Gerçekten Bilmeniz Gereken En İyi 15 Shopify Kuyumcu Mağazası

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Gerçekten Bilmeniz Gereken En İyi 15 Shopify Kuyumcu Mağazası

Günümüzde başarılı Shopify mücevher mağazaları oluşturmak ve işletmek, harika ürünlerden daha fazlasını gerektiriyor.

Aynı zamanda inanılmaz bir çevrimiçi varlığa sahip olmakla da ilgilidir.

Ancak mücevher gibi doymuş bir pazarda (yalnızca ABD’de sektöre sıradan bir değer biçiliyor) 69 milyar dolar), müşterilerin “paramı al!” dediği bir e-ticaret deneyimi tasarlamak çok daha önemli.

GIPHY aracılığıyla

Peki bir Shopify kuyumcu mağazasını öne çıkaran şey nedir? Seni koruduk.

Bugün şunları öğreneceksiniz:

Hadi hemen içeri girelim!

#cta-visual-pb#Markanız kadar benzersiz bir Shopify mücevher mağazası oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu ile nelerin mümkün olduğunu görün. Ücretsiz tasarlamaya başlayın

Yüksek dönüşüm sağlayan Shopify kuyumcu mağazasının temel bileşenleri

Yüksek dönüşüm sağlayan herhangi bir e-ticaret mağazasının planında pazarlık konusu olmayan birkaç nokta vardır. Bu pazarlık konusu olmayanlar dönüşüm oranınızı artırabilir veya bozabilir.

Bu nedenle, bir Shopify mücevher sitesini öne çıkaran şeyin ayrıntılarına girmeden önce, başarılı bir çevrimiçi mücevher mağazasının temel öğelerini gözden geçirelim.

Gezinmesi kolay

Öncelikle müşterilerin sitenizi sorunsuz bir şekilde keşfedebilmesi gerekir.

Sonuçta, yalnızca 50 milisaniye sitenizde iyi bir ilk izlenim bırakmak için bunu değerlendirin!

İyi organize edilmiş bir site navigasyonundan, müşterilerin bir önceki sayfaya dönmesine yardımcı olan kırıntılara kadar her şeyden önce basitliğe ve kullanıcı deneyimine odaklanmalısınız.

Harekete geçirici mesajları temizle

Müşterilerin, yaptığınız büyük bir indirimi kontrol etmesini mi istiyorsunuz? Veya indirim almak için SMS mesajlarına kaydolmak mı istiyorsunuz? Bu harekete geçirici mesajların öne çıktığından emin olun.

DTC mücevher markası Yerel Eklektik bu konuda harika bir iş çıkarıyor:

Kaynak: Yerel Eklektik

Alışveriş yapanların sınırlı koleksiyonlarına göz atmasını istiyorlar, bu yüzden onu sitelerinin ön ve orta kısmına (bu durumda ekranın üst kısmına) yerleştirdiler.

Artık bir müşteri sitelerini her ziyaret ettiğinde, gördükleri ilk şey April Diamond Kapsül koleksiyonu oluyor ve bu da onların bu koleksiyonu keşfetme şanslarını artırıyor.

Bir başka harika örnek de Swarovski’nin sitesindeki şu ince ama dikkat çekici pop-up’tır:

Kaynak: Swarovski

Açılır pencere, siz sayfayı kaydırırken sizi takip eder ancak yolunuza çıkmaz. Ayrıca müşterilerin isterlerse açılır pencereyi kapatmaları da kolaydır.

Güvenlik bir önceliktir

İle Kredi ve kredi kartı sahiplerinin %65’i Bir kredi kartından dolandırıcılık amaçlı bir ücretlendirmeyle karşı karşıya kaldığınızda, güvenliği en önemli konu haline getirmek bir zorunluluktur.

Neyse ki Shopify mağazaları yerel olarak PCI uyumluluğuyla donatılmıştır, böylece hassas müşteri verilerinin her zaman korunduğunu bilirsiniz.

Son olarak, sitenizin güvenli olduğunu belirtmenin başka yolları da vardır:

Basit bir ödeme işlemi

Alışveriş yapanların %17’si Ödeme işlemi çok karmaşık veya uzunsa, ödeme sırasında sepetlerini terk edeceklerdir.

Dahası, %24’ü hesap oluşturmaları gerekirse hesaptan ayrılacak.

Ödeme sırasında müşterilerin adım veya soru sayısını azaltmak ve bunları deneyimlerini kolaylaştıracak özelliklerle değiştirmek çok önemlidir.

Neyse ki Shopify müşterileri için, diğer ödeme işlemlerindeki sıkıntılı noktaların çoğu, Shopify’ın yerel ödeme özelliğiyle büyük ölçüde çözülüyor.

Örneğin, Shopify ödeme özelliği müşterilerin her seferinde adreslerini manuel olarak girmelerini zorunlu kılmak yerine yerleşik bir yapıya sahiptir. Google Otomatik Tamamlama.

Müşteriler adreslerinin ilk birkaç karakterini yazar, gerisini Google yapar.

Cihazlar arasında duyarlı

Alışveriş yapanların telefonlarında olduğunu biliyoruz çok fazla. Aslında müthiş bir 5,22 milyar insan telefonlarını kullanıyor ve telefonlarından alışveriş yapıyor.

Shopify kuyumcu mağazanızın yalnızca mobil uyumlu olduğundan değil, aynı zamanda mobil uyumlu olduğundan da emin olun. mobil cihazlar için optimize edilmiş. Yani, sitenizin alışveriş yapanların cihazlarına mümkün olduğunca özgü olması için hangi işlevlere sahip olması gerektiğini düşünün.

Örneğin mücevher markasının mobil versiyonu Aurateadlı site, masaüstü sürümünün görünümünü ve hissini koruyor ancak akılda kalıcı olarak daha küçük ekranlarla tasarlandı:

Kaynak: Aurate

Mobil cihazlarda site navigasyonu, daha küçük bir ekrana uyum sağlamak için sekme menüsünden hamburger menüsüne dönüşür.

Ayrıca ürün fotoğrafları değişen ekran boyutlarına göre otomatik olarak yeniden boyutlandırılır.

Bir Shopify kuyumcu mağazasını öne çıkaran şey nedir?

Harika bir Shopify kuyumcu mağazasının temellerini hazırladık. Şimdi göz kamaştırıcı bir mağazayı sıradan bir mağazadan ayıran şeyleri ele alalım.

Bir e-ticaret kuyumcu mağazasında alıcı kararlarını etkileyen birkaç önemli sayfa vardır:

 • Ürün sayfaları
 • Koleksiyon sayfaları
 • İade ve değişim sayfaları

Bu sayfaların tasarımı (elbette sitenizin geri kalanıyla birlikte) dönüşümler açısından kritik öneme sahiptir. Ve rakiplerden öne çıkmak.

Müşteriler sitenize göz atarken, bilinçli olarak bilseler de bilmeseler de bir şeyler arıyorlar.

Ne istediklerini açıkça biliyor olabilirler (örneğin, partnerleri için bir nişan yüzüğü arıyorlar) veya gözlerine bir şey çarptığı için (örneğin, büyük bir indirim veya ilginç bir resim veya video) göz atıyorlar.

Bunu anlamanın anahtarı niyet müşterilerin (alışveriş yapan kişi tarafından bilinçli veya bilinçsiz olarak biliniyor olsa da) her sayfaya göz atarken. Ardından tasarımınızı buna göre optimize edin.

Bu önemli sayfaların her birinde amaç için nasıl tasarım yapabileceğinize dair örneklere bakalım.

Tavsiye Edilen:  App Store Optimizasyonu Hakkında Ayrıntılı Kılavuz

Ürün sayfası tasarımını optimize etme

Bir ürün sayfasının amacı, müşterilere dönüşüm sağlamaları için mümkün olduğunca çok ayrıntı sağlamaktır.

Aynı zamanda hem açık olan hem de çok açık olmayan soruları yanıtlamak için de harika bir alandır.

Her ürün sayfasına eklemeniz gereken öğelerin bir listesi:

Ayrıca özelleştirme, garantiler, nakliye süreleri vb. ile ilgili bilinmesi gereken diğer ayrıntıların açıklanması da önemlidir ve ürün sayfası bunu yapmak için harika bir yerdir.

Güçlü bir ürün sayfasına harika bir örnek: parlak dünya.

Öncelikle bu ürün sayfası, yukarıda bahsedilen yüksek kaliteli bir ürün sayfasından bekleyeceğiniz tüm önemli bileşenlerin yanı sıra birkaç ekstra içerir:

 • Metal rengi arasında seçim yaptığınızda ürün görselini güncelleyen metal renk geçişi
 • Gönderim bilgileri ve tahmini teslim süresi

Ancak bu sayfa, müşterilerin satın alma işlemi yapmak için bilmesi gereken veya bilmesi gereken diğer bağlamsal bilgileri sağlayarak işleri bir adım daha ileri götürüyor.

Örneğin, bu etkileşimli özellik, alışveriş yapanların bir el modelindeki ten renkleri arasında geçiş yaparak ürünün farklı ten tonlarında nasıl görüneceğini görmesine olanak tanıyor.

Dahası, sayfada Brilliant Earth’ün üretim süreci ve müşteri değerleri açısından önemli olabilecek sürdürülebilirlik uygulamaları hakkında ayrıntılar yer alıyor.

Sayfada ayrıca, bu fiyat noktasındaki bir ürünü çevrimiçi olarak satın alırken başarılı ya da başarısız bir faktör olabilecek, kullanıcı tarafından oluşturulan çok sayıda içerik ve inceleme bulunmaktadır.

Nihayet, Müşterilerin %95’i Bir ürünü değerlendirmek veya hakkında daha fazla bilgi edinmek için yorumlara güvenin.

Son olarak sayfanın alt kısmında Sipariş Detayları bölümü bulunmaktadır.

Müşterilerin satın alma işlemlerinden neler bekleyebileceklerini gösteren bu hızlı anlık görüntü, “ne elde edecekleri” konusundaki her türlü karışıklığı ortadan kaldırır ve nakliye sürelerini, garanti bilgilerini ve daha fazlasını net bir şekilde ifade eder.

Sayfayı düzgün, küçük bir fiyonkla sarmanın harika bir yolu 🎀

#cta-paragraph-pb#Shopify temaları, ürün sayfası oluşturmak için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak ürün sayfalarınızın gerçekten parlak olmasını sağlamak için Shogun Sayfa Oluşturucu gibi sezgisel bir sayfa oluşturma aracı eklemek yardımcı olabilir.Ücretsiz başlayın

Optimize etme koleksiyon sayfası tasarım

Koleksiyon sayfaları herhangi bir e-ticaret sitesinde önemli bir role sahiptir. Birincil amaçları müşterilerin bir kategorideki benzer ürünlere göz atmasına ve bunları karşılaştırmasına yardımcı olmaktır.

Müşteriler ürünleri fiyata, bedene, renge, markaya (varsa) ve daha fazlasına göre filtreleyebilmelidir. Kısacası koleksiyon sayfaları müşterilerin aradıklarını bulmalarına yardımcı olmalıdır Daha hızlı.

Koleksiyon sayfaları aynı zamanda markaların yeni ürünleri, benzersiz özellikleri ve daha fazlasını öne çıkarabileceği bir yerdir.

Peki bir koleksiyon sayfasını tasarım öğeleriyle nasıl optimize edebilirsiniz?

Bu güzel koleksiyon sayfasını şu adresten alın: AntropolojiÖrneğin:

Bu sayfadaki ızgara düzeninin gezinmesi ve göz atması kolaydır, ancak onu harika kılan tek şey bu değildir.

Alışveriş yapanlar, ızgaranın üzerinde belirtildiği gibi ürünleri türe göre filtreleyebilir ve böylece aramalarını en baştan daha da daraltabilirler:

Ayrıca, üst kısımdaki içerik haritası navigasyonu (Aksesuarlar / Takı), alışveriş yapanların önceki sayfaya dönmesini kolaylaştırır.

Alışveriş yapanlar, kolye gibi bir ana kategori seçtikten sonra yandaki filtreleri kullanarak aramalarını daha da daraltabilirler:

Bu sayfa tasarımı ve bilgi hiyerarşisi, kolayca göz atılabilir bir alışveriş deneyimi sağlar.

Ayrıca, Anthropologie’nin devasa SKU koleksiyonunu müşterilerin keşfetmesi için kolaylaştırmaya öncelik verdiği hakkında çok şey söylüyor.

#cta-visual-pb#Shogun Sayfa Oluşturucu’daki özel öğelerle Shopify mücevher mağazanız için etkileyici site sayfaları oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu’yu bugün ücretsiz deneyin. Daha fazla bilgi edin

Optimize etme İade ve değişim sayfası tasarım

Bu sayfa, sitenizdeki en göz alıcı sayfa olmayabilir, ancak bu sitedeki bilgiler müşteriler için bir başarı veya mola olabilir.

İade ve değişim politikalarınızı açıkça iletmek yalnızca bir şeffaflık eylemi olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi ileride birçok baş ağrısından da kurtarabilir.

Müşteriler politikalarınızın farkında değilse veya kafaları karışmışsa ve değişim veya iade yapmak istiyorsa, karmaşık bir müşteri hizmetleri sorgulaması ortaya çıkabilir.

Bunu önlemek için iade ve değişim sayfanızı, her sayfanın altbilgisinde olduğu gibi basit ve bulunması kolay tutun.

Bunun harika bir örneği yine Brilliant Earth’ten:

Bu iade ve değişim sayfası yalnızca Brilliant Earth’ün politikalarına ayrıntılı bir genel bakış sunmakla kalmıyor, aynı zamanda iade veya değişimin nasıl başlatılacağına ilişkin adım adım talimatlar da içeriyor.

Harika bir iade politikası yazarken sadelikten yana olun ve mantıklı olan her yerde görseller sağlayın.

En İyi 15 Shopify Kuyumcu Mağazası

Güçlü bir e-ticaret kuyumcu mağazasının temellerini ele aldık. Şimdi internetteki en iyi 15 mücevher mağazasına dalalım!

1. Mejuri

Güzel mücevher markası Mejuri, aşağıdakilerin bir kombinasyonunu kullanıyor: cesur ama basit yazı tipleri ve çarpıcı görüntüler marka hikayelerini anlatmak ve alışveriş deneyimlerini kolaylaştırmak.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Kaliteyi iletmek ve alışveriş yapanlara görsel bağlam sağlamak için baştan sona şık, yüksek kaliteli görüntüler kullanır.
 • Yalnızca görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay değil, aynı zamanda minimalist mücevherlerine de selam veren temiz ve modern bir web tasarımına sahiptir. Düzen sezgiseldir ve müşterilerin aradıklarını hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.
 • Ürün sayfaları, müşterilerin Mejuri’de alışverişten ne kadar tasarruf ettiğini gösteren Akıllı ve Adil fiyatlandırma yapısının yanı sıra mücevher malzemelerinin nasıl tedarik edildiğine dair ekstra ayrıntılar da içeriyor.
Tavsiye Edilen:  Hemen Çıkma Oranınızı Düşürmenin En İyi 23 Yolu -Shane Barker

2. Dinozor Tasarımları

Bu Avustralya markası, benzersiz reçine takılarını ve ev eşyalarını sergilemek için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanıyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Site genelinde kullanılan ortam ürün görselleri ve renkler, bu güzel ürünleri oluşturmak için kullanılan malzemelere saygı duruşunda bulunuyor.
 • Dinozor Tasarımları, Shopify sayfalarının her birini özelleştirmek için metin, resim, ayırıcı, harita ve daha fazlası gibi Shogun öğelerini kullanır.
 • Marka ayrıca hızlı ve tutarlı bir şekilde yeni açılış sayfaları oluşturmak için Shogun Sayfa Oluşturucu’daki snippet’leri kullanıyor.

#cta-visual-pb#Dinozor Tasarımlarında bu kadar etkileyici bir site oluşturmak ister misiniz?Shogun Sayfa Oluşturucu’yu bugün ücretsiz deneyin. Daha fazla bilgi edin

3. Elektrikli Kazma

Electric Picks, “Sadece başka bir altın zincir değil” mücevher markası olmaktan gurur duyuyor ve zarif çevrimiçi alışveriş deneyimlerinde ne kadar farklı olduklarını aktarıyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Ürün ayrıntılarını göstermek için büyük ve cesur görüntüler kullanır.
 • Ürün sayfalarında ekstra bağlam sağlamak için model ayrıntılarını içerir.
 • Gerçek müşterilere dikkat çekmek için doğrudan ürün sayfalarında Instagram aracılığıyla UGC’den yararlanır.

4. SASAI Takı

SASAI Jewelry, anında dikkat çekmeyi biliyor. benzersiz kaydırma efektleri, karamsar görüntüler ve eğlenceli mikro animasyonlar e-ticaret sitelerinin tamamında.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Büyük, kalın yazı tipleriyle birleşen benzersiz kaydırma efektleri, görsel olarak çekici ve ilgi çekici bir alışveriş deneyimi sağlar ve marka değerleri hakkında çok şey söyler.
 • Geleneksel olmayan bir site düzeni, gözlerin sitede kalmasını ve sitede dolaşmasını sağlar.
 • Ürün görselleriyle tutarlılık, denge ve zarafet yaratır.

5. OXB

Hayata dayanıklı mücevherler mi? OXB, Shogun’a özel Shopify mağazasıyla bize yolu gösteriyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Bu markanın sportif doğası sitenin her yerinde görülüyor; üniversitedeki atletik bir takıma gönderme yapan yazı tipi seçimleri, aktifken takılan takıların görselleri ve sporcularla yapılan işbirlikleri gibi.
 • OXB, site sayfalarını ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirmek için sütunlar, kapsayıcılar ve daha fazlası gibi Shogun öğelerini kullanır.
 • OXB, alışveriş yapanlara Şimdi Al, Sonra Öde ödeme seçeneği sunuyor. Ödeme seçenekleri sunmak her zaman iyidir!

#cta-visual-pb#OXB’de göz alıcı bir site oluşturmak ister misiniz?Shogun Page Builder’ı bugün ücretsiz deneyin. Daha fazla bilgi edin

6. Blok Saatler

Bu süper eğlenceli, renkli site, mücevher markalarının çıtasını yükseltiyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Parlak kaydırma efektleri, ana sayfaya girildiğinde eğlenceli, genç ve ilgi çekici bir ilk izlenim yaratır. Bu etkinin şakacılığı, birincil hedef kitlesine saygı duruşunda bulunuyor: Çocuklar! Kendiniz kontrol edin.
 • İnteraktif ürün sayfalarında çok sayıda görsel yer alıyor, aynı zamanda alışveriş yapanlara bu saatleri işleyen ve çocuklar için mükemmel kılan şeyler konusunda da yol gösteriyor. Çıkış yapmak bu ürün sayfası ne demek istediğimizi görmek için.
 • Blok Saatler, alışverişe anında başlamanızı kolaylaştırır. Müşteriler ekranın üst kısmındaki saatin üzerine gelerek hızlıca sepete ekleyebilirler.

7. Fionna

Fionna’nın kullandığı kalın sans-serif yazı tipleri ve ızgaralar günlük güzel mücevherlerden oluşan çarpıcı koleksiyonlarını vurgulamak için.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Minimalist düzen ve renk paleti, Fionna’nın ürünlerinin parlamasına olanak tanıyor.
 • Fionna, her ürün sayfasında kendi ürettiği farklılaştırıcı özelliği ve ömür boyu garantiyi vurgulayarak tüm müşterilerin bu değerli bilgiyi görmesini sağlıyor.
 • Bakım + Onarım sayfası, müşterilere Fionna parçalarının bakımını nasıl yapacaklarını ve bir şey kırılırsa veya standartlara uygun değilse ne yapmaları gerektiğini anlatır.

8. Kurt Sirk Takıları

Bu kadar eşsiz mücevherler benzersiz bir isim gerektirir ve Wolf Circus bunu başardı.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Yüksek çözünürlüklü ürün görselleri, ürünlerin 3D’ye yakın görünmesini sağlar ve alışveriş yapanlara bol miktarda ayrıntı gösterir.
 • Ürün sayfaları, sayfada yerden tasarruf etmek ve müşterileri bilgiyle bunaltmamak için yatay bir sekme menüsü kullanır.
 • Müşterilerin ilk siparişlerinde %10 indirim ve diğer avantajlar karşılığında bültenlerine kaydolmalarını sağlayan ince ama göz alıcı bir CTA, kayıt sayısını en üst düzeye çıkarmak için çoğu sayfada yer almaktadır.

9. Ayı Meyvesi Takı

Bu sade ve zarif mücevher markasının her sayfasında minimalizm parlıyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Bu sitedeki kavisli kenarlar ve soyut şekiller, stil ve eğlence arasındaki çizgide yer alıyor.
 • Yumuşak bir renk paleti Bearfruit Jewelry’in dost canlısı, kadınsı enerjisini yansıtıyor.
 • Ürün sayfalarındaki açılır menü seçimleriyle kişiselleştirme kolaydır. Sevdikleriniz için ya da kendiniz için mükemmel parçayı tasarlamak çok kolay!
Tavsiye Edilen:  2023'ün En İyi 8 Yapay Zeka Mimarisi kat planı üreticisi

10. Bip Bella

Eklektik mücevherler + 2000’lerin başındaki internet nostaljisi = Özetle Beepy Bella.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Bunun gibi eğlenceli etkileşimler Belirgin Ana sayfadaki yeni bir cümle oluşturan butonu, kamera arkası arka plan videosu ve site genelindeki ürünlerin mikro animasyonları bu markanın eğlenceliliğini anında gösteriyor.
 • Beepy Bella, ürün sayfalarında önemli bakım, nakliye ve üretim bilgilerini sorgulanacak hiçbir şey bırakmadan önceden içerir.

11. Otomatik Altın

Automic Gold, birçok popüler mücevher markasında kullanılan tipik hafif, havadar tasarım estetiğinden uzaklaşıyor. koyu maviler ve açık pembeler radikal biçimde kapsayıcı marka ahlaklarını vurgulamak için.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Her koleksiyon sayfasındaki ek kategoriler, müşterilerin zincirlerden taşlara ve benzersiz parçalara kadar aramalarını daha da daraltmasına yardımcı oluyor.
 • Farklı metallerdeki ürünlerin yan yana karşılaştırılması (bunun gibi) Arı Yüzük ürün resmi karuseli) müşterilerin doğru parçayı ayırmasına yardımcı olur.
 • Automic Gold, her ürün sayfasında, sayfa tasarımının geri kalanıyla birlikte ilerleyen özel bir bölümle müşteri incelemelerine vurgu yapar.

12. Rara Takı

Renk, desen ve stil. Rara Jewelry’nin e-ticaret deneyiminde üçü ve daha fazlası var.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Rara’nın ürün kategorileri normalde bir mücevher markasından göreceğinizden biraz farklı. Bunun yerine, gezinme çubuğunu sıralayan “Sade”, “Kaba”, “Konfeti” ve “Damlalar”, yeni bir tür ürün keşfine ilham veriyor ve alışveriş yapanların ilgisini canlı tutuyor.
 • Gezinti çubuğundaki “Drops” sekmesi, alışveriş yapanların yeni çıkan, sınırlı sayıda üretilen ürünlere göz atabileceği yerdir. “Düşenlere” yapılan bu vurgu, Rara süper hayranlarını tekrar kontrol etmeye veya yeni bir sürümden ilk haberdar olmak için bültenlerine abone olmaya teşvik ediyor.

13. Tekrar et lütfen

Please Repeat’in müşterilere kendilerini ifade etme yoluyla özür dilemeden kendileri olmaları konusunda ilham vermeye odaklandığı temel odak noktası, sitenin tasarımında açıkça görülmektedir.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Arka plan videosu, grenli ve yüksek çözünürlüklü görüntüler ve cesur ifadelerin bir karışımı, Please Repeat’in markasını ve değerlerini aktarıyor.
 • Site genelindeki mikrokopi (örneğin alt bilgide) ve küçük sürpriz ve keyif animasyonları Please Repeat’in markasını daha da aktarır ve keyifli bir müşteri deneyimi sağlar.

14. Vurulmuş

Hitched, mükemmel düğün yüzüğünü bulmayı evinizin rahatlığında kolaylaştırma misyonundadır.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Hitched, Çiftlerin Özel Kit Oluştur sayfasıyla birlikte özel alyanslarını tasarlayıp sipariş etmelerini kolaylaştırıyor. Evde Deneme Kitleri, yüzük stilinden henüz emin olamayan çiftler için de kolay bir rota sunuyor.
 • Ürün görselleri ile “içeride ne var” görsellerinin bir karışımı, müşterilere Hitched’dan bekleyebilecekleri kaliteyi gösteriyor.
 • Sitedeki Ring Education sayfaları, alışveriş yapanlar için ek ayrıntılar ve kaynaklar sağlayarak Hitched’ı güvenilir bir bilgi kaynağı ve yüksek kaliteli bir perakendeci olarak konumlandırıyor.

15. Aurelie Gi

Aurelie’nin Shopify kuyumcu mağazasının zamana meydan okuyan ama modern görünümü ve hissi, benzersiz ve kusursuz bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sağlıyor.

Bu site hakkında sevdiğimiz şeyler:

 • Etkileşimli sayfa özellikleri gibi Görünümü Satın Alın Ana sayfadaki bölüm, müşterilerin ürün bilgilerini hızlı ve benzersiz bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.
 • Aurelie Gi, birçok ürün koleksiyonunu ana gezinme çubuğundaki özel bir sekmede sergileyerek alışveriş yapanların yeni ürünleri bu şekilde keşfetmesini ve bulmasını kolaylaştırıyor.

Shopify kuyumcu mağazası sayfalarınızı öne çıkacak şekilde özelleştirin

Shopify mücevher mağazaları, geleneksel tasarımlardan modern, sıra dışı ve Z kuşağı odaklı markalara kadar sektörün en iyilerinden bazılarıdır.

Bu mağazalar, A+ Shopify kuyumcu mağazasını oluşturan temel bileşenleri bünyesinde barındırır: gezinmesi kolay, net harekete geçirici mesajlar, güvenlik, basit bir ödeme ve cihazlar arasında yanıt verme özelliği.

Mücevher endüstrisindeki rekabet bu kadar şiddetli olamazken, Shogun Page Builder gibi bir sayfa oluşturma aracı eklemek markanızı farklılaştırmanıza yardımcı olabilir.

Özel açılış sayfaları, ürün sayfaları, blog sayfaları ve daha fazlası, markanızın alışveriş yapanların akıllarında taze kalmasına yardımcı olur.

#cta-visual-pb#Markanız kadar benzersiz bir Shopify mücevher mağazası oluşturunShogun Page Builder’ı bugün ücretsiz deneyin. Daha fazla bilgi edin