FOUND Konferansı 2 Nisan’da Silikon Vadisi’ne Gidiyor

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:FOUND Konferansı 2 Nisan’da Silikon Vadisi’ne Gidiyor

Geçen ay New York’ta yeni konferans serisini başlattıktan sonra, KURMAK Ginzamarkets, Inc.’in bir ürünü olan konferans, 2 Nisan’da Mountain View’deki 500 Startup’ın ofislerine gidiyor ve etkinliğe sponsor olacağımızı söylemekten büyük mutluluk duyuyoruz!

Buradaki fikir, markaları, ajansları ve diğer endüstri liderlerini sürekli değişen organik arama, içerik pazarlaması ve sosyal ağlar için trendleri ve çözümleri belirlemek üzere konferansa davet ederek SEO ve içerik pazarlamasının geleceği hakkında çok sayıda açık ve faydalı tartışma yaratmaktır. medya endüstrileri. Bununla birlikte, konferans sadece endüstri uzmanlarının görüşlerini ve tavsiyelerini duymakla ilgili değil, FOUND konferansı bir fikir pazarı yaratmak istiyor ve bunu, katılımcıları ve dinleyicileri soru sormaya, kendi tavsiyelerini ve fikirlerini sunmaya teşvik ederek yapmayı amaçlıyor. ve SEO ve içerik pazarlamasının yönü hakkında yapıcı konuşmalar yapın.

Etkinlik, kayıt ve ikramlar ile 17:00 pm PST’de başlayacak ve akşamın sonunda yaklaşık 8:45 PST’de başlayacak olan ağ oluşturma bölümünü içerecektir. Özellikle heyecanlıyız çünkü Ginzamarkets, Inc., bazılarını tartışarak etkinliği başlatacak olan kendi Satış Direktörümüz Johnny Shami de dahil olmak üzere, katılımcılarla konuşmak için sektörün kıdemlilerinden oluşan oldukça kalabalık bir liste oluşturdu. daha ilginç örnek olay incelemelerimiz ve bunların büyük resmi SEO ve içerik pazarlamasıyla nasıl ilişkilendirdiği.

Konuşmacıların tam listesi şu şekilde:

johnny shami
@john625
satış Müdürü
Reklam Kaldırma
Colin Zima, Veri Bilimi Başkanı, HotelTonightColin Zima,
Veri Bilimi Başkanı
OtelBu gece

Tavsiye Edilen:  Çevrimiçi Kursunuzda Bitirme Sertifikaları Nasıl Sunulur?