Freedom GPT nasıl kullanılır?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Freedom GPT nasıl kullanılır?

Freedom GPT’yi Keşfetmek: Gizlilik ve Özelleştirme için Açık Kaynaklı Yapay Zeka Dil Modeli

Freedom GPT, gizliliği, tarafsızlığı ve özelleştirmeyi destekleyen açık kaynaklı yapay zeka dil modeline yönelik artan talebin yanıtıdır. Austin, Teksas merkezli saygın bir yapay zeka girişim şirketi olan AI Capital LLC tarafından geliştirilen Freedom GPT, içerik oluşturma, pazarlama ve müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalara hitap eden bir Büyük Dil Modeli (LLM) sohbet robotudur. Bu makalede, Freedom GPT’nin nasıl kullanılacağını, özelliklerini ve avantajlarını inceleyeceğiz ve bu harika AI modelini nasıl indireceğimizi, kuracağımızı ve kullanacağımızı öğreneceğiz.

Özgürlük GPT’si nedir?

Açık kaynaklı bir yapay zeka dil modeli olan Freedom GPT, sansür riskini azaltırken en saf haliyle olumlu düşünce ve fikir alışverişini destekler. AI modeli, basit sorgulardan deneme yazmak veya şiir yazmak gibi daha karmaşık görevlere kadar çok çeşitli istemlere yüksek kaliteli yanıtlar üretme becerisiyle dikkat çekiyor. Web sitesi aracılığıyla erişilebilir veya bir masaüstü uygulaması olarak indirilebilir.

Ayrıca okuyun: FreedomGPT nedir? O nasıl çalışır?

Freedom GPT’nin Faydaları

Freedom GPT, açık ve tarafsız iletişimi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve kullanıcıların sınırsız bir şekilde çok çeşitli fikirleri ve bakış açılarını keşfedebilmelerini sağlar. AI modeli, insan diline çok benzeyen doğal sesli metinler üreterek, müşteri hizmetleri sohbet botları ve sesli asistanlar gibi doğal dil gerektiren uygulamalar için kullanışlı hale getirir. Ayrıca, internet bağlantısı olmayan veya üçüncü taraf sunuculara bağımlı olmayan herhangi bir bilgisayarda yerel olarak çalışabilmesi ve konuşmaların tam gizliliğini ve güvenliğini sağlamasıyla da dikkate değerdir.

Freedom GPT Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Freedom GPT farklı şekillerde indirilebilir ve kurulabilir. Bunun bir yolu, ziyaret etmek ÖzgürlükGPT GitHub deposu, yeşil “Kod” düğmesine tıklayın ve uygulamayı indirmek için “ZIP İndir” öğesini seçin. ZIP dosyasını bilgisayardaki bir klasöre çıkardıktan sonra, kullanıcı çıkarılan klasörü açabilir ve bağımlılıkları kurmak için “yarn install” komutunu çalıştırabilir. Ardından, uygulamayı başlatmak için “yarn start: prod” komutunu çalıştırın. Alternatif olarak, kullanıcı FreedomGPT masaüstü uygulamasını FreedomGPT web sitesinden indirebilir. Windows’a kurmak için, kullanıcı zip dosyasını indirebilir, kendi seçtikleri dizine açabilir ve ardından “freedomgpt.exe” dosyasını bulup üzerine tıklayabilir. Freedom GPT’yi indirmenin başka bir yolu SourceForge.net’tir. Kullanıcı, Electron uygulamasını indirebilir ve bilgisayarına yükleyebilir.

Tavsiye Edilen:  En İyi Düşük Kodlu ve Kodsuz Platformlar

FreedomGPT’yi indirip yüklemek için kullanıcı aşağıdaki adımları izleyebilir:

  1. FreedomGPT GitHub deposunu ziyaret edin.
  2. Uygulamayı indirmek için yeşil “Kod” düğmesine tıklayın ve “ZIP İndir” öğesini seçin.
  3. ZIP dosyasını bilgisayardaki bir klasöre çıkarın.
  4. Ayıklanan klasörü açın ve bağımlılıkları yüklemek için “yarn install” komutunu çalıştırın.
  5. Uygulamayı başlatmak için “yarn start: prod” komutunu çalıştırın.
    Alternatif olarak, kullanıcı FreedomGPT masaüstü uygulamasını FreedomGPT web sitesinden indirebilir. Kullanıcılar ayrıca Freedom uygulamasını/yazılımını Freedom web sitesinden indirebilir ve yükleyebilir.

Freedom GPT Nasıl Kullanılır?

Freedom GPT’yi kullanmak için FreedomGPT web sitesinden masaüstü uygulamasını indirin. Kurulduktan sonra, internete bağlı olmadan soru sormak ve yanıt almak için AI dil modelini kullanın. İçerik oluşturma, pazarlama ve müşteri hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. İşletmeler bunu ürün açıklamaları, sosyal medya gönderileri ve diğer pazarlama içeriği türleri oluşturmak için kullanabilir. Uygulamayı Windows’a yüklemek için, zip dosyasını web sitesinden indirin, sıkıştırılmış dosyayı istediğiniz dizine açın ve ardından “freedomgpt.exe” dosyasını bulun ve üzerine tıklayın. Çevrimiçi sürüme erişmekte sorun yaşıyorsanız, bunun yerine masaüstü uygulamasını deneyebilirsiniz.

Çözüm

Freedom GPT, gizlilik, tarafsızlık ve kişiselleştirmeye odaklanması açısından diğer modellerden ayrılan açık kaynaklı bir AI dil modelidir. İster içerik oluşturma, pazarlama veya müşteri hizmetleri için ihtiyacınız olsun, Freedom GPT insan diline çok benzeyen yüksek kaliteli yanıtlar üretir ve yerel olarak internet bağlantısı olmayan herhangi bir bilgisayarda çalışarak ekstra bir gizlilik ve güvenlik katmanı sağlar.