Giden Potansiyel Müşteri Yaratma Stratejileri – Valf ve Ölçer

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Giden Potansiyel Müşteri Yaratma Stratejileri – Valf ve Ölçer

En iyi giden potansiyel müşteri yaratma taktiklerini uygulamak için satış ekipleri, giden potansiyel müşteri yaratma ile gelen potansiyel müşteri yaratma pazarlaması arasındaki belirgin farkları anlamalıdır. Her ikisi de daha nitelikli potansiyel müşteriler elde etmek ve sonuç olarak işletmenizdeki satışları ve büyümeyi artırmak için etkili pazarlama stratejileri olarak hizmet eder. Gelen pazarlama, markalı içeriğinize yanıt veren potansiyel müşterilerin veya mevcut müşterilerin ilgisini çekmeyi ifade eder. Web sitesi blogları, sosyal medya gönderileri ve üçüncü taraf platformlara gönderilen video içerikleri buna birkaç örnektir. Giden pazarlama, markanız ile potansiyel potansiyel müşteriler arasındaki teması başlatır. Giden potansiyel müşteri yaratmanın yaygın biçimleri arasında ağ oluşturma, e-posta, sosyal medya, telefon görüşmesi ve doğrudan posta bulunur.

En etkili giden potansiyel müşteri yaratma stratejileri, verimliliği optimize etmeli ve boşa giden çabayı azaltmalıdır. Gelen pazarlama stratejilerinde uzmanlaşmış satış geliştirme temsilcileri potansiyel müşterileri değerlendirebilirken, giden bir kampanyada boşa harcanan çaba pahalı olabilir ve hatta pazardaki markanıza zarar verebilir. İş geliştirme temsilcileri olarak da bilinen giden potansiyel müşteri yaratma uzmanları, araştırma endüstrileri, pazar eğilimleri öncesinde çok çalışır ve hatta herhangi bir destek gerçekleştirmeden önce bireysel potansiyel müşteriler hakkında bilgi edinir. Nihai müşteri adayı yaratma stratejileri, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden yararlanacak kişilere marka mesajınızı iletme konusunda oldukça basittir.

Valve+Meter Performans Pazarlama, işletmelerin pazarlama çabalarını dış kaynaklardan sağlamalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Maliyetleri azaltmak, getiri oranını artırmak ve birçok sektörde daha nitelikli potansiyel müşteriler elde etmek için süreçler ve sistemler tasarlıyoruz. Stratejilerimiz karmaşık değildir ve bazı işletmeler için kendi dahili iş geliştirme ekibinizi oluşturmak tercih edilen çözümdür. Birçok küçük ve orta ölçekli işletme için, en iyi potansiyel müşteri yaratma stratejilerini öğrenmek, nasıl potansiyel müşteri elde edebileceğinizi aydınlatacaktır.

Giden Müşteri Adayı Yaratma Nedir?

Giden stratejiler potansiyel müşterileri çeker. Bunlar, giden satışlara ve içerik pazarlamaya yanıt veren kişilerdir. Giden potansiyel müşteri yaratma, potansiyel müşterileri çeken taktikleri tanımlayabilir ancak daha da önemlisi, iş geliştirme temsilcileri, potansiyel müşterileri nitelendirmek ve en iyi eşleşmeleri giden potansiyel müşteriye dönüştürmek için çalışır.

Gelen potansiyel müşteri yaratma, tanımlanması daha basit bir kavramdır. Birisi markanıza ilgi gösterdiğinde ve web sitesi aracılığıyla sizinle iletişime geçtiğinde, satış geliştirme temsilcileri veya bazı durumlarda satış temsilcileri bu kişileri karşılayacaktır. Birisi markanıza ilgi gösterdiği için potansiyel müşteriden potansiyel müşteriye geçiş, satış hunisini kontrol etmenin ve satış hattınızı doldurmanın anahtarıdır. Potansiyel müşteri yaratma, potansiyel müşteriyi basit bir katılım aşamasından satış sürecinin değerlendirme aşamasına dönüştüren stratejileri açıklar. Gelen pazarlama taktikleri, nitelikli sorular, takip pazarlama materyalleri ve son olarak kapanış satış temsilcilerinizle satış randevuları dahil olmak üzere belirli potansiyel müşteri yaratma stratejilerini içermelidir.

Giden potansiyel müşteri yaratma süreci kampanyada çok daha erken başlar. Teknik olarak, iş geliştirme temsilcileri (BDR’ler), araştırma ve kampanya geliştirme sırasında giden potansiyel müşteri yaratma stratejilerine başlar. Bir BDR, hedeflenecek belirli bir endüstriyi veya pazarı belirlediğinde, bu bir nitelikli eylemdir. Deneyimsiz veya aşırı çalışan şirket içi satış ekipleri, ilgili potansiyel müşterileri hedeflemek için doğru stratejileri geliştirmekte zorlanabilir. En güçlü giden müşteri adayı yaratma teknikleri, çabaları azaltarak öne çıkar. Amaç, çok sayıda düşük vasıflı potansiyel müşteriye ulaşmak değil, kaliteli giden potansiyel müşteriler kazanmaktır.

Giden potansiyel müşteri yaratmanın en kısa tanımı şudur: Giden pazarlama kampanyaları sırasında, giden stratejilere olumlu yanıt veren potansiyel müşteriler potansiyel müşterilere dönüştürülür. Çoğu küçük ve orta ölçekli işletme için, giden potansiyel müşteri yaratma pazarlaması iki kapsamlı adımdan oluşur:

 1. Hedef kitlenizi belirlemek ve potansiyel müşteri listesiyle ideal müşteri profilini (ICP) oluşturmak. Daha önce belirtildiği gibi, bu giden potansiyel müşteri yaratma stratejisi, potansiyel müşterilerle herhangi bir temastan önce müşteri verileri, pazar araştırması veya potansiyel müşteri veri tabanı aracılığıyla gerçekleştirilir.
 2. Giden potansiyel müşteri yaratma profesyonelleri, satış sürecine filtrelenecek mümkün olan en güçlü potansiyel müşterileri bulmak için çeşitli pazarlama stratejileri uygular. BDR’nin amacı, kapanış satış temsilcileriniz için satış sürecini tamamlamak üzere bir görüşme planlamak veya bir satış randevusu ayarlamaktır.

Etkili Giden Potansiyel Müşteri Yaratma Süreç Stratejileri

Dışa yönelik bir potansiyel müşteri oluşturma ekibi oluşturma durumunda, işletmelerin etkili bir strateji uygulaması gerekecektir. Valve+Meter gibi bir dış pazarlama ajansıyla ortaklık kurduğunuzda, etkili bir strateji geliştireceğiz ve satış ekibinizle birlikte çalışarak kazanç elde edeceğiz Yeni potansiyel müşteriler edinin ve işinizi büyütmek için en iyi adayları uygun şekilde nitelendirin. Potansiyel müşteri yaratma ekibimizi satış ekibinizin bir uzantısı olarak görebilirsiniz. Giden potansiyel müşteri yaratmanın, tüm pazarlama çalışmalarınızı güçlendiren işbirliğine dayalı bir süreç olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla, ister kendi giden pazarlama ekibinizi oluşturuyor olun, ister çabalarınızı dış kaynaktan sağlamayı düşünüyor olun, bu taktikler tüm potansiyel müşteri yaratma kampanyalarının yapı taşlarıdır.

Tavsiye Edilen:  Instagram Botları Nelerdir ve Bunları Kullanmalısınız?

Hedef Kitlenizi Belirleme

Potansiyel müşteri yaratma dışında bir faaliyet yürütmek üzere bir pazarlama firmasını işe alan birçok şirket, yüzlerce potansiyel müşteri yaratma uzmanının büyük bir telefon bankasında oturup körü körüne soğuk aramalar yapmasını öngörüyor. Dijital pazarlama, genelleştirilmiş satış senaryolarının çok ötesine geçti. Potansiyel müşteri yaratma kampanyaları en gelişmiş araştırma araçlarıyla başlar. Verilere ve ölçümlere dayalı potansiyel müşteri yaratma yöntemleri, pazarlama ve satış ekiplerinize satış hattına ekleyecek nitelikli potansiyel müşteriler sağlar.

Potansiyel müşteri yaratma uzmanlarımız, ister telefonu açmak ister e-posta gönder’e tıklamak olsun, herhangi bir giden pazarlama faaliyeti gerçekleştirmeden önce sektörünüzü, işinizi, ürün ve hizmetlerinizi kapsamlı bir şekilde araştırırız. Veri madenciliği, pazar araştırması ve potansiyel müşteri bulma araçları aracılığıyla BDR’ler, nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için hedef demografiye ilişkin değerli bilgiler ortaya çıkarır. Hedef kitlenizi belirledikten sonra, ulaşacağınız potansiyel müşterilerin listesini içeren ideal bir müşteri profili (ICP) oluşturuyoruz. Doğru potansiyel müşterileri hedeflemedeki başarısızlık, şirket içi outbound pazarlama ekiplerinin potansiyel müşteri bulmakta zorlanmasının en yaygın nedenlerinden biridir.

Hedef kitlenizi oluşturarak ilgi uyandırmak ve giden kampanyalarınızı optimize etmek için e-posta, telefon ve hatta sosyal medya platformları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Mesajınızı Kişiselleştirme

Potansiyel müşteriler genel bir mesajı bir mil öteden fark edebilir ve kendilerine yönlendirilmeyen bir e-postaya, doğrudan postaya veya ücretli medya kampanyasına yanıt verme olasılıkları daha düşüktür. Potansiyel müşteri yaratma çabalarınızı kişiselleştirmek, işletmenizin kalabalık bir pazarda öne çıkmasına yardımcı olabilir. Ayrıca zaman alıcı olması da gerekmiyor. Adlarını bir e-postaya eklemek, daha fazla dönüşüme yol açabilecek olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Daha fazla giden potansiyel müşteri, benzersiz sorunlu noktalarına odaklanan marka pazarlamasına yanıt verir. Tıpkı gelen stratejiler gibi, giden kanallar da ürününüzün veya hizmetinizin potansiyel müşterileriniz için bir sorunu neden çözdüğünü açıkça belirtir.

Pazarlama Otomasyonundan Yararlanın

Giden pazarlama çabalarınızı kişiselleştirmek önemli olsa da, iş akışlarını kolaylaştırmak ve geliştirmek için mümkün olduğunca çok sayıda tekrarlanan görevi otomatikleştirmek akıllıca olacaktır. Bu, e-posta kampanyaları için ideal tarih ve saatleri planlama, telefon görüşmelerini takip etme ve hatta potansiyel müşterilerinize içerik pazarlama materyalleri gönderme taktiksel çalışmasını üstlenen yazılımı içerir. Birçok endüstri için giden potansiyel müşteri oluşturma stratejileri, ilk soğuk aramalardan son satış randevusu belirleme sürecine kadar haftalar ve bazen aylar gerektirir. Pazarlama otomasyonu, BDR’lerin önemli karar vericilerle ideal zamanlarda bağlantı kurması için ekibinizin düzenli kalmasına yardımcı olur.

Çok Kanallı Sosyal Yardımın Kullanılması

İşletmeniz soğuk arama ve e-posta pazarlaması gibi yalnızca bir veya iki olası satış yaratma taktiğini kullanıyorsa, daha fazla kanal eklemeyi düşünün. Sosyal medya, video konferans, ticari fuarlar, ağ oluşturma ve diğer etkinlik pazarlaması potansiyel potansiyel müşterilerin dikkatini çeker. Markanız ve benzersiz çözümünüz karar vericilerin karşısına ne kadar sık ​​çıkarsa, ilgi çekme olasılığınız da o kadar artar. Çok kanallı erişim ile potansiyel müşterilere ulaşma ve satış başarısı sağlama şansınız çok daha yüksektir.

Verileri Kullanma

Zaten net değilse, Valve+Meter tamamen veriye dayalıdır. Giden ve gelen potansiyel müşteri yaratma stratejilerimiz derin bir şekilde matematiğe dayanmaktadır. Her eylemi ölçtüğünüzde, her teoriyi test ettiğinizde ve sonuçları değerlendirdiğinizde başarılı çabaları tekrarlayabilir ve pazarlama ve satış ekiplerinizi ölçeklendirebilirsiniz.

Çabalarınızı Takip Etmek

Mevcut dışarı çıkma taktiklerinizle dışarı giden potansiyel müşteriler yaratmakta zorlanıyorsanız, başarısız olan bir stratejiyi tekrarlamaya devam etmenin pek bir anlamı yok. Potansiyel müşteri bulmanın yeni ve etkili yollarını bulmak için stratejinizi ayarlamanız önemlidir. Potansiyel müşteri yaratma çabalarınızı ve bunların etkinliğini takip ederek, ne zaman yeni bir stratejiye geçme zamanının geldiğini bileceksiniz.

Tüm giden satışlar, çevik, çok kanallı desteğin her zaman durgun taktiklere karşı kazanacağını biliyor. Satış temsilcileri potansiyel müşterilerle bağlantı kurduğunda sonucun kaydedilmesi gerekir. Potansiyel müşteri yaratma, önceki pazarlama çabalarıyla karşılaştırıldığında satış sürecini iyileştirmelidir. Valve+Meter olarak, müşterilerimizin verimliliğini artırmak için satış hunisine odaklanan potansiyel müşteri yaratma kampanyalarına büyük önem veriyoruz.

Nitelikli potansiyel müşteriler

Potansiyel müşterilerle bağlantı kurduktan sonra potansiyel müşteri yeterliliği, onların ürününüz veya hizmetiniz için uygun olup olmadıklarını belirler. Daha da önemlisi, BDR’ler her bir potansiyel müşterinin satış hunisinin neresinde olduğunu belirleme konusunda oldukça yeteneklidir. Bu, olası satış yaratmada inanılmaz derecede önemlidir. Dönüşüm hunisinin alt kısmı, kalifiye olur olmaz giden satış temsilcilerinize teslim edilmelidir. Dönüşüm hunisinin ortası ve dönüşüm hunisinin üst kısmındaki potansiyel müşteriler farklı bir strateji gerektirir.

Genellikle hala öğrenme ve değerlendirme aşamasında olan potansiyel müşteriler, giden satış ekibiniz tarafından kaybedilebilir. Giden bir satış temsilcisi, hazır olmayan bir müşteri adayını kapatmak için de çok fazla çaba harcayabilir. Bu ilişkilere zarar verebilir, geliri azaltabilir ve hatta markanıza zarar verebilir. Satış hunisinin tepesinde veya ortasında yer alan yüksek kaliteli bir müşteri adayı beslenmeli ve dikkatle izlenmelidir.

Tavsiye Edilen:  Etkili Dijital Müşteri İlişkisi Stratejileri Nasıl Oluşturulur?

Ortak Giden Potansiyel Müşteri Yaratma Teknikleri

Ortak giden satış teknikleri içerisinde potansiyel müşteri yaratma tekniklerini uygulama fırsatları vardır. Potansiyel müşteri yaratmayı pazarlamanıza nasıl dahil edeceğinizi bilmek, harika BDR’leri geleneksel satış temsilcilerinden ayırır.

Soğuk Arama

Soğuk arama zor bir iştir ve bazı temsilciler için bir pazarlama taktiği değildir. İster soğuk arama profesyonellerinden oluşan bir ekibiniz olsun, ister bu hizmetleri Valve+Meter gibi bir dış kuruma yaptırın, süreç potansiyel müşteri yaratma uzmanlarından oluşmalıdır. Soğuk arama e-postaları, telefon görüşmeleri ve sosyal medya çabaları, ilgilenen potansiyel müşterileri incelemeye yönelik taktikleri içermelidir.

Soğuk arama, potansiyel müşterileri bulmak ve çekmek için etkili bir stratejidir. Soğuk aramanın amacı, şirketlerdeki kilit karar vericileri bulmak ve böylece sonunda satış yapma umuduyla onları şirketinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilmenizdir. Yanlış kişiyle konuşmak sizi hiçbir yere çok hızlı bir şekilde götürmez.

Soğuk arayanların yeni potansiyel müşteriler yaratmada başarılı olabilmeleri için belirli beceriler sergilemeleri gerekir. Mükemmel iletişim ve dinleme becerileri gerektirirler; her görüşmeden önce iyi hazırlıklı olunmalıdır; ve iyi prova edilmiş, hafızaya kazınmış bir senaryoya sahip olun. BDR’ler itirazları ele alırken, markanız için en iyi adaylara erişmek üzere ilgili sorulara odaklanabilirsiniz.

Potansiyel müşteri yaratma uzmanlarının, ulaştıkları bir şirket hakkında her şeyi bilmeleri imkansız olsa da, potansiyel müşterinin endüstrisini, ihtiyaçlarını ve sorunlu noktalarını güçlü bir şekilde anlayarak potansiyel müşteri yaratma çabalarını önemli ölçüde artırabilirler. Günün sonunda potansiyel müşteri yaratma profesyonelleri, şirketinizin ürün ve hizmetlerini engellere ve sorunlu noktalara çözüm olarak tanıtmalıdır.

Eposta pazarlama

E-posta pazarlaması son derece etkili bir pazarlama aracıdır ve belki de geçmiş yıllara göre daha alakalıdır. %2-5’lik bir e-posta pazarlama dönüşüm oranı yaygındır; bu, ilk izlenim yaratmak için her fırsatın kritik bir şekilde planlandığı ve titizlikle yürütüldüğü anlamına gelir.

E-posta pazarlaması, satışları artırarak ve diğer pazarlama stratejileriyle karşılaştırıldığında yüksek bir yatırım getirisi sağlayarak etkileyici sonuçlar sağlayabilir çünkü çabalarınızı diğer taktiklere göre çok daha düşük masrafla ve hızlı bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz.

Her ne kadar korkak satış temsilcileri için daha zaman alıcı ve göz korkutucu olsa da, BDR’ler e-postalarda kişiselleştirilmiş içerik oluşturur. Araştırmaya göre potansiyel müşterinin adının e-postada kullanılması, e-postanın açılma oranlarını %26 oranında artırabilir. Daha da önemlisi, e-posta ilişkiler kurmaya, güven oluşturmaya ve dönüşüm hunisinin en üstünde ve dönüşüm hunisinin ortasındaki potansiyel müşterileri beslemeye yardımcı olabilir.

Potansiyel müşteri yaratma çalışmalarınızı Valve+Meter gibi bir dış kuruma yaptırdığınızda, e-posta abonelik formları oluşturabilir ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere gelişmiş e-posta otomasyon taktiklerini kullanabiliriz:

 • Hoş geldiniz e-postaları
 • Damla kampanyaları
 • E-posta bültenleri
 • Tetiklenen e-postalar
 • Yeniden etkileşim e-postaları
 • Sadakat e-postaları

Sosyal medya

Şirketiniz dilimlenmiş ekmekten sonra en iyi şeye sahip olabilir, ancak kimse bunu bilmiyorsa bunun hiçbir değeri yoktur. Organik ve ücretli sosyal medya, işletmenizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak, işletmenizin genel marka bilinirliğini artırmak ve nitelikli potansiyel müşteri sayısını artırmak için mükemmel yollardır.

Ancak giden pazarlama ve satış ekipleri profilinizin ötesine geçer. Hedefleri araştırırken karar vericilerle onların temelinde bağlantı kurmak önemlidir. BDR’ler mesajlaşma, yorum yapma ve ideal alıcılarınızı takip etme dahil tüm ortamlarda uzmanlaşır.

Doğrudan posta

Doğrudan posta, e-posta pazarlamasına benzer; tek fark, el ilanları, broşürler ve tek sayfalık fiziksel postaları doğrudan potansiyel müşterinin posta kutusuna göndermenizdir. Doğrudan posta geleneksel olarak ilk adım olmuştur, ancak potansiyel müşteri yaratmada doğrudan posta güven oluşturmaya ve marka bilinirliğine yardımcı olur. Genel giden potansiyel müşteri yaratma stratejinizin bir parçası olarak doğrudan posta kullanmanın faydalarından bazıları şunlardır:

 • Mükemmel hedefleme yetenekleri
 • Kullanım kolaylığı
 • E-posta veya çevrimiçi reklamcılıkla karşılaştırıldığında daha az rekabet
 • Marka bilinirliği, güven ve sadakat oluşturmak
 • Yaratıcılık fırsatlarının arttırılması

İkinci veya üçüncü taktik olarak kullanıldığında doğrudan posta parçaları karmaşık olabilir ve hedefinizi büyüleyebilir. Binlerce ucuz, tek kullanımlık içeriği körü körüne göndermek yerine, doğrudan posta yüksek kalitede olabilir ve kalabalığın arasından sıyrılabilir.

Fuarlar

Ticari fuar pazarlaması son derece etkilidir çünkü potansiyel müşterilerle yüz yüze gelirsiniz ve işletmenizi tek bir yerde geniş bir hedef kitleye tanıtmanıza olanak tanır. Ticari fuar pazarlaması, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanıza ve anında geri bildirim almanıza olanak tanır.

Ticari fuarlar aynı zamanda marka bilinirliğini artırabilir, iş ilişkileri kurabilir ve hedefi yüksek potansiyel müşteriler kazanabilir. Valve+Meter, stant tasarımı, etkinlik planlaması ve daha fazlasını içeren ticari fuar desteği sağlayabilir.

Web seminerleri

Web seminerleri başka bir etkili giden pazarlama stratejisidir. Şirketinizde konu uzmanlarının web seminerlerine ev sahipliği yapması, potansiyel müşterileri şirketinizin ürün ve hizmet yelpazesi hakkında eğitmek ve ek potansiyel müşteriler oluşturmak için mükemmel bir fırsattır. Kayıt yaptıranların genellikle web seminerine katılmak için bir form doldurmaları gerektiğinden, fazla abartmadan onlar hakkındaki önemli ayrıntıları yakalayabilirsiniz. Web seminerleri ayrıca şirketlere potansiyel müşterilerle doğrudan etkileşime geçme ve şirketiniz, ürünleri ve hizmetleri hakkında tek bir oturumda büyük miktarda bilgi aktarma fırsatı sağlar.

Tavsiye Edilen:  Müşteri incelemelerinin edinme ve elde tutma üzerindeki etkisi

Sosyal medya, otoritenizi ve güvenilirliğinizi hızlı bir şekilde yayınlamak için ideal bir platform sağlar. Basit videolar bile potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilir. Web seminerleri, teknik incelemeler ve vaka çalışmaları gibi uzun içerikleri daha küçük ve kolay sindirilebilir videolara bölmek, markanızın görünürlüğünü giderek daha fazla artırabilir.

Potansiyel Müşteri Yaratma Çabalarınızı Neden Dış Kaynaklara Sunmalısınız?

Valve+Meter gibi saygın bir pazarlama firmasıyla ortaklık kurduğunuzda, potansiyel müşteri yaratma profesyonellerimiz, şirketinizin hedeflerine ulaşmasına ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak potansiyel müşteriler oluşturmak için etkili bir pazarlama kampanyası tasarlar. Potansiyel müşteri yaratma çabalarını üçüncü taraf bir pazarlama şirketine dış kaynak olarak sağlamanın faydaları şunlardır:

Uzmanlara Erişim

Giden olası satış yaratma konusunda uzmanlaşmış bir dış pazarlama ajansından yararlanmak, nitelikli potansiyel müşteriler arayan ve giden satış ekibinizin yakınlaşması için yüksek kaliteli potansiyel müşteriler sunan tecrübeli profesyonellere sahip olduğunuz anlamına gelir. Dışarıdan potansiyel müşteri yaratma uzmanları, en son teknolojileri, teknikleri ve verileri kullanarak etkili giden potansiyel müşteri yaratma stratejileri geliştirme deneyimine ve uzmanlığa sahiptir.

Azalan Maliyetler

Şirket içi potansiyel müşteri yaratma uzmanlarından oluşan özel bir ekibi işe almanın maliyeti pahalıdır. Dışarıdan bir acenteyi işe almak, işe alım süreci, maaş bordrosu, sağlık yardımları ve bunların ihtiyaç duyduğu en son teknoloji ve yazılımı satın almayla ilgili maliyetlere sahip olmayacağınız için daha uygun maliyetli olabilir. Tüm bu maliyetler gerçekten artıyor. Valve+Meter, şirketinizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış esnek çözümler sunar.

En Son Teknolojiye Erişim

En ileri teknolojiyi kullanmak, şirketinize rekabette bir adım önde olmanızı sağlar. Ancak ileri teknolojiye ve yazılıma yükseltme pahalıdır ve şirket içi satış ve pazarlama ekiplerinizin bunları nasıl kullanacakları konusunda eğitim almak için zamana ihtiyacı olacaktır. Zaten tüm bu teknoloji parmaklarımızın ucunda! Valve+Meter tarafından kullanılan gelişmiş müşteri adayı yaratma araçları ve teknolojileri, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemlerini ve müşteri adayı yaratma çabalarının verimliliğini ve etkinliğini artırabilen otomasyon platformlarını içerir.

Geliştirilmiş Verimlilik

Dışarıdan potansiyel müşteri yaratma pazarlama firmaları, kurum içi çalışanlarınızın işletmenizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olacak stratejik girişimlere odaklanmasına izin vererek tüm organizasyonunuz genelinde verimliliğin artırılmasına yardımcı olabilir. Satış temsilcilerinizin kapanışı için potansiyel müşterileri çekmenin ağır yükünü Valve+Meter’ın yapmasına izin verin.

Daha Hızlı Sonuçlar

Şirket içi potansiyel müşteri yaratma sürecini geliştirmek, yeni çalışanları eğitmek ve işe yarayan satış konuşmaları geliştirmek zaman alır. Valve+Meter dahil olmak üzere saygın outbound pazarlama firmaları, halihazırda yerleşik bir süreç ve stratejinin yanı sıra, daha hızlı potansiyel müşteri yaratmaya yönelik bir ağ ve teknolojiye sahiptir.

Geliştirilmiş Kurşun Kalitesi

Profesyonel outbound potansiyel müşteri yaratma uzmanları körü körüne güneşin altındaki herkesi çağırmazlar. Satış temsilcilerinizin müşterilere dönüşme olasılığının daha yüksek olduğu daha kaliteli potansiyel müşteriler elde etmenize yardımcı olmak için ürünlerinize ve hizmetlerinize ihtiyaç duyan kitleleri hedef alacak uzmanlığa, eğitime ve deneyime sahiptirler.

Artırılmış Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz değiştikçe potansiyel müşteri hacmini artırmanız veya azaltmanız gerekebilir. Valve+Meters işletmenizin ihtiyaçlarına uyum sağlayacak ölçeklenebilir çözümler sunar. Bu, maliyetleri düşürmenize yardımcı olacaktır çünkü gerekmediğinde şirket içi potansiyel müşteri yaratma uzmanlarından oluşan bir ekibi desteklemek için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Giden Potansiyel Müşteri Üretimi için Kontak Vanası+Ölçüm Cihazı

İşletmeniz için potansiyel müşterileri çekmekte zorlanıyorsanız ve satışlarınız azalıyorsa Valve+Meter’deki pazarlama uzmanlarına ulaşın. Deneyimli potansiyel müşteri yaratma profesyonellerinden oluşan ekibimiz, satış ekibinize daha nitelikli potansiyel müşteriler çekmek için bir ICP geliştirebilir. Valve+Meter işletmenize dönüşümsel bir büyüme sağlayabilir ve gelecek yıllar için başarılı bir temel oluşturabilir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için bugün bizimle iletişime geçin.