Github Copilot Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Edinilir

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Github Copilot Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Edinilir

GitHub Copilot’u ücretsiz olarak denemenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Şanslısın! GitHub Copilot, siz kod yazarken otomatik tamamlama tarzı öneriler sunan, yapay zeka destekli bir araçtır. Doğrulanmış öğrenciler, öğretmenler ve açık kaynaklı proje sahipleri için ücretsiz olsa da, uygun olmayan kullanıcılar 60 günlük ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilir. Bu makalede size GitHub Copilot’un ücretsiz deneme sürümüne nasıl başlayacağınızı gösterecek ve bu yenilikçi aracı kullanmanın faydalarını keşfedeceğiz. Öyleyse başlayalım!

GitHub Copilot, siz kod yazarken bir AI çifti programlayıcısından otomatik tamamlama tarzı öneriler sağlayan, AI destekli bir araçtır. Haziran 2022’deki lansmanından bu yana, dünya çapındaki geliştiriciler tarafından geniş çapta benimsenmiştir. GitHub Copilot’u denemekle ilgileniyorsanız, ücretsiz denemeyi nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Daha fazla gör: Github Copilot X Bekleme Listesi: Şimdi Nasıl Katılabilirsiniz?

İlk olarak, GitHub Copilot’un doğrulanmış öğrenciler, öğretmenler ve popüler açık kaynak projelerinin sahipleri için ücretsiz olduğunu belirtmek önemlidir. Bu kategorilerden birine giriyorsanız GitHub Copilot’u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, bunu yapmazsanız, aracın 60 günlük ücretsiz deneme sürümünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Github Copilot Ücretsiz Denemesini Alma Adımları

  • 60 günlük ücretsiz GitHub Copilot denemenizi başlatmak için ilk adım, GitHub’da kişisel bir hesaba kaydolmaktır. Hesabınızı oluşturduktan sonra GitHub Copilot ayarları sayfasına gidin ve “GitHub Copilot’u Etkinleştir”i tıklayın. Burada, aylık veya yıllık ödeme planı arasında seçim yapma seçeneğiniz olacak. Seçiminizi yaptıktan sonra, araca erişmek ve ücretsiz denemenizi başlatmak için “Devam” düğmesini tıklayın.
  • Öğrenciler için GitHub daha da iyi bir seçenek sunar. GitHub Öğrenci Paketi, öğrencilere tek bir yerden GitHub Copilot’a ve diğer en iyi geliştirici araçlarına ücretsiz erişim sağlar. Programa başvurmak için öğrencilerin GitHub web sitesinde bulunabilecek belirli uygunluk koşullarını karşılaması gerekir. Doğrulandıktan sonra, herhangi bir maliyet konusunda endişelenmenize gerek kalmadan GitHub Copilot’un tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz.
Tavsiye Edilen:  Ürünlerinizi WooCommerce'de nasıl tanıtıyorsunuz?

Ayrıca bakınız: VSCode’da Github Copilot X Nasıl Kullanılır

Ücretsiz bir GitHub Copilot aboneliğine uygun olup olmadığınızı nasıl doğrulayabilirsiniz?

Ücretsiz bir GitHub Copilot aboneliğine uygunluğunuzu belirlemek için, doğrulanmış bir öğrenci, öğretmen veya popüler bir açık kaynak projesinin yöneticisi olup olmadığınızı onaylayabilirsiniz. Bir öğrenci olarak, Öğrenci Geliştirici Paketi aracılığıyla GitHub Copilot’a ücretsiz erişim elde edebilirsiniz. Ek olarak, GitHub Copilot’a, doğrulanmış öğrenciler ve iyi bilinen açık kaynaklı yazılımların bakıcıları ücretsiz olarak erişebilir. Ücretsiz abonelik gereksinimlerini karşılamıyorsanız, yine de bir kereye mahsus 60 günlük denemeyi kullanarak GitHub Copilot’u ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Kişisel hesabınız için ücretsiz denemeyi veya aboneliği etkinleştirmek üzere GitHub Copilot ayarları sayfasına gidin ve “GitHub Copilot’u Etkinleştir”i seçin. Kişisel hesabınız ücretsiz bir GitHub Copilot aboneliği için uygunsa sonraki aşama otomatik olarak başlayacaktır.

GitHub Copilot için ücretsiz deneme süresi ne kadardır?

GitHub Copilot için ücretsiz deneme süresi 60 gündür. Ücretsiz denemeden sonra, sürekli kullanım için ücretli bir abonelik gereklidir.

GitHub Copilot için fiyatlandırma planları nelerdir?

GitHub Copilot, doğrulanmış öğrenci, öğretmen veya popüler açık kaynak projelerinin koruyucusu olmayan kullanıcılar için 60 günlük ücretsiz deneme sağlar. Ardından, kullanıcıların GitHub Copilot’u kullanmaya devam etmek için bir abonelik ücreti ödemesi gerekir. GitHub Copilot için belirli fiyatlandırma planlarından açıkça bahsedilmiyor, ancak GitHub Copilot for Business’ın aylık olarak erişilebilir olduğu ve kullanıcı başına aylık 19 ABD doları olarak fiyatlandırıldığı biliniyor. Ayrıca GitHub web sitesinde GitHub Copilot için 60 günlük ücretsiz denemenin ardından ayda 10 dolardan başlayan bir fiyatlandırma planı vardır. GitHub Copilot’un, popüler açık kaynaklı yazılımların doğrulanmış öğrencileri ve bakıcıları için kullanımının ücretsiz olduğunu belirtmekte fayda var.

GitHub Copilot’u ücretsiz kullanmak için öğrenci veya öğretmen olarak nasıl doğrulanır?

GitHub Copilot’u bir öğrenci veya öğretmen olarak ücretsiz olarak doğrulamak için GitHub Küresel Kampüsü’nde doğrulanmış bir öğrenci veya öğretmen olmanız gerekir. Henüz doğrulanmış bir öğrenci veya öğretmen değilseniz GitHub Education web sitesinde öğrenci geliştirici paketine kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra, öğrenci durumunuzu doğrulamak için okul e-posta adresinizi ekleyebilirsiniz. Doğrulamanın ardından öğrenci veya öğretmen olarak GitHub Copilot’u ücretsiz olarak kullanma erişimine sahip olacaksınız.

Tavsiye Edilen:  Verimlilik İçin Dijital Planlayıcı Uygulaması Nasıl Yapılır?

Çözüm

GitHub Copilot’un ücretsiz deneme sürümünü edinmek kolay ve kolaydır. Yapay zeka destekli yetenekleriyle, iş akışlarını düzene sokmak ve üretkenliklerini artırmak isteyen geliştiriciler için değerli bir araç olabilir. İster bir öğrenci, öğretmen veya açık kaynak proje yürütücüsü olun, ister yalnızca aracı denemek isteyin, GitHub Copilot’un herkes için sunabileceği bir şey vardır.