Feedburner Alternatif Araçları 2023 – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Feedburner Alternatif Araçları 2023 – Showeblogin

En iyi E-posta abonelik servis sağlayıcıları Sender, Sendinblue, Activecampaign, Mailchimp, ConvertKit, GetResponse, Mailjet, AWeber, Constant Contact ve SendPulse vs.’dir.

En iyi E-posta abonelik hizmeti sağlayıcıları Sendinblue, Activecampaign, RocketReach, Mailchimp, Sarv, Alibabacloud, salesforce, ConvertKit, GetResponse, Mailjet, AWeber, Constant Contact, Moosend ve SendPulse vb.

En İyi E-posta Pazarlama Hizmetleri 2023: Web ve mobil push bildirim hizmetleri en çok web sitesi sahipleri tarafından beğenilmektedir. Ancak 2023-24 yılında e-posta aboneliğinin gücünü görmezden gelemezsiniz.

Neredeyse tüm WordPress ve Wix müşterilerim, en iyi e-posta pazarlama araçlarının ücretli veya profesyonel sürümünü kullanıyor. Profesyonel görünümlü duyarlı e-postalar ve kişiselleştirilmiş mesajlar göndermek, dönüşüm oranlarını artıracak ve sitenizin kullanıcılarıyla güvenilir bir ilişki kuracaktır.

Blogger’lardan bazıları hala Google tarafından ücretsiz olarak sağlanan Feedburner’ı kullanıyor. Ancak, Google’da yaklaşık 14 yıl geçirdikten sonra, FeedBurner e-posta abonelikleri Temmuz 2021’de geri dönüyor.

İlk blog gönderinizden başlayarak, blog okuyucularınız veya web sitesi kullanıcılarınızla iletişim kurmak için süper ücretli bir e-posta hizmetine ihtiyacınız var.

Birisi ürününüzü veya hizmetlerinizi beğendiyse veya memnun kaldıysa, hizmetlerinizden yararlanmak veya ürünlerinizi satın almak için tekrar geri gelmek isteyebilir. Bunun için müşterilerinize çeşitli alternatif hizmetler sunmalısınız.

Ayrıca bir iletişim sayfası oluşturmak, e-posta kimliğinizi, telefon numaranızı ve ofis adresinizi vermek, E-posta aboneliği ve anlık bildirim hizmetlerine sahip olmalısınız.

İşletmeniz veya mesleğiniz için en iyi e-posta pazarlama yazılımını mı arıyorsunuz? WordPress gibi en iyi CMS platformlarında bir web sitesi mi işletiyorsunuz? E-posta aboneliği için ücretsiz ve premium WordPress eklentilerini kullanabilirsiniz.

Neredeyse 25’ten fazla e-posta pazarlama aracını (Ücretsiz ve Premium) araştırdım ve işletmeniz için en iyi üç e-posta yazılımını seçtim:

Tavsiye Edilen:  8 powodów, dla których warto zostać przedsiębiorcą treści

1. gönderen.net

Sender, piyasada bulunan binlerce e-posta pazarlama platformu arasından ilk tercihtir. Sözleşme, yükümlülük veya kurulum ücreti olmayan basit, uygun fiyatlı bir fiyatlandırmadır.

Sender.net izin verir tüm özelliklere erişim2500 aboneye ayda 15000 e-postaya kadar otomasyon dahil. Kaydolmak için kredi kartı bilgilerinizi eklemenize gerek yoktur.

Bu e-posta pazarlama aracıyla sağlanan hizmetler şunlardır:

 1. Yüksek e-posta teslim edilebilirliği
 2. akıllı otomasyonlar
 3. Özel destek ekibi
 4. Sürükle Bırak şablonları, kodlama gerektirmez
 5. Çekici açılış sayfaları oluşturun
 6. Mesajlarınızı kişiselleştirin
 7. Aktif abone listesini büyütme
 8. Gelişmiş e-posta analitiği özellikleri
 9. WooCommerce sitesi dahil olmak üzere ücretsiz WordPress eklentileri mevcuttur

2. Moosend.com

Moosend, 2023 yılı için seçili e-posta abonelik hizmetlerimizdeki en iyi e-posta pazarlama araçlarından biridir. Her ay sınırsız e-posta bülteni gönderebilirsiniz.

gönderme 1000 aboneye kadar sınırsız binden fazla aboneniz varsa 2000 aboneye kadar Pro Planlarını tercih edebilirsiniz.

Moosend.com aşağıdaki üç plan türünü sunar:

Moosend E-posta Hizmetleri Özgür profesyonel Girişim
İşlem E-postaları HAYIR Evet Evet
Açılış Sayfaları HAYIR Evet Evet
Özel Raporlama HAYIR HAYIR Evet
Telefon Desteği HAYIR Evet Evet
Muhasebe Müdürü HAYIR Evet Evet
Takım üyeleri HAYIR 5 10
Öncelikli Destek HAYIR Evet Evet
Yerleştirme ve Geçiş HAYIR HAYIR Evet
Premium Kampanya Performansı HAYIR HAYIR Evet
Teslim Edilebilirlik ve Strateji Optimizasyonu HAYIR HAYIR Evet
SMTP sunucusu HAYIR Evet Evet
Özel IP HAYIR HAYIR İsteğe bağlı

Free Moosend Planında bulunmayan hizmetler

3. Omnisend.com

Omnisend, 2023 yılı için e-posta pazarlama ücretleri listemizde üçüncü seçenektir. Bunun nedeni, ücretsiz kaydırma özelliği ile aylık olarak 15.000 e-posta gönderebilmenizdir.

Listenizde sınırsız iletişim e-posta adresiniz olabileceği anlamına gelen abone sayısında bir sınırlama yoktur.

Ancak, omnisend.com’un günlük olarak 2000 e-postayı kısıtladı. Diğer bir deyişle, 2000’den fazla aboneye günde en az bir haber bülteni göndermek istiyorsanız, planlarınızı yükseltmeniz gerekir.

Omnisend, kurumsal dahil olmak üzere dört farklı e-posta pazarlama planına sahiptir. Aşağıda, Omnisend e-posta pazarlama hizmetlerine yapılan ücretsiz kaydırma sınırlamaları yer almaktadır:

Omnisend E-posta Hizmetleri Özgür Standart profesyonel
Aylık E-posta Gönderim Sayısı 15000 12x Liste 15x Liste
Web Push Bildirimleri Otomasyonu HAYIR HAYIR Evet
Koşullu İçerik Blokları HAYIR Evet Evet
Kişiselleştirilmiş Öneriler HAYIR HAYIR Evet
Formlardaki Ek Alan Sayısı HAYIR Sınırsız Sınırsız
Ürün Önericisi HAYIR Evet Evet
Müşteri geribildirimi HAYIR Evet Evet
Gelişmiş Raporlama HAYIR HAYIR Evet
7/24 E-posta ve Sohbet Desteği HAYIR Evet Evet
Omnisend Markası Gerekli İsteğe bağlı İsteğe bağlı

Omnisend tarafından sağlanan Ücretsiz e-posta planı sınırlamaları

Yukarıdaki e-posta abonelik hizmeti sağlayıcıları, blog kariyerinize yeni başladıysanız veya iş veya meslek için ilk web sitesini oluşturduysanız, ücretsiz planınızı yükseltmeniz gerekmediğinden en üstte yer almaktadır.

Abonelerinizi ve müşterilerinizi büyütmek için kullanabileceğiniz diğer dört e-posta pazarlama aracının listesi aşağıdadır:

 • maillerlite.com: 1000 Aboneye kadar her ay 12000 E-posta.
 • Mailchimp.com: 2000 Aboneye kadar ayda 10000 E-posta.
 • Sendinblue.com: Sınırsız abone için ayda 9000 e-posta gönderimi, yani bir ay için 9000 Abone sınırı.
 • Benchmarkemail.com: 250 e-posta/ay.

İşletmeniz için başka e-posta pazarlama araçları kullanıp kullanmadığınızı bana bildirin.