin daha ucuz fiyatlara yol açtığını bilirlerse, bir hesap oluşturup gelecekte tekrar alışveriş yapma olasılıkları daha yüksek olabilir.

9. The Lost Co’nun sosyal kanıtı

Sosyal kanıt, müşterilerin sizden satın alarak doğru seçimi yaptığını güçlendiren güçlü bir pazarlama aracıdır.

Ürünleriniz için kefil olabilen önceki müşteriler, 5 yıldızlı incelemeler veya ücretsiz iadeler anında Shopify mağazanızın daha güvenilir görünmesini sağlar.

Kayıp Ortak tüm bu sosyal kanıt unsurlarını ödeme sayfasında görüntüler.

Potansiyel müşteriler, “Güvenle alışveriş yapın” başlıklı bölümün altında, bir satın alma işleminde markaya güvenip güvenmeyeceklerinden hala emin değillerken, önceki bir müşterinin 5 yıldızlı parlak yorumunu görüyorlar.

#cta-paragraph-pb#Müşteri yorumları son derece değerlidir, bu nedenle memnun müşterilerinizden nasıl yorum isteyeceğinizi bilmeniz gerekir.

10. Gymshark’ın teslimat gecikmesi bildirimleri

Küresel tedarik zinciri endüstrisi en hafif tabirle değişken bir yapıya sahiptir. Müşteriler stokta bulunmayan ürünlerin ve sevkiyat gecikmelerinin etkilerini hissediyor.

Fakat, Gymshark bu tedarik zinciri zorluklarının müşteri deneyimini mahvetmesine izin vermiyor.

Teslimat gecikmelerini ödeme sırasında bildirir, böylece insanlar satın alma işlemine başlamadan önce gecikmelerin farkında olur.

Bu beklentileri önceden belirlemenin Gymshark’ın müşteri destek ekibini binlerce “siparişim nerede?” sorusuyla karşılaşmaktan kurtardığına şüphe yok. sorular.

11. Pura Vida’nın ücretsiz gönderim eşiği

Ücretsiz gönderim artık e-ticaret satıcıları için benzersiz bir satış teklifi değil. üçte ikisi Çevrimiçi alışveriş yapanların oranı, standart olarak ücretsiz gönderimi beklemeye koşullandırılmıştır.

Müşterilerin ücretsiz kargoya hak kazanmaları için bir eşik belirlemek (“ücretsiz kargo için 50$ harcayın” gibi), müşteri beklentilerini karşılarken kardan tasarruf etmenize ve AOV’yi artırmanıza yardımcı olur.

Pura Vida koşullu ücretsiz gönderim sunmak için ödeme özelliğini kullanan bir Shopify mağazasının örneğidir.

Sepetlerine değeri 40 dolardan az ürün ekleyen müşteriler, ücretsiz gönderimin kilidini açmak için ne kadar daha fazla harcamaları gerektiğini gösteren küçük bir mesaj görüyor.

12. Magnolia Bakery’nin BOPIS kasası

Tüm müşterilerin çevrimiçi siparişlerinin teslim edilmesini bekleyecek sabrı yoktur.

Manolya Fırını çevrimiçi satın al, mağazadan teslim alma (BOPIS) seçeneğiyle çevrimiçi ve çevrimdışı arasındaki boşluğu dolduran çok kanallı bir perakendecidir.

Magnolia Bakery’nin tatlı ikramlarını satın almak isteyen müşteriler, kasaya varmadan önce, mağazadan teslim almayla ilgili aşağıdaki gibi temel bilgileri toplayan bir ön ödeme sayfasına ulaşır:

 • Ürünlerini teslim alacakları mağaza
 • Teslim alma tarihi ve saati

Buradan Magnolia Bakery, bu ayrıntıların önceden doldurulduğu özel bir Shopify ödeme sayfası oluşturur.

Alışveriş yapanlar, Shop Pay veya Google Pay gibi hızlı ödeme özelliklerini kullanarak satın alma işlemlerini tamamlayabilir ve teslim alma tarihinde seçtikleri konumdaki mağazayı ziyaret edebilir.

#cta-visual-pb#Ticaret değişiyorMagnolia Bakery’nin CMO’su Eddie Revis’in çok kanallı ve CPG markaları için e-ticaretin yeni çağında nasıl ilerlediğini öğrenin. Röportajı izle

13. İyi Amerikalılar şimdi al, sonra öde

Ekonomik durgunluk tüketicileri çok etkiliyor.

Her şeyin pahalılaşması ve halkın fiyatlara daha duyarlı hale gelmesiyle birlikte, İyi Amerikalı premium denim ürünlerini şimdi al sonra öde (BNPL) ödeme seçeneğiyle satmaya devam ediyor.

Good American, müşteri işlemlerini daha küçük aylık ödemelere bölmek için Klarna’yı kullanıyor.

Müşteriler bilgilerini Shopify ödeme sayfasına ekledikten sonra oturum açıp ürünü satın almaları için Klarna’ya yönlendirilirler.

Aşağıdaki Shopify entegrasyonlarıyla mağazanızda BNPL ödemelerini kabul edin:

14. Schoolyard Snacks’in SMS kaydı

SMS, Shopify satıcıları için güçlü bir pazarlama kanalıdır.

Çalışmalar göstermiştir Kısa mesajların pazarlama e-postalarından sekiz kat daha fazla açıldığı görüldü. Müşterilerin neredeyse dörtte üçü bir pazarlama SMS’i yoluyla satın alma işlemi gerçekleştirdi.

Ancak müşterilere mesaj göndermek ve müşteriyi elde tutmayı teşvik etmek için müşterinin açık iznine ihtiyacınız var. Okul Bahçesi Atıştırmalıkları Shopify ödeme sayfasındaki basit bir onay kutusunun bunu nasıl başarabileceğini gösteriyor.

Schoolyard Snacks ayrıca nakliye korumasının üst satışını yaparak Shopify ödemesini de optimize ediyor.

Bazı Büyük boyutlu ürünlerin %21’i Taşıma sırasında hasar görmüş ürünler; daha sonra iade edilmesi talep edilen ürünler. Bu müşteri itirazlarını nakliye sigortasıyla proaktif bir şekilde çözün ve bir ürün güvenli bir şekilde ulaştığında birkaç dolar daha kazanın.

15. Boll & Branch’in hediye mesajlaşma seçeneği

Müşteriler yıl boyunca sevdiklerine hediyeler satın alıyor. Kişiye özel ürünler sunmasanız bile hediye notları, satın alma deneyimini iyileştirmenin mükemmel bir yoludur.

Tavsiye Edilen:  Uygulama Performansını İzlemeye (APM) Yeni Başlayanlar Kılavuzu

Basit bir not ekleme seçeneği, müşterilerinize ürünlerinizin harika bir hediye olduğunu kanıtlayabilir ve satın aldıkları alıcının hediye verme deneyimini geliştirebilir.

Koza ve Şube bunu basit bir “Bu bir hediye mi?” Ödeme sırasında sipariş özetinin altındaki onay kutusunu tıklayın. Birisi kutuyu işaretlerse müşterilerin özelleştirilmiş mesajlarını yazabilecekleri kısa bir metin kutusu görünür.

Ödeme dönüşüm oranlarını iyileştirmeye yönelik basit ama güçlü bir tekniktir. Hediye kartı özelliğine dikkat etmek, alışveriş yapanlara yapacakları bir iş azalmasını sağlar.

16. Duradry’nin “sizin için önerilenler” bölümü

Yarıdan fazla Tüketicilerin oranı, çevrimiçi perakendecilerin aradıklarını bulmalarını kolaylaştırarak alışveriş deneyimlerini iyileştirebileceğini düşünüyor.

DuradryÖrneğin, bunu Shopify ödeme sayfasında önerilen ürünler bölümüyle başarıyor.

Sepetlerine ürün ekleyen müşteriler, sipariş özetlerinin altında ilgili SKU’ları görür. Tek tıkla bu kişiselleştirilmiş önerileri siparişlerine ekleyebilirler.

Duradry, özelleştirilmiş Shopify ödemesine ek olarak sayfanın harekete geçirici mesajının altında üç güven rozeti sergiliyor.

Her biri müşterinin satın alma kararının akıllıca olduğunu pekiştiriyor:

 • Güvenli ödeme
 • %100 para iade garantisi
 • 24 saat içinde kargoya verilir

17. Go-To Skincare’in canlı sohbet widget’ı

Canlı sohbet, müşterilerin satın alma işlemleriyle ilgili destek almalarına olanak tanıyan, sohbete dayalı bir ticaret özelliğidir.

Kullanılacak Cilt Bakımı ödeme sırasında potansiyel müşterilerle proaktif olarak iletişim kuran bir DTC markasıdır (ve Shogun satıcısıdır!).

Diyelim ki cilt bakımı paketini satın almak üzere olan birinin, bunun kendisi için doğru ürün olup olmadığı konusunda bir sorusu var. Satın alma işlemlerini tamamlamadan hemen önce, ödeme sayfasındaki canlı sohbet simgesine tıklayarak soru soruyorlar.

Dakikalar içinde yanıt alıyorlar (destek ekiplerinin çevrimiçi olması koşuluyla), bu da satın alma işlemlerinde kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlıyor.

Bunu Shopify ödeme işleminizde aşağıdaki uygulamalarla uygulayın:

#cta-mini-pb#Sayfa Oluşturucu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edin

Shopify ödemeyle ilgili SSS

Shopify ödeme işlemini özelleştirebilir misiniz?

Shopify Plus mağazaları, Shopify yönetici tema düzenleyicisinde ödeme deneyimlerini tamamen özelleştirebilir.

Temel planı kullanan satıcılar, ödeme işlemini özelleştirmek veya CRO konusunda uzmanlaşmış bir Shopify iş ortağı ajansıyla çalışmak için Shopify App Store’daki uygulamaları kullanabilir.

Shopify’da dinamik ödeme nedir?

Shopify dinamik ödeme, müşterilerin ürün sayfasından hızlı bir şekilde bir şey satın almasına olanak tanır. Geleneksel ödeme akışını atlar.

Shopify ödememi nasıl optimize ederim?

 1. Shop Pay gibi tek tıklamayla ödeme uygulamasını kullanın
 2. Misafir olarak ödeme yapmaya izin ver
 3. İlgili ürünleri öner
 4. Güven rozetlerini görüntüle
 5. Sosyal kanıt göster
 6. Teslimat gecikmelerini bildirin
 7. Alışveriş yapanları aboneliklere yönlendirin

Shopify ödeme sayfama nasıl içerik eklerim?

 1. Shopify yöneticinizi açın
 2. Git Ayarlar > Ödeme ve hesaplar
 3. Basmak Ödemeyi Özelleştir
 4. Seçme Tema Ayarlarına Git
 5. Ödemenizi özelleştirmek için kenar çubuğunu kullanın

Shopify’da tek sayfalık ödeme özelliği var mı?

Shopify, Shop Pay’i kullanan satıcılara tek tıklamayla ödeme olanağı sunar. Müşteriler, milyonlarca Shopify mağazasında alışveriş yapmak için tek hesap girişinden yararlanır.

Shopify ödeme sayfanızı özelleştirin ve dönüşümleri iyileştirin

Varsayılan Shopify ödeme özelliği zaten dönüşümleri iyileştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Ancak birkaç küçük değişiklik ve birkaç Shopify CRO uygulamasının yardımıyla alışveriş yapanların çevrimiçi alışveriş sepetlerini terk etmelerini önleyebilirsiniz.

İster ücretsiz gönderim eşiği ister ürün öneri bandı olsun, ödeme dönüşüm oranınızı artırmak için bu örneklerden ilham alın.

#cta-visual-pb#Shopify mağazanızı dönüşümler için özelleştirinShopify için en iyi sayfa oluşturucuyu kullanarak mağazanızın markanız kadar benzersiz görünmesini ve hissetmesini sağlayın, özelleştirilmiş sayfanıza daha fazla müşteri çekin ödeme deneyimi.Ücretsiz oluşturmaya başlayın