En İyi Ücretli Arama Şirketleri Ücretli arama kampanyalarınızı iyileştirmek mi istiyorsunuz? ROAS’ınız artırılsın mı? Daha yüksek bir dönüşüm oranı mı elde ediyorsunuz? Dünyanın en iyi ücretli arama şirketlerinden biriyle çalışın.Rakefet Yacoby Başlangıç·4 dk. okuma·23 Mart 2023 tarihli güncelleme

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: En İyi Ücretli Arama Şirketleri Ücretli arama kampanyalarınızı iyileştirmek mi istiyorsunuz? ROAS’ınız artırılsın mı? Daha yüksek bir dönüşüm oranı mı elde ediyorsunuz? Dünyanın en iyi ücretli arama şirketlerinden biriyle çalışın.Rakefet Yacoby Başlangıç·4 dk. okuma·23 Mart 2023 tarihli güncelleme

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Ödüllü bir ücretli arama şirketiyle çalışın

Satış sunumlarında oturarak, satış sunumlarına bakarak, süslü referansları okuyarak ve sonuç alamayarak aylarca zamanınızı boşa harcamayın. Nişinizde deneyime sahip, kanıtlanmış sonuçları olan ve sorununuzu hızlı bir şekilde teşhis edip sizi doğru büyüme yörüngesine sokabilen bir arama motoru pazarlamacılığı ajansıyla çalışın.

Dijital strateji geliştirme

Hesabınıza stratejik bir yaklaşım getirebilecek bir ajansla çalışın. Mayple’daki her proje, bir pazarlama planı ve ajansın kampanyalarınızı optimize etmek için kullanacağı tüm çeşitli dijital pazarlama stratejilerinin bir taslağı ile başlar.

Arama ve alışveriş reklamları

İhtiyacınız olan iki ana arama stratejisi, geleneksel arama ağı reklamları ve Google alışveriş kampanyalarıdır (bir e-ticaret markasıysanız). Arama pazarlama kampanyalarınızın ROAS’ını artırabilecek bir PPC ajansıyla çalışın.

Görüntülü ve video reklamlar

Reklamlarınız için video kullanmıyorsanız, topun arkasındasınız demektir. Hikayenizi 3D olarak paylaşmanıza ve hedef kitlenizi büyülemenize yardımcı olabilecek deneyimli animasyon uzmanlarıyla çalışın.

Google Ads yönetimi

Kitle hedeflemenizde başarılı olabilecek, doğru hedef anahtar kelimeleri kullanabilecek ve reklam bütçenizi optimize edebilecek deneyimli bir Google Ads ajansıyla çalışmak önemlidir. Sizin çıkarlarınızı düşünen özel bir PPC uzmanları ekibiyle çalışın.

Yeniden pazarlama reklamları

Yapbozun son parçası, belirli kitle segmentlerine ve geçmişte reklamınızı tıklamış veya sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara yönelik yeniden pazarlamadır. Yeniden pazarlama, Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki Yerel reklam kampanyaları aracılığıyla yapılır.

Tavsiye Edilen:  Flying V Group, Clutch Tarafından Orange County'deki En İyi PPC Ajansı Olarak Tanındı

Mükemmel ücretli arama şirketi nasıl bulunur?

Sokaktan Jo Shmo’yu öylece işe alıp aradığınız sonuçları almayı bekleyemezsiniz. Harika arama uzmanları nadirdir ve işletmeniz için doğru olanla çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Doğru ücretli arama ajansının birkaç temel unsuru olmalıdır:

Nişinizde kanıtlanmış uzmanlık

Reklam ajansınız, belirli nişinizde kanıtlanmış uzmanlığa sahip olmalıdır. Bir emlak işi iseniz, diğer emlak şirketleriyle çalışmış ve başarısı kanıtlanmış bir reklam ajansıyla çalışmanız gerekir.

Sağlam pazarlama stratejisi

Gerçek yeteneği nasıl tanımlarsınız? Reklam ajansınızdan, onları işe almadan önce bir pazarlama stratejisi oluşturmasını istersiniz. Strateji şunları içermelidir:

  • İşletmeniz için önerdikleri taktikler (reklam türleri, kampanya stratejileri ve üst düzey açılış sayfası tasarım ipuçları dahil)
  • Pazarlama hedeflerinize ulaşmak için ne yapmayı planlıyorlar?
  • Takip edecekleri temel performans göstergeleri (KPI’lar)
  • İşletmeniz için geçerli olabilecek arama trendleri

şeffaf raporlama

Bir analiz uzmanı olsanız bile, yine de doğru raporlamaya ihtiyacınız var

Ücretli arama örneği nedir?

Ücretli arama hizmetleri, Google Reklamları, Bing Reklamları, Amazon Reklamları, Google Alışveriş, Yerel Reklamlar ve yeniden pazarlama veya yeniden hedefleme kampanyaları gibi şeyleri içerir.

Ücretli arama hizmetleri nelerdir?

Ücretli arama, arama motoru sonuçlarında yayınlanan çevrimiçi reklam şirketlerini ifade eder. Google’a bir şey yazdığınızda, hem organik hem de ücretli (arama reklamları) arama sonuçlarının bir listesini alırsınız.

Organik arama sonuçları, arama motoru pazarlamacılığı (veya arama motoru optimizasyonu) yoluyla optimize edilirken, ücretli sonuçlar, şirketlerin Google Ads veya Bing Ads kullanarak başlattığı reklam kampanyalarıdır. Tüm büyük arama motorlarında ve Amazon gibi çevrimiçi platformlarda arama kampanyaları başlatabilirsiniz.

Kitle, anahtar kelime ve rekabetçi araştırma

Herhangi bir yeni reklam kampanyasına başlamadan önce kapsamlı pazar araştırması, anahtar kelime keşfi, rakip analizi ve yatırım getirisi hesaplamaları yaparız. Bu içgörüleri kullanarak, genel pazarlama stratejinizle uyumlu ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan etkili bir plan geliştiriyoruz.

Tavsiye Edilen:  2023'te Takip Edilecek En İyi 11 Moda Blogcusu

teklif yönetimi

Ücretli reklamcılık, Google ve diğer platformlardaki reklamlar için ödeme yapmayı içerir. Rakiplerinizden daha yüksek teklif almamak için onlar için gerçek zamanlı olarak teklif vermeniz gerekir. Arama motoru reklam ajansları azimlidir ve şirketiniz için tüm KPI’larınızı karşılayan en iyi sonuçları sunma arayışlarından asla vazgeçmezler.

Dönüşüm stratejileri

Doğru araçlarla, dönüşümleri izleyebilir ve sitenizin hangi bölümlerinin iyi dönüşüm sağladığını ve hangi bölümlerinin iyi dönüşüm sağlamadığını görebiliriz. Uzmanlarımız daha sonra bu bilgileri kullanıcı arayüzünüzü ve dönüşümleri artırmak için içeriğinizi geliştirmek için kullanabilir.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Neyi ölçmediğimizi bilmiyoruz; CRO ve deneme yoluyla, ücretli medya pazarlama kampanyanızın performansını ve etkinliğini gerçek zamanlı olarak sürekli olarak izleyebilir ve geliştirebiliriz.

CRO ayrıca, ücretli reklamlarımız için farklı kopya ve tasarımları belirli kitlelerle test etmemize ve ardından hangisinin en iyi sonuç verdiğine bağlı olarak bunları açıp kapatmamıza olanak tanır.

Özel raporlama

Her ücretli reklam kampanyası farklıdır ve raporlamanız da öyle olmalıdır. Kampanyanızın her yönünün sonuçlarını kolayca anlayabilmeniz için tüm kampanyanızı bütünsel bir bakış açısıyla ortaya koyan özelleştirilmiş raporlar oluşturuyoruz.

Mevcut performansınızı gözden geçirmek ve gelecekteki kampanyalar için gerekli ayarlamaları görüşmek üzere ayda en az bir kez sizinle buluşacağız.

Table of Contents